Ročník 1982, pridajte sa a môžeme si pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-) narodila som sa v tomto krasnom roku 1982 :-D urcite vas je tu viac,tak sa ku mne pridajte a mozeme si pokecat ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ako sa mate? co hovorite na snehovu nadielku? ;-) ja mam rada tu atmosferu ked pada sneh ale potom ked som vonku a vsade je blackanica tak koniec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no kedze ja byvam pod Tatrami tak tu je tej snehovej nadielky podstatne viac aj to dlhsie trva, ale co uz :-) ale tiez mam ovela radsej ked je vsade biele a trosku mrzne ako taka cabkanica, tak dufam ze to vydrzi a budeme mat aj na Vianoce bielucko lebo to potom vobec nema tu atmosferu, som uz na to akosi zvyknuta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Broskynka, ale u vás asi málokedy nie je na Vianoce sneh. Ja som predtým bývala viac na juhu a teraz si nejako nemôžem zvyknúť, že tu je sneh skôr, je tu väčšia zima... ( a to bol vždy najväčší problém, keď som prišla z domu do Žiliny)
Odpovedať
Profilova fotka
murinko, ano ano to mas pravdu ze malokedy tu nie je sneh na Vianoce, ale naprikad minuleho roku nebol vobec - to bola tak divna zima, potom trosku na Silvestra sa zabelelo ak si dobre pamätam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No minulý rok bol celkovo dosť zvláštny na sneh a zimu. Bolo to dosť chabé. Mne to vyhovovalo, akurát na Vianoce mi sneh chýbal :-D
Odpovedať
fnuk fnuk a my tu v uk sneh nemame tu nam len prsi :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
alusiatko, aspon sa dostanes v pohode do prace..ja som dnes uz zase kvoli snehu meskala :-(
Odpovedať
no tak to je asi jedina vyhoda ale inak je to hrozne s tymi autobusmi tu nikdy nevies kedy pojde presne vzdy chodia inak ako je napisane v cestovnom poriadku
Odpovedať
verejna doprava..a potom setri zivotne prostredie a nechod autom... :-| sestra sa na to tiez vzdy stazovala
Odpovedať
hmmmmmmmmm ked ja by som aj sla pesi ale mam to tak na hodku slapania a este sa aj v praci dost nachodim takze mi nic ine nezostava :-|
Odpovedať
bicykel ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky, tak sa k vam pridavam aj ja :-D Jul 1982 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vitaj miriam7 ;-) ako je to u Teba po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
Miriam, vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Miriam vitaj.... pollyanna-no jooo ten by som si tu musela najskor kupit ,ale inak sa mi zda zima uz teraz chodit na bicykli tak mi zastava pekne krasne len autobusik aspon si tam kezdy rano mozem precitat noviny :-D
Odpovedať
dakujem za privitanie ;-) . Ste spominali, ze vyzerate velmi mlado, no u mna je to to iste :-D . A o hlase po telefone ani nehovorim, take frazy ako "daj mi maminku alebo ocka k telefonu" su mi doverne zname :-D :-D :-D
Odpovedať
Jancia, jooj skoda, ze je uz ta svadba za nami, pocasie nam sice vobec nevyslo 8-( , ale inak to dopadlo fajn :-) Pozeram, ze poniektore z vas to este mate pred sebou :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, hlasim sa do klubu 13.9.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tinika... tak sa nam to tu k tej 82-ke pekne zbiera :-D to bol aky skvely rocnik... ze???
Odpovedať
ahojte vsetci :) aj ja vas tu vitam Miriam7 a Tinika x-) :-) * Miriam: pozeram,ze si z Prievidze, ja som z Partizanskeho :-) kde ste mali svadobnu hostinu? *Tininka: bola si krasna nevesta, mala si nadhernu kyticu. V den vasej svadby sme aj my s mojim drahym boli na svadbe nasich znamych ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sa pripajam, 17.5.1982 :) a tiez sa pripajam k tym "vraj" mlado vyzerajucim... ludia mi stale tipuju 18, uz jedenast rokov vkuse... esteze mi to nevadi :) jedine co mi obcas vadi, ked mi niekto zacne z fleku nevhodne tykat :-S ale obcas je to vtipne... minule nam v podnajme boli menit okna na plastove, ujo chvilu po mne pozeral a po tej chvili sa pyta, ci je mamina v robote.... tak reku co viem, tak hej... chvilu ticho... potom sa spytal ze ako skola, ci studujem.... zlozitejsia ako otazka o mamine, tak reku ze uz nestudujem...nechcela som ho zahanbit pravdou... poobede dosiel milacik z prace a ujo na neho zazeral ako na pedofila, uplne vazne krutil hlavou... tak neviem, ale ked sa na seba pozriem do zrkadla, nemam pocit ze vyzeram mlado.. uz aj vrasky okolo oci sa mi robia, farbim si vlasy kvoli siedmim sedivym vlasom :-D tak fakt neviem :-D
Odpovedať
ja mám tiež dosť takých príhod, že vyzerám mlado, aj včera mi chlan na tanečnej polichotil, že kde študujem :-o :-D , tak bol trošku v šoku, že už mám chvilinku po škole, alebo pán prevádzkar v sále na svadbu (boli sme aj s rodičmi), že spravíme aj promócie, chudáčik môj manžel má už 10 rokov prax. :-D
Odpovedať
miriam7 aj ja som miriam a julova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kuk...a zase mame pondelok...aky bol vikend?
Odpovedať
ahojte :-) my sme mali fajny vikend, pocasie bolo celkom v pohode tak sme boli trosku v prirode :-) prajem vsetkym pekny dnik x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
V podstate sme mali fajn vikend aj my, len ja sa neviem v poslednej dobe dospat. :-S V sobotu bola u nas na navsteve moja mamka a v nedelu sme boli u skorosvokrovcov...k tej hore zehlenia som sa samozrejme zase nedostala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) no u nas bol taky nakupno - pracovny vikend, kedze si zariadujeme nase hnezdocko lasky, ale uz to zacina byt obyvatelne a pomaly finisujeme ;-) , pekny den este prajem vsetkym ´82
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli vcera na hodoch u draheho babky takze sme cely den len jedli jedli a jedli :-p a bola s nami aj mala neterka rocna tak sme mali zabavku a jaaaaj uz nas to dako viac chyta ze by sme si aj my take zaobstarali x-)
Odpovedať
caute .my sme boli navstivit kamosku tak sme trosku cestovali ale inak od dnes vsetko po starom hura do prace :-(
Odpovedať
ja som si s drahym vikend predlzila a zobrala si 2 dni volna a vyrazili sme smer praha a vikend zakoncili stahovanim nabytku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?