Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • mirka unas je vsetko po starom 😐

• a to je ako mozne miska prave, ze ty mas novinky zazitky zo svadobky...ako bolo?

• pekne popoludnie prajem 🙂

kde vsetky ste?

• Sponzor fóra
  • ahoj tani teraz som dosla z prace unavenaaaa uch z toho pocasia 😛 ako sa mas?

• mam sa fajn, ale v robote mi bolo cely den na odpadnutie. Nedalo sa tam normalne dychat. Zajtra hlasia teploty nad 30, tak to bude pre mna trapenie. Taketo vysoke teploty mi totiz nerobia dobre 😒

Ty sa ako mas?

• ja som tired tiez z toho pocasia ale ja zasa zboznujem take toplotky len dnes som spavila chybu a zvala rifle a to ma zabijalo 😐

• keby bolo o 5 stupnov menej a trochu pod mrakom tak to by sa dalo zniest, zajtra hlasia 30tky. To sa v tej robote uplne uvarim 😃

Ja som rano mala tiez najprv oblecene rifle ale potom sa prezliekla a vzala som si 3/4 nohavice a veru dobre som urobila

• hej sak som to olutovala hned, ale co uz zajtra jedine 3/4-ky beriem nemienim sa potit 😃 teraz som dopila 2kavu dopapala vecer pojdem off zo psami a segrou spalit tuky co som teraz nabrala vecerou 😬 a bude all right...babulky trebalo by akciu zorganizovat ci uz len popoludnajsiu kavcu alebo vecerny avalon 😬

• to by sme mohli, sme z jedneho mesta a este sme sa nevideli 😃

• 😛 mozno hej 😬

• myslis ze sme sa uz niektore videli len sme o sebe nevedeli?

• no urcite 😉

• mozne to je, ze som uz niektoru z vas videla, ved PO je male mesto, tu pozna snad kazdy kazdeho 🙂

• zrdavííííím, som totálne mrtva 😶

• preco si mrtva?

• Sponzor fóra
  • lebo som utahana ako kon a idem sa po sprche hodit do postele.aj mne dnes bolo horuco a to som mala kratke nohavice a tenke tricko bez rukavov, zajtra idem do roboty v plavkach 😃

• danka kludne aj ja 😛

• este sa rano rozmyslim, ale asi nebudem riskovat, lebo si odplasim zakaznikov 😃 😛

• 😎 ale no

• mirka, uz mas organzu?ja asi ani nebudem musiet kupovat, lebo sa maju kupovat do restauracie ich vlastne , ze oni budu davat, kto bude chciet, tak aspon usetrim dalsie korunky, uz mi ukazovala teta aj jednu zelenu, nebola taka travickova zelena, ale trosicku tmavsia s odleskom do zlata, tak mozno budem mat tu 😵

• uz mam ale neviem co tam este maju a co kupovat...servitky davaju oni ne? a co este?

• maju aj oni, ale mozes si kupit ked chces nejake ine, napr. s nejakym vzorom, oni maju len ciste.ale maju broskynovej farby k tvojej vyzdobe.ja asi dam po 2 servitky 1zelenu, 1zlatu
    maju aj vazicky,na bocne sotly, male svietniky-to na cajove sviecky-take akoby pohare,svietnik na hlavny stol, to mam v albume, lebo som bola kuknut v sobotu ked oco robil,
    ale este maju dokupovat cosi, a asi aj nejake kvety umele na stojanoch maju...ale to som nevidela ake

• no ja chcem obycajne servitky ale biele a merunkove kombinovane...vies jedna taka druha taka 😃 , vazicky mi treba 8 na bocne stoly, svietniky tiez no musim tam zajst...

• najlepsie by bolo niekedy v sobotu pred svadbou 😉

• ale nie pred tvojou 😃 , ale ked niekto bude mat tak oni okolo obeda uz su tam

• no budem musiet nic ine neostava

• ok, lucim sa dnes, musim si ist lahnut, lebo uz nevladzem.pa 😉

• halloooo, kde ste vsetky?

• mam taky pocit, ze sa nejako vytracame odtialto 😃

• konecne niekto 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém