Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
princess si vychutnaj to suši, budem držať zajtra palce. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, no rada vas vidim, akoze mrte toto obdobie neznasam, sama skola, projekty, zapocty, a prvu skusku mam 6.5. akoze potesi...nasieraju nas v skole ako sa da, vsetci davaju skusky utorky, takze mam mat podla nich jednu za tyzden a bude mi to trvat mesiac ci co... no ved ja im dam 8-) Adka, susi? super, si to uzi, ja neviem zjest ani nedopeceneho lososa doma, ked sama varim, nieto surovu rybu...a ze gurman, hhe :) Ericca, nakupene? Daj fotosky potom zase :) Ahoj Luciusska, aj planujes svadbu, ci len nakukujes do albumov, ako ja? :)
Odpovedať
ahoj, nakúpené. krásny oblek sme kúpili (vesta, sako, nohavice) k tomu kravtu a košelu a nestálo to dokopy 5000,- fantázia. treba trochu skrátiť nohavice, ale ináč sedí drahému oblek ako uliaty. :-)
Odpovedať
Bea, ja mam prvu skusku vo stvrtok 24. apríla. Takze asi tak :-D
Odpovedať
baby, sme dohodli aj menu. to bude papání x-) všetko vyšlo dnes skvele a neviac na matike v piatok pri zápočte môžeme používať vzorce takže sa ich nemusím učiť. :-D :-p
Odpovedať
ahojte, charli mi mame termin svadby na 4.októbra 2008 takze sa pomaly snazim vsetko vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adi, drzim palce, uz aby to zas bolo za nami :) Ja mam este zapocty pondelok a 30teho, potom hned od 6.5. skusky. No snad to nejako dopadne, mam toho nejako moc tento semester :( Prezijeme... Luci, super, tak gratulujem, ved nas priebezne informuj o pripravach :) A napis nam nieco o sebe, studujes, robis? chystate babo? byvate? :) taky maly vysluch :-D a buduci manzel je co zac? 8-) Ericca, super, a co ste nakoniec objednali papat? Svokrovci uz kludni? :)
Odpovedať
svokrovci v pohode. 8-) budú studené misy (syr, šunka, saláma, zeleninka, a pod.) 1.večera polievka, bravčové so šampiňónovou omáčkou, ryža, zemiaky 2.večera plnené kuracie prsia, grilované plnené kurča, parížsky rezeň, ryža s kukuricou 3.večera vepřo-knedlo-zelo :-D pri tej prvej večere je na výber ešte jedno mäsko len sa nepamätám presne čo to bolo. všetko bude na táckach, takže každý si vyberie čo chce papať. :-)
Odpovedať
ahojte,charlize, takze par info o mne. Studujem aj pracujem. Babetko este zatial neplanujeme, lebo este si len vybavujeme nejaky ten bytik, ale este musime kus cakat bo drahy meni zamestnanie ak vsetko pojde tak ako ma tak asi v juny uz bude z neho hasic. Pomalicky uz aj nieco vybavujeme na svadbu bo sa to dost rychlo krati, ale co sa tesim, ze mame uz obrucky.
Odpovedať
Profilova fotka
to je super, Luci, a co studujes? baby, ja mam taku babomaniu...neviete ako sa daju vypnut biologicke hodiny? keby som teraz zistila, ze som tehotna, tak sa asi zblaznim od stastia... som trochu vadna...chidak moj Tomo, furt len pocuva, ze chcem babatko :-D Adi, mas toho vela? drz sa, nam dali skusky od buduceho tyzdna, pritom skuskove nam zacina 12.5...
Odpovedať
ahoj, charli - studujem na ekologiu aj spolu s drahym sme aj spoluziaci. Mysliz ze ked tuzis mat babo tak je to pekne. A pri skuskas drzim palce aj mne zacinaju asi od 13.5.
Odpovedať
Jeee, ahojte kocky. No jo Bea.. mam toho strasne vela.. uz teraz vo stvrtok mam skusku :-p tak sa drtim. zapocty uz skoro mam. este 3 mi chybaju. a inak nic nove nemam. asponze to slniecko uz castejsie svieti :-) A ja som babomaniu mala, ale nejako ma to upustilo - aj to len kvoli tomu, ze ten moj sa dajako cudne tvari, ked to spomeniem. Neviem, co mu je. Tak som radsej ticho... asi si mysli, ze ho do toho nutim, co nie je pravda. aj ja si uvedomujem, ze este nie je vhodny cas.. no niekedy sa neda. ved to poznate. idete po meste a vidite kocik a tie krasne kukadla v nom :-D no mne vtedy az srdiecko stisne od tuzby.. jooj. ja by som si to predstavit vedela :-) ale naozaj neviem, ze kedy ma to caka.. Bea a ako s Tomom? vsetko ok? A inak to sushi :-p Nic moc.. ale ja sa nedam. budem to skusat dovtedy, dokym mi to nezachuti :-) aj ked som sa na sebe smiala, ked som sa ucila jest palickami... esteze tam neboli ludia. no ale naucila som sa a je to celkom sranda :-) no proste haluz :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak si drzme palce na skusky no... snad to zase nejako dopadne...Luci, aj my sme spoluziaci, z kruzku :) Adi, ja nezjem ani nedopecenu rybu, musi byt prepecena uplne... krvave hovadzie, to ano, ale rybu nie. he :) a s babatkami je to hrozne, ja s Tomom len tak decentne, obcas to prezeniem, a on vzdy len ze po skole :-D no, ja keby som mohla :-D ale nejako to snad vydrzime este, co uz nam ostava. citam obcas diskusiu na konikovi, pisu tam take, co maju babo, chodia na vysku, ved si aspon oddychnu od deticiek chvilu...to ja asi nechcem. a hlavne financne by sme to zrejme nezvladli :( asi najprv zarobime daco, aby som mohla mat pekny kocik a tak :)
Odpovedať
Bea ty si ma tak zlanárila s tými deťmi, že nad tým rozmýšlam čoraz viac. ale viem,že najprv musím dokončiť školu a osamostatniť sa od svokrovcov. nechcela by som tam dlho zostať a duplom nie vychovávať u nich dieťa.
Odpovedať
Profilova fotka
Podaril sa zapocet, 31 zo 40, a to som nevedela vobec nic, ked som tam isla :) Deticky, to je hrozne, stale ich mam plnu hlavu :(
Odpovedať
Bea gratulujem! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diky :) No drzme si palce :) uz aby bolo po tom, som zvedava, na kolko razy budem robit skusky....v zime sa mi podarili na prvy, no teraz si nejsom moc ista :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, no co, ako pokracujes? Ja zajtra skusku, inak uz len dva zapocty... no sak uvidime. Drzim palce. Ericca, pohoda? Skola sa da? :)
Odpovedať
ahoj, ja mam zajtra skusku. zatial pohoda zbytocne sa nestresujem. ked nespravim idem na opravak co uz. dala som si zivotopis na profesiu a poslala motivacny list, zivotopis aj fotku na jednu ponuku prace. menej ako 40hod tyzdenne. ak by ma zobrali bolo by to super. plat nie je zly na to ze je to Kn.
Odpovedať
baby, drzim vam palce na tie skusky, nech uz to mate rychlo za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, možem sa pridať? :-) takže mám 20, priateľ 21 a bývame v Prahe už rok vo vlastnom... x-) on pracuje, ja študujem na FHS UK, končím prvý rok...Chceli by sme sa vziať, najprv sme to naplánovali na 2010, ale teraz stále častejšie rozmýšľame že by sme sa vzali toto leto..teda prelom august-september aby bol čas na plánovanie :-D Ale obávame sa reakcie rodičov, teda hlavne mojej mami...finančne je priateľ nezávislý, mňa tak napoly živí ocino 8-) ale keďže viem že on by s tým súhlasil, nepotrebujem odobrenie od mami..ale viete aké to je.. :-S Cítim sa fajn keď sa tu mám komu vykecať :-)
Odpovedať
minnie super :-) a prečo by mala byť proti?
Odpovedať
Profilova fotka
no ona je taká...nevie si zvyknúť a to sme spolu už dva roky :-|
Odpovedať
jáj, tak to aj moja mamina má také zmiešané pocity, na jednej strane si myslí, že sa vydávam skora, že som mala najprv dokončiť školu, na druhej strane si praje aby nám to spolu vyšlo a boli sme spolu šťastný.
Odpovedať
Profilova fotka
a keď sa možem spýtať koľko máš rokov a tak? nechce sa mi veľmi prechádzať celú diskusiu |-| keď ja mám skor pocit že nám to ani nepraje..ona žije sama a už to vidno.. =-)
Odpovedať
budem mať 20 v júni. vaši sú rozvedený?
Odpovedať
Profilova fotka
takže svadba na narodeniny to je hezký darček ;-) no jo..rozvedení čo už, ocino dvakrát :-D a chodíš na výšku?
Odpovedať
presne, darček na narodky :-) chodím na výšku tiež. EÚ v Nových Zámkoch. prvý ročník tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
to sme na tom skoro rovnako ;-) teda ja budem mať tesne po svadbe 21..inak kráááásne šaty, asi si aj ja hodím do albumu ktoré chcem...inak myslíš že to do septembra všetko stihneme?lebo všetci tu plánujú rok dopredu =-) =-) =-)
Odpovedať
ako aj ja som začala vybavovať už v januáry, ale väčšinu podstatných vecí som aj tak vybavila až v marci a apríli. kľudne to stíhaš to máš ešte kopu času, len sálu a matriku sa oplatí rezervovať čo najskôr ak chceš neaké lepšie miesto ináč to až tak neponáhľa.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?