Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Luna tak to mi je ľúto. skúsila si sa vrátiť a hľadať ho keď si zistila, že ho nemáš? alebo si to zistila príliš neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
no však to, že už bolo neskoro, išla som z Prievidze domov a zistila som to asi kilometer pred našou dedinou v autobuse :-( skúšala som volať aj kozmetičke, či mi náhodou tam nepadol, keď som sa obliekala, ale musím zavolať neskôr a skúsim ešte zájsť na SAD tento týždeň, možno sa nájde niekto, kto ho možno našiel a vrátil ho, ale tomu veľmi neverím :-( :-( :-(
Odpovedať
fakt ma to veľmi mrzí. určite skús ísť na SAD, možno ho našiel šofér keď upratoval bus. oni ho musia prezrieť. potom daj vedieť ako si dopadla.
Odpovedať
Profilova fotka
jasné dám, možno tam aj hneď zajtra skočím, alebo aspoň skúsim zavolať najprv a potom tam pôjdem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vladi, dakujem pekne... :-) A ta skuska ma mrzi, ale dufam, ze ju urobis! Erika, urcite chod na tu skusku aspon skusit, ako sa hovori, niekedy aj motyka vystreli, tak aspon skus, nic za to nedas. Ja som tiez teraz rodicom a bratovi vzacnejsia, aj ked sa obcas pohadame, kvoli nejakej malickosti, ale vzdy sa to da do poriadku a netrva to dlho. Ale dobry vztah sme mali aj pred tym, s bratom sme sa sice bili, ale tak to boli take surodenecke bitky a ja som vzdy prehrala, lebo som o 4 roky mladsia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak nam dnes zacala skola, cely den sme tam stravili, no vyzera to na narocny semester, ale tak co, prezijeme :-D Bude sranda. Luna, to ma mrzi s tym prstienkom, snad ho najdes, budem drzat palce. Gabika, vsetko najlepsie :-) Co skolicka, uz si zacala? Erika, my sme s bratom o tri roky, a mame dobre a zle chvile. Tomov brat je o 5 rokov starsi, a koniec, proste ma pocit, ze zjedol vsetku mudrost sveta, tak s nim radsej komunikujeme len minimalne... on na vsetko co mu chces poradit povie, ze ja viem, ved mam obciansky :-D tak my ze dobre, ked mas 15 ... :-D A s rodicmi cim som menej, tym sa mame radsej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ericca prva je referentka nakupu a druha je nieco Customer Service Professional, tak uvidime vo stvrtok :-D tie skusky vam teda nezavidim, mne pisala kamoska ze mala tento semester 11skusok a uz ma vsetky hotove a nudi sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lunaa so snubakom ma to mrzi, verim ze sa najde a je len niekde v kabelke, ale ani ja nechapem ako si ho mohla stratit? bol ti velky alebo nieco? gabi aj ja som sa s bratmi bijavala ale ja som vzdy vyhrala aj ked som o 10,12rokov mladsia :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Luna, ked som dnes uz pisala, neviem, preco sa mi tvoje spravy neukazali. Je mi to velmi luto s tym prstienkom... Ale aj ja som jeden stratila (bol od Viliho), cely den som sa strasne pre to trapila a nakoniec vecer mi spolubyvajuca povedala, ze ho nasla v kupelni a odlozila ho, aby sa naozaj niekde nestratil... Uvidis, aj ty ho najdes. Bea, skolu som zacala dnes troma prednaskami... A tiez som zistila, ze to bude velmi zaujimave tento semester. Ale co narobim, tuto skolu som si vybrala ja. :-N Nely, asi to tak byva vzdy, ze mladsie sestry to vzdy schytaju... Ale zasa u mna to je tak, ze ked sa nieco stane, tak brat si ma vzdy zastane a ochrani... Aj Viliho "musel schvalit", inak by mu nedovolil ani dotknut sa ma... :-D Este stastie, ze nemaju medzi sebou problemy... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja veľmi neverím, že ho nájdem, trikrát som vyhádzala kabelku, či tam nie je, priateľ mi poradil, že sa mám ísť pozrieť na stanicu, že možno padol do snehu a nikto si ho nevšimol no neviem či mám ísť...bojím sa toho, že ho nenájdem a potom to už bude definitívne :-( ale v noci sa mi snívalo, že sme ho našli :-) bol mi trošku voľný, akurát som včera nad tým uvažovala, že si ho dám zmenšiť, ale nikdy sa mi nezvliekol sám z prsta, zastavil ho kĺb na prste a včera ani neviem ako mi zmizol :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. lunaa neboj, prsitienok najdes, a ked nie, ja viem ze ta to bude mrziet,ale je to len vec, a verim ze tvoj milacik ta lubi a onedlho da ti urcite novy ;-) ja by som si povedala ze radsej stratit prstienok ako niekoho kto mi je blizky gabi ja som pisala ze som vzdy vyhrala, cize to stale schytali bratia hehe :-D :-D ja som bola vysnivana nahoda,pretoze nasi chceli vzdy dievcatko a neplanovali ma :-D
Odpovedať
ahojte, Luna tak ako? našla si snubáčik? ja dúfam, že hej. Nely ako dopadli pohovori? daj vedieť hneď ako sa dá. my sme boli včera konečne vybaviť nový OP pre drahého. chceli sme ísť aj na večeru, ale mal trocha zvýšenú teplotu a necítil sa dosť dobre na vysedávanie v reštike. tak sme si dali v zabaliť gyros a doma sme ich zjedli. :-) v celku bol včera fajn deň. mala som prednášku z manažmentu. prišiel taký vtipný ujo. strašne dobre sa počúvalo ako prednášal. hovoril nám rôzne pikošky a perličky k učivu, ale nebolo toho moc. niektorý profáci čo takto zvyknú rozprávať zaujímavosti zachádzajú príliš do podrobností a už to nemá nič spoločné s prednáškou. fakt ma to bavilo, dúfam, že sa to bude aj tak ľahko učiť ako sa to dobre počúvalo. :-D no a dnes by som sa mala pustiť do učenia na opravák. aj tak mám ten pocit, že dnes z toho ešte nič nebude. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
takže prsteň sa nenašiel :-( včera bola sestra na SAD sa spýtať, poslali ju za šoférom, ale ten ho nevidel, boli sme pozerať aj na stanici či náhodou tam niekde nie je, ale nič.... no čo už :-|
Odpovedať
Luna to mi je ľúto. čo teraz? kúpite nový?
Odpovedať
Profilova fotka
no mamina navrhla, že dá nejaké zlato, čo nenosí a dáme spraviť taký istý
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak neviem ako to dopadlo, mam z toho ale dobry pocit, davaju si 14dni na odpoved, tak uvidime co z toho bude... aj moj uz druhy den teplotuje a asi som to chytila aj ja, lebo ma zacina pekne boliet hlava.. dneska som mu urobila radost, vzala som si pausal a telefon som dala jemu tak tu chodi ako male decko s nim hehe :-D len som zvedava ci aj odmena bude, ked nie, telefon beriem pre seba x-) x-) odvcera zacal papat Cem M tak som zvedava ake ucinky to bude mat... lunna mrzi ma to...budes mat novy, aj ked nebude to ten co si dostala ale ved to je podla mna jedno, ci prsten mas alebo nie, ja som sa mojho snubneho nedockala dodnes a to sme uz manzelia skoro rok :-D
Odpovedať
Nely zvedavo čakám kedy sa ti ozvú. x-) ten môj sa dal neako dokopy lebo ráno odišiel do práce. aj keď si nemyslím, že to bolo od neho múdre. nechápem prečo si chlapi myslia, že ich sa choroby netýkajú alebo čo. Vili nikdy nevyleží chorobu poriadne. čakám, že to raz vypáli.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca to aj ja hehe, ale si trosku zase oddychnem od dalsich pohovorov kusok, porobim na zahradke nieco, mozno aj nejake peniazky pridu, tak zase nieco pokupime, zbavime sa konecne mojho dlhu tak budeme mat zase plus 3500kc do penazenky mesacne...a mam na plane konecne skrinu s posuvnymi dvermi kupit bo tota nasa malicka uz je taka napratana ze uz nemam kam davat veci xi, uz je mala pre dvoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ako sa mate? Ja mam nejaku hnusnu naladu, lezie na mna depka, uplne ze fuj, taka som nervozna, nasrana a ja neviem, proste vsetko zle. Neviem ani preco, v praci trosku nervozita, skola bola aj celkom fajn, ale nebavi ma to tam a ked viem co ma tam vsetko este caka...a dost hrozne, kamaratku mam choru, berie chemoterapiu. Sme rovnako stare, uz sa pozname dlho, mame sa radi vsetci a tak, bavime sa stale o buducnosti, co deti, svadby a tak a ona teraz ze chemoterapia, rakovina, operacia...tak som s nou kolko sa da, prakticky kazdy druhy den a tie ostatne jej volam a je to hrozne. Ale drzi sa, je silna, a veri a tak jej pomaham ako viem. A tak si zrazu uvedomujem, ze je to vsetko jedno, skola, praca, ze je to vsetko take relativne a kedykolvek o to mozeme prist a mozno aj z toho mam tu depku a proste sa citim tak, ja neviem, ze o co sa vlastne snazime, co ma hneva, mali by sme sa sustredit na uplne ine veci :-( Ked si raz konecne povieme, ze je cas si spravit dieta, tak niekoho z nas zrazi lietadlo a bude po vsetkom :-( Ach ake to mam stavy zas. Luna, to je dobry napad, dat si urobit rovnaky prstienok... ale neboj nic, hlavne to nie je o tom prsteni, ale o tom ze sa mate radi. Nelka, velmi drzim palce! Daj potom vediet co a ako... :-) Erika, fajn, ze ste vybavili vsetko... zase bude pokoj na chvilu :-) Gabi, len vydrz, snad sa nam to podari a zvladneme to pekne v pohode. Aj ten druhy stupen :-D Inak a ti surodenci, ja mam o tri roky mladsieho rozmaznaneho brata, co nic nerobi a nic nemusi a neuci sa, prepadava a tak... a vsetko zle si za neho odnesiem vzdy ja :-D uz som si aj zvykla.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Bea, to je strasne, je mi luto, co sa stalo tej kamaratke, ale ak bude silna a nepodda sa tomu, urcite sa z toho dostane. Ale s tymi vecami mas pravdu, naco sa hnat za takymi vecami, ked existuju uplne krasne veci, radsej budem mat krasnu a zdravu rodinku a budeme byvat niekde v podnajme, ako mat vela penazi, ked sa o ne nebudem mat s kym podelit... Ale hlavne nemysli tak negativne, mysli na nieco pekne. Napr., dnes mi spoluziacka oznamila, ze v lete bude mat svadbu. Su taki zlati a hodia sa k sebe a ja som za nich nesmierne stastna. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gabika, ja viem, ved sa silno snazim, naozaj, aj s nou sa stale vela smejeme a vsetko, ale chvilami ked som doma, proste to tak na mna padne. Uf. Svadba, aj ja chcem :-D Vidis, oni tiez chystali s frajerom svadbu, vlastne su uz zasnubeni. No neviem ako to teraz bude, asi to odlozia trosku, a my sme sa tiez nakoniec dohodli, ze buduci rok (velmi som chcela tento, ale Tomo nechce) a tak. Tes sa z kamaratky, je to mile :-)
Odpovedať
ahojte baby, Bea aj mne je to ľúto bohužiaľ viem o čom hovoríš. nie je to nič príjemné. ale dobre robíte, že sa stále smejete. pozitívne myslenie síce všetko nevyrieši, ale výrazne pomáha. baby mne sa tiež vydáva kamarátka v marci a budú mať aj bábo :-) neviem či som vám to už spomínala. stále ju lanárim nech si už spraví tu a na koníkovi album no ešte nič. =-) k tým súrodencom ja som u nás mladšia, rebel bola sestra. všetko schytala ona. tak aj preto sa moc nemusíme, ona mne závidí, že mne vždy všetko prejde aj teraz a ja jej závidím, že mám dobre platenú robotu a nie moc namáhavú bez VŠ. :-D tak sme si asi kvit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte charliz, mrzi ma to s tou kamaratkou, ozdrav ju pekne odomna, ze ja som si to tiez prezila, ale z pohladu milujucej osoby, manzel mal rakovinu, zhubny nador, ten mu vybrali, po ozarovaniach mava raz dobre a raz horsie vysledky ale drzi sa, nepoddal sa tomu hlavne koli mne a koli svojej rodine, kym ma preco zit, tak sa jej nic nestane ;-) neboj, bude to vporiadku.. co sa tyka tej ich svadby, neviem, ako je to len na nich, ale ja byt nou, urcite by som to neodkladala, a pokial by to drahy nezniesol, vziat si ma v takom stave v akom som, nie je pre mna ten pravy.. mne raz moj Fero povedal, ze cakal ze sa zbalim kym bude v nemocnici a odidem prec, a ked videl ze som tam bola kazdy den aj ked som mala byt v praci, tym bola tuzba na svadbu somnou silnejsia, a to sme vtedy boli spolu asi 7mesiacov ;-) ericc ono co som pozerala kade tade po pravci, vecsinou hladaju ludi len so SŠ, koli tomu ze niektory vysokoskolaci su "prekvalifikovany" a SS budu robit za menej aj ked casom sa mozu vypracovat pekne vysoko, dneska je vsetko len o praxi.. mne ked vcera pani zahlasila ze mam celkom dost praxe tak som na nu pozerala jak puk, z coho ja uz mozem mat prax ked som rok robila ako predavacka a rok ako asistentka..chapes to?? :-D
Odpovedať
no neviem, ja zas všetko čo nájdem hľadajú minimálne prvý stupeň vš.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... diky za rady a podporu, ja pri nej budem stat, aj z tej depky som sa vyspala, tak som relativne lepsie na tom dneska, a som cela happy, lebo som po vysadeni HAK dostala sama MS, som sa bala, ci pojde vsetko ok, ale je to dobre. Nelynka, oni skor nechcu mat svadbu obaja, on si ju urcite vezme, on ju miluje, to je jasne. Skor ide o to, aby bola doma pohoda, ako sa ona bude citit a vsetko... vies, co ak jej zacnu padat vlasy, alebo jej bude proste furt zle, to by nebolo ktovie co...Ved oni sa dako dohodnu. Zatial to zvlada, nebyva jej este zle, tak uvidime. A s tou pracou, ja makam od prvaku na VS, predtym som brigadovala len pocas letnych prazdnin... ale v BA je to tak, ze stredoskolakov vezmu len ako kolporterov alebo dokladat tovar. A zas po VS kto ma "len" skolu a nema prax, tak to je nic, socka, chudak co ho nikde nevezmu ked nema znamych. Iba kto si najde popri skole ma potom sancu nastupit na TPP ako absolvent. Ale ak mas po skole aj titul, aj prax, tak si za vodou, robotu najdes. Aj tak je to cele chore, mimo BA, Erika dosvedci a napriklad vo Zvolene je normalna hodinova tarifa pre VS studenta na brigade 25-35 Skk, mam tam sesternicu :-( A ja chcem ist aj tak na MD hned po skole, takze ked nebudem mat prax popri skole uz, tak je mi zbytocna cela vyska, lebo po 3 rokoch po skonceni skoly ked si budem hladat robotu, nebude ma nikto chciet :-D
Odpovedať
bohužiaľ viem to dosvečiť, nadarmo som po agentúrach zahlásená, nadarmo mám životopis na profesii, tu ak nemám kontakty tak nenájdem takú prácu kde by som mohla získať prax ku škole.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako ste prezili dnesok? vidim ze tu nikto ani nepachol tak ste naplno Valentinovali.. ja som cely den jak blba varila, piekla, dokoncila jedalen, vecer prisiel muz, samozrejme plne nasraty v robote a naladu skazil aj mne, pekne sme sa pohadali a mame tichu domacnost, nemienim mu neustale ustupovat jak blba, takze ja nic moc :-S
Odpovedať
ahojte, Nely mi sme naslávili Valentína. akurát sme sa pohádali, zabudla som si totiž v piatok zobrať HAK a napadlo ma to až po 12tich hodinách. ja som zpanikárila a malovala čerta na stenu, že som tehotná. no a na tom sme sa pohádali. takže nič moc. konečne som sa začala učiť na piatkovú skúšku.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... my sme Valentina neslavili, v piatok o polnoci(teda uz na Valentina? :-) ) som bola taka nasrata na cely svet a na mojho brata a rodicov, ze som myslela, ze ma asi porazi z toho vsetkeho. Tak som sedela na zemi a cistila kefu na vlasy, lebo to mi trva dlho a ukludnim sa pri tom :-D a ked ma Tomo videl, dal mi "aspon" ruze, co mi kupil uz v stredu lebo ma chcel prekvapit...tie boli samozrejme cele zvadnute :-D tak som sa zasmiala, dala mu bonbonieru co som mu kupila a on mne dal sampon, co som potrebovala aby mi kupil :-D a to bolo tak vsetko z Valentina :-D vcera sme boli v Hornbachu nakupit farby, biele aj tonovacie, a akvarko pre nase buduce morciatko :-) tak to nakoniec nebolo take zle, uz zacneme malovat, vsetko je pripravene. Nelka, to ma mrzi... ale jasne, nebudes stale ty ta submisivna, na co. Erika, nestresuj :-D Ved ked beries HAK tak dlho, nedozrievaju ti ani vajicka, pomaly ani sliznicu maternice nemas, takze sanca otehotniet je viac nez miziva ;-) A Vili sa preco hneval, ze mozes byt tehotna alebo ze si nezodpovedna? :-D Pekne sa uc, nech mas pokoj.... Ja som vymyslela koncept bakalarky, velky uspech :-D
Odpovedať
Vili sa hnevá, že sa zbytočne stresujem a robím unáhlené závery. tak ale keď ja som raz taká. :-D Bea čo ste sa pohádali doma s rodičmi?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?