Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
keď vezmem, že v 2009 budem už Bc. a Ing. by som robila diaľkovo a popritom zarábala, tak po získaní tytulu by som chcela bábo. len je otázne či to všetko takto pekne klapne.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: aha tak ja nie som, ani nebudem žienka domáca...študujem prevažne feminismus, ale feministka nie som ! len mi to trochu otvorilo oči :-D ale samozrejme že priateľa obskakujem občas...ale aj on mňa.. určite nechcem byť na materskej tri roky ako to je v ČR alebo nebodaj štyri ako na SR... a kde máš v Prahe rodinu? J na brigádu nejako nemám nervy, pri ničom som dlho nevydržala... ]-( Ericca, som v škole na hodinu a pol v utorok a v piatok aerobik za kredity..to je všetko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: Koľko rokov má Tom?
Odpovedať
Tom je Bein, mô drahý je Viliam, skrátene Vili a má 32. takže medzi nami je 12ročný rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
Inak keď poviem kamoškám že bábo tak o tri roky, by ste počuli tie reakcie =-) =-) =-) ako mať decko v 30 a dúfať že sa aspoň dožijem vnúčat...no comment 8-(
Odpovedať
ja neviem, odkiaľ sa to vzalo, že dieťa po 30ke, to sú už aké karieristky, samozrejme, že aj ja chcem zarábať, byť sebestačná až potom mať dieťa, ale po 30ke??? =-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj bože ešte sa nevyznám :-D sorry veď sa mi aj zdalo podľa albumu..no nič..to sa dá...vieš, sme psychicky staršie ako niektoré baby...takže viac pasuješ k staršiemu priateľovi ;-) moj je výnimka :-o
Odpovedať
Profilova fotka
myslí že my budeme mať viac energie pri mimču a každý je rád keď má madších rodičov, viac ho chápu... Keď má človek kde bývať, má aký taký majetok, super je aj titul..tak mi je prednejšie bábo ako znásobovanie majetku, ale tri vysoké školy... :-S
Odpovedať
pohoda, nič sa nedeje. to máš fajn, len škoda, že výnimka potvrdzuje pravidlo. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Minnie, zienka v tom dobrom slova zmysle, nie som zrovna daka putka, ale staram sa rada, a doma zas chcem byt, urcite nepichnem mimi niekam do jasli... s Tomom sme rovnako stari, sme spoluziaci, dokonca z kruzku :) V Prahe mam tetu, stryka a bratranca so sesterkou, ona byva "Břežany pri Prahe" a strykovci Milovice, to uz je trochu daleko, ale oni su uz stari :) Podla mna ta 30ka vychadza z realnych pomerov, ked si vezmete, kolko dnes vsetko stoji, skolu skoncim v 24, aspon tri roky do prace mam 27, a nakoniec sa nepodari babo hned, ale po roku a mas prakticky 30 :) nevyberies si. Ja som sa vzoprela, takze makat budem popri skole, ako aj teraz, zarabala som dobre, tak dufam, ze zas taku pracu najdem. Ked si predstavim hypoteku na 7 mio (domcek pri BA) tak si musim maknut uz teraz :-D
Odpovedať
ono je to smutné, ale pravda.
Odpovedať
Profilova fotka
ja dufam, ze nam aj rodicia trochu pomozu, aj ze sa nam bude darit - mne staci dokazat platit uver a aby mi ostalo par korun na jedlo :) ja budem ekomatka, takze pohoda...uz aby to bolo, boze, ja mam plnu hlavu deti furt... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bea tak nech všetko vychádza podľa tvojich plánov. ja sa momentálne sústredím na svadbu. ale potrebujem zohnať prácu, čo je tu dosť problém. :-| štve ma že sa mi neozvali z Deichmanu, mali ponuku práce na pozíciu predavačky. som dúfala, že ma tam zoberú. som sklamaná. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslela som to tak zle so žienkou domácou, skor taký ten archetyp :-D Hej no fakt ide o bývanie a peniaze, ale keď toto všetko máš, tak čakať je divné..ale čo, každý ne nejako inak nastavený... ericca, robila si už predtým predavačku??ja som brigádovala v Datarte a skoro ma to zabilo..a to som bola maximum 10 hodín denne nie 12.. teraz som mala lepšiu brigádu, vymýšľala som dialógy pre počítačový program...ale šéf bol ,,dobiedzavý" m ]-( Inak viete čo je strašne nefér? že na SR mám za brigádu 40 sk na hodinu, v Prahe 140 sk na hodinu...potom všetko inak vidíš...aj bábo :-) a upozorňujem, že život nie je drahší, jedlo, doprava a tak. reality ešte lacnejšie ako v BA...aj keď BA má platy podobné... :-S
Odpovedať
v Komárne je zázrak ak nájdeš brigádu za 50-60sk/hod. predavačku som ešte nerobila, ale bolo by to na menej ako 40hod týždenne, čiže by som tam nemusela byť 8hod na deň, ale menej. pri tom by som stíhala aj školu, tak ale neozvali sa.
Odpovedať
Profilova fotka
Kde je presne Komárno? Ja mám rodinu v Salgotarjane či ako sa to píše:) ono to je aj tak strašne veľa..hlavne pred Vianocami to bolo o život..niektorí ľudia sú šialení... 8-) ale verím že v takej lokalite nájsť prácu je ťažké...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som robila kancelarsku pracu, moc som sa nenadrela, skor mi tam robili nervy, ale platili dobre, som zarabala viac ako svokra v LM :( :P no haluz. V Blave sa da...az na to byvanie, to je tu nechutne drahe... Ericca, a v nejakych vacsich firmach kancelarsku robotu radsej? Ale na leto sa bude dat nieco najst....;)
Odpovedať
Komárno je na juhu Slovenska na hraniciach s Maďarskom. no neviem či sa dá niečo také nájsť, jediná agentúra je tu Nosluš a tam sú samé vykladanie tovaru, pokladňa, skladník... len za 30sk/hod sa mi to neoplatí.
Odpovedať
Profilova fotka
a kaufland tam nahodou nemate? tam sa da najst na leto brigada, mohla by si robit na recepcii alebo na pokladni :) tam snad platia lepsie :)
Odpovedať
Profilova fotka
a niečo v škole?u nás sú stále ponuky na študijné a tak...
Odpovedať
je tu kaufland ale neplatia tam lepsie ako inde. keby som bola v Ba tak máme ponuky aj to škole ale v NZ také nie je. baby bola som v meste zas som videla také nádherné šaty, že som zas zapochybovala o tých svojich. :-| neznášam to! vždy sa mi niečo zapáči. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to isté som zažívala so šatami na stužkovú...a to isté budem zažívať aj so svadobnými...a páčia sa ti oveľa viac??nedalo by sa to ešte spraviť?
Odpovedať
ja som so svojimi spokojná. :-) vždy si spomeniem na to keď som sa v nich uvidela v zrkadle. páčia sa mi veľmi. len to tak rýpe "sú to tie pravé?" keď uvidím iné. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cheche to si viem predstaviť :-D veď to je normálne, najlepšie je dať si klapky na oči x-)
Odpovedať
no ved preto chodim co najmenaj do mesta okolo vykladov sv.salonov. x-) :-D
Odpovedať
jee, caute. vy ste sa rozkecali.. tak vam referujem, ze skusku som zmakla na B, a to som a ucila len 1 den :-p tak som rada, ze to mam za sebou. a co sa tyka babatiek, tak moja spoluziacka sa vydala, ma malu dcerku a chodi do skoly. my mame skolu fajn, lebo tam chodime mozno tak 2 dni do tyzdna :-D tak sa da. ja by som v tom problem nevidela, keby ssa to stalo. len ide o to, ze clovek chce byt zodpovedny nielen k sebe, ale aj k tomu malickemu drobcekovi, no nie? a na to treba money money.. co uz.. tak to je. no vsetko nas caka ericca: a kolko si dala za pozicanie siat? :-)
Odpovedať
gratulujem! :-) zapožičanie šiat ma vyjde na 6500sk aj so zálohou. máš pravdu, človek chce byť zopovedný a keď máš už bábo nezodpovedáš len za seba.
Odpovedať
Ericca: to nie je az tak vela za saty ;-) Booze, ja sa tak bojim, ze si nebudem vediet vybrat z tolkej ponuky :-D Ked mne sa paci tolko stylov...Keby bolo na mne, tak sa vydavam aj 10 x, samozrejme s tym istym muzom :-p Hmmmm :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Adi, gratulujem ku skuske... vy sa mate, ze mate vsetky tak malo skoly, ja som tam od pondelka do stvrtka, sem tam na pol dna, inak cely :-| To by som mohla aspon lepsie zarabat, keby som mala tak malo skoly ... len aby bolo kde, ze Eri :-p Ja som tiez zvedava na saty, ale myslim, ze hocijake vyberiem, az ked ich uvidim na sebe, tak to bude relevantne... Minnie, ty si tusim pisala, ze by ste taku mensiu svadbu? Uz ste o tom rozmyslali? Ja (nie ze by to bolo az take aktualne, lebo vsetko ma vraj cas po skole :-p ) furt rozmyslam o svadbe len s rodicmi a svedkami...len sa bojim, ze aby mi to raz nebolo luto....
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: To je zložité, lebo chcem aby bola svadba v Prahe a vieš, tu nedojde veľa ľudí...takže len rodičia, svedkovia s partnermi, súrodenci a ešte nejaké kamošky...asi tak 15-20 ludi spolu ;-) radšej si dožičím peniažky na šaty a tak (požičanie za 15000 kc čo sa mi páčia) a nie na tetičky čo ani nepoznám...chcem tam ľudí na ktorých mi záleží :-) Aj mňa občas napadne že mi bude ľúto, ale tu nás svadba vychádza predbežne na 100 000 kč na tých 20 ľudí =-) :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?