Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Ahojky. zavoj je teda v albume :-) Tu dietu som drzala aj ja, len mesiac, ale pomohlo. 3 kila dole :-D a uz sa mi viac nechcelo obmedzovat.. no teraz asi zas zacnem :-)
Odpovedať
Bea ďakujem, je to obrovská láska tie šaty :-D :-D :-D bolo by fajn, keby sa robotka podarila, ale ak nie nič sa nedeje ;-) Aďa závoj je nádherný. je úplne jedno či doladíš závoj k šatám alebo šaty k závoju. určite k nemu nájdeš perfektné šatičky. ja som bola ne dvoch prednáškach a zatiaľ neviem o ďalších. ešte nie je žiaden rozvrh. rozmýšlam a špekulujem nad tou bakalažánkou. chýba mi nejaké nakopnutie, aby som zas začala písať. tá prvá kapitola potrebuje už len malé úpravy. chce to ideu na napísanie druhej.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, ako sa mate? My sme uz zacali v skole, celkom dost toho mam tento semester, tak budem menej chodit do prace... ale nevadi, mam nieco uz nasetrene a budem sa viac aj ucit, aj chystat svadbu, aj by som si rada do buduceho skolskeho roka nasla nieco ine, akoze staz alebo nieco, este neviem. Sme uz asi vybrali obrucky, tak ich rezervujeme, potvrdili nam termin na matrike, tak pojdeme koncom mesiaca povybavovat a zaplatit tie horibilne administrativne poplatky a salu. Hura. Snad aj saty buduci tyzden zabookujem a mame na chvilu pokoj. Tesim sa. Si robim doma po troske vyzdobu a take veci, to ma bavi. Erika, co to mas s tym baklazanom :-D to mi ani nenapadlo, ked som to pisala, takto to nazvat... ja zacinam zbierat veci na diplomovku. A ty si nieco podnetne precitaj, to by ti mohlo pomoct. Dobry clanok alebo nieco.... Kocky, ako sa mate?
Odpovedať
Ahojte :-) Bea, a pre ktore obrucky ste sa nakoniec rozhodli? My sme boli za zlatnikom, ukazal nam katalogy plne obrucok, tak teraz len vyberame a vyberame... Este mame rok cas, hihi. Termin sme si dali 27.8.2011. dufam, ze to vsetko klapne. pretoze niekde nas "odfajcia" s tym, ze je moc skoro na rezervovanie.. a inde je to v pohode. este musim skupinu alebo DJ pozhanat.. len neviem, ze co je lepsie... ci ziva kapela. alebo len DJ. urcite nechcem aj, aj, lebo uz som videla, ze na niektorych svadbach to tak mali. uplne zbytocne, si myslim. Mne ide len o rezervaciu dolezitych veci a potom mam fakt na minimalne rok pokoj. Bea, a Tomas bude mat aky oblek? to uz riesite? idete kupovat novy a ak ano, tak kde?
Odpovedať
cawte :-) princess myslim ze dj je lepsi, lebo ten ti zahra aj to aj to a kapela ma len svoj repertoar obmedzeny, a bola som na svadbe kde bola ziva hudba, sice hrali dobre ale kazdych 20 min prestavka lebo nevladali a pocas prestavky v sale ticho co bolo dost od veci... ked sa ludia zacali bavit tak akurat skoncili kolo. tot moja skusenost ;-) my budeme mat dj + chalan ktory hra nazivo na klavesoch a spieva k tomu (chodia spolu po svadbach), uz sme ich videli na "svagrovej" svadbe a boli fakt dobri... my uz mame tiez konecne matriku, teraz v piatok sme boli doma a skusali vybavit no hroza des aky bordel v tom maju :-S v HE 1 matrikarka na cely okres, na chodbe tisic ludi a uradne hodiny do 12tej :-( u nas teta ktora nevie co ma vlastne robit, aj tak nam to nestihli vybavit v piatok tak mama az v pondelok bola odniest... ale mame 4. september o 16.00 takze uz aj oznamka mozeme potvrdit :-) aj za fotografom sme boli, s nim sa to tiez skomplikovalo lebo... ale mame ho a aj hudba je uz ista x-) takze super zatial. bea obrucky mate cez net alebo normal zo zlatnictva?
Odpovedať
Ahojteeeee. Prídávam sa do tejto diskusie, tiež som ´87 :-D
Odpovedať
tak ja mám v sobotu ešte jednu skúšku, na rýchlo som ešte písala biznis plán. tiež ho treba ku skúške. Bea baklažnka je to lebo to tak kamarát nazval a mne sa to páči :-D :-D :-D už mám nápad, len to musím obkecať a to sa mi teraz nechce :-p daj zas nejaké fotky do albumu čo všetko už máš. Aďa my sme mali chlapíka čo hral so synom na klávesi, mali dosť veľký repertoár a nerobili príliž často prestávky. aj počas prestávok hrala hudba. dj na svadbe som ešte nezažila, to neviem porovnať. kast vitaj, prezraď niečo o sebe. študuješ? chystáš svadbu?
Odpovedať
ericca: ďakujem za vrelé privítanie :-D Pracujem, študujem... všetko robím :-) Niekedy už mi to aj riadne na mozog ide... Svadbu chcem budúci rok v auguste. Chceli sme v máji, ale keďže práve ten rok aj končím Ing., budem mať zrejme práve v máji štátnice ]-( Aj ma to trocha mrzí, lebo taaaak veľmi som chcela máj, ale na ďalší rok sa mi nechce čakať :-) Chceme totiž potom mimčo niekedy. Ty vidím máš už po svadbe... Bolo asi super, čo? Máš nejaké tipy, čoho sa vyvarovať, na čo netreba míňať veľa peňazí alebo za čo naopak priplatiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute. My sme obrucky definitivne potvrdili, su v albume a su z netu, e-prsteny bodka cézet :-D skvely pristup, chalanisko spravi co si vymyslis, vyjde v ustrety a vyborny vyber, my sme chceli od zaciatku titanove, a on nam proste urobil najlepsiu ponuku aj cenovo, aj vsetko ako sme si povedali. Budu 7mm, ja 3 diamanty, vacsia cast matne, pasik leskle... Tommo bude mat oblek tmavy, nie uplne cierny zrejme :-) a bielu koselu, a francuzsku vestu alebo kravatu, kremovu alebo bielu, podla mojich siat. Oblek sme kupili dnes v jednom obchode pri Tescu za 78 eur v akcii, k tomu sme dostali kravatu a 2 kosele 8-) Takze oblek real vysiel 40 eur... odporucam, Tesco Petrzalka. Katka, vy uz mate obrucky, saty a tak? My mame tiez potvrdeny termin na matrike o 13:00, ale ideme tam az v marci, musime najprv na moju ist, tam dat vypisat papiere, potom na tu nasu oddavajucu, potvrdit a zaplatit, a potom na obradne miesto potvrdit a zaplatit... A my keby sme mali hudbu, tak radsej DJa zabavaca, ked som robila skolske akcie, vzdy to bolo super, chalanisko spravil atmosferu, dokaze prisposobit repertoar svadobcanom, prisposobi sa aj pri hrach a da tomu spravny raz... a ked ide fajcit, na zachod alebo jest, tak proste hudba hra dalej :-) kast vitaj, krasny albumik, tvoj popis intenzivne sedi aj na mna, o rok Ing, praca, skola, ale svadbu sme si dali za odmenu uz toto leto, po skole by sme radi babo (netvrdim, ze den po statniciach...) a co studujes? A aj ja viem dat tip, coho sa vyvarovat a na co neminat :-D vsetko, co sa ti paci, sa da na nete najst aj 3x lacnejsie, ako si videla prvy krat :-D Tot moja skusenost....takze nekupit hned, pohrabat sa a vyhras ;-)
Odpovedať
charlize: Ďakujem krásne za privítanie ;-) presne viem o ktorom obchode s oblekmi hovoríš! Boli sme tam s priateľom v podstate náhodne, lebo pravidelne chodíme nakupovať do toho Tesca a keď sme tam videli predajňu, tak sme išli mrknúť. Jeden chalan si tam skúšal kráásny oblek a tiež keď sme videli tie ceny, proste super! Bohužiaľ, môj priateľ má nekonfekčnú postavu a tak to budeme musieť asi riešiť ušitím na mieru... Má široké ramená a keď mu niečo sedí v ramenách, tak na bruchu mu to totálne plandá a zase naopak, ak je brucho ok, ramená sú úzke. Predavačka bola milá, najprv si fandila, že určo niečo nájde, ale zistila, že sa mýlila... Ja som tiež inak uvažovala o svadbe tento rok, ale nestíhame to už naplánovať na tento rok :-( A čo sa týka toho mimča, tiež chceme po svadbe sa začať snažiť o mimčo :-) Ale do vtedy budem musieť vymyslieť nejakú alternatívu práce z domu 8-) Vieš aj odporučiť nejaké stránky na nete, kde sa dajú veci zohnať lacné??? Veeeľkú radosť by si mi urobila, keby si niečo odporučila ;-)
Odpovedať
ahoj kast :-) bea saty a obrucky este nemame... rasto zacal tu 90 dnovu dietu :-D takze oblek az potom, a ja tu nemam saty s kym skusat, tak to tiez vidim na neskor ked bude cas aby sme sli domov a tam pojdem so segrami (alebo pridu oni sem). inac ma stve ze som nasla firmy ktore robia sitie na mieru ale zatial ziadna z nich nema predajnu takze si tie saty nemozem kuknut/vyskusat nazivo, vsetko len online :-( obrucky si dame robit priamo u zlatnika tu v PK, vyber velky a ceny oproti obchodu smiesne... rastov brasko mal od neho obrucky, v obchode za cca 21 tis. sk a u neho za ne dali 11 aj nejake drobne x-) bea tomo sa aj aktivne zapaja do priprav alebo skor len pozoruje co navrhnes?
Odpovedať
slnieckko: dávate si robiť prstienky v Pezinku? Kde to tam je? Lebo nám sa tiež nechce vyhodiť nehorázne peniaze v obchode... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
kast ja neviem ako sa ten chlapik vola, vlastne sme sa o nom dozvedeli nahodou cez znameho znameho. rastov brat sa k nemu cez niekoho dostal, tak pojdeme tiez :-D ze robi normalne do zlatnictiev a doma si "privyraba", tak ked budem mat kontakt mozem poslat nech skusite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Kast, ip. A moj Tomas ma tiez siroke ramena (Liptak) ale nastastie sa nam podarilo napasovat jeden, co bol vacsie konfekcne cislo, ale na mensiu vysku (Ze 182 cm a pritom ma 188 ...) a pasuje, aj nohavice na velke stastie :-D Tomas sa aktivne zapaja, ale neni moc do coho :-D oznamka, zoznam hosti, pozyvanie, vyber obrucok, vyber obleku.... ostatne zatial ja, ale na matriku, do restiky a do obradnej pojdeme spolu, saty nesmie vidiet, aj ked by chcel. Chcete vsetky zlate obrucky kocky? My sme od zaciatku chceli titanove, aj som ich objednala... a nechceli sme dat ani 11....viem, nie je to vela, ale nezda sa nam to hodne tych prstienkov :-( Kast, a ja nechcem hladat pracu z domu, ale vybornu pracu pre buduceho manzela :-D :-D Ako sa zvysok mate? Pekny vikend prajem.
Odpovedať
charlize kombinovane biele a zlte zlato alebo len biele, cisto zlte urcite nie. a rasto ma tiez ramena, ale aj brucho a zadok :-D ramena mal uz davno, to zvysne sa pridalo neskor :-N
Odpovedať
Bea, my chceme biele zlato, ale uz som uvazovala aj nad platinou. Pretoze to zlato sa casom dost poskriabe 8-( lenze ked sme sa zlatnika pytali, ze ci by nam urobil platinove,tak povedal, ze jasne, ale ze s kamienkami potom nemam ratat, lebo ze to sa neda tak dobre uchytit ako do zlata. no uvidime ako sa nakoniec rozhodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne sa zda vela dat za obrucky 10 tisic korun, a Ada si vyberie rovno obrucky rovno za 10 tisic eur :-D toto ma dorazilo :-D
Odpovedať
Bea, neprehanaj :-D vobec by tak draho nevysli... to mame znameho, takze nam ich urobi tak lacno ako sa len da... 8-) a kamienkov nechcem vela :-P a preco sa ti zda dat vela 10 tisic za obrucky? to je normalna cena, aspon co som pozerala... ale ti vravim,ze s tou platinou by bol problem. to nam hned povedal. alebo mozno nie je taky sikovny :-D ;-) a okrem toho, najdrahsie na nasej svadbe budu prave obrucky. s tym ratame. pretoze ich mame na cely zivot, tak nech aj tak vyzeraju predsa. nie, ze ich budem kazdych 10rokov menit. radsej si pritiahneme opasok, nasetrime a potom bude pokoj :-) pre nas je to dolezita investiacia. ceny mame pozistovane, takze sa tej sumy fakt nebojim. kto je sikovny, vie si poradit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale ved ano, ja som to len tak obrazne nadsadila :-D My sme si prve vybrali za 40 000 Sk, potom sme hladali smerom dole, nasli sme za 15, potom za 10, to este kym sme si prehlad len robili, samozrejme ked zacnes niekde na breuning bodka com, ides cez beem bodka cezet a skoncis niekde, kde spravia vsetko podla tvojich predstav, ale nestavaju na znacke a chcu 5 ... pre nas su obrucky dolezite, najdolezitejsi je ale obrad a hostina, a pre mna saty... A titanove sme chceli od zaciatku, prave ako pises, aby vyzerali dobre co najdlhsie ;-) sa neposkriabu ako zlato, nezmenia farbu ako biele zlato, a mozes si dovolit tvorit, co sa napr s platinou neda, ako pises... A teraz aktualne moderne su wolframove, niektore su fakt uzasne, a vraj su dokonale neznicitelne :-D Ja som par prstenov z bieleho zlata mala, od byvaleho frajera aj s diamantom, a po 3 mesiacoch vyzeral horsie ako moj swarovski po roku, uplne zozltol, poskriabal sa, bol tenky, tak zmenil tvar.... no nic moc proste. A teraz nosim prevazne ocel, proste lebo sa mi paci a nie je tym prstienkom nic. Tak my preto tak :-) Adus, dufam, ze si to nezobrala v zlom ;-)
Odpovedať
Jasne, ze nie :-D ;-) No mozno, ze este pouvazujeme aj nad tym titanom :-D treba vsetko riadne prestudovat, nech sme spokojni potom. a saty su pre mna tiez dolezite, ale vobec nemam este predstavu, ze ake by som mala mat :-D a tu dietu skusate teda? ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja hej, uz 2 tyzdne, ide to super, odporucam... Vobec nezeriem, nemam nejake strasne chute ako obvykle, v pohode som si zvykla ranajkovat ovocie, potom este obed a vecera, ja dost varim aj tak, takze super, viem si to prisposobit... odmietam sa vazit, az ked bude tak mesiac, potom dam vediet...citim sa rozhodne dobre a chudsie :-D
Odpovedať
ja mam snubak z bieleho zlata, nosim ho skoro 1 a pol roka dennodenne a chvalabohu farbu nemeni, ani tvar... len na nom vidno mini skrabance ale to sa da prelestit takze to neberiem tragicky :-) u nas najdrahsi na svadbe bude fotograf, az tak obrucky. bea rasto to drzi dnes piaty den, a ked sa vcera rano vazil tak mu ukazalo o 3 kila menej :-D a tiez hovori ze sa citi lepsie, nie taky preplneny... baby ako davate oznamenia? teda do kazdej rodiny jedno alebo aj bratrancom a sesterniciam atd. samostatne?
Odpovedať
Katka my sme dávali bratrancom a sesternicám len oznámenia, perto zvlášť. ich rodičia dostali pozváky ku stolu. a roznášali sme ich osobne kam sa dalo.
Odpovedať
dik za info eri :-) chcem potvrdit objednavku a neviem kvoli tomu mnozstvo... a roznasat budeme osobne to jasne, len asi dvom posleme postou lebo su dost daleko.
Odpovedať
tak u nás je zvykom pozývať všetkých, ale mi sme to nespravili lebo všetci bratranci a sesternice už majú svoju rodinu a to by sme sa nedoplatili. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte.... je fakt, ze nie kazdy zlaty sperk sa poskodi alebo vysucha, ale mne sa ten titan (nam sa:-D ) aj paci viac... A oznamka budeme davat osobne tym, co ich pozyvame na obed a postou ostatnym :-D ale co sa bude dat, roznesie v obalkach zvysok rodiny, my asi nie, na to nebudem mat nervy :-D Ako sa inak mate? Eri, co skuska?
Odpovedať
no konečne som sa dozvedela výsledok angličtiny, z tej mám C. čo som mala v sobotu skúšku tak to sa tak skoro nedozviem. :-| stará si dáva načas s opravovaním písomiek. minulý rok ich dokonca stratila.
Odpovedať
slnieckko: to by bolo super, keby si potom poslala kontakt, poprípade aj nejaké osobné skúsennosti ;-)
Odpovedať
Neviete mi prosím vás niektorá poradiť, koľko fotiek väčšinou fotografi retušujú? Našla som totiž jedného čo má fajn cenu, len sa mi zdá málo - 30 vyretušovaných fotiek... Ďakujem všetkým za rady.
Odpovedať
kast nam vravel ze sa nafoti cca 1500 fotiek (vratane predsvadobneho fotenia), z toho cca 600 bude upravenych na dvd... a z tych 600 pouzije neviem kolko do fotoknihy. ale kazdy fotograf to ma inac, treba porovnat kto co ponuka vo svojom zakladnom baliku, pripadne co mozu dat za priplatok... a aku ma cenu o ktorom pises? nam teraz cez vikend zasa excelovali profaci, na rannu konzultaciu prisla o 11tej, pricom o 11.45 je koniec :-N a na poobednajsiu pre istotu neprisla vobec... co si budeme hovorit, EU :-D som tam ale nesla lebo bol taky vietor, som sa bala ist von tak som mala nakoniec stastie x-) bea nebola si stoklasa-sk bodka sk ? maju celkom dobre ceny na organzu a nejake dalsie doplnky keby si chcela...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?