Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
tam som bola raz, ale to som bola este taka mala ze si to ani nepamatam
Odpovedať
ja som tam robila pred dvomi rokmi a paci sa mi tam viac ako v PO
Odpovedať
Profilova fotka
mne uz PO zacina trosku liezt na nervy, to je pre mna male mesto
Odpovedať
ja ked nemusim, ani do mesta nechodim
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked idem do roboty tak chodim cez mesto, ani by som nemusela ale som leniva slapat na zastavku do vukova :-D
Odpovedať
ja uz tiez ani neviem co mame v meste ikus ukaz sa tu castejsie a som zvedava na fotky uz sa musime stretnut len neviem kedy mozes ty
Odpovedať
baby kto ma zaujem o balonovu vyzdobu kontakt poslem cez ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska...stacilo mi vcera byt v meste a skoro ma porazilo. Vsade kopec ludi, no hruza :-S
Odpovedať
ahojte ja uz som spat, bola som kuknut na vyzdobu do saly, kde budeme mat aj my, a celkom sa mi pacila, tiez bola taka travickova zelena, mam aj fotky zopar, akurat su blbe, lebo tam neboli zasvietene svetla a fotila som mobilom :-N a este som poobzerala ake veci tam maju, tak aj vazicky na stoly maju aj svietniky , ale len na cajove sviecky, a velky na hlavny stol, a mozno nebudem musiet kupovat ani organzu, lebo tam maju aj zelenu, len trosku tmavsiu od tej co bola dnes na stoloch :-)
Odpovedať
a k tomu mestu, tiez katastrofa, skoro som vcera na aute cinkla do auta predomnou lebo jeden dedko sa vrhol do prechodu, hoci videl ze z obidvoch stran su kolony, a ten predomnou prudko zabrzdil a ja tiez len na poslednu chvilu...este ze sme mali postreh, aj ten predomnou lebo by bolo po dedovi aj po 2 autach 8-( :-x :-S
Odpovedať
Profilova fotka
danu...travickovo zelena musi vyzerat uzasne, mne sa paci taka jablkovo zelena :-) A co sa tyka dopravy v PO, tak je to katastrofa. Hlavne rano medzi 7ou a 8ou rano cez pracovne dni. Dostat sa zo S III do mesta napr. v 39 je hruza, cca 20 minut v zapche na sabinovskej
Odpovedať
idem hodit foto, aj ked to neni nic moc.a rozmyslam , ze tam hodim k tomu aj nejake zlate detaily nech to nevyzera ako u vodnikov, ale tak trosku elegantnejsie, a nechcem nic precancane, mam rada jednoduchost x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
danka...pekna vyzdoba. Taka zelena sa mi velmi paci :-)
Odpovedať
hej, keby aj ta kvalita foto bola pekna :-D Mne sa tiez velmi paci taka zelena, mame zeleny aj dom aj auto, :-D :-D :-D tak nebude aj vyzdoba? :-p akurat som sa trochu hrala s oznamkami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamoska mala svadbu v r.2007 v PKO a ona mala vyzdobu presne v tej farbe a vyzeralo to osviezujuco a fantasticky, takze keby som mala mat teraz svadbu tak by som sa rozhodovala medzi svetlomodrou a jablkovo zelenou, ale zelena by teraz vyhrala na rovnej ciare :-)
Odpovedať
ja mam rada take svieze farby, pastelove.ked budem mat kusok volna, budem robit veeelke srdce na stenu za nami, pretoze to co tam mali dnes bolo sice pekne,ale male, v pomere ,aky bol velky priestor za nimi
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tiez pacia pastelove farby. Napr. taka zlta je podla tiez dobra farba na vyzdobu
Odpovedať
hej, ale nie kanarikova, tiez taka pastelova ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze kanarikova nie. Ja urcite nechcem cervenu alebo ruzovu vyzdobu. Tie dve farby z duse neznasam
Odpovedať
dnes som videla vo vyklade suprovu ikebanu, pojdem sa spytat odkial ju kupili alebo si od nich poziciam :-D mali ju v obchode s damskou konfekciou :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
v ktorom obchode?
Odpovedať
na trojici v kolegiu, hned na rohu, ale nazov neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz viem kde to je, myslim ze sa to kedysi volalo ludmila alebo tak nejako
Odpovedať
no, to netusim fakt,ja si obchody nejak podla mena nepamatam, nasla som ju len nahodou ked som cakala na bus, ale ta ikebana sa mi neskutocne paci.cez tyzden sa pojdem spytat, aj ked na mna budu pozerat ako na strlenu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved skus a uvidis
Odpovedať
danka nemyslim ze budu na teba pozerat ako na strelenu v pohode sa chod opytat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne ranko prajem :-) ako sa chystate stravit dnesny den?
Odpovedať
my ideme na obed k nasim :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zatial doma, no mala by sa mi ozvat sesterka a nieco asi podnikneme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky co noveho? ide slnce seno a erotika :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?