Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Este sem aj niekto chodite? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, konečne som sem po dlhom čase zavítala, ako sa máte? Čo máte nové? Ja pomaličky rastiem a už sa neviem dočkať, kedy budeme mať toho nášho drobca doma :-D
Odpovedať
ahojte, Bea no ja sem nakuknem ale teraz nejako nemám čas. ale tak do júna nie je moc času takže si musím pohnúť čo sa školy týka. Luci už aj vieš približný termín narodenia?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja tiez uz len nakukam, na FB vidim, ako sa vsetky mate, ked vas tam mam, a sem ani neviem co pisat... v skole je toho vela , zapocty, seminarky, terminy, na svadbu nove nic tak aktualne, pojdeme pozriet tu restiku a vytlacit oznamenia. A tot vse :-) Tak to tu snad casom zase ozije...
Odpovedať
Tak ja pomaly finišujem s bakalárkou čo ma teší. Budúci týždeň ideme do Čiech so školy na trojdenný výlet. Bude sranda. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, pridavam sa k Vam :) Ja som si studium predlzila o rok, cize bakalarka az na rok :-| ale aspon mam klud na pisanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute caute... tak my uz mame aj restiku zabookovanu, konecne :-D takze nam ostava tento tyzden vytlacit oznamenia a pekne ich dotvorit, postupne rozdat a rozoslat :-) a potom uz len uuuuplne drobnosti a tie zabavne vecicky :-D tak mam radost, vlastne mame vsetko dolezite vybavene :-) Krasny den vam prajem....
Odpovedať
Bea to je skvele :-) :-) :-) pomalicky sa vam to blizi. ja idem na tri dni do ciech na vylet. chystam veci co si zoberiem a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte slecny. no mam novu ,,super" skusenost s predstavitelom nasej skvelej cirkvi. Prisli sme za fararom podpisovat zapisnicu a pytal sa nas tie kasicke otazky, ci chceme zit v katolickom manzelstve, ci nemame deti s niekym inym, lebo ak mame a zatajime tak manzelstvo je neplatne a tie podobne veci- co je v poriadku. Potom dosiel k otazke ci si nezatajujeme svoj zdravotny alebo psychicky stav a my ze nezatajujeme. Tak na to nam povedla, ze kazdopadne bude od nas pozadovat potvrdenie od PSYCHIATRA, ci sme sposobili na rozhodnutie o manzelstve!!!!! su oni normalni? ved ma na tej psychiatrii este hospitalizuju ked tam pridem s takou poziadavkou. Povedala som mu, ze taketo potvrdenie mu v ziadnom pripade nosit nemienime, kebyze je moj nastavajuci pozbabeny sposobilosti za ten cas co sme spolu by som si to zrejem nejakym sposobom vsimla. a volala som inemu fararovi, tomu co nas bude sobasit a povedla ze to v zivote nepocul, ze ziadne take potvrdenie nepotrebujeme. Tak to ten dilino spisal nakoniec aj bez psychiatrickeho odobrenia. Ani vam nehovorim ake som mala nervy. tak dufam, ze vy mate vacsie stastie na bozich sluzobnikov nez ja, lebo ziatial to boli sami exoti. Este ze ten kaplan co nas bude sobasit je mily, zlaty a normalny. Keby nas mal sobasit niekto taky ,,premudrety" len by som mala z obradu stres a pokazenu celu svadbu. ach musela som sa vyropzravat :) prepacte za siahodlhy prispevok :)
Odpovedať
Ahojte baby, tak aj ja sa k vam pridavam. Pozeram, ze to tu mate pestre, same starosti so skolou. aspon viem, ze nie som sama, no nastastie ja mam Bc. uspesne uz rok zasebou. Tak drzim vam palce. A danka, ten tvoj prispevok ma uzasne pobavil, nechapem, ako moze byt niekto taky sposobili sobasit :D Ale tak najdu sa aj taky
Odpovedať
ahojte, danka ja sa čudujem že taký človek vôbec môže pôsobiť vo svojej funkcii :-S ľudia sú všeliaký majka vitaj, tak ty už len druhý stupeň dokončíš a budeš mať pokoj čo? ticho závidím :-) ja mám tento rok ešte len bakalárku, potom štátnice a prijímačky. sú to dosť stresy. mám pocit, že to nezvládnem. budúci piatok nám už kontrolujú indexy. už aj bakalárku by som mala mať hotovú ešte málo mi k nej však chýba. nemám z toho dobrý pocit.
Odpovedať
ahojte krasky.. tu na to kasleme coooo? :-D teda aspon ja, hihi. co mate nove? ja nastupujem do juna do prace, takze si este uzivam volno, co mam. je mi dobre doma, ale tak pracovat treba a hlavne zarobit na svadbu,ze jo.. no a asi idem nechat skolu. tak velmi banujem, ze som si vybrala skolu v Trencine, po vsetkych tych kauzach som sa rozhodla, ze teda taky titul nechcem. a to ich spravanie je otrasne.. horsie ako k dobytku. je mi to luto pre peniaze, ktore som do toho vrazila, ale radsej si pockam na skolu na urovni a nebudem chodit k takym sedlakom. :-S no co uz, aj take veci sa deju. bea, no cooo?? uz sa tesis? :-) sa vam to teda krati rychlostou blesku, zachvilu tu budeme hikat nad fotkami :-D erika a ty ako s bakalarkou, uz ju mas napisanu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aďa máš pravdu, dejú sa tam všelijaké veci. 8-( ja už pomaly finišujem. čakám že mi školiteľka v piatok schváli prácu a idem ju dať tlačiť. potom už len obhajoby, štátnice a prijímačky.
Odpovedať
erika, tak to uz mas skoro za sebou. to bude pocit, ked ju budes mat zviazanu v rukach ;-) joj, az tak dobre ti bude, to hovorim z vlastnej skusenosti :-D planujete na leto nejaku dovolenku?
Odpovedať
už aby to bolo. neviem sa dočkať kedy ju budem mať vytlačenú. potom sa už len začať drtiť všetky tie štátnicové otázky. no to bude teda... dovolenku neplánujeme, chceli by sme ísť na splav po malom Dunaji cez niektorý víkend ale to až po všetkom tom cirkuse nech mám pokoj od všetkého. toto je horšie ako keď som chystala svadbu.
Odpovedať
cawte baby :-) konecne nejake dialogy :-D ja mozem smelo povedat ze na skolu na rozdiel od vas kaslem aj ked sa za to hanbim... my sme zatial pokrocili len s tym ze sme rozdali oznamenia a pozvanky vacsine ludi este cez velku noc, sice pozerali ze preco tak skoro ale ved je to podla mna jedno, termin sa aj tak nezmeni a tak aspon budu vediet dopredu :-) obkukavam stranky, hladam inspiracie a cakam kedy konecne zacnem realizovat nakupy x-) myslite ze na to ze tu chodime/prispievame menej ma vplyv krajsie pocasie? v zime sme kysli za kompami a teraz nic nic :-N
Odpovedať
Katka urcite a este aj to ze sa vacsine z nas nakopili povinnosti takze tak
Odpovedať
Ericca nemas co zavidiet, trocha som si vydychla s Bc. a uz musim riesit diplomovku vo velkom :-( Inac s drahym sme odlozili svadbu kvoli mojej skole, tak asi rovno zo statnic pobezim na vlastnu svadbu :-D Teraz hlavne stresujem z nasich zasnub a pytaciek...o 2 tyzdne budem asi zo stresu hyrit vsetkymi farbami. V sobotu mame zasnuby, predtym este stihnut svadobnu vystavu, vecer na ludovu zabavu a v nedelu ma zas cakaju krstiny u buduceho svagra a aj oslava u uja. A v pondelok zas cesta do nr. uz aby som to mala z krku :-N
Odpovedať
ale veď ty už školu končíš na druhom stupni, mňa to ešte len čaká a kto vie či ma vôbec zoberú ;-)
Odpovedať
eri jasne ze aj povinnosti, tie skolske vam vobec nezavidim... na druhy stupen chces ist denne ci externe? ja mam v praci taku nudu 8-(
Odpovedať
ale ericca, preco by ta nezobrali? jasne ze ta zoberu. :-) Inac ako sa tak zamyslam, bude to v zivote riadny skok, zrazu uz budem mat vlastnu rodinu, stahovanie uplne inde, namiesto skoly praca a uplne ine povinnosti. Neviem si to predstavit, a trochu sa toho aj bojim :-| slniecko, kde pracujes, alebo aspon v akej oblasti?
Odpovedať
Katka dalo som si denné a chcela by som brigádovat popri skole. Majka ja to beriem cele s rezervou, stat sa moze hocico a preto pisem, ze ak ma zoberu. ratam aj s neuspechom aj ked samorejme chcem aby ma prijali. :-) nechavam si take zadne dvierka keby daco, clovek fakt si nemoze byt isty co sa stane. ;-) a co sa tyka stahovania a rodiny, nerob si s tym tazku hlavu. ono sa to samo nejako utrasie. viem to z vlastnej skusenosti. tiez som mala obavy ked som sa stahovala ku svokrovcom. :-N nakoniec sa to samo prirodzene utriaslo.
Odpovedať
dakujem za povzbudenie ericca, my sa budeme stahovat do svojeho. vravela som, ze nechcem byt na krku ani svokrovcom, ani rodicom..a ideme do rodinneho domu,a treba ho komplet prerabat, to si teda uzijeme poriadnej makacky...ale hadam sa to ozaj nejako utrasie ako vravis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Vitam nove tvare :-) Tolko som vas nahanala pisat, sama teraz nemam cas :-) Peeeeerfektne mi vysli skusky tento rok: od teraz, 3.5. mam ze 3, 4, 6, 10 a 12 maj :-) Uplne ze wau, nic nerobim, len sa ucim, teda chodim do skoly aj do roboty samozrejme, ako vzdy, ale akonahle pridem domov, sedim v buse, na zastavke, cakam na nieco, tak sa ucim :-D musim vyzerat ako velmi vasnivy student, a to ja prave naopak, vidina, ze budem mat tak skoro pokoj (ratam z jednej opravak 24.5. a ostatne ze spravim :-D ) ma velmi zenie dopredu, vsetko nechavam na potom, aj vsetky svadobne veci :-D Drzte sa tu a mozete aj mne palce :-D
Odpovedať
charlize: budem drzat palce pri skuskach, urcite ich spravis na prvykrat a potom si budes dalej uzivat svadobne pripravy
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem Maji :-) Snad to nejako dopadne, nech uz sa mozem venovat svadbe a pisaniu diplomovky potom :-D ale nie, chystam sa vynimocne na oddychove leto :-)
Odpovedať
Bea držím palce, nech máš čím skôr od školy pokoj. ja tento týždeň odovzdávam bakalárku. už finišujem. tipujem, že dnes nad tým presedím celý deň aj noc. chcem to už mať z krku. konečne a potom už sa len učiť na štátnice.
Odpovedať
Tak gratulujem k bakalarke, je to super pocit, ked ju mas z krku, zviazanu a odovzdanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevadi Eri, to stoji za to, odovzdas a budes mat pekne dlhe leto.... uz to doklepes a hotovo. Ja tiez nerobim uz par dni nic ine, nez ze sa ucim, mi z toho sibe, dnes cely den nadavam, nic sa mi nedari, uvidime, aky bude vysledok dnesnej skusky, zajtra pokracujem a potom este stvrtok :-D citim sa jak v blazinci v tej skole, psycho. Drzkajte sa tu, ja sa strasne tesim na leto!
Odpovedať
Majka zatial este nie je zviazana, ale uz chcem mat po obhajobach mam z toho celkom strach. nerada vystupujem pred ludmi. Bea po nicom inom netuzim ako po dlllhhhooooom lete bez skoly a hlavne bez jednej osoby, kt. nechcem nikdy viac vidiet. ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?