Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Danul tak to bude poriadne prekvapenie. prepáč, predpokladala som, že sa vaši rozviedli. ospravedlňujem sa. |-| asi ti ostáva len mať s ňou trpezlivosť. nelám si s tým hlavu zbytočne. vy sa máte radi, spolu to zvádnete a možno by ste aj mohli zostať mame na blízku aby neostala sama. Bea to je super. len nech je teta ústretová a milá aj naďalej. tak teraz som fakt zvedavá aká bude tá tvoja svadba. máš skvelé nápady. :-) u nás som chcela svadbu vonku, ale Vili na to nepristúpil. čo už...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte papulky, ako sa mi mate? ja furt daco riesim, alebo som v robote, ach jaj.. snad sa to troku skludni teraz, uz si potrebujem oddychnut a ist vypnut, uz aby bol vikend ferko stale bez roboty, ale v piatok ide do automobilky na pohovor, tak snad mu to vyjde, aj ked bol na PN s ramenom kde mu zistili, ze ma nejaky vyrastok na kosti a musi na operaciu, boli ho to a nevie zdvihnut ruku poriadne, ale ze to neni urgent tak aspon ze tak..snad vydrzi aspon skusobku a bude dobre.. ale tak, este tam neni inak setko po starom, furt riesime kadejake hovadiny..ale inak OK Larina sa nam uz okotila, mala 14 steniatok a len jedneho psika aj ten sa narodil mrtvy, ostatne boli sucky.. tak sme nechali len dve, inak by to neslo...mrzi ma to strasne a mam vycitky, ale nezvladla by to ani ona a ani my.. inak sa mate ako?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pocit ako mladá pani veľmi nemám, nič sa v podstate nezmenilo, len to, že sme každý deň spolu a každú noc ho mám pri sebe, inak nič...ešte som si na to veľmi nezvykla, keď ma niekto osloví pani Paverová, tak mám pocit, že tam niekde moja svokra stojí a volajú ju :-N ale pomaly si zvykám Beuš máš strašne dobré nápady na tú svadbu, podľa mňa bude super 8-) škoda, že Ba je od nás tak ďaleko, prišla by som pozrieť :-) Inak škola v poho, zobrali ma nakoniec na externé, tak chodím každú druhú sobotu do školy, ale robota žiadna, tak ma to aj mrzí, že nie som na dennom :-|
Odpovedať
ahojte baby tak ako? ja idem dnes domov :-) :-) :-) sa veľmi teším, idem si kúpiť neaké fajné zimné botičky v ktorých sa na ľade nevysypem. :-D inak sa učím, budúci týždeň skúška, potom ďalšia a ďalšia. už sa to pomaly rozbehlo. s bakalárkou som sa trocha zasekla. niečo musím vymyslieť. inak všetko v pohode. pomaly sú tu vianočné trhy, potom vianoce silvester.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som si odlezala fajnu chripku prave, niekto ma zrejme v skole nakazil, ale tak nakoniec vsetko zle je na nieco dobre, aspon som si polezala :-) ostanem doma az do pondelka, nema zmysel nakazit vsetkych okolo alebo riskovat recidivu... Tommo sa o mna krasne stara, je uzasny, ani domov nesiel, aby sa o mna mohol postarat, proste hviezda, co vam poviem. Vari mi, obskakuje ma, pozorny, strazi ma.... takze tak. A vy sa ako mate, dufam, ze ste zdrave? Na Vianocne trhy sa tesim aj ja, o chvilu zacinaju, 27.ho....a to uz hura budu Vianoce!
Odpovedať
ahojte, ja som si poriadne užila 5dní doma. stretla som sa priateľkami, bolo mi úúúúžasne. ani sa mi domov nechcelo. teraz mám na krku skúšky a vôbec sa mi nechce. k bakalárke nemám nápad a ešte mám napísať aj niečo na našu "úžasnú" medzinárodnú konferenciu. zas príchádza školská depka. doma inak všetko skvelé, cez víkend by sme mali vymaľovať obývačku v dome a potom parkety a schody. neako sa to natiahlo. brigáda nikde. toľko o mne. Bea rýchle sa uzdrav. u nás je chorý Vili ale ten ležať nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak ja uz zdrava.... ideme pomaly riesit Vianoce, lebo sa nezastavitelne blizia. Co planujete? Mate nejake tipy? My sme sa viac-menej dohodli, ze nebudeme nic kupovat tento rok, takze len nejake malickosti, setrime na svadbu a tak vobec. Ozaj, vcera u nas rodicia stravili vecer na navsteve, tak sme sa bavili za svadbu a dopadlo to prekvapivo velmi dobre, nasi v podstate vsetko odsuhlasili, len ma dojimala mama, ako mi vysvetlovala, ze ked chcem niekoho pozvat na hostinu, tak to musim dat taku karticku do obalky k pozvanke, akoze vas pozyvame k svadobnemu stolu...tak som jej prikyvovala a strasne sa smiala, chapete, mne, co mam povyberane take detaily na svadbu, ze ona ani nevie, ze sa take da vymysliet :-D nadhera...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule tak sa opet hlasim po dlhsej odmlke, nove nemame nic, setko po starom, len sa nad par veci posunuli dopredu ale to tu nechcem rozoberat nech to vidia aj neprajnici...nech sa chytaju za hlavu co to je :-D tak snad do konca roka sa to napravi ako tak a budeme bojovat dalej.. steniatko nam rastie jak z vody, uz je to velka slecna, uz ma dva tyzdne..pridala som nejake foto na FB :-D fero furt bez roboty, zatial sa mu neozvali, a z tej automobilky dostal ponuku ale nahovno bo nema 100% ze tam nastupi..podla potreby.teraz este k tomu ma problemi s ramenom, nasli mu tam na kosti nejaky vyrastok, rameno ho priserne boli, berie silne lieky na utlmenie bolesti a ten debil doktor ne aby ho hned a zaraz objednal na operaciu,ten mu este predpise lieky dalsie a v piatok ma prist na kontrolu..tak snad v piatok uz ho objedna.. bola som s nim vcera v koline v nemocnici omrknut ako to tam vyzera, no ale, neviem..jedna abo dve budovy zrekonstruovane a ostatok stare chajdy jak furt a hlavne, nemocnicny smrad tam furt ostal..neviem neviem, ja normalne zacinam premyslat nad tym, ze budem mat teda poriadny problem, ked budem tehotna, kde pojdem rodit, bo mne je z tych nemocnic zle..fuj :-|
Odpovedať
ahojte, ja mám v podstate tiež stále to isté. teraz sa mi už začína pomaly skúškové. v decembri budem mať všetky až na jednu, tá bude v januáry. musím robiť seminárky a blbosti. neviem prečo práve teraz máme najviac seminárok robiť keď sme v tretiaku a mali by sme sa venovať bakalárke. no čo už. mám ale novinky čo sa domu týka. konečne nám idú spraviť parkety tento týždeň. :-) :-) :-) potom pofotím a dám na FB Vianoce ja neriešim, kedže zarába len Vili tak sme sa dohodli, že darčeky kupujeme len synovcom ako vždy. max neaké fakt že drobnosti pre rodičov. ja sa už teším na vianočné trhy doma. zbehneme tam alebo aspoň ja, to proste musím. :-D Nely napíš IP čo sa podarilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja tiež všetko po starom, len sa už veeeeeľmi pomaličky začíname zariaďovať, ak chcete, tak kuk na modrá strecha :-) inak tiež žiadna robota v blízkej budúcnosti sa nečrtá, ale na vianoce kupujeme darčeky rodičom a súrodencom.... Nely napíš čo sa to porobilo ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, no to je super, vsade same pozitivne spravy :-D Nelynka neboj, uz to pojde len k lepsiemu, uvidis. A rodit v mozes v porodnom dome, v Prahe je par, jeden uzasny, http://www.pdcap.cz/ kuk :-D ja by som rodila tam, keby mam moznost. Moj tajny sen je take nieco postavit tu :-D Eri, no super, budes mat volny januar, ja tri v decembri a tri v januari ak sa zadari. A s tymi seminarkami je to furt tak, my sme mali najviac v tretiaku v lete... ale da sa. Si sikulka, zvladnes. A na Vianocne trhy sa aj ja velmi tesim :-) Luna, no super, mlada pani uz sa zabieha :-) Uz reagujes na nove meno, pani P. ? :-D Idem pokukat album hned. My nove nic, vela v skole, blizia sa zapocty, finisujeme seminarky, pomaly predterminy, v praci je toho vela, budem mat 2 kampane, tak to bude celkom vesele. Ale zvladneme ako vzdy. Pomaly zacinam zhrnat veci na svadbu, kto chcete, vyguglite si elian.sk, akoze uzasny e-shop, super lacny, ani sa mi verit nechce. Tak si pomaly zhanam nejake drobnosti a tesim sa na veltrh, aj z weddingdesign.sk som si nasla nejake korunky, pojdem pozriet, co to tam stoji, je to nejaka super luxusna agentura, ale snad sa budu dat pozhanat tie veci, ked si tam omrknem co je to za znacku a tak :-D A Vianoce tiez uz pomaly riesime, pisem si zoznamy na vsetko, co mi bude treba pokupit...my vzdy vsetkym kupujeme, aj ked len drobnost, ja by som to neprezila asi :-D
Odpovedať
Bea weddingdesign je luxusný salón ktorý vedie tuším Boris Hanečka a ešte neaký slovenský návrhári. tak tie ceny budú tomu prispôsobené. super, že už rozbiehate svadbu :-) no a potom povedz keď rozbehneš ten pôrodný dom, hlásim sa ako klientka. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte :-) konecne niekto napisal, sice mne sa tiez skor nechcelo... opakujem sa po vas ze nic nove, akurat sa mi stupnuju stresy zo skoly. ja tu matiku a vetko nespravim, kazde rano ked otvorim oci mi napadne boze uz len tolko dni do zapoctu... ale ucit sa mi nechce :-N a od vcera mame konecne nove okna co je super, len k nim nemame zaluzia tak je to take divne :-S poriesime neskor, teda majitelia nech riesia ja neviem co na vianoce, najskor si kupime nejaky spolocny darcek (zisiel by sa ponorny mixex) a zacala som obzerat akvaria, tak uvidime co z toho bude ;-) nely rastov brat byva pri koline, myslim ze sa dedinka vola nova ves co je 3 minutky odtial... pekny den zelam
Odpovedať
Profilova fotka
Beuš potom, keď budeš mať ten pôrodný dom, tak sa ohlás, aj keď to mám trochu od ruky, prišla by som si to k tebe odrodiť :-D Už reagujem, ale niektorí si nevšímajú to, že mám nové meno, lebo som si nechala aj to zaslobodna, tak s to nevšímajú, že pred starým mám aj nové priezvisko.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, v tom porodnom dome budu asi vase dcery rodit a nie vy :-D ale nejako to bude snad, raz... Luna, a nemas to moc dlhe? Ja sa stale neviem rozhodnut, ci si nechat obe, alebo len nove, musim to nejako vymysliet do jula. Katka, no ze sa aj ukazes, nove okna super, to sa tesim s tebou. Uz chystate na svadbu? Pojdete na veltrh v januari? Ja som pomaly zacala zhrnat veci, po troske....skor pre radost. odporucam dekoshop.sk :-) Eri, viem ze to ma henta smotanka, ale mozno motyka vystreli a podari sa mi domaknut na tie korunky aspon, kebyze je ta, ktoru som si vybrala, taka uzasna aj v reale, tak ja si mozno aj priplatim :-) uz setrim na tolkych veciach, ze aspon nieco krasne si mozem dopriat x-) vcera som si spisala svadobny harmonogram, uz v tom mam proste jasno :-) zacina ma to bavit zase, a to akurat finisujem v skole :-D
Odpovedať
ahojte, no Bea ty si šikovná možno sa ti to padrí aj skôr ten pôrodný dom ;-) inak je to fajn, v poslednej dobe sa zas šíria prípady úmrtia novorodičiek a novorodencov normálne ma to desí. dnes si už nemôže byť človek ničím istý. ja som na svadbe tiež šetrila kde sa dalo. v podstate som ušetrila hlavne na šatách aj keď už sú mi ukradnuté. boli pekné, vyzeralo som v nich skvele a boli za normálnu cenu. no a na fotografovi keďže Luboš v ten rok začínal, na mne si to odskúšal. teraz už má samozrejme ešte krajšie práce, ale chystáme spolu zas niečo spáchať. x-) už čoskoro dnes nám začali robiť parkety. teda otec s kamarátom. tak sa teším, že cez víkend pridám nové fotky z domčeku. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Beuš je to trošku dlhé, ale zvykám si pomaly, keď niečo vypisujem, tak mi to zaberie o sekundu viac času :-N inak je to v pohode My sme tiež šetrili trošku na svadbe, aj keď to platili rodičia, tak som nechcela aby na tom zbankrotovali, tak som sa trošku držala na uzde, ale aj tak to bol pre mňa najkrajší deň v živote, hneď by som si to zopakovala...strašne rada by som sa chystala na ďalšiu, lebo tie prípravy boli super, hlavne keď sme v piatok pred svadbou zajednávali limuzínu ;-) trošku sme si dávali na čas :-D
Odpovedať
bea ja sem chodim casto, ale len kuknut ci je nieco nove malokedy napisem ako vidis =-) vravela som o veltrhu rastovi tak ho snad nahucim aby sme sli, on tak "zboznuje" chodenie so mnou po obchodoch popripade takychto akciach, aj vy mate taky problem? niekedy uz mam take nervy na neho, horsi je jak maly chlapec... a to iste robi nie len ked potrebujem nieco ja kupit na seba, ale aj pre neho sameho (teda hovorim o obleceni). okna sice menili, ale byt nieje nas takze tak... od teba je dobre sa inspirovat, ty obkukas a zistis a my ostatne len prideme na hotove :-D :-N takze dakujem za napady ;-) ja si neviem predstavit ze sa budem volat inac, rasto aj navrhol ze by si vzal moje priezdivsko ale to by zasa bolo v okoli reci (ze je nenormalny, ze je pod papucou, ze som ho donutila alebo co...) takze som myslela ze si necham aj stare, ale zas by to bolo dlhe. co poviete na katarina olexova bidovska ? :-D
Odpovedať
Katka ja mám ten istý problém s Vilim nerád niekam chodí a keď ho horko ťažko presvedčím to zaberie strašne veľa času. :-( na tomto sme sa niekoľko krát pohádali a aj tak nepomohlo. :-( som mu teda dala na výber, buď bude chodiť so mnou alebo ja sama, no potom nech mi to nevytýka. zatiaľ finguje druhá varianta. čo sa mena týka, prečo by to malo byť divné? ak chce nech si zoberie tvoje priezvisko on. ostatný nech vravia čo chcú. môžeš ich zvysoka kašlať :-) inak Katka nevedela som nájsť tvoj album na streche. neviem prečo. :-.
Odpovedať
eri dik :-) a ten album preto lebo ho nemam ;-) ale teraz ked uz mame pekne okna mozno nejaky zbucham :-D vlastne na strechu vobec nechodim, ale idem omrknut vase fotos
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte beus si zlata ale ja moc tieto porodne domy neuznavam..ja mam lepsi pocit ked je lekar nablizku keby boli komplikacie, par krat som uz pocula ze zena vykrvacala v taktomto porodnom dome. mne nevadi nemocnica ako taka, ale ten nemocnicny smrad, proste sa mi hnusi len tam vliezt, spat tam a uz vobec nie jest, vadi mi ten sterliny pach.. je jedna moznost, jedna porodnica ale to nebudem riesit aj tak to nema zmysel.minimalne 5rokov, az nie viac, skorej pochybujem ze to bude.. slniecko hej viem kde to je, ale je to opacnou stranou ako sme my :-D inak nove nic, fera uz ta ruka prechadza, je to lepsie, vo stvrtok ma druhe kolo pohovoru tak snad ho prijmu nech zacne robit a konecne bude trosku lepsie.. premyslam nad dalsou alternativou, ja som s tym celkom zmierena len fera na to neviem ukecat, nakolko je toho uz trochu vela..stale nechce a nechce a ja by som tak rada sla dalej a vyriesila to vsetko...
Odpovedať
baby ktore uz mate bakalarky za sebou (pripadne ich riesite) prosim o radu... do dnes vecera si mam vybrat z tem ktore mame na aise, ale ostali tam len totalne stupidne temy zamerane na informatiku o ktorych neviem ani makke f (vsetky normalne temy z oblasti ph alebo manazmentu sa hned vychytali). ked si temu nevyberiem bude mi pridelena skolou. chcela by som sa preto informovat ci je mozne v tretom rocniku si zmenit temu bakalarky, alebo ked si ju vyberiem teraz uz mi prischne navzdy? :-( kedze boh vie kolko sa nas do tretieho rocnika vobec dostane a tym padom sa zmenia aj pocty ludi nahlasenych na temy... dik ;-)
Odpovedať
ahojte baby, tak ja som mala včera strašne skvelý deň len ku koncu sa to trocha pokazilo, ale to tu nebudem rozvádzať. ak chcete tak ip. aj keď ono to nie je žiadna tragédia. dnes sme mali konferenciu. do konca som nevydržala. uvidíme čo z toho bude. gestorka rada vyvodzuje dôsledky :-D parkety máme len na poschodí, na prízemí v obývačke treba ešte spraviť dlážku inak by sa minulo veľa lepidla na klasické parkety. ostatné sú plávajúce no a na malú izbu sme kúpili málo lebo sme to zle zmerali. tak ale poschodie je hotové :-) Nely s chlapmi je to ťažké. pomáha jedine mať trpezlivosť. :-)
Odpovedať
ahojte.. tak konecne sa aj ja pripajam po velmi dlhom case. ja uz mam prvu skusku uspesne za sebou. na buduci tyzden ma cakaju hned 2. este som to ani nevidela. skola ma absolutne nebavi.. radsej riesim prijemnejsie veci :-) bea, daaaaaakujem za tip na e-shopy. velmi pomohlo.. nakolko sa uz aj ja pomaly obzeram, ze co a ako... treba mat prehlad 8-) vidim, ze u vas su uz pripravy v plnom prude :-) mozno, ze sa aj stretneme na svadobnom veltrhu, lebo sa tam tiez s drahym chystame.. este stastie ze je to ten typ chlapa, ktory sa na to normalne tesi :-D som si vsimla, ze uvazujete, ze si nechate svoje meno po svadbe.. alebo ze si date dve... ja v tom mam jasno od zaciatku.. bude len jedno a to draheho.. nechce sa mi s tym babrat.. a zvyknem si :-) a nechcela by som, aby sa drahy volal ako ja. bolo by mi to divne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja v LM, zatial pohoda, sme pobehali po obchodoch, nakupili nejake vianocne veci :-D Ja som povedala Tomovi, ci si nechce zobrat on moje priezvisko :-D ale nie je z toho nadseny :-D skor naopak...ja celkom neviem, ci len jeho alebo obe, je to dlhe, a pisat si dve mozem mimo uradny styk predsa pouzivat aj neoficialne. Ale bude to trvat kym si zvyknem. Nie je to najkrajsie meno :-D Katka, mne sa Olexova paci :-D ale aj obe spolu zneju fajn. A s tou temou neviem, podla mna ak nemusis, neries to, aj tak ju pisat nebudes, mozno ti pridelia nejaku lepsiu, pripadne sa vzdy da pisat SVOCka, ktoru by si si potom len prihlasila ako bakalarku, keby si fakt mala najhorsiu temu :-D ako ja... Tie e-shopy bavia aj mna, no na veltrh sa tesim. S Tomom mam skor problem, ako ho udrzat co najdalej od niektorych veci, sa musim rozhodovat aj za neho, co mu kupit, on vie len co nechce, ale co chce to nie. A napr na veltrh budem musiet ist oba dni, lebo nechcem aby videl saty, takze 1 den s nim vsetko a druhy s niekym inym saty :-D a nasi sa zacinaju tesit na svadbu, dnes nasli restiku, kde sa im pacilo, tak debatovali s casnikom, ze ci robia svadby a tak, mi hned volali, ze tam musime ist na obed :-D
Odpovedať
Bea to máš super, že tvoji rodičia sa takto tešia. zas u nás takéto niečo nebolo. ako nie že by sa netešili. ale nie tak veľmi ako tvoji. ja som práveže chcela aby Vili vyberal šaty so mnou a on nechcel. v podstate jemu bolo úplne jedno čo si vyberiem len nech sú čisto biele. už sme sa presťahovali hore na poschodie. obývačka a malá izba sú vypratané a ak sa zadarí tak tam budú parkety už budúci víkend. no a keďže izby hore sú zapratané odfotila som len chodbu s parketami. inak je to skvelé. už len dvere a schody. naši sa dohodli, že nábytok sa nový zatiaľ kupovať nebude. donesie sa z domu čo máme. ale budeme kupovať vypínače, zásuvky a lampy. :-) v piatok ma čaká skúška, výnimočne sa už aj učím. za to mám slušné nervy. tento predmet učí tiež mladý chlap. spomínala som vám minulý rok čo som mala problémy s jedným predmetom. no tak tento je taký istý, trocha lepší ale dopredu sa trasiem čo z toho bude. :-S preto som prišla naspäť do kn zo záhrady, tam by som radšej upratovala. :-D tu sa aspoň prinútim učiť.
Odpovedať
ahojte, neako to tu spí. kde ste všetky? som dala fotky na fb a zajtra mám skúšku, myslite na mňa nech spravím. zatiaľ sa majte, idem sa ešte učiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, aj ja som aktualizovala albumik, mame prve tri veci, sosku na tortu presne podla nasho gusta, svadobne vreckovky pre hosti a malilinke srdiecka, ktore by som chcela zavesit bud na darceky alebo na menovky na stol :-) Ako sa mate? Eri, drzim silno palce! Neboj, to zvladnes. A o chvilu si Bc. :-) Mne sa nic nechce, treba mi este 1 seminarku napisat, 1 zapocet spravit a 2 predterminy, a potom konecne Vianoce! A na FB idem nahodit albumik vianocny, ako pekne zdobime byt :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som skúšku nespravila. moja chyba. v januári mám opravák. no a ďalšiu skúšku zajtra nebudem mať. som ochorela. anj čo som musela preniesť kvôli skúšajúcej tiež neviem kedy bude termín no a na budúci týždeň musím mať hotovú prvú kapitolu bakalárky a ešte sa naučiť na ďalšiu skúšku. ako okrem choroby si môžem za všetko sama. to mám za to, že všetko nechávam na poslednú chvíľu. ach jaj. :-( ale zas čo ma nezabije to ma posilní.
Odpovedať
ahojte ,pridávam sa medzi Vás, aj ja som z toho vydareného ročníka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?