Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LILUSIATKO: ja sa tiez tesim na manzetlstvo, ale hlavne kvoli tomu vedomiu, ze uz budeme oficialne svoji..pretoze inak sa nic nezmeni, ved uz teraz sme ako manzelia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriel: no teda! sme sa tu pekne stretli, ja mam vystudovanu etnologiu v BA... a robim v administrative :-| a ty kde pracujes?
Odpovedať
to lilusiatko:kostolík sme si vybrali z praktických dôvodov, máme to blízko a je aj peknučký, bála som sa trochu, že to tam bude ako na bežiacom páse, ale jedna svadba po nás asi vypadla, tak sme mali jednu celú hodinu na gratulácie, čo bolo super pri 100 ľuďoch... tancujem v súbore Devín to miriel: u nás v súbore je veľa etnológov, ale tu z BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau JANCIA :-) ...tak ty si tusim racica? 8-) ..viem len ze je to povahovo velmi fajn znamenie. Inac tiez si myslim, ze svadba je nadherny den, ale predsa len hlavne je to taka nadherna zastavka z ktorej sa iba pokracuje na dalsej ceste 8-) ..ale urcite sa oplati to absolvovat, pre man aj ten papier ma zmysel, ale zas toto je vec individualneho nazoru :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JANCIA: hehehe, no pekne! Ja pracujem vo velkej IT firme:-)..takze nic z fachu. ALe to sa aj tak neda, ked kazdy rok ten odbor len na UCM konci 30 ludi a nemaju sa kde uplatnit..a vlastne za tie prachy co by dostali v muzeach a pod..ani nechcu..no nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru... no mna by aj bavilo nieco s tym robit ale nie v muzeu... keby ma to fakt ze bavilo tak aj za menej penazi ale ja neviem ani kde pracu v tom obore hladat :( je toho ako safranu... Miriel: kedy si koncila? 2005? Smith: a co robia ti etnologovia od vas zo suboru? v akej oblasti pracuju? no mozno - teda urcite aj niekoho poznam tam od vas... ale skor tych uz spromovanych
Odpovedať
to jancia: naša veduca robi choreagrafie nasmu suboru a tusim robi aj na SAVke, o niektorych uz skoncených neviem a veľa je ešte študentov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JANCIA: ja by som tiez s tym nieco robila, len neviem co...len viem, ze by to muselo byt dynamicke a neico netechnicke (cize dokumentaristika asi nie). Da sa vselico najst no...len u nas z tych ldui co isli do odboru tam ostali hlavne ti, co isli na doktorat - akademici a potom par ludi co predsa len isli za par kaciek do muzea, jedna kocka robi nejaku pracu v nejakom ustave..pracuju na nejakom atlase. Ale napr byv spoluziak robi na Urade pre Slovakov v zahranici a nezarobi zle, co som sa aj cudovala..a aj ho to bavi..ale on si to zasluzi, je strasne sikovny a nadany ;-) Koncila som v 2006..ty 2005?
Odpovedať
jaj, no a 2 kamošky robia v múzeách, hovorím, u nás je/bolo veľa etnológov, asi preto, že robíme autentický folklór... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
SMITH: mate to tam nejak podelene na spev, tanec atd?
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej, ja 2005... no tak pekne... jedna spoluziacka robi PR v Martinskom muzeu... to je super job, ma toho vela ale aj zabavne, stale nieco ine... len kde ja z BA by som sla do MT? Heheh...dalsia ma uzasny hlas takze robi v SLUK-u... a ked uz v muzeu tak do m. v prirode (taka Pribylina, joj) ale zase... z BA nepojdem byvat inam takze... robim papierovacky :-p Smith: a ako sa vola ta choreografka? posli IP ;-) mate niekedy najblizsie dake vystupenie so suborom?
Odpovedať
Profilova fotka
JANCIA: sak PR sa da robit aj v inom muzeu ako Martine ci nie ;-) . Inac 1 moj spoluziak isiel po VS zabijat prasata..zakalac. Pretoze sa vratil domov - niekam na horniaky a nebolo lahke tam zohnat rpacu. Tak takto makal za almuznu. Ale teraz uz ma o 200% lepsi job - asistent v nejakej vacsej spolocnosti, celkom zarobi. Inak to aj teba asi ucili tie nase etnologicke blondinky ze? Parikova, Profantova, Skovierova, Jakubikova... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) smith ja som chvilku pocas studia na VS spievala vo folklornom subore TECHNIK v BA, spievala som v tej spevackej zlozke a velmi sa mi to pacilo. Len som ptoom nejako nestihala,lebo som toho mala viac a prestala som tam chodit,ale este aj teraz mi je za tym luto x-)
Odpovedať
to lilusiatko: v techniku som chvilinku tancovala :-) , môžeš písť k nám, ale my to nemáme rozdelené, musíš tancovať aj spievať...ale máme aj hudobnú zložku, nevieš na nejaký nástroj :-D
Odpovedať
SMITH: keby byvam v BA tak by som hned sla medzi vas :-) inac som studovala hru na pricnej flaute :-) a viem trosku hrat na klavir ;-)
Odpovedať
to je škoda :-(
Odpovedať
fiha, clovek tu chvilku nie je a ako sa to rozbehlo ;-) tisko zavidim tie folklorne subory
Odpovedať
ahoj pollyanka :-) veru dnes sme nejako rozpisali :-D ako sa mas?
Odpovedať
celkom sa to da...aj ked v praci je to trosku horsie ]-( ale aspon, ze ma drahy ukludnuje
Odpovedať
polly :-) tak fajne,esteze mame tych nasich chlapov :-D aj ked ja som napriklad vcera bola riadne zla na toho mojho...mala som zly den a on si to zlizol chudatko |-|
Odpovedať
no ved...este ze su tu ;-) tiez sa niekedy musim ovladat a povedat si, ze on fakt za druhu svetovu nemoze :-D
Odpovedať
Veru :-) ale dnes som bola nanho ako mediiiik :-D
Odpovedať
to uzmierovanie je vacsinou fajn ;-) len je karastrofa, ked mame obidvaja zly den... :-|
Odpovedať
caute baby.ja vam normalne tie pripravy na svadbu zavidim normalne by som so to este zopakovala len by mohlo byt tych starosti okolo toho menej
Odpovedať
ahojte babenky :-) kde ste vsetky? ako sa mate? ;-) ja som cely vikend lenosila a lenosila a dnes sa mi nechce nic robit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, lilusiatko, u mňa je to nejako podobne. Tiež som si urobila víkend pre seba a svojho manžela a dnes sa nejako nemôžem dostať do reality. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee no jo... ten vikend rychlo ubehne ale aj za ten kratky cas clovek zlenivie :) my sme mali cez vikend tiez trosku Italiu ale uz sme obaja dobrucki :-D miriel: hej hej blondinky ;-) ma ucili... teda okr. Profantovej, ta len nejake prednasky tu mala...
Odpovedať
no dnes to bol rozhodne kruty navrat do reality :-N brrr, uz aby bol zase vikend :-D
Odpovedať
ozaj a vydate 82 kedy planujete babetko?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zatim na tom tak ze ked pride budeme happy 8-) takze uvidime kedy sa podari... ja si to ale nechcem planovat ze a teraz sup, ideme sa snazit... ale nebranime mu aby vzniklo ;-) tak pochvalte sa aj ostatne a mozeme sa stretnut na konikovi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?