Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ďakujem, poriadne si uži tú dovolenku aj za nás. ;-)
Odpovedať
ericca uz som si tiez pozrela nove fotecky... a tiez musim povedat ze su fajn ;-) fakt vazne, a v kombinacii s doplnkami, satami a atmosferou to bude urcite super ;-) boze baby, uz sa vam stalo, ze by ste nemali "den blbec" ale tyzden blbec?? mne sa to fakt taha uz tyzden, a chcem aby to prestalo :-( viete mi poradit ako si mam v profile zmenit datum svadby? uz som to skusala x-krat a stale mi to tam necha... nechcem v niekom navodit mylne predstavy :-N co budete robit v lete ked nebude skola??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katka, ked si hore otvoris nastavenia, tak si musis miesto cisielok vybrat otazniky, su uplne uplne hore a potom to len ulozis;-) snad sa ti to podari... A mavam take, tyzden blbec, celkom casto...ale najhorsi zo vsetkych takychto dni bol, ked som platila v drogerii kartou a nevedela si spomenut na PIN... ani za svet...trvalo to mozno len dve minuty, ale ja som mala dojem, ze celu vecnost. a za mnou bolo v rade aspon sto ludi :-( to bolo hrozne... ale preslo to :-) V lete budeme s Tomo lietat hore dole po SVK, po vyletoch, budeme hlavne v LM a odtial budeme vybiehat :-) A pojdeme na vylet do Chorvatska, aj s nasimi, budeme chodit popri pobrezi, kde sa nam bude pacit, tam vzdy chvilu ostaneme :-) a v auguste uz ma bracho zavody, takze kazdy druhy vikend budeme niekde na zavodoch (jazdi okruhy) a vy? uz mate plany? a uz sa ucis na primacky?
Odpovedať
to ze za tebou caka milion ludi to poznam :-S a v lete? neviem, zatial nejake konkretne plany nemame... sme dost obmedzeni dovolenkou, takze skor asi na vikendy a tak... urcite ideme na tyzden domov, pojdeme niekam na siravu alebo domasu s kamosmi stanovat alebo chatovat... este sa uvidi... a vacsinou myslim ze budeme len vybiehat tuto z modry, niekam kam nas vietor zaveje :-) ved aj cez vikend sa da niekam skocit prijimacky boze stresujem kazdy jeden den... hlavne kvoli matike, ekonomiku a anglinu by som mala mat v pohode, ale matika ajajaaaj :-( nikdy som ju nemala rada, aj ked som nemala zle znamky... proste ju nemusim, a doucko samozrejme odkladam ako sa da... no com potom si budem hlavu buchat :-N
Odpovedať
Katka dakujem. dufam, ze vsetko dokopy to bude vyzerat uzasne = ja budem pekna nevesta. :-D ja mavam dost casto aj den blbec aj tyzden blbec. :-S neynasam to. vtedy by som sa najradsej zakopala. mne sa stalo nedavno, za som chcela platit kartou a dve pokladnicjy nevedeli odblokovat terminal. :-D museli volat nadriadenu. ja som sa nad tym len pousmiala, ale tea za mnou bola dost nervozna.
Odpovedať
nejak to tu mrzne :-) co ericca aka bola damska jazda? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som dnes upratala zahradu, pokosili sme... a teraz sa ucim :-( tak sa mi nechce... Ericca, ako bolo? Kde ste vsade boli? Slniecko Katka, ake mas plany na vikend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite sa mi do pasu;-) Kocky, ja sa budem vydavat :-D mame uz datum :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize gratulujeeem..ako si to dosiahla?
Odpovedať
Profilova fotka
No, Nely, lahko :-) Tomas si precital na fore :-) a suhlasil :-) takze je to jasne, mame termin, mozeme zacat planovat vsetko okolo :-D mam toooolko casu, ze to bude proste dokonale :-D ako sa ti dari? nieco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej tak super, som rada :-D :-D :-D nove nic, len ze manzelika mam stale v robote na nocnej a premeska moje plodne dni, takze mimco az o mesiac..hadam hehe :-D :-D taaak by som este raz chcela svadbicku maaat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
musis si pozerat castejsie fotky :-) ved ked ma nocnu, mate cely den, nie? ci vy sa potom striedate v praci, co... tak to je pech :-) no, dlasi mesiac snad;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoji charlize , to je uplne uzasna sprava :-D moc gatulujem :-) ja som si konecne tiez zmenila datum na uz pevne urceny tak to mame blizko seba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ericca ty to mas uz za tyzden =-) x-) paaani sa tesim aj za teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Minnie, tak ste sa rozhodli pockat? My sme to dnes nejako ... tak sa tesim :-) chcela som pockat, no nedalo mi to. Tak je to vonku a Tomo odsuhlasil... Ericca mala rozlucku so slobodou. To som zvedava, kedy sa ozve :-D asi az ked sa vyspi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej , kupili sme auticko, takze budeme zit na rozkoch este dost dlho :-D no proste sme to posunuli, snad uz budem mat aj Bc. a vsetko bude tutti frutti ;-) vaaau rozlucka so slobodou, dufam ze nebude velmi vystrajat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee..tak sa hlasim zase.. ja chcem este svadbicku tieeez:(((( moje babetko: http://fotoalbumy.azet.sk/djnikak/lar...
Odpovedať
Profilova fotka
Minnie, super, auticko :-) to my si dlho nekupime :-D sme pocitali, ze elektricenka nas vyjde 300 sk mesacne a dostaneme sa vsade hned, a benzin by nas vysiel...no ani nechcem vediet, my sme stale v pohybe :-) ale byvame blizko centra mesta a aj dopravu mame 5 minut od domu. a ked treba, nasi auto pozicaju. Nely, nejako ti je smutno za svadbou :-) ste si to rychlo odbili, to bude tym, nie? my sa budeme vytesovat dva roky... takze podla mna aj budeme radi, ked uz bude po :-D Havinko je krasny!!
Odpovedať
Profilova fotka
charli veru, mali sme to za pol roka hotove... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj minnie aj ty prazacka?? hehe :-D ake auticko ste kupili? my uz nase splacame rok a este dva roky nas cakaju :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme kupovali hlavne kvoli ceste do popradu, vyjde nas to lacnejsie a hlavne ist so psom vlakom 9 hodin je uplna smrt ..po prahe chodi len peto autom, a to len do roboty alebo na navstevu k bratovi.. :-) Nelynka, prazacka no, uz pomaly dva roky, kde byvas? my tak nejak medzi hejmi opatovom a chodovom ale oficialne sme chodov :-D a kupili sme Seat ibiza 1.4ka z 2005 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
minni, my sme vo vrsoviciach..hehe...nedaleko :-D aj my sme kupovali auto koli ceste do KE a RA...vyjde to lacnejsie a ako pises, cestovat so psom a dvoma mackami autobusom :-p my mame peugeot 106, 1,4XTI sport..1999 za kolko ste kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja som v Prahe pomaly rok, mangel uz dva...
Odpovedať
Ahojte, 8-) Bea boli sme v Chanels, o polnoci sme sa premiestnili do Charlie na disko. trsali sme o život. :-D pila som redbul s vodkou takže spať som išla až včera večer o 7. :-D :-D :-D rozmýšlam, že si kúpim aj na svadbu aby som vydržala. Bea a aký dátum ste teda vybrali? minnie ako sa máš? ty si tu dlho nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
Ericca, tak si si to fajn uzila :-) zajtra ides pozriet tie saty? My mame teda 18.9.2010, mam to aj v pase :-D stastna jak blcha... a teraz hor sa ucit, cakaju dve skusky, zajtra a v utorok, uz sa bojim :-( no snad to dako dopadne... drzte palce...
Odpovedať
hej zajtra idem skúšať, držte palce. som rada, že už máš ten dátum istý :-) ja som na učenie ešte trochu indisponovaná, rozumej nevyspatá :-D tak až zajtra, poprípade podvečer.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca dakujem celkom fajn,len v utorok mam strasne tazku skusku z filozofie a som vydesena uz teraz... :-| vobec nemam cas len tak tu nakukujem :-D RA myslis Revucu??????Ja som narodena v Revucej a do piatich sme tam zili...vlastne tam mam pol rodiny :-D noo auto sme kupili za 260 000 sk, ale letne aj zimne gumy, elektrony, radio a tak...peugeot 106 je take malinkate ze?my sme najprv rozmyslali nad 206tkou ale objavili sme tu ibizu... jaaaj dve macicky, to je moj sen mat dom so psikmi a macickami vsade kam sa pohnem :-D 8-) a inak Vrsovice fakt nie su tak daleko :-p
Odpovedať
budem ti držať palce. a ty máš aj vodičák? ak sa bude dať tak ja si chcem tento rok spraviť v blave vodičák. teraz niečo vymýšlajú. že chcú zaviesť psychotesty a ja neviem aké blbosti ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, chyba mi este aristoteles ale nejako ho nepoberam :-| no nemam vodicak, to je to najzabavnejsie :-D a budem ho asi robit v Prahe..o tych psychotestoch som pocula, na jednej strane je to trochu zavadzajuce ale na druhej strane vies aki debili obcas dostanu vodicak? potom sa clovek boji ist na cestu.. :-S takze s vedomim ze to mam v hlave v poriadku tie testy urobim a hotovo :-D
Odpovedať
ako mne nevadí, že by bolo treba robiť testy, ale že to si musíš sama platiť tak ako kurz prvej pomoci. aj bez toho je vodičák dosť drahý a nikde nemáš záruku, že spravíš. :-| v prahe robiť vodičák. ty máš odvahu ja ťa obdivujem. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?