Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • 😠 preto mi to nejde do hlavy keby bola doma tak sa ozve 😐

• tak jej napis na skype

• 😃

• Sponzor fóra
  • aj ikinka nas zanedbava

• danulienkaaa: Dakujem za radu, ak budem mat cas, tak tam zbehnem pohladat to 😉

• ikinka hovorila ze nema net...

• haloooooooo, kde ste?

• ahojte babenky.... no vidim, ze niesom sama, komu vadi ta zima vonku... sadlo mi to na pluca a nechce odist.... co sa tyka svadby, uz mam prvy navrh oznamka a je uzasny, presne podľa mojich predstav 😃 no, môj brat je šikuľka... pomaly sa to krati, tak ešte dáme šiť oblek drahému, do viedne ideme na topánočky pre mňa, potom už len dorobím menovky na stoly a môžem sa vydávať 🙂 tešíte sa aj vy, tak ako ja? 😉

• ani mne sa nepaci take pocasie 😞 kedy sa budem opalovat?zase tu leje 😠

• micha ja chcem vidieeeet oznamka 🙂

• pekny podvecer vam prajem 🙂

micha...chcem vidiet oznamko 🙂

• ahoj tani 🙂

• ahoj. Ako sa mas?

U nas na sidlisku III uz prsi. Len dufam, ze zajtra bude pkene pocasie.

• mam sa celkom fajn, az na to ze ma boli hlava z toho pocasia
    no, to som zvedava aj ja ako bude, ale hlasia zamracene , dazd a 24stupnov..., ale ked bude takto zase nepojdem robit 😒
    nevies mi poradit s wordom?napisem ti IP

• mi ano nehovor, zajtra idem do KE a nechcem aby prsalo 😞

• Sponzor fóra
  • naco ides do KE?

• idem so sesterkou k maminmu bratovi, nevidela ich cca 2 roky. Oni vedia ze prideme. Len to pocasie by sa mohlo umudrit

• no to som zvedava kedy sa umudri, cestovat niekam, po takom pocasi neni nic moc, aj ked to je len do KE

• nam to pocasie ani vadit nebude, len dufam ze rano nebude liat ako z krhly

• ked bude liat rano ako z krhly mozem sa otocit na druhy bok a spat 😃

• my sme sa tak dohodli, ze ked bude rano liat tak pojdeme vlakom co ide o 11:18 z PO, a ked nebude liat tak pojdeme tym co ide 9:37

• ja uz som daaavno nebola v KE

• ja tam chodim stale 🙂

• ajooojte takmer vydate ženy, a pravdaže aj tie už vydate však drobček 😉
    taaaaak by som vam už chcela ukazať fotky,ale ešte ich nemam 😐 , ale hneeed ako budu, ich tu hodim ok?
    nove nemam skoro nič, tak sa aspon vy pochvalte čo noveho, som taaaaka zvedava tak čakaaam...
    inak život v manželstve sa mi zatiaľ veeeeľmi pači, som zvedava či to poviem aj o 10rokov😬 🙂

• halooooooo, to tu nikto od vcera nebol?

• ja som tuuuu 😉
    čo maš noveho?

• nove nemam nic, dnes som bola po 2 rokoch na krytej plavarni na soue, dobre som si zaplavala. Ty sa ako mas?

• Ahojte... 🙂 tak oznamko zatiaľ nevyvesím, chcem aby ho pozvaní videli po prvý krat, az ked im ho dam fyzicky do ruky 😉 no, chystame sa na dovolenku a vonku leje a leje...... ešte že mame jeden druheho, zabavime sa tak ci tak 🙂
    inak, neviete o nejake útulnej reštaurácii, s kobercami a tak, pre 50 až 80 ludi..... brat sa mi bude ženiť a chce mat len taku "komornu" svadbicku 🙂

• ahoj dani, ta restauracia je pekna, ale dost velka, myslim si, ze si to predstavoval trochu utulnejsie, aby to vyzeralo tak trosku po domacky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém