Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea tak si konečne aj oddýchni od tej roboty. Nie že to preženieš lebo bude z teba workoholik. No a gratulujem k výročiu. ;-) Vili vo štvrtok zas nastúpil do práce. Normálne mi doma chýba. Bolo strašne fajn väčšinu času stráviť na dome u nás vo dvojici. A konečne som sa dočkala. Svokor si ide v pondelok po auto a my budeme mať starú škodu 150 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, no to je super, ste mali taku dovolenku, aj ste si to uzili spolu, aj ste robili nieco uzitocne, ved to je super! Ja nebudem workohlik, ked tak nuteny :-D ale tak poznas to, korunky su fajn, nahanam sa za nimi co to da, nie je to jednoduche, ale da sa to, ked sa chce. Mne to za to stoji, len sa mi tazko prekonava ta tuzba po babatku napriklad, ale popri dennom to vobec nechcem riesit, nemala by som ani peniaze, ani cas, no je to hrozne...bude to musiet pockat, hoci som sa strasne tesila, uz som sa uplne zzila s tou predstavou. No co uz. Asi to tak ma byt. Len sa bojim, ze teraz to odlozime o rok, potom zase nieco bude, a este nieco, a este...a sa to takto bude posuvat az do nevidim :-( ale hadam nie, spravim vsetko pre to. A tu je teda svadbove obdobie co? Krasne vam vychadza pocasie nevesty, hoci je uz oktober, rano zima, ale cez den krasne slnieco kazdu sobotu... aj mne sa vydala pred 2 tyzdnami jedna operatorka, minuly tyzden spoluziacka, no je to sranda.
Odpovedať
Bea pozri sa na to takto. Bytovú otázku máte vyriešenú. Tieto dva roky bude Tomo robiť aj ty. Niečo si odložíte bokom a potom po škole sa kľudne budete venovať bábätku. A keď sa osvedčíš v robote podľa mňa ťa po materskej vezmú aj naspäť ak by si chcela. Veď ty si strašne šikovná baba. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenze tie dva roky su strasne dlho... o prachy sa nebojim, to kym nemame uvery a dlhy nie je problem, len ten cas... a v robote kludne, len to ja neviem, co bude za tie roky, kde budeme, co budeme, o to sa dako este nestaram, ved je mozne, ze medzicasom uz ani nebudeme byvat v BA alebo v tomto dome... jeden nikdy nevie :-D len by som chcela to babo teraz hned, strasne, vlastne uz to ani nie je teraz, uz je to tak rok... ale tak... ale si zlata, dakujem :-D
Odpovedať
Tak ja som to brala viac menej z môjho hľadiska. Ja totiž nechcem dieťa dovtedy kým nebudeme bývať sami. Preto som ti napísala to čo som napísala. Sama si vravel, že popri dennom by si nemala ani čas ani peniaze. Tomo by musel zarobiť na troch. To nie je také jednoduché.
Odpovedať
Profilova fotka
Ved prave. Aktualne mam aj tak pocit, ze teraz bude priorita skola, potom budeme riesit vlastne byvanie, potom pracu, potom mozno este nieco a nakoniec sa dopracujeme k tomu, ze snad sa na nejake dieta najde par minut casu a troska penazi navyse... nejaka som z toho neuvolnena. Ale nic, musime o peknych veciach hovorit :-) Uz som sa asi definitivne rozhodla, ako chcem tu svadbu. Potvrdim si to v hoteli a zacnem planovat. Takze pracovny plan: Prenajmem hotel, rano pojdem kadernicke, kozmeticke, potom sa stretnem s Tomom a fotografkou, pojdeme sa fotit, stretneme sa po foteni s rodicmi, bratmi a babkami, dame si spolu obed o cca 15 osobach, bez torty. Presunieme sa spolu (po foteni sa stretneme v hoteli, obed v hoteli, obrad v hoteli) na obrad do siene, ktora bude o to krajsie vyzdobena, ze jej prenajom bude lacny, tam pridu aj vsetci mozny a nemozny hostia, ktori po obrade ostanu gratulovat, popri tom sa bude konat recepcia a krajat torta, na recepcii (tiez samo v hoteli) sa bude podavat nieco jednoduche, kolace, chlebicky, napoje, torta, ak by bola cela rodina, tak asi aj nieco teple.... a podla toho, kolko ludi by chcelo ostat, tak sa to predlzi a ostaneme tam aj spat. Co vy na to?
Odpovedať
Bea to je skvelý nápad! Ktorý hotel si si vybrala? Takto budú v podstate všetci spokoný.
Odpovedať
cawte baby :-) konecne niekto napisal... bea mas to premyslene, co dodat ;-) a kde sa budete chystat, teda obliekat atd... budete pri tom spolu alebo kazdy zvlast ze tomo u vas a ty doma alebo tak? a na pozvanky sa dava adresa odkial pochadzas (teda u toma napr. LM) alebo adresa kde spolu byvate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte moje... No máme po tom, svadba podľa predstáv, skutočne originálne krásna... Taká som z nej unesená, všetko si to chceme zopakovať znova... No ale asi až po 25 rokoch :-) Vyšlo nám všetko - počasie, kostol, sála, zábava... Joj, som taká šťastná... fotočky pridám neskôr, lebo zatial nemám nejaké normálne :-) Ale odporúčam každej žienke skúsiť si to. neopísateľne krásny pocit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
brissula to je super, že vám to tk pekne vyšlo všetko ;-) ja len čakám ako bude túto sobotu, pevne dúfam, že bude svietiť slniečko a bude krásne teplo :-) teším sa na fotky Beuš ty to už máš pekne premyslené, ja som poriadne ani dva mesiace pred svadbou nevedela, že čo a ako :-) lebo stále sa u nás niečo mení...už mám konečne aj nechty spravené, bola som dnes u sesternice môjho drahého skoromanžela a najlepšie na tom všetkom je, že svadba je v sobotu a ja som od soboty chorá :-( len dúfam, že mi to prejde
Odpovedať
ahoj, Brisula blahoželám. Vitaj v klube vydatých žien. ;-) Viem presne o čom hovoríš. Som rada, že svadba vyšla podľa vašich predstáv. Som veľmi zvedavá na fotky. Máte aj dvd? Luna na teba budem myslieť. Nech vám svieti slniečko, nech sa všetko vydarí. Ako sa cítiš necelý týždeň pred svadbou? Ja som celý čas myslela na to či som niečo nezabudla. :-N Musím sa aj ja pochváliť. Dnes som odšoférovala prakticky sama z NZ do KN našu škodovku. Dohodli sme sa, že zatiaľ sa nebude prepisovať na nás. Zaplatíme poistku na ďalší polrok od januára do júna. Potom sa uvidí lebo veď by som chcela ďalej študovať v Ba. Už mám aj úvod z bakalárky. Baby chcela by som vás poprosiť, potrebovala by som vzor podľa čoho by som to písala. Mne tie všeobecné pokyny nič nepomohli. Ja viem, vyzerám teraz ako debil, ale naozaj by mi to veľmi pomohlo.Prosím. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska, na pozvanky dame nasu adresu, kde spolu byvame, lebo predpokladam, ze tam nam mozu posielat pohladnice, pripadne navratky :-D Ak by sme teda ziadali RSVP.... Obliekat neviem, bud vezmem jednu izbu v hoteli a tam, lebo tam funguje aj kadernicka a kozmeticka, alebo doma, chcela by som, aby ma Tomo videl az ked budem hotova... Erika, gratulujem a moju pracu ti dam na mail, mam ju skontrolovanu, skonzultovanu a na tri Acka :-D tak snad pomoze. Sikovna soferka z teba rastie ;-) Luna, to je krasa, sa ti to blizi, o chvilu to budes mat za sebou...ako rada by som sa prisla za tebou pozriet!!! Poriadne si to uzi ako Briss a potom nam porozpravas, budeme sa veeeelmi tesit. Bude to super, uvidis, len nebud nervozna, pekne sa vytesuj :-D Bude to stat za to... Baby, ja mam dnes taky cudny den, napisem este kusok referatu a idem spat.... ma boli hlava a dostala som omeskanu mrchu, no snad je to tym... NELYNKAAAAA, kde si ty pracovita zena??? :-) Sa ukaz...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, Bea ďakujem. dúfam, že budem úspešná v plnení misie. :-D tento týždeň mám jedine zajtra voľno musím zbehnúť do knižnice po neaké zdroje.
Odpovedať
Profilova fotka
No baby ja mám slušné nervy už :-) ale dúfam, že všetko dobre dopadne, len dúfam, že nebude zima.... a dúfam, že som nič nezabudla :-D
Odpovedať
Neboj, všetko dobre dopadne. :-) Potom keď si na nás spomenieš opíš nám aké to bolo a daj fotky hneď ako budú. Uvidíš, ani nebudeš vedieť ako ti ten deň ubehol a už bude po ňom. Budeš šťastne vydatá.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak Luna to ma za par :-D budeme na teba mysliet!!! Ako sa mate holky? Ja som zistila dnes u doktorky, kde som bola na preventivke po 4 rokoch, ze: - mam strasne nizky tlak, co vysvetluje, preco mi je uz 3 tyzdne ako keby som vystupila z centrifugy :-D - mam velmi nizky cholesterol, co tomo navrhol liecit hranolkovou dietou :-D - mam zvyseny bilirubin, za co Tomovi nadavam, ze si na seba nedava pozor uz asi 3 roky co sme spolu :-D paradoxy proste jak svina :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby držte mi palce aby som neskolabovala ;-) veľmi sa teším,ale nechcem sa až moc, aby sa to nepokazilo :-x potom dám vedieť a samozrejme hodím fotky :-)
Odpovedať
Bea tomu sa vraví zákon schválnosti. :-D Luna samozrejme, že budeme držať palce. ;-) ja som dnes bola na prednáške s prodekanom. ako strašne fajn chlap aj zaujímavo vysvetľovaľ čo sa často nestáva na prednáškach. budeme robiť neakú seminárku, ale len na pár strán takže to nebude až také hrozné. :-) teraz idem na záhradu za našimi. užite si víkend baby.
Odpovedať
Baby držte aj mne palce, našla som jednu brigádu na profesii. Napísala som im a teraz čakám kedy sa ozvú.
Odpovedať
ahojte kocky.. luci, drzim ti palce.. urcite to dopadne super :-) mna zajtra caka cely den skola.. som utahana a zajtra asi uz len fakt odpadnem do postele.. erika, potom daj vediet, ze ako si dopadla.
Odpovedať
Ahojte kocky. brissula Srdecne gratulujem!!! Ozaj kolko ste mali ludi? A na kolko vas vysla svadba? lunana Prajem krasny a nezabudnutelny dnik. No asi si to precitas az neskor ale nevadi :-) Pocasie asi velmi nevyslo (teda aspon u nas je zimka a prsi) ale pre Vas to je urcite najkrasji den v zivote nezavisle od pocasia. Tak vela stastia prajem!
Odpovedať
ahojte Luna tak ako bolo na svadbe??? =-) už sa neviem dočkať. u nás bolo v sobotu celý deň upršané počasie. dúfam, že u vás aspoň na fotenie zasvitilo slniečko. a samozrejme srdečne blahoželám. prajem ti aby ste boli nehorázne šťastný spolu. ;-) no a samozrejme veľa zdravia a lásky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. nebojte sa zijem zijem, zatial :-D mala som notasi mimo, nejako sa to setko pokaslalo ale to nebudem rozpisovat setko sem, kto chce tak poslem IP.. nestiham vas docitat rychlo sa ohlasujem ze sme zatim OK.. v praci super, setko OK aj vyplata stala za to :)) novomanzelkam gratulujem, pozdejsie pozriem fotky a okomentujem :-D :-D teraz letim, idem dat stareho ostrihat.. len este ze dneska sme boli po vysledky gentiky tak ja mam malicko zvyseny neviem co, podobne cholesterolu tak mam naordinovanu kyselinu listovu a B-vitaminy... :-)
Odpovedať
nely aspon naznac... ked budes pisat kazdej zvlast tak ta klepne (lebo myslim ze tu sme kazda drzo zvedava ) :-N inac mas stastie ze sa tvoja polka chce dat ostrihat, ja som sa s rastom uz aj hadala... ten keby mohol tak chodi jak jezis zarasteny, kasle na seba uplne... obcas sa sama seba pytam kam zmizol ten chlapec ktory bol kazde 2 tyzdne u kadernika a staral sa o to ako vyzera ]-( inac striham ho ja luna samozrejme sa pripajam ku gratulaciam, vela zdravia a lasky, rodinneho stastia a tak ved vies :-D baby otravim vas s typicky blbym problemom, t. j. darcek na vyrocie 8-( mne uz dosla fantazia, ale rada by som mu dala nieco co ho potesi a prekvapi (bohuzial nemam napad, vsetky som minula v minulosti)... takze rada prijmem vsetky napady. zatial dik x-)
Odpovedať
Katka ja by som dala na overenú klasiku. pripraviť večer vo dvojici. spoločný kúpeľ, dobrá večera no a darček. nepoznám vkus tvojho drahého takže s tým ti pomôcť neviem.
Odpovedať
dik eri ;-) nejaky vecer bude (aspon dufam...) aj ta vana je dobry napad, uz sme sa to snazili prevadzkovat... lenze vana je mala a 100 kilova rasto + ja sa tam nezmestime :-D resp. zmestime ale za bojovych podmienok :-N to len tak pre pobavenie...
Odpovedať
:-D :-D :-D tie bojové podmienky poznám
Odpovedať
snivam o tom, ze ked budem velka a budem vlastne byvanie tak tam bude velka rohova vana :-D a ked prideme do obchodu tak si do nej na predajni lahneme aby sme si boli isti ze je dost velka 8-) pravda je, ze odkedy sme sa prestahovali moja polovicka pribrala cca 25 kil 8-(
Odpovedať
treba ho nenápadne prinútiť aby so sebou niečo spravil. no len keby to bolo také jednoduché ako som to napísala. škoda že nevieme čarovať to by sa riešili veci šibnutím prútika. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule :-) konečne sa hlásim...sobota bola upršaná, ale našťastie, nie veľmi chladná, takže sme vonku neurobili ani jednu fotku, ale fotili sme sa v Bojnickom zámku, tak aspoň tam nám dovolili byť o niečo dlhšie, ako len jednu hodinu, čo sme si zaplatili ;-) inak všetko dopadlo super, bolo to ešte krajšie a lepšie ako som si to predstavovala :-D teraz som ešte stále v eufórii, takže sa cítim hroooozne šťastná.... x-) keď budeme mať fotky, tak samozrejme dám do albumu, aby ste sa mohli pokochať
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?