Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ja som si to "pozicala" z psgrafiky, ale ine navrhy som robila sama, ale tento postupil 😉
    inak, ako sa mas a co porabas? 🙂

• som si myslela ze to mas z ps grafiky. Mne sa ich oznamka velmi pacia. Su take jednoduche a pritom pekne. Mam sa fajn a ty?

• vcelku vpohode, akurat sa tu babrem s menovkami 😬

• Sponzor fóra
  • kolko hosti budete mat? Ked pozeram, tak cas sa vam krati, mate to za 27 dni. Vtedy sa vydava aj moja spoluziacka zo zakladky

• no cca 120 +-, este neviem presne kto pride, kto nie, zajtra ideme pozyvat

• ja som na takej jednej svadbe bola. Bolo nas cez 100 ale zabava bola super

• no, my sme velka rodina z oboch stran, a vsetci sa stretavame, takze sa neda niekoho jednoducho nepozvat 😬

• to chapem, takze budete mat veselo 😉

• to hej, o tom nemam pochyb 😃

• sa budem tesit na tvoje zazitky 🙂

• som zvedava ako to dopadne, hehe....ale ja by som uz mala najradsej po 😬
    aj tak -11 svadieb v priebehu roka je dost 😒

• to ste mali tolko svadieb v rodine?

• no, aj rodina , aj kamarati. ako som zacala minuleho roku v septembri, skonci sa to prvy oktobrovy vikend 😬

• waw, ja som uz dlho na ziadnej svadbe nebola. A uz by som aj na nejaku sla

• ja uz najblizsi rok nie 😒

• Sponzor fóra
  • ty uz budes mat tych svadieb asi plne zuby, co?

• to mas pravdu...minuleho roku som bola na 3 v priebehu mesiaca 😴

• kazdy tyzden na jednej, dobre

• no, ale kolko to stoji penazi... 😒 s holou ri*ou tam nepojdem a aj seba treba nejako dat do poriadku...uz som zacala podavat loto sem tam, mozno nieco vyhram 😃

• to mas pravdu, ze to ide dost do penazi. Chces dat kvety, prip.nejaky dar. Seba musis obliect. Predsa nepojdes vo vreci a o ucese nehovorim. To tiez nieco stoji

• keby som mala kratke vlasy, tak si ich vyfukam aj sama doma, ale ja mam dlhe po lopatky,a huste, takze samovyroba nehozi...

• v tomto smere by som ja problem nemala, mam kratke vlasy. Takze by som ich iba vyfukala a bolo by. Ale so satami by bol problem. Nemam doma ziadne, musela by som ist pozicat

• ja uz mam, aj vcera som si dalsie kupila...ale dokym sa tie svadby nerozbehli som mala len zo stuzkovej a este jedny 😶 😬

• ja nemam ani jedny. Ono mne sa ich ani neoplati kupovat. Na stuzkovu a imatrikulacny ples na VS som si bola pozicat zo salonu Erika a pozicovne s doplnkami ma vyslo v kazdom vyslo na 800 skk

• vcera som si kupila za 32e, posledny kus bol 😛 a obleciem ich po redovom na svojej svadbe a este na jednu svadbu

• akej su farby? Ja som zatazena na modru, takze ak sa raz budem vydavat tak popolnocky budu urcite svetlomodre

• no, neverila by si, ale su take duhove tyrkysovo modre...alá víla amálka 😃

• waaw, to musi byt pekna farba 🙂

• aj je, zapacili sa mi na prvy kuk 😉 niesu vsade rovnakej modrej, pekne sa prelína, ako dúha...a hlavne niesu satenove, to by som sa v nich uvarila, uz som hladala len take vzdusne, lahke, vrch je na ramienka, taky anticky styl 😵

• tak ty budes kocka 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém