Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Bea, no to mas pravdu s tym matracom. Aj nam velmo ta postel vrzga :-N Co uz. Ja som bola so svojou postelou spokojna, no odrazu som na nej vsetko citila, potom sa nejako zlomila a bolo 8-) Tak mame novu. Kedze mi nejdeme stavat a budeme byvat tu, tak nebolo o com. Strasne sa z nej tesim este teraz ;-) Mame tuto: http://www.tempo-kondela.sk/!img/phot...
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, okruhla postel bola moj sen dlho...Nely, ale ja som nasla za 80... Tomas prehlasil, ze ked to bude len jedna vyplata, mozeme kupit :-D odvtedy ju nechcem :-D Adi, ona bola taka zvlastna. Ako keby si zobrala dva normalne matrace, dala k sebe a obstavila ich takymi "polkruhmi" ale len dostavala do kruhu.... lenze aj plachty sa davali len na tie normalne matrace a to sa mi moc nepacilo.... a bola plysova ta postel :-D cervena :-D teraz by som hlavne nechcela taku s tymi hranami, vsade robia take okopavacie hrany....
Odpovedať
ake hrany? Ja som nechcela hlavne s celom pri nohami. To by som nezniesla.. lebo ja v noci cestujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Paci sa mi ta vasa;-) Hrany, take obrubniky, u vas to ma len tato http://www.tempo-kondela.sk/!img/phot... u nas to maju skoro vsetky, v Ikee aj v Kike.... neviem preco, ja som vyberala take ...co maju ten obrubnik aspon makky.... Hadajte....Tomas prisiel :-D ake prekvapenie :-D este pridem, idem ho vybalit....
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez odmalicka chcela okruhlu..v Kike ju maju za nejakych 40tis. aj s nocnymi stolikmi a lapickami..ale je supeeeeer 8-)
Odpovedať
máme známeho, ktorý príde, pofotíme sa a odíde. :-) už je to isté, len nevieme v akom čase sa dostaví. :-N už mám dohodnutú skúšku s vizážistkou na stredu. sa pofotím a dám fotky. v piatok by som mala mať už aj nechty hotové.
Odpovedať
No to som zvedava na fotky :-D A nechty si ides dat ake? Jednoduchu manikuru alebo nejake zdobene? Bea, to mas super. Uz ich dnes mame doma. Juchuuu. Inak zajtra na tu skusku nejdem. Nik nejde. Kamoska sa chysta na svadbu - ma ju 14. a ostatne idu az ked sa vratim. Tak idem s nimi. Sa mi nechcelo ucit :-N A co.. Uz sa tesiiim, si konecne oddchnem.
Odpovedať
nechty budem mat gelove, ale nie take hranate, mdlovy tvar pekne okruhle a neake jemne zdobene, mozno par kamienkov alebo nieco podobne. no na fotky som zvedava aj ja. sa strasne rada fotim aj rada fotim inych.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, tak som tu na skok, idem sa ucit, nech to dako doklepem... Eri, tak si davaj na nechty potom pozor, ked ich budes mat uz od stredy... a na fotky sa tesime vsetky :-) Adi, keby si neprisla, tak peknu dovolenku, riadne si to uzite a tiez nam ukaz potom fotky;-) aj na tie sa tesim :-D No, uz som spokojna, ked je Tomo pri mne... som sa nevyspala sice :-P ale to ozeliem, dospim inokedy :-D ach, ale sa mi nechce ucit. lenze na tuto hnusnu skusku z uctovnictva nemozem ist nenaucena... :-(
Odpovedať
Bea čo sa ideš ešte učiť?
Odpovedať
Profilova fotka
No musim si este raz prejst teoriu, lebo som to zabudla a od piatku sa musim ucit uctovat, lebo som zistila, ze davaju stale tazsie a tazsie pisomky :-( a ja zase niesom ktovie aka dobra v tom... ale tak, posnazim sa. A potom mam este dve skusky, z jednej stale neviem termin 8-) a druhu mam az 24.teho...a to uz ty budes vydata :-D
Odpovedať
:-D mňa teší, že sa tak tešíš na tie fotky. budem ti držať palce, aj keď ty to určite zvládenš. ;-) ja mám skúšku deň po tebe. 25ho zápočet z execelu, wordu a skúška z teórie informatiky. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no jasne, sak uz kolko sa tesim na tu tvoju svadbu.... to bude sranda. o zazitok viac... skoda, ze to nemate v BA, by som sa isla pozriet :-P jej a to uz budes zapocty robit ako vydata, pani Nagy ;-) haluuz. no, som zvedava, ci sa mi to podari, ale asi sa tam rozplacem, ked mi to nedaju...normalne ich pojdem uprosit:-D
Odpovedať
prakticky hej, len ešte v indexe budem mať "staré" priezvisko. :-D alebo ak je to profák tak väčší výstrih snáď pomôže. :-D to my si zvykneme z toho robiť stále srandu s babami ak máme neakého profáka.
Odpovedať
Cazte kocky :-) Drzim palce na uceni. Nebojte, este vas tu budem do zajtra otravovat 8-) Teraz sme boli este dokupit nejake veci, ale take otrasne teplo je tam, ze som isla umriet. Fuuuj. Neznasam to. :-S Erika, to ja ked sa vratim, tak ty uz budes mlada pani :-D Nech ti vyjde vsetko presne tak ako si si vysnivala :-) Sa tesim na fotecky. Snad ich uz stihnes dat na net. Aj ked tipujem, ze take 2-3 dni sa tu neukazes, lebo budes mat vela povinnosti. Tesis sa uz alebo ta chyta stres? Ta moja kamoska to ma tiez 14 :-) No same svadby. Este my dve s Beou a je to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ze teplo...a co este na dovolenke, to budes nadavat :-D a este za to aj platit... :-D a ja budem mat svadbu 2010 a hotovo, uz som sa rozhodla, Tomas to dostane oznamene, ma dost casu sa s tym zmierit :-D ja uz to mam jasne... Eri, u nas su schopni ta za velky vystrih aj vyhodit...samozrejme len niektori... takze ako u ktorych to plati....
Odpovedať
Bea to mi ani len nenapadlo, ale mali sme na štatistike profku čo si potrpela na to aby si bola na skúške patrične oblečená. čiže žiadne rifle a podobne. Aďa ja stres nepociťujem. strašne sa teším na to ako si ten deň pekne užijem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, my mame tento semester profakov, debilnych je slabe slovo.... chalana vyhodil, ze mal siltovku... nestihol si ju dat dole, ked vosiel mantak profak do triedy... jedna vyhodila chalana, lebo sa jej nepacilo, ze mal roflovu koselu - mal aj sako, aj kravatu.... jeden povedal, ze ak budu mat baby vystrihy, tak ich vyhodi, lebo ich bude chciet vidiet este raz. aj vyhodil :-D proste debili byrokraticki su to....
Odpovedať
tak tí sú fakt inbecilný asi sa s koňom zrazili.
Odpovedať
Bea, ale pri mori je to ine ;-) Tam je to fakt uplne ine :-p Sa tesim. Aj fotky dam, neboj. A ty kedy das nejake vase foto? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
fotku coho, Adi? jasne, ze pri mori je to ine...len je mile, ako sa rozculujes na teplo a ides niekam, kde 40 nie je ani v tieni;-) Ericca, ano, su uplne vadni, ale clovek si zvykne... proste mantak ma vzdy pravdu... mozno to tak je aj inde, mozno nie, ale Ekonomicka je proste debilna skola...keby som to tak vedela skor :-(
Odpovedať
Je tam teraz 26 :-p A fotku vas, Bea :-) S Tomom predsa.
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, je v albume :-)
Odpovedať
Jeej, aki ste zlati ;-) A ty si predstavujes svadbu v akych farbach? :-)
Odpovedať
Bea ja som počula, že aj na iných školách je to podobne. čo je na tom pravdy neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
adi, farby neviem, to bude zavisiet od toho, kde to bude, ak na tom zamku (www.grandacastle.sk) tak bude urcite ina vyzdoba ako v takom domackom prostredi (www.liptovskydvor.sk) takze to bude zavisiet od toho, ako sa dohodneme na mieste... Ericca, bohuzial, asi to tak je, zas na druhej strane, ja neviem kam inde by som isla, keby nie sem... som si proste nemala z coho vyberat, ked to malo splnat ake-take podmienky... Ericca, budes nosit zasnubny, aj ked budes nosit obrucky?
Odpovedať
no my nosíme snubné prstienky (obrúčky) ako zásnubné. aj keď ja mám ešte jeden prsteň čo som dostala od Viliho na Vianoce a ja vravím, že to je môj zásnubný. nosím oba. aj keď ten zásnubný je mi trochu veľký tak ho mám na prostredníku.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, vy uz ich nosite? Ste ani nepockali do svadby? :-D Ja som tak rozmyslala, ze si potom vlastne musim vybrat zasnubny taky, aby sa dal nosit stale... :-D Nosim na lavom prstenicku prsten, co som od Toma dostala k narodeninam, ma 3 biele kamienky, takze v pripade potreby tiez tvrdim, ze je to zasnubny alebo obrucka :-D :-D :-D
Odpovedať
nepočkali, sme si ich vymenili na zánubách a odvtedy ich nosíme. tomu je už 2roky.
Odpovedať
Erika, takze vy uz ani nove obrucky mat teda nebudete, ak to spravne chapem, hej? Cize ich uz mate ako tie nastalo? Inak aj nasi profaci su taki svacnuti. Jeden vyhodil kocku co mala elegantne, ale ruzove sacko, a to s tym, ze on ruzovu neznasa.. Asi tak. No otrasne nieco. To su podla mna chori ludia. Ja mam od mojho 2 prstienky, ale s modrymi ockami ,lebo zboznujem modru :-) A na ten pravy si pockam :-D Strasne sa mi pacia snubaky z bieleho zlata alebo platiny s bielym ockom a cela obrucka by bola este vykladana malymi briliantikmi :-) To je moj sen. Tym sa nic neda pokazit. Mne sa pacia tradicne zasnubne, nic extravagantne ani nic precackane.. Proste taky snubak :-D Bea, uz pomaly nadhadzujes temu svadba? 8-) 18.9.2010?? Uz pomaly ratam s tym, ze je to ten pravy datum ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?