Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to platenie uz je trosku o inom, to mas pravdu...o chvilu si budes platit aj za chodenie.... aj ja sa obdivujem ze o tom vobec rozmyslam :-D ale tak co...domov nemozem ist na tak dlho aby som robila vodicak a ked sa tu naucim jazdit tak uz budem vediet super..teda soferovat viem, ale ked sa na mna vyruti tramvaj asi skolabujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
minni hej 106 je taka malicka a ano Ra myslim revucu...ja byvam nedaleko v dedinke, Sirku :-D :-D dobra sranda..hehe :-D mini ja jazdim po prahe vpohode a to som predtym jazdila rok na skodovke po dedinach a pol roka som nejazdila vobec.. :-D ale Praha je fakt uuplna pohodicka
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj zo Sirku pochadza moj starky :-D Jan Kumi, ale to asi nebudes poznat, mozno stari rodicia, ale uzasna nahodicka , fakt som sa az zasmiala :-D :-D hej no este po magistrale by som to zvladla ale keby ma poslali do nejakej diery tak neviem, mapa na kolenach a naburam na najblizsej odbocke :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
minni staci cestovat po prahe elektrickou nie metrom, a vpohode..my sme tiez mapa v ruke a ides ale uz teraz vpohode..len ked ideme niekde kde to nepozname tak len drahy pozrie ako sa tam dostane a ide sa :-D ale kupili sme GPS keby naaahodou nieco :-D
Odpovedať
Nely ja som si ťa na azete dala medzi priateľov
Odpovedať
Profilova fotka
erri si si ista ze mas dobry nick?? :-D :-D ja tam mam iny nick ako tu...
Odpovedať
Profilova fotka
eri mas..ako si ho zistila?? :-D he uz tam mam tiez medzi priatelmi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
minni inak meno starkeho mi nic nehovori, kde tam niekde byval? my tam byvame uz 16rokov..teda tento rok bude 17
Odpovedať
veď si dávala link na fotky, tak som okopčila nick :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj sikula..hehe..to by ma nenapadlo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, babule, idem do hajan..o pol piatej vstavam do prace, tento tyzden ranna :-| blee.. vecerom sa zase stavim..papa dobru nocku :-D minni tak by sme sa niekedy mohli stretnut na kafe, co povies? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to neviem kde tam byval...viem ze potom aj v Zelezniku ci kde...neviem moc sa nevyznam :-) Aj my asi kupime GPS, predsa len je to super, v lete ideme do Mnichova, tam by sme sa stratili na 505 percent ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
veru minni, treba treba :-D zeleznik je hore nad nami..to skorej by som si pametala odtial.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to viem, ze byvala na Stokovci :-) bola som tam len par krat na Vsech svatych... hej niekedy mozeme dat rande v Prahe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stokovec, jaaaj tam som sa nachodila dakedy,hehe tak dohodneme dakedy a dame rande, ked budes mat po skuskach aby som ta nevyrusovala :-D
Odpovedať
ja som počula, že gps ešte viac odpútava pozornosť vodiča a zvyšuje možnosť nehôd tak isto ako keď telefonujete počas jazdy. Nely dobrú noc. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru erica je to tak, ale zalezi aj od toho kde ho mas a ci ti funguje tak ako ma... dobru nocku uz fakt..papa
Odpovedať
nasi maju gps a nedaju na neho dopustit... a nemusi na to vobec pozerat, pretoze ta mila tetuska vravi napr. o 200 m odbocte a tak :-D my by sme auto brali niekedy v decembri, mozno zaciatkom buduceho roka, ked nam skoncia ostatne splatky :-S odpocitavam dni kedy to uz budeme mat z krku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa idem pochvalit aj sem, ze som spravila tu hnusnu najtazsiu skusku za C a som stastna ako blcha... Katka, kedy mas primacky? A ja GPS nemusim, ja si radsej najdem dopredu...:-) moj bratranec ma, a oco sa ho pytal, na co mu to je...a ze aby mu nebolo smutno, ked je sam na cestach :-D pokeca s tetou a tak.... a stryko (aj moj oco ked sme mali pozicane, vlastne nemame) ked mu povedala ze odbocte, on ze ja ta kaslem, ja idem tadeto a bolo po navigacii :-D
Odpovedať
buduci utorok a v stredu, mi to prihara... si vravim ze este vikend bude, daco kuknem... pravdupovediac ekonomiku a anglinu nepozeram vobec, a matiku no nejak aspo sa snazim... sa nezda ale clovek tak zlenivie, mam vycitky svedomia zo seba ze tak polavujem zo svojich narokov :-(
Odpovedať
haloooo... spite? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Katka, nespime :-) naucena zase nieco viac? inak sa vam ani necudujem, ze nevstanete rano o stvrtej...dost normalne :-D ja som bola vcera v meste, pokukala po vykladoch s prstenmi :-D a s kamoskou sme si dali rande, ranajky v meste, ved uz je skoro po skuskach :-D len tak dalej... dnes musim trochu upratat, ale pekelne sa mi nechce... no nic, premozem sa....
Odpovedať
a mas uz nejakeho favorita medzi prstenmi? naucena, no ako sa to vezme... ked pozeram do zositov tak sa mi zda ze sak to je lahke, to viem... (zosit je zo skoly a z doucka, kam som chodila minuly rok...) ale hned ked sa pozriem do knihy na prijimacky tak ou ouu :-N dam vediet potom, aj ked si nadeje nerobim... skusim zasa buduci rok :-D pekne upratovanie zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale co, len sa posnaz, snad to nejako dopadne... zle to nebude;) prstienok, neviem, som dost opatrna, rozmyslam nad chir.ocelou, dlhsie to vydrzi pekne ako zlato, chcem biely a s ockom, bielym tiez. vcera som aj videla pekne nejake, ale musim to premysliet, kolko za to vyhodit penazi...na diamant mat nebudeme, tak potom je na zvazenie aj to zlato... ved ked uvidime "ten" tak ho kupime...a az potom sa spytam, z coho je spraveny :-D
Odpovedať
chirurgicka ocel je super ;-) mne sa tiez strasne pacia prstene aj naramky... ale aspon co mam skusenost (rasto) tak ten prsten vyzera sice dobre, ale je ovela matnejsi a dost doskriabany... myslim teda ze na nom vidno opotrebovanie viac ako napr. na striebre ci zlate
Odpovedať
Profilova fotka
no na striebre vidno opotrebenie hned, a neda sa s tym nic robit.... striebro je strasne makke... a biele zlato zase zozltne. Od Toma mam ocelovy prstienok skoro rok, mam ho na ruke stale, vobec ho nedavam dole, je siroky ako obrucka a ma tri kamienky, no nic mu nie je, stale je ako novy... len ked s nim Rasto muruje :-D Tomas ma odo mna naramok, kozeny a na nom je taka velka ocelova pracka, na nej 2 diamantiky malicke...tiez sa to zatial neposkriabalo, uvidime casom... :-) A cenu, s tou cenou sa musim dako zmierit...mat zasnubny za 500 korun? no ale keby bol pekny...musim sa pokukat po tych obchodoch...:-D
Odpovedať
Profilova fotka
charlize, moj zasnubny stal 880 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, mas fotku? je ocelovy? akoze mne ani tak nejde o cenu... neviem. vlastne nemam nic proti tomu, aby bol lacny, ked bude pekny, skor taky pocit, ze by som ho nosila cely zivot, tak nech vydrzi... a potom si zas poviem, ze obrucky ano (tiez mame vybrane z titanu a bieleho zlata, s briliantikom pre mna) a na druhej ruke budem prstene striedat...ved nech ma co kupovat k sviatkom, ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
charliz nemam fotku ale je strieborny a ma nejaky obycajny kamen, ale podla mna bol aj tak drahy...mne sa zdaju zbytocne vyhodene peniaze za zasnubaky, radsej tie peniazky investujem do obrucok... my mame obrucky z bieleho zlata, uplne obycajne a mame obaja brilianty..a vobec neboli drahe... :-D su sice trosku oskrabane, ale boli sme sa na to pytat, vraj to je len taka akoby tenka vrstva na presteni, co sa namaca biele zlato do takeho specialneho roztoku... vravela teta, ze ich kludne mozme priniest a nam to zadarmo znova urobia aby boli zase pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
Nely, suhlas, tiez radsej pekne obrucky, mam aj v albume vybrate, tak tie asi vyhraju, krajsie som nenasla...dufam, ze ten chalan neskrachuje, kym ich kupime :-D alebo ich budem musiet dopredu kupit :-D :-D hned :-D ja pockam, co bude v obchodoch, ale fakt je, ze na vyhadzovanie penazi moc nemame... ozaj, co vas domcek? uz ste pozerali po niecom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?