Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Uzhorod? ake su tam ceny oplati sa tam zajst?
Odpovedať
ja sa chystám do poľska a vraj aj na ukrajine su pekné a za dobre ceny
Odpovedať
Profilova fotka
keterin1- nám tá pani tiež rozprávala o tých prirodzených metódach aj o hliene ale nie tak podrobne... len nám ukazovala nejakú tabuľku kam sa zapisuje teplota a menzes a o tom ako sa "meria" hustota hlienu sa nedopracovala :o) ja som tiež počula, že na ukrajine majú krásne šaty... a za perfektné ceny... tak určite sa oplatí tam zájsť... ale aj v poľsku majú vraj super výber... a keby som sa rozhodovala ja tak idem do poľska, kvoli čakaniu na ukrajinskej hranici (to ma dosť odrádza)... a do poľska sa chystám na topánočky a spoločenské šaty...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola spokojna kupila som komplet vsetko za 250eur / saty, spodnicu, kabatik, nausnice, kamienky do vlasov, vankusik, podvazok/
Odpovedať
keterin1: tak to je dobrá kúpa a kde konkrétne si bola? ja by som mala ísť v stredu do krosna ak budú dobré cesty...
Odpovedať
ja sa chystam do noweho targu v dohladnej dobe..este stale nemam popolnocne saty, topanky a ine ..mama oblecenie a pod. Inak dievcata, brat si vcera kupil v obchode s obleky super oblek, kvalitny v hypertesku co su take obchodiky pred nakupnou plochou. za 90eur vratane kosele, topanok, kravaty a opaska :) maju akciu ale predavacka nevedela dokedy/ako sef rozhodne.
Odpovedať
to je dobra cena...., môj drahý ma odtiaľ jednu košeľu a kravatu a košeľa je dosť kvalitná
Odpovedať
zase som zmenila dodavatela kvetov :) vcera ked som obla v tom hypertescu, tak v kvetinarstve boli starsie tety a boli velmi mile..a vraveli ze sa da aj zlava a tak..a pekne poradaili..najprv som zvazovala do saly tulipany, potom kaly, a teraz lalie :) jednu velku a vyjde ma to najlacnejsie..mimo umelych :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupovala v uzhorode, do polska si pripravte cca 4OOeur
Odpovedať
ja chcem len popolnocne kupit v polsku, ak sa podari. svadobne si poziciavam.
Odpovedať
ahoj holky je tu niekto kto chystate svadbu v hviezde alebo ste ju tam mali? mozete dat nejake rady? Diky
Odpovedať
Profilova fotka
Palesandra: ja viem ktrorý to je obchodík, môj drahý si tam kúpil oblek ešte minulý rok, keď potreboval na jednu firemnú akciu, tiež mali za 84 eur + košeľa kravata a topánky. takže paráda, a uvažuje, že si tam kúpi aj svadobný... majú tam veľmi pekné len si vybrať... akurát vestu a kravatu by si dokúpil a košeľu sa uvidí, podľa toho aké majú v ponuke k obleku :o)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj ja tam mojeho draheho tatika posielam ale jemu nikdy nic netreba asi ho budem musiet donutit. asi pred mesiacom davali kabat k obleku ale asi klesol zaujem tak sa vratili k topankam a koseli
Odpovedať
katerin, myslim ze kabaty uz rozpredli :) a si predstave, skoro ma vystrelo ked povedali ze vesty s kravatami predavaju za 35 eur. normalne pri ozkn predavaju ich za 75e :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este osobne nebola pozerat na tie obleky ale pocula som ze vraj kvalita nie je az taka dobra
Odpovedať
keterin je jasné že ak nosíš oblek raz za čas tak ti netreba až taký značkový a kvalitný ako pre špičkových manažérov,kt. ich nosia stále - oni si ich totiž dávaju šiť na mieru :)
Odpovedať
Baby , o tom obchode s oblekmi co sa bavite sidli v Hypertescu ? Dakujem :o)
Odpovedať
Profilova fotka
stanulik2 - ano v hypertescu, urcite to najdes :o) a ja si myslim, že kvalita je super, môj Dávid si svoj oblek veľmi pochvaľuje... materiál je super, dobre sa žehlí a sadol mu ako uliaty, veľmi ma prekvapilo, že nohavice neboli ukončené, aby sa dali došiť priamo na dĺžku... a za takú cenu? paráda :o) a vestička áno, majú viac vzorov a za 35 € aj s francúzskou kravatou...
Odpovedať
Profilova fotka
tak to naozaj super cena. my sme kupovovali oblek v optime i alana delona no cena na mna privysoka ale peter si taky vybral dostali sme sice 100eur maturantsku zlavu. ale ked sme davali v unikotexe sit svadobnu koselu na mieru tak ta pani sama pochvalovala oblek ze kvalita velmi vysoka tak uz je to jedno. ja som usetrila na satach tak peter investoval do obleku ale zas ho urcite vynosi viacej ako ja svadobne saty.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to samozrejme, ze oblek vynosi :o) svadobne saty su strasne neprakticke :o))))
Odpovedať
Ivy dakujem pekne :))) Urcite sa tam vyberieme aj my ... A vesty maju roznych farieb? Lebo budeme zhanat jemne zlatu... :o) Inak, topanky som si chcela kupit v salone a ked sme dnes sli vyberat s maminou topanky pre nu, nadabila som na nadherne jednoduche biele pohodlne topanocky a stali 24 eur... Takze mam z toho velu radost :))))
Odpovedať
Profilova fotka
stanulik, juj to neviem, zda sa mi, že vestičky mali len v bielom... ale to si nie som ista... a kde si kúpila tie topánočky?
Odpovedať
stanulik, mali snehobiele aj take zlatiste ci ako sa volaju..ja potrebujem prirodnebielu a nemali taku. takze take tam urcite najdes. ja som sa bola pozriet na topanky v angele, ale mne sa vidi dat vela za topanky 75eur a este ani nevies ako ti sadne topanka ked si ju objednas, lebo cislo na mna tam nemali aby som vyskusala. vcera som videla pekne topanky v maxe, ale nepasovala farba :( stanulika a kde si kupila topanky ? ja tiez uvazujem ze za topanky max okolo 30e , dost dam za saty:)
Odpovedať
Super palesandra, potesilo ma, ze tam najdem aj vesticku aku potrebujem :) No, ja som momentalne v BA a bola som v Auparku v obchode MIXER a tam som objavila topanocky. No, aj mne sa zda vela dat 75 eur za topanky... A v tychto urcite vydrzim celu noc a nepotrebujem ine na prezutie... Neviem , aku mate predstavu akoby mali Vase topanky vyzerat, ale tieto su jednoduche a maju 5 cm podpatok presne tak ako som chcela, lebo ja neviem chodit na vysokych podpatkoch... Ved mozem si ich dat neskor do albumu, len nemam na to cas si ho zriadit, lebo mam buduci tyzden statnice, robim diplomovku a chodim do prace.... Pekny den Vam zelam :))
Odpovedať
ja chcem tiez nizsi opatok, tak 5 cm, nic komplikovane, tiez jednoduchsie, ale hlavne aby sa pacili. vela stastia stanulik!!
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem menší opätok. lebo vo vysokom neviem poriadne chodiť nie to ešte tancovať a keď si predstavím ešte chodiť v mojich šatách tak to by som najradšej tenisky :o)))) a tiež uvažujem niečo tak do 30 € preto sa chystám na topánočky do Poľska... tak hádam tam niečo nájdem čo mi padne do očka :o)
Odpovedať
aj ja sa chystam, dufam ze pojdeme o dva tyzden v sobotu :) dufam ze nam to vyjde a tiez ze bude to vonku vyzerat privetivo..nechcem sneh a zimu :)
Odpovedať
dievky ...ako riešite prichytávanie pierok pre svadobčanov...ozdobným špendlíkom alebo zicherkou??
Odpovedať
podľa toho aký typ pierok ale ak také klasicke aku sú tu všade(stužka bez kvetu) na nete tak asi krajšie ozdobným špendlíkom..
Odpovedať
no ja mám trošku obavy z tých špendlíkov...aby sa mi svadobčania nepoprepichovali...veď tie špendlíky sú dosť dlhé
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?