Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
slnieckko: teraz neviem či sa pýtaš na školu - akú diplomovku robím alebo čo robím v práci. Tak pre istotu napíšem obe :-D Diplomovku mám na tému "mestský turizmus a jeho vývojové trendy" a čo sa týka práce, tak som druhý deň v novej práci. Min. týždeň v piatok som skončila v bývalej práci a od včera som v novej. Je to česká firma čo expanduje na Slovensko a keďže majitelia sú z Prahy, tak tu toho treba veľa ešte povybavovať a tak... Tak mám takú zmiešanú náplň práce. Dnes som hľadala sociálku, lebo som sa musela za nich nahlásiť ako zamestnanec :-D
Odpovedať
kast: ja mám podobnú bakalárku "rozvoj obce Bodza v oblasti cestovného ruchu" je to zamerané zas na vidiecky turizmus. :-D ale tá nová práca sa zdá byť dobrá, budeš sa mať kam posunúť. postúpiť na vyšší post.
Odpovedať
Profilova fotka
No parada kocky...Kast, sikulka, to sa vela naucis v takej firme, drzim palce. Asi nerobi zrovna nieco okolo eurofondov a socialnej politiky, co? :-D Ja by som si chcela nieco v taktomto dakom obore najst, ale neviem este, ci je to realne... ale to az tak na piaty rocnik, do leta ostanem kde som (Callcentrum) a potom po lete... zrejme. A ja mam diplomovku Socialno-ekonomicka situacia obyvatelov SR v case hosp. krizy :-D ale zatial len teoriu spracovavam, akoze ukazovatele, ktore budeme sledovat a tak, ale veduca ma chce vidiet kazde 2 tyzdne, lebo ona trva na tom, aby sme robili priebezne, pisat nic nemusim, len zhanat materialy, tak aspon nieco. Inak mam nadchu, no som taka nanic, unavena, vypluta, som sa aj objednala Dr. nech so mnou nieco robi, ci mi nieco nie je, necitim sa chora, len taka vypluta no... bez energie... dufam, ze to nebude stitna zlaza, to maju vsetky zeny v rodine, len sa to prejavilo skor alebo neskor, a ja som dufala, ze mne neskor....
Odpovedať
jaj bea to je dobra tema :-D az nad mieru aktualna... baby ja ma zasa kratke vlasy, asi najkratsie v mojej historii =-) nerobili ste niekedy ikebany? mate s tym nejake skusenosti, a moze to spravit aj clovek bez zrucnosti a fantazie :-N ??
Odpovedať
ericca: Žiaľ, postúpiť tu môžeš maximálne na pozíciu obchodníka. A neviem či sa to dá nazvať postupom, lebo to mi ponúkali už na pohovore. Zdala som sa im totiž nadmieru zameraná na obchod :-D Tak uvidím ako sa to tu vyvinie... Nevýhoda je, že zmluva na dobu určitú... Hej, diplomovku máš niečo podobné. Ja ešte ani netuším čo tam budem písať, ale mala by som s tým začať niečo robiť, aj do školy sa učiť a písať seminárky, o dva týždne máme prvý zápočet a odovzdať seminárku. Neviem ako všetko stihnem 8-( Charlize: Tiež pekne aktuálna téma diplomovky. Jaj, ešte keby to za mňa niekto napísal... :-S Vieš čo, presne aj ja som tak bola bez energie a doktor mi náhodne na preventívke na gyne zistil, že mám málo železa... a to spôsobuje únavu. Žiaľ, nemôžem na to užívať lieky, sú ťažké na žalúdok a nezvládala som to, bolo mi strašne zle z toho a žalúdok som myslela že mi vypadne!
Odpovedať
baby ja som dnes bola pozerať spoločenské šaty na promócie x-) videla som aj tie svoje vysnívané, ešte som ich neskúšala. to až v máji. bola som vo všetkých svadobných salónoch čo tu máme okrem jedného. tam pôjdeme v piatok dnes mali zatvorené. videla som toľko krásnych šiat. bude radosť zas skúšať :-D :-D :-D cenovo sú od 33 do 70 eur čo je celkom slušná sumu. som čakala, že budú drahšie. v obchode sú ceny také isté. čo bol najdrahší salón tam požičiavali za 60 s tým, že v cene je čistenie, úprava šiat na postavu a ak nemajú šaty vo farbe ktorú chcete dajú sa objednať vtedy je cena 70 eur. teraz sa už iba rozhodnúť či si ich len požičiam alebo aj kúpim. :-N ale drahému cenu radšej nepoviem. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Kast, tak papaj aspon vela spenatu, cvikle, strukoviny, biela fazula, sosovica, rajciny, cibulu, por, ... no vobec, poslem ti ip, mama ma malo zeleza a nemoze skoro ziadne lieky, tak aj viem :-D ale cvikla je top :-D Obchodnika by som robit nechcela, to mi aj u nas uz ponukli, ale ja v tejto firme chcem byt zo dna na den menej :-( no ale uvidime, ako sa to vyvinie. Erika, huraaaa :-) pekne sa motivuj, to je ono, suma skvela, a usit by si si nedala? A podla mna aj kup, ved su to krasne saty, mozes ich nosit aj na ine slavnostne prilezitosti a nie je tam taky rozdiel... ja som pozerala zavoj, ze by som si kupila, lebo ten moj spanielsky poziciavaju za 25€, tak som myslela, ze aj kupit by bolo fajn, ale su o dost drahsie teda.... Katka, kratke vlasy su fajn :-D mne chybaju... A ikebany, aj hej, len sa s tym treba hrat :-) Co si ides vyzdobu sama robit? :-)
Odpovedať
bea hej vyzdoba bude vlastna tvorba, hlavne preto ze je to o dost lacnejsie a mozeme si to spravit presne podla predstav x-) len na stoly by som chcela nejake mensie ikebany a do toho sviecku, lebo dat na okruhly stol len sviecku a nejake kamienky je asi malo... ale zatial som nenasla tu pravu ikebanu, tak sme aj rozmyslali ze to dame spravit do jedneho kvetinarstva u nas, tam aranzuju umele kvety a ceny maju super tak sa pojdeme spytat :-) a ostatnu vyzdobu budeme robit vlastnorucne, mozno to aj bude nejak vyzerat :-N v praci sa to pokazilo? ved len minule si si vychvalovala =-) a buduci tyzden by nam uz mali prist oznamenia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No super Katka, mas obrazok, ake oznamenie ste si vybrali? V praci je to tazko... trosku sa zmenil pristup ludi, trochu sa zmenilo osadenstvo...este to nie je take strasne, ale bojim sa, ze kym bude leto (co sa chystam odist) tak sa to zvrhne definitivne a ja by som nerada odchadzala s takou zlobou ako z poslednej prace... Ale ved uvidime, mozno sa to trochu upokoji. A ikebany super, nahrala som ti do mojho albumu nejake, co by sa ti mozno hodili na okruhle stoly :-)
Odpovedať
Bea chcem sa ťa spýtať na tú novú smernicu o záverečných prácach. ty jej rozumieš? mne nie je celkom jasné čo má byť v jednotlivých kapitolách. ako zas rozumiem, že v kapitole ciel práce čo má byť. skôr neviem čo dám do metodiky práce a metódy skúmania, výsledky práce, diskusia. ja totiž píšem biznis plán ako výskumnú časť práce. včera nám to stará na prednáške "vysvetľovala" ale len všeobecne.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute.... neviem sa rozhodnut, ci chcem byt s jednym novym menom alebo s oboma.... dokelu, taka dilema :-D jeden den som presvedcena, ze mi staci to jedno nove meno, potom sa nastvem na svagra a nechcem sa volat ako on natruc :-D boooze, toto bude este veda... a to chcem ist tento alebo buduci tyzden vybavit matriku, ako sa mi to podari, ked nebudem mat vyplnene papiere? :-D :-D Eri, este som to necitala, pozriem sa dnes na to a dam ti vediet... ale smernice kasli, nie su to dolezite na pisani prace, fakt :-D Ako vikendujete kocky? U nas je krasne, slniecko a teplo! Hura....
Odpovedať
Bea ja som bola na tom podobne s tým menom. :-D až na to, že mňa nezvykol štvať švagor ale svokor. nakoniec som si povedala, že predsa len si dám len nové meno a bez prechyľovania. viac ma štvalo že my stále komolili moje meno. som sa rozhodla pre najkratšie. :-p preto nemám ani ová, aj keď veľa krát ma prečítajú ako Nagyovú aby nemuseli čítať aj Erika. :-D :-D :-D s tou smernicou. trvá na tom stará aby sme sa ňou riadili a keďže ona je náš jediný konzultant nemám moc na výber. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby chcem sa opytat, neni moc rok a pol dopredu ist rezervovat salu? lebo ked som volala tej tete do toho hotela kde by sme to chceli mat, tak mi povedala, ze uz v marci si mozme prist zarezervovat salu, a ze uz sa boli viaceri pytat na rok 2011. mne sa to zda skoro, ale pojdeme, aby sme mali istotu, aj tak nemame ziadne informacie, ze kolko to vobec stoji, tak si pojdeme aspon po info, no nie? :-D charlize kde si prosim ta kupila tie pekne privesky? aj ja by som ich chcela kupit, len v zlatom, a urobit z nich pre hosti privesky bud na mobil alebo na kluce :-p dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Mish, poslem ti link do ip. A ked chcete salu, ktora je medzi ludmi popularna, tak 1,5 roka dopredu je tak akurat... v BA na takych miestach, kde su svadby bezne (Kamila, Primacialny palac...) beru rezervacie 1,5-2 roky dopredu :-D len ak sa bude dat, skuste ich ukecat, ze nechcete platit zatial zalohu, aspon podla mna...
Odpovedať
charlize vdaka, som myslela, ze su trosku vacsie, skoda, a ani nemaju zlate, nevadi, mozno ich niekde najdem aj vacsie, este raz vdaka hej, je to taka oblubenejsia sala, hoci trosku starsia, ale to okolie je super no skusime sa s nimi nejako dohodnut ohladom tej zalohy, uvidime, zatial som len volala s tou tetou co ma taketo veci na starosti, velmi ma zaujima cena na osobu, na to som strasne zvedava :-D
Odpovedať
charlize: Ja som sa zatiaľ tiež podobne ako ericca rozhodla pre priateľovo priezvisko bez prechylovania. No tiež mám z toho obavy, že mi ho budú gomoliť, lebo aj jemu to robia :-) On sa volá Forro a stále z neho robia Foró, tak má nervy, že maďara z neho robia :-D Nič proti maďarom... :-N Len je to také od veci, keď niekomu povieš Forro s dvomi r a oni to ani tak nepochopia. Ale tiež som si tak vybrala, že to bude najkratšie :-) Mám dlhé priezvisko, tak sa ho rada zbavím :-p :-D
Odpovedať
cawte :-) ja som chcela 2 priezviska, ale na matrike bola popletena teta tak tam sla mama s nami (pred nou mala na rozdiel od nas respekt)... a ked vyplnala formular a pyta sa ma na priezvisko ja ze olexova-bidovska... na to mama ze coo? =-) a bla bla bla, tak som nemala chut to toto a dala som si len olexova ktore som nechcela :-S tak ma to bude mrziet, ale snad si zvyknem :-N
Odpovedať
slnieckko: Neboj, určite si zvykneš. Ja som presvedčená o tom, že keď na mňa budú niekde volať novým menom, tak nebudem vnímať :-D Inak, koľko asi pred svadbou sa to má vybaviť na matrike???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja sa tiez pridavam k nastavajucim manzelkam, svadbu mam 23.10.2010. a tesim sa ze sa vydavam aj ked som LEN 87ka.:)) Stretli ste sa aj vy s nazormi kamaratiek, ze preboha na co tak skoro ze im je z takej predstavy este nevolno :) ? Je mi z toho trosku smiesno, lebo zvycajne to hovoria take co nemaju ziadneho chlapa alebo su v takych nenaplnujucich vztahoch ze ich pocuvam len nadavat na tych svojich :) Radsej sa vydam teraz za milujuceho a skveleho chlapa ako v 30ke uhanat kazdeho kto sa zvysil a kedze sa zvysil asi nie je to najlepsie zboží :)) My ideme matriku dovybavit v maji kvoli tomu ze krstny list musi byt najviac 6 mesiacov stary no termin aj knaza uz mame zajednaneho. Velmi sa tesime, mame sice este dost casu takze sa vsetko robi nejak priebezne no predvcerom sme si uvedomili ze uz sme takmer komplet hovoty okrem kolacov :) Co sa tyka toho mena ja som chcela bez koncovky ova no ked sme to povedali obidvom stranam tak vsetci prekrucali oci a funeli ze naco take trapnosti :) tak sme tiez upustili bo to nestoji za to sa s nimi natahovat :) prisli by sme asi vsetky do svadobneho dna o nervy :)
Odpovedať
danka.chomka: Nechápem, že prečo niekoho z tvojej rodiny zaujímalo aké si dáš priezvisko. Mojej mame zase napr. prišlo čudné keby som si dala frajerovo priezvisko s ová, lebo má cudzojazyčné priezvisko a je to divné. Akože on je slovák, ale bohvie kde také zobral :-D A aj keby sa jej to nepáčilo, tak neviem načo by som sa tým zapodievala. Na matriku so mnou nepôjde, volať sa tak budem ja, tak naozaj nechápem. Chvala bohu, do tohto mi nikto kecať nebude :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute... mna sa spytala len zo zaujmu svokra, ako sa budem volat, ale ani pol slova zasahu, nic.... A nasim je to jedno, jediny, komu to jedno nie je, som ja :-D ale este porozmyslam, na matriku pojdeme asi buduci piatok (na moju) a potvrdime vsetky papiere, tak dovtedy sa rozhodnem. Ale asi to proste necham na jeho priezvisku a uvidime, prinajhorsom to casom zmenim, ak si nezvyknem :-D danka.chomka, vitaj u nas, na mna uz nikto skaredo nepozera, ked poviem, ze sa vydam a je odo mna mladsi, skor s obdivom, skor ti starsi su z toho hotovi :-D moj sef napriklad: :-o :-N A to co vas k tomu viedlo? :-D slobodny, no...
Odpovedať
charlize: Tak to môj priateľ je odo mňa pre zmenu o 9 a pol roka starší :-) Ja som 87 a on 77. Tiež som počúvala kadejaké kecy... moja mamka v pohode, otec už horšie. Niektorí kamaráti akože už len skonštatovali, že čo už so mnou, keď som na starších (bývalý bol o 12 rokov starší, tak si už zvykli :-D ). No a keby mal s tým niekto problém, tak je to len jeho problém. Mňa to nejak nezaujíma. Frajer ma žiadal o ruku s otázkou - zoberieš si ma na celý môj a polku tvojho života? :-D Vtipálek... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D hahaha to je pekna ziadost o ruku, super :)
Odpovedať
Profilova fotka
kast, ta ziadost o ruku ma pobavila :-D niet nad originalitu 8-)
Odpovedať
danka.chomka, danulicek: to viete, on je straaaaašný vtipálek, až by som ho niekedy zaškrtila :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by sme asi vsetky :) mna akurat moj mily minuly tyzden tak vytocil ze som bola zavreta v spalni a si citala bo keby sa mi ukazal na oci tak ho asi prihrduusim :) no ale rano prva vec ked ma zobudil nosickovanim so slovami ze uz sa urcite nehnevas lebo uz je rano a neplati ked sa hnevas dva dni:) a sa na mna skeri- tak uz fakt zabudnem preco som sa hnevala. Je odomna starsi o sedem rokov a fakt si ten rozdiel neviem vynachvalit je to akurat. a uz mu treti rok hovorim ze ty moj tridsiatnik- pirtom 30 bude mat az v decembri 2010- tak ho to privadza do sialenstva ze z neho robim deda :D akurat nam vymyslam na svadbu taku srandu, keddze nebudeme mat cepcenie a chcem tam nejaku ceremoniu. tak som vymvyslela ze budeme mat polnocnu prisahu novomanzelov kde sa prestriedame a kolenacky budeme jeden druhemu slubovat srandovne veci. ako napr ja: SLUBUJEM ZE NEBUDEM MINAT PRILIS VELA TVOJICH PENAZI :D Slubujem ze ti budem vzdy varit, ze budem milovat tvojich kamaratov, a kazdy z nas povie nejakych desat takychto slubov a potom sa tym mozme cely zivot ohanat :D dufam ze sa mi to podari dobre vymysliet aby to bolo zabavne a aby to malo uspech, pokial mate najake inspiracie co do tych prisah este zahrnut budem velmi vdacna za kazdu radu :D
Odpovedať
danka.chomka: heh, mi to máme podobne s tým vekom :-) To keď sa frajera niekto pýtal koľko mám rokov a mala som ešte 22 a pár mesiacov, tak všetkým hovoril že mám 23... tak ja som začala zase hovoriť že on má 33 :-D bude mať v lete. Heh, tiež som mu s tým robila nervy 8-) :-D Nebudete mať čepčenie? Prečo? Nepáči sa ti to? Inak, to s tou prísahou je podľa mňa super nápad :) Heh, že mu budeš štopkať deravé ponožky :-D :-D :-D A že ho necháš spať na chodbe, keď príde opitý a nevyhodíš ho na ulicu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D supeeeeeeer toto s tou chodbou je genialne hned si to znacim :D vyborny napad. este tam asi dam aj take ze slubujem ze nebudem nevrly ked budem dietovat- bo ked sa snazi chudnut tak sa s nim neda vydrzat :D a to sa do svadby rozhodol schudnut 10 kil aby bol hezoun, tak som zvedava ci sa vobec este budeme chciet vtedy brat :-D Tiez by som ho hcela presvedcit aby mi slubil ze v zime nebude prdiet v aute lebo uz som mala dvakrat prievan v oboch ociach ked som v mraze musela mat hlavu von z okna za jazdy a fajne mi do oci nafukalo :D tak hadam to zmakne a prmoze hanbu :)
Odpovedať
:-D :-D :-D k tomu poslednemu no comment :-D a redovy sa u vas netancuje? u nas hej, sice mi to pripada trapne kedze bohvie ako neviem tancovat a tam s kazdym ine tempo... ale nejak to vydrzim, a tesim sa na kroj x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my redovy budeme mat na tisic percent, vlemi sa na nho tesim. Cepcenie nemame kvoli tomu lebo mi pride smiesne aby mi tam niekto odoberal vienok, ked uz budeme spolu pocas svadby byvat druhy rok, tak ako panna sa rozhodne necitim :) aj novomanzelsky tanec budeme mat netradicny ten prekvapkovy, budeme rapovat a tancovat elvisa takze bude to take trosku nekonvencne no. Musim pochvalit mojho mileho lebo on nie je velky exhibicionista no zatial na vsetko co som vymyslela tak s nadsenim suhlasil ze vsetko natrenuje :) tak som rada :) hadam vsetko bude mat uspech a budeme mat na to pekne spomienky a ze DVD bude jedna komedia :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?