Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babuse.. tak aj my sme sa boli vcera zabavit a oslavit tak troku aj moje druhe meninky, teraz uz aj milencom, ten samozrejme namna nezabudol a prisla som domov ani neviem ako :-N abi, ja Valentina neuznavam, pretoze vzdy som bola sama a moji byvali sa somnou vzdy rozisli tesne pred... a aj ked mam manzela teraz, myslim ze ten zase zabudne na to ze nejaky "sviatok" je kedze je zase cely den v praci a ja samozrejme budem zase cely den sama dom a avecer si nevysluzim len jedine, ze da prednost telke predomnou..takze tak Neznasam Valentim, bleee ]-( ]-( ]-( inak my nic nove, nahnala som muza do kuchyne nech ide varit, ja idem vymenit zaclony a zavesy co mam nove a potom napapame a ideme na vylet, ideme za byvalymi majitelmi prekvapit ich a nalozit im par teplych slov, ohladom toho septiku :-D :-D :-D ale mame predsalen nieco nove, nasi hafani drahy krasny sa nam nasackovli do novej postele, hehe..normalne som nechapala...rano sa zobudim, tak maly mne za hlavou a Larina menzi nami na chrbte, nohy hore a sa jej asi daco snivalo tak utekala,som mala dost hehe.. dneska je tu teda krasne juuuj, slniecko svieti.. inak ericca aj tych 500sk mesacne je nieco, my nestihame odkladat ani to a ani na dovolenku sa nedostaneme koli tomu poondiatemu baraku, fuk...uz mi to tu ide hore krkom, sami prach stale, nechapem odkial, najnovsie nejaka haved mi vylieza spod podlahy pri komine, minule som prisla tak dvierka na komine otvorene a cely PC stolik zadrbany od sadzi, ten septik stale nie je vyrieseny, plesneju nam steny nevieme od coho, no horoooor!!! :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. Ja som dnes upratala zahradu, fuj :-) Akoze dobra makacka teda. Ale uz to u nas zase vyzera ako u ludi :-) Este stromy ostrihat, konare potom spalit a urobime terasu. Hlavne, ze uz mame koberec do obyvacky, zacina sa nam to pekne rysovat :-D Gabika, to je pekne :-) Ja myslim, ze to tak je, ze v dobrom vztahu su urcite fazy, kedy sa citis fakt uzasne, lepsie, este lepsie, najlepsie, potom to opada a znova :-) U nas to tak je tiez :-D Na Valentina sa tesim, akoze nie kvoli tomu, ze je sviatok, ale budeme mat konecne volny vikend po skuskach, pojdeme niekam papat, do kina... uzijeme si to skratka. My si kupujeme len nejake bonbony a tak, hlavne si to spolu uzijeme. A Tomo ma na konci mesiaca narodky, tak dostane aj darceky, aj tortu, oslavu, obed...:-) Nelka, to daj potom vediet, co byvali majitelia ;-) Erika, uz chapem. Tak to je jasne. A ked su dva platy, tak sa da aj odlozit, aj hypo dostanete. Toho by som sa nebala, to uz ked budete zarabat. A vysokoskolaci dostavaju hypo lahko, lebo maju perspektivny vyvoj miezd :-D Jedine, co je blbe, ze si musime pockat az po skole :-p
Odpovedať
Gabi to je fajn, že máš takéto obdobia aspoň váš vzťah nie je jednotvárny a máš sa na čo tešiť. ;-) Bea, ja som už raz drahému vysvetlovala, že ak chcem vlastný byt a nešli by sme bývať do domu čo postavili moji rodičia v každom prípade si budeme musieť zobrať hypo. len on sa tomu moc nerozumie tak mi tvrdí, že chce byt bez hypo. čo je blbosť. 8-( no a druhá vec, že kým ja budem robiť tak on už bude mať po 35 a nebudeme môcť požiadať o hypo so štátnou výpomocou. preto sa mi zdá ako najrozumnejšie ísť bývať do domu a radšej kúpiť auto a dochádzať. ono sa ešte uvidí čo bude, to sú len také moje úvahy a zbožné priania. my sme teraz dopiekli fánky a šišky, to zas budem mať z čoho priberať. už aby bolo teplejšie, pôjdem robiť. kedže chodím bicyklom a je to dosť ďaleko aj neaká kondička bude. :-D konečne som presvedčila Viliho nech si ide spraviť nový OP. má ho ako šalátové vydanie :-S . som mu vravela, že na letisku ho ani nepustia do lietadla. tak tam v stredu pôjdeme a potom si sadneme do reštiky na večeru dúfam. sľúbiť to sľúbil. či to dodrží. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, jasne, to dnes ani nejde, nasetrit na nehnutelnost... A ani sa to dnes neoplati. To si musis vybrat, ci zoberies hypo na 30 rokov a tak, zaviazes sa k niecomu, potom sa bojis o pracu, o prijmy, zvazujes vsetko (v tom horsom pripade, lepsie je brat mensie splatky, nech je rezerva) ... alebo zijes v podnajmoch, sice to nikdy nie je tvoje, ale mas klud. Na zapade je to uplne bezne, ze ludia nehnutelnosti nevlastnia, ze ziju v prenajmoch, zariadenych bytoch, stahuju sa, nemaju zavazky. My sme take zvlastne povahy, ze sa potrebujeme viazat k vlastnemu majetku. Aky je rozdiel medzi siskami a fankami? Ja som myslela, ze to je to iste :-D A uzite si restiku, my pojdeme tiez, zapit skusky a valentina a vyrocie mame zas a tak :-D Nelka, este tak citam tvoju spravu, ty nie si spokojna s domcekom? :-( vyznelo to tak smutno, co si pisala...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak sme doma po navsteve, ako poviem vam...ti ludia su na tom naozaj velm zle, ako je pravda, mozu si za to sami, ale byvaju v byte, kde si kuria drevom z nedalekeho lesa, bez elektriky a teplej vody..a platia za neho 4000kc co mi pride nehorazna suma... maju exekuciu na platy a ostava im 6000kc mesacne na vydavky a zivobytie, co je strasne uplne... charlize niekedy som, niekedy nie som spokojna s domom, to vies, je starsi a treba vela veci robit s ktorymi som ani v sne neratala, ale co uz, aspon vieme ze nemusime rozkopat celu kupelku, ze otvor na septik je rovno pod vanou tak len tu staci vybrat a sme pri nom, co tiez nie je nalepsie riesenie ale tak stale lepsie ako kopat celu kupeklu a zhanat otvor, a vana sa lahko osazda takze pohoda :-D :-D tak aspon jedna pozitivna spravicka... ja sa idem zase pomalicky chystat, ideme zase na zurku, konecne som aj kus medzi ludmi, xi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No baby, tak vy samé žúrky a akcie chystáte? :-D ..vám je teda fajn.. ;-) ..my sme si dnes povedali, že ostávame doma, keď niekto chce nech príde.. :-D ..ja budem asi celý večer pri pc, lebo musím dokončiť jeden 7-fázový projekt a mala by som sa aj učiť na pondelok, no akosi ma to ani neštve..zajtra zase nebude čas, lebo ideme k Peťovej druhej sestre na oslavu a už bude po víkende aj po učení.. :-N ..nely, viem si predstaviť ako ťa to mrzí..so starými domami je to proste tak..sú nevyspytateľné.. 8-( ..je fajn, že dokážeš vidieť aj to malé pozitívum..viď moje motto.. ;-) ..všetko potom ide ľahšie.. ;-) ..musím končiť, tak zatím..papa
Odpovedať
ahojte tak ja tiez moc nemilujem valentina tiez byvam skoro vzdy sama ale dodatocne dostanem kyticu ruzi aj ked by som ju urcite radsej vymenila za to byt s polovickou ale co ked to vzdy vide tak ze je v robote a ani tento rok to nevyzera inak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nelka, tak ano, je to zlozitejsie ako novy dom, ale na druhej strasne, kazdy dom si pyta... to je dan za komfort. No ale spravite co treba, bude chvilku klud a casom zase kolko nasetrite, tolko investujete ;-) Pekne si to uzi vonku, mne sa nechce nic a nikam :-D Tak sedim doma, konecne sa nemusim ucit :-D Ludka, ahoj. Ja sa strasne tesim, ked budeme byvat, ze nebudem uz pomaly nikam chodit a nech vsetci chodia k nam :-D A ucenie, pohoda, to zvladas ;-) Stihnes aj nemozne, uvidis. A Valentina oslavite? Cirinka, to je skoda, ze bude robit... a kde pracuje? Ved si to mozete vynahradit inokedy, sviatok je predsa vzdy, ked si ho chceme spravit, nie :-D Ja mam najvacsie sviatky nedele vecer, teda tie, ked Tomo pride po vikende domov, ked bol sam v LM :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vidim, ze nazor na Valentina je rozny. Ja mam Valentina rada, len jedno, co mi vadi, je, ze musim vymyslat dva darceky naraz - jeden na Valentina a jeden na 16.2.,kedy ma Vili narodeniny. Ale tento rok som to celkom zvladla. Uz mam oba darceky. A oslavovat sa chystame zaujimavo, este taky Valentin nebol. :-D V sobotu sa pojdeme vsetci (rodicia, brat a este par ludi z rodiny) zabavat na jeden ples. Tak tam oslavime moje meniny, Valentina a Vilkove narodeniny. A urcite este potom aj sami dvaja nieco podnikneme. ;-) Nelynka, mrzi ma, ze mate s domcekom take problemy, ale uvidis, ked to bude vsetko hotove, bude to krasne, treba len trpezlivost, ta ruze prinasa.
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, musím uznať, že má to veľké výhody.. keď sme bývali zvlášť, tak sme sa museli ponáhľať so sprchou, chystaním, úpravou, aby sme sa mohli potom niekde stretnúť v dohodnutom čase.. 8-( ..teraz ak jeden nestíha, zavolá tomu druhému a pohoda, lebo vždy vieme, že sa doma stretneme.. :-D a keď sa nám nikam nechce ísť, tak kašleme aj na sprchu, ostávame v teplákoch, ľahneme na gauč a vychutnávame si jeden druhého.. x-) ..tak nejak podobne sme to spravili aj dnes..no momentálne je Peťo na druhom gauči a sladko odfukuje.. :-D ..čo sa týka Valentína, my ho oslavujeme alebo dodržiavame?..no neviem aký je ten správny výraz.. :-N ..skrátka pripravujeme niečo pre toho druhého..a musím uznať, že Peťo je v týchto veciach zodpovedný.. :-D ..vidieť, že to nenecháva na posledný deň.. :-) ..vždy ma prekvapí a snaží sa byť originálny.. x-) ..no ako sa hovorí, kto má veľa, chce ešte viac.. :-D ..chcela by som, aby ma potešil a prekvapil kvetmi aj vo všedný deň..netvrdím, že mi nenosí drobnosti a prekvapká, ale kvety mám len na sviatky.. :-| ..som ja ale náročná, že? :-N ..snáď to prežijem.. :-D ..no ja si lámem hlavu nad tým, čo vymyslieť tento rok..máte nejaký typ? čo ste napríklad zrealizovali minule a zdá sa vám to originálne? ..ak môžem poradiť, tak ja som minulý rok, (ešte sme nebývali v domčeku, no mali sme tu už čiastočne pripravenú jednu izbu s pc a netom, tak sme sem večer chodili), ja som ho niekde poslala a zatiaľ som pripravila sviečky, prvú pri vchode, potom po schodíkoch, čiže mu sviečky ukazovali cestu a zaviedli ho až hore do budúcej spálne a tam bolo pripravené srdiečko zo sviečok.. a k tomu som mu dala malý komentárik, vysvetlenie.. :-) a potom som tam mala pripravenú čokoládu a šampanské..tak sme si dali.. :-) ..bolo to fakt čarovné..keď som videla jeho výraz tváre..stálo to za to.. x-) ..on nevie nejak extrémne prejavovať city, ale toto okomentoval aspoň 3x, že to bolo krásne a že som ho prekvapila a že kedy som to stihla.. x-) ..takže viem, že mi to vyšlo.. :-) x-) ..inak poháre som šlohla u jeho rodičov a aj s fľašou som ich prepašovala v kabelke a tŕpla, aby to nepočul, keď sme šli v aute.. :-D ..
Odpovedať
Profilova fotka
bea, ešte mi napadlo, že vy to máte tiež dobre naplánované.. ;-) ..držím prsty nech to vyjde.. ;-) ..a ostatným: nevadí, ak vám to nevychádza presne v ten deň, veď na prejavy lásky nie je nikdy neskoro a nemusí to byť vtedy, keď je to napísané v kalendári..nech je to spontánne a hlavne zo srdca.. x-) a môže byť aj 29.2. ;-) ..veľa lásky všetkým.. x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte baby, mňa chytá úplná ponorka. nikam nechodím som non.stop zavretá "doma" medzi štyrmi stenami. normálne sa teším na prednáška a keď musím ísť naspäť "domov" ma chytí otrasná zlá nálada. potom sa len vždy pochytíme na neakej kravine. ráno vstávam z blbou náladou lebo viem, kde som sa prebudila. strašne ma to dožiera. neviem čo by som s tým mohla robiť. čakám kedy budem mať po tom sprostom opraváku a trocha menej prednášok aby som mohla vypadnúť domov do ba aspoň na týždeň. sorry, že nereagujem na príspevky ale teraz som fakt mimo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ludka, ja som Vilkovi na valentina pripravila take prekvapenie, nic som nekupila, urobila som to sama, aj ked to este nie je dokoncene. Pripravila som mu prezentaciu, kde som mu vyznala lasku a dala som tam fotky, ako sme boli mali a ako sme spolu prezili 5 a pol roka a dala som tam dve krasne pesnicky, ktore znamenaju v nasom vztahu vela (to su take "nase" pesnicky :-) ). Dam to na CD, urobim k tomu pekny obal, opat s nasou fotkou a previazem to krasnou cervenou stuhou. A mozno k tomu kupim este jednu cervenu ruzicku a zaviazem to spolu... Aj ked kvietok by som mohla dostat ja! :-D Erika, je mi luto, ze mas teraz take blbe obdobie, ale neboj, opravak si urcite urobila a prednasky pridu uz za par dni... Ojoj, ved ja uz zacinam teraz v utorok. :-S Ale tiez sa uz tesim! :-)
Odpovedať
Gabi mne už začali prednášky, opravák ešte len budem mať len neviem kedy. musí sa dohodnúť tak aby vyhovoval aj tretiakom ktorý preniesli. ja nie som moc na Valentína, nikdy som nikoho nemala a všetci okolo mňa behali so srdiečkami a blbôstkami. odkedy sme spolu kúpime si čokoládku a spolu je spapáme. nič extra, netreba nič vymýšlať. tak ale môj drahý si na mňa spomenul aj tento týždeň a cestou z práce jednu Milku kúpil, už ju treba len spapať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, nebud smutna, namrzena...pobehaj po vonku, snaz sa drzat niekde mimo dom, na prechadzku, na bicykel, nakupit, vyvencit (p)sa a tak. Niekedy staci zobrat knihu a ist niekam do kaviarne, kupit len caj a citat...to robievam ja, ked mam uz vsetkeho nad hlavu, ked je pekne, sedim na namesti na lavicke, precitam jednu knihu a potom v takej pohode idem domov. Ked je zima, sedim v Auparku alebo nejakej cukrarni a citam. Mne to velmi pomaha od toho domaceho a pracovneho stresu co ma obcas chyti. My mame teraz doma pohodu, aj nasi su celkom v pohode, mama ma dobre dni, tak niekam aj vybehneme, dnes sme dobre pokecali. Na konci tyzdna chcem ist kupit farbu a nie tento vikend, lebo mame naplanovanych kamaratov, ale ten dalsi uz zacneme prerabat. Vymalujeme a nahodime tie podlahy. Do konca marca chcem uz byvat, budeme mat aj babatko-morciatko, tak nech ide s nami uz domov, nie do detskej izby :-D Ludka, to si pekne naplanovala :-D Aj Gabika :-D Ja som taku prezentaciu robila k polrocnemu vyrociu, zozala velky uspech...a sviecky nemozem, kym sme s nasimi, ale dole si uzijeme uz 2a polrocne vyrocie, tak si nieco pekne vymyslime :-)
Odpovedať
Bea tak to je skvelý nápad, neviem prečo ma to nenapadlo. dúfam, že bude čoskoro teplešie a vycapím sa niekam na lavičku s knihou v ruke. ja sa strašne teším kedy pôjdem domov do ba, dnes som vola s mamou a tá tiež nemá s kým ísť von. my sa totiž väčšinou presúšame spolu po Auparku alebo len tak na prechádzke. teraz mi tak napdlo, Bea vy bývate v Petržalke?
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, nie nie, my byvame pri hlavnej stanici...v rodinnom dome pod Kolibou. Ty chodis do BA vlakom ci busom? Pekne si to aspon uzivas, ked teraz prides domov, ze si s rodicmi :-D
Odpovedať
ja chodím väčšinou vlakom na hlavnú a odtiaľ 93 do Petržalky. busom chodím zriedkavo, nechce sa mi terapať 50kou a potom prestupovať pri auparku. ani nevieš ako veľmi si užívam rodičou, doteraz som to tak nevnímala. teda kým som bývala s nimi sme si väčšinou liezli na nervy. aj teraz sa sem tam pochytíme, hlavne s tatkom. beriem to inak. fakt sú mi vzácny.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, to je super, my podobne, cim sme spolu menej, tym sa mame radsej :-D A my byvame, ked prichadzas vlakom na hlavnu stanicu a uz si uplne tesne pred stanicou, tak po pravej strane su rodinne domy, tak tam byvame... (Na zaciatku ulice je bordel, Happy"a"Gogo ;-) Toto ked poviem, kazdy hned vie, kde byvam :-D )
Odpovedať
jasné, že viem kde to je :-D :-D :-D lepšie si to už nemohla popísať. to sú také super orientačné body čo sa nedajú prehliadnuť. :-D no ja mám neďaleko paneláku City University.
Odpovedať
ináč o sestre a o mne sa to povedať nedá to čo o rodičoch a o mne. :-D čo už, taký sú súrodenci.
Odpovedať
Profilova fotka
Ze im sa nezlepsil vztah? My to mame zaujimave s bratom, lebo on nic nemusi a vsetko moze, a ja vsetko musim a dokopy nic nemozem. On si hocikedy zoberie auto, von chodi kedy chce a kolko sa mu chce, doma nic nerobi, mama mu este aj maso z kosti obera a robi mu desiatu, dava mu vreckove, nemusi brigadovat ani nic. A ja? No presny opak :-D Viem kde je City, som tam chcela ist, no nemam pol miliona na skolu :-D
Odpovedať
ahojte, no sestra s mamou vychádza s otcom už horšie, bývajú spolu pod jednou strechou "v detskej izbe." ja keď prídem spím na gauči... =-) no comment. no ale ani ja so sestrou nevychádzam, keď sa nevidíme máme sa radi. :-D keď som bola na posledy doma malý bol chorý, jedeň deň som jej ho postrážila, ďalší nie lebo som si chcela zopakovať učivo pred skúškou no a urazila sa. ráno sa ju nedalo nepočuť ako frfle "som zvedavá či sa niečo bude vôbec učiť." no na nervy. City je vraj veľmi kvalitná škola mám taký dojem, že aj školné tomu zodpovedá. sesternica tam chodila a popritom pracovala, či je tam stále neviem. ináč dnes som sa celkom zbytočne trepala do Zámkov. neprišiel prednášajúce, ale bola to gestorkyna chyba. zabudla nám povedať, že nemáme chodiť vôbec. som zbytočne vyhodila peniaze. :-S ešte aj nanič počasie máme. v noci nasnežilo. všade je čľapkanica a premokli mi boty. 8-( no čo už, aspoň že už som doma v teple.
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, pekná myšlienka..osvedčený nápad.. ;-) Erika, Bea má pravdu, vybehni von, nemysli na nič a nikoho, len čítaj alebo pozoruj ľudí..u mňa to tiež funguje.. ;-) alebo skús niečo premiestniť v dome, stereotyp ubíja.. u mňa to zaručene zaberá..aj teraz v sobotu som si všeličo premiestňovala.. :-N ..a čo sa týka vzťahov, čím som staršia, tým viac si so sestrou aj mamkou rozumiem a čím dlhšie sme od seba, tým viac si chýbame.. ;-) ..keď som bola s mamkou, liezli sme si fakt na nervy a teraz, keď si zavoláme alebo sa stretneme, tak je to aj na hodiny konverzácie.. :-D ..a so sestrou som takmer každý druhý deň, býva veľmi blízko.. :-) a stále si máme čo povedať..aj naši chlapi si už roky rozumejú, takže je to ideálna kombinácia.. sú našimi parťákmi na víkend a rôzne akcie.. :-D ..drž sa a nepripúšťaj si to tak veľmi, mysli pozitívne..viem, že ľahko sa to hovorí alebo píše..no pokús sa o to.. ;-) ..zdravím vás.. ;-)
Odpovedať
ahojte, baby díky za radu. no s tým premiestňovaním to rozhodne nefunguje, keďže to nie je môj byt a v izbe som už všetko čo sa len dalo prehádzala podľa svojho. :-D my sme si s mamkou až tak na nervy neliezli, práveže sme sa dokázali rozprávať skoro o všetkom aj niekoľko hodín. teraz tak isto, len mi to viacej chýba. so sestrou, čo ja viem tak sme nikdy neboli sestry ako z filmu čo sa do noci rozprávajú. skôr sme sa hádali. teraz je to lepšie iba kvôli tomu, že sa nemáme na čom pohádať kedže nie som doma. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. no tie vztahy, ked som bola doma vzdy sme sa vadili na vela veciach, nikde som nemohla chodit a ked som aj sla tak som si to musela vydupat a take nieco ze vsetko si hovorit? to som nikdy nepoznala a bojim sa toho aj dodnes lebo nepoznam reakcie... ale ako som prec a vydala som sa tak je to 100x lepsie, domov sa tesim, skoro kazdy den si s rodicmi volame, aj ked je mamka v rakusku tak jej zavolam stale a ona je rada... a bratia? tych som nikdy nemala rada, nemala som k nim vztah, predsalen je u nas 10 a 12rokov rozdiel a to je dost, ale tak ked bolo treba pomohli a pomohla som aj ja, inak ma nezaujima co je s nima...ved ani pozdravit nepride ten mladsi ked sme doma a to je len vedla v dome...thak.. a inak zienky, novinka, vo stvrtok mam 2pohovory :-D az sama nechaaapem :-) :-) :-)
Odpovedať
Nely tak to je super, že si ťa zavolali na pohovor. a o akú prácu sa jedná? už vieš? no medzi mnou a sestrou je 4ročný rozdiel a aj tak si moc nerozumieme. podľa mňa je to skôr o povahe človeka. tak isto ako keď si vyberáš kamarátov, väčšinou sú to ľudia s podonou povahou a názormi ako máš ty sama. nie?! ináč ja mám 20.2 ten opravák, ale rozmýšlam či naň vôbec ísť. podľa mňa to aj tak nemá zmysel ak nám bude opravovať písomky ten chlap. fakt mám sto chutí si počkať kým radšej nezoženú za neho náhradu.
Odpovedať
Profilova fotka
čauko holky, prepáčte mi, ale asi tri týždne som sa dennodenne učila, mám strašné stresy so školou... :-( :-( lebo už na tretíkrát som včera robila skúšku z histórie, vždy som si istá že to mám a oni to obodujú tak, že to samozrejme nemám...asi polovica ľudí z nášho ročníka stále nemá a to bol včera predposledný termín...ak to nedám na ten posledný, možem si pískať, prenášať sa nedá... Gabika všetko naj k meninkám:) Eri mne to nemusíš hovoriť, som stále sama doma, každý deň okrem víkendu, a nielen teraz ale celý semester...trochu na nervy, musím si nájsť brigádu, ale teraz nestíham ani jesť :-) čo sa týka Valentína, vždy keď som mala chalana a bola som v puberte, bolo to super, darčeky a tak..nejako ma to ale prešlo, tie obchody ma znechucujú, tak skor začínam byť alergická ]-(
Odpovedať
Vladi tak to si na tom s tou blbou skúškou horšie než ja, ja ju aspoň môžem preniesť. aj keď neviem či men to niečo pomôže. :-| budem ti držať palce nech spravíš.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte....neviem čo mám robiť, dneska som v meste asi stratila zásnubný prsteň :-( nechápem ako sa to mohlo stať, neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?