Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak do toho kastiela som sa totalne zblaznila. Pojdem tam v lete pozriet, ci to aj naozaj vyzera tak uzasne. Princezna, ty tiez nie si z najskromnejsich, hm? 8-) O svadobnej ceste som este nerozmyslala, ale ja milujem more, takze more by bolo fajn. Hlavne nie Tatry :-p tam boli nasi a odvtedy sme tam chodili kazdy rok na dovolenku. Niekedy aj dvakrat :) takze asi more, ale ked si predstavim, kolko zhltne ten kastiel penazi...Chorvatsko bude fajn. A mam este jeden napad. Ostanem cely tyzden na tom kastieli, v tom apartmane s krbom 8-) mozno nam daju aj zlavu:) Andushka, vy ste kde boli?
Odpovedať
ahojte.taktiez som rocnik 87 a mali sme teraz vo februari zasnuby a chceli by sme sa zobrat nejako po lete.
Odpovedať
Profilova fotka
Katty a uz mas naplanovane nejake veci? Myslis, ze to do leta stihas? Povedz nam nieco o sebe, my uz sa tu pozname... Inak vitaj a gratulujem 8-) Baby sa budu tesit, budeme planovat s tebou ;-)
Odpovedať
Ahoj katty, tak gratulujem k zasnubam :-) kedy mate presny termin svadby? ;-) daj si fotoalbum, nech okomentujeme trosku 8-) charlize: tak na dovolenky vobec nie som skromna, hehe. ale nie, no ak sa bude dat, tak chceme nejaku exotiku. samozrejme, ze aj chorvatsko je krasne. a moja srdcovka je grecko :-D no na svadobnu cestu chcem nieco ine. ved sa tam inak asi nedostaneme. tak asi tak.
Odpovedať
ahoj katty, gratulujem :-) no a co sa mojej svadobnej cesty tyka...hmmm..neviem....mozno chorvatsko ale keby bola nejaka opustena chatka v blizkosti jazera niekde hlboko v lese tak by som sa tiez nenahnevala :-) x-) hlavne ze tam budem s tym ktoreho milujem :-) pekny vecer zelam :-) idem si lazkat bo dnes som presla z jedneho konca trnavy na druhy a nohy ma bolia jak kona....normalne som si zacala vazit nasu bratislavsku MHD.... caffte :-)
Odpovedať
nieco o sebe?neviem...co take?pytajte sa. :-) chodim na vysku a s priatelom som rok. do konaca marca sme si dali ze sa naisto rozhodneme ci to chceme v oktobri alebo nie.lebo mamina ma v oktobri 40 tak by sme ju chceli prekvapit.ale nie je to este iste.
Odpovedať
ahoj katty :-) tak ja sa teda trosku popytam :-N x-) kde a co studujes? ako planujete byvanie po svadbe? a co miminko, planujete? :-) uz sa tesime na tvoj pripravny albumcek ;-) pekny den zelam :-)
Odpovedať
cafte :-) katty: a kolko ma priatel rockov? a ako ta poziadal o ruku? ;-) porozpravaj :-D
Odpovedať
Halooo kocky, kde ste? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, ja som tu minutku, sprtam na zapocet zo statistiky :-S fakt hnus... ale co, ked sme sa rozhodli byt vzdelane a dobre zarabat 8-)
Odpovedať
No mi nieco hovor. ja mam pisat rocnikovy projekt a som z toho na nervy :-S
Odpovedať
Kocky kde ste sa zatulali? Ja mam dnes volno, tak som sa konecne pustila do rocnikoveho projektu a mam z toho nervy. Neviem ako to tam vsetko vypotim... Co uz. Niekedy mam chut nechat skolu 8-), ale to len ked sa mi nieco nechce.Ja som totizto straaasne leniva.... Ale strasne moc. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby ma vas priatel nejake tie muchy ktore vam na nom vadia? lebo sa mi zda ze moj trosku viac utraca..ako ja nakupujem oblecenie da sa povedat ze vo vypredajoch a on by nelenil dat aj par tisic za odev...to ma strasne rajcuje ked mina a mina..proste neznesiem to....snazim sa ho trosicka usmernit ako ste na tom vy? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Princezna, to poznam, ked je toho vela, mam plnu hlavu toho, ake skvele by bolo vypadnut zo skoly. Ved o co lepsie sa maju zamestnani, v praci si odrobia, potom uz maju klud a penazi ze az. Ja som v skole cele dni, ked nie tam, tak v praci, zarobim minimum(minimalnu mzdu :-| ) a potom este po veceroch robim projekty a ulohy..... Lenka, neviem, ci muchy. Oproti byvalemu je uzasny, sme si velmi podobni, takze nam prakticky nic na sebe nevadi. On ma nikdy neoslovuje menom. Hovori o mne normalne, ale mne menom nepovie...je to take zvlastne, ale je to take jeho. A niekedy je hrozne nerozhodny. Bojim sa, ze ma snad ani o ruku nepoziada 8-) ale ja ho tak lahko cvicim , vychovavam. Nie nasilu, nechcem ho menit. Len mu chcem ukazat, co mam radsej a co zas menej rada :) Kocky, vela zdaru :-)
Odpovedať
charlize: a kde pracujes, ked mozes? hmm, ono je to tazke s tou skolou. niekedy "zavidim" tym, co do skoly nesli a pracuju. ale potom si vezmem, ze oni raz budu banovat... ved teraz si kazdy doraba vysku...to je tak, ze ja ju uz chcem mat cim skor za sebou, aby som mohla pracovat a zarabat korunky. lebo neznasam ten pocit, byt od niekoho zavisla... :-| chcem aj ja pomahat, ale niekedy sa to popri skole fakt neda.. lenkica: ci ma nejake muchy? ani nie. asi mam este stale ruzove okuliare :-D on je skoro ako ja. odkedy spolu chodime, tak sa mi totalne prisposobil. snazi sa robit co mi na ociach vidi, je mily, pozorny. a hlavne je, ze mame spolocne nazory. inak ma skoro nic nerajcuje.len strasne rad vyspaaaava, ale to zhadzujem na jarnu unavu :-p no tu ma potom asi cely rok :-N ale nech si este uzije, ked zacne pracovat a budeme mat babatko, tak sa tak skoro nevyspi 8-) a co sa tyka utracania, tak utraca s rozumom. chce len kvalitne veci - to je pravda.. a s kvalitou ide aj cena, no on vzdy len s mierou. no mam kamarata, ktory je ochotny minut 5000 len za nejake nohavice a k tomu 3000 sk za koselu. sa mi to zda vela. a nie je to ani super znackove.. no ale kolko ludi tolko chuti. no a mne tiez menom nepovie. som len milacik, zlatinko, anjelik atd. :-) by mi uz bolo divne, keby mi odrazu povedal Adka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tak ahoj Adka, ja som Bea, tusim sme si potykali 8-) Robim backoffice jednej mensej firme, som tam vyse roka, ale v maji tam koncim, uz mi to nestaci, ani financne, ani karierne. Ja sa tiez spolieham na to, ze sa mi oplati teraz trcat v skole. Snad sa nam to vrati (a nebude to trvat pridlho) . Brigadujem kvoli tomu,co pises, neznasam pytat peniaze od nasich a tak. Takto si zarobim aspon co to,setrime aj s drahym, on zas robi ako pomocny uctovnik. Dnes sa s tou praxou dako po skole uz pocita, kde som sa pytala, tam mi dali jasne najavo, ze byt absolvent je fajn, ale absolvent s praxou, to je nieco ine. Budem po lete hladat dalsiu pracu, mozno blizsie k tomu, co studujem. Inak k tym mucham. Milacik je skvely. Som este nikdy nemala frajera, do ktoreho by som bola taka zamilovana. Sme spolu skoro rok a pol, z toho 8 mesiacov byvame "nahromadke" a je to uzasne. Chyba mi, aj ked je len v druhej izbe, je to super.
Odpovedať
Profilova fotka
charlize: to si tam bola brigadne ci na polovicny uvazok? a coho sa tyka ta praca? ja len sem tam na brigadu zajdem nic moc....nejaky ten zaklad uz mam.... Od rodicov nepytam peniaze..bolo by mi trapne ze ja 20 rocna a vydrankovat od nich korunky... princess: tak tie sumy to su dost vysoka palka...to by som neprezila keby si nieco take kupil..treba sporit peniazky na spolocne byvanie deticky svadbu a tak..a nie tisice na oblecenie..aj tak to casom vyjde z mody... Mna len nastve niekedy to ze sa sem tam ani so mnou neporadi...sem tam si s nim musim nieco objasnit a usmernit ho...ved mali by sme si vsetko hovorit ked uz je to s nami vaznejsie nie?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni, robim tam ako brigadnik, kvoli odvodom sa mi to viac oplati, a zamestnavatelovi tiez ]-( Je to fajn, sme tam mlady kolektiv, ja robim podporu managerom, zostavujem statistiky, analyzy, databazy... a tiez spravujem par mailboxov, robim importy klientskych dat do systemu a este, kedze sa zaoberame vystavovanim kariet pre studentov a mladych (EURO26, ISIC...) tak vystavujem karty. Je to fajn, moja prva dlhodoba brigada. Ale rozmyslam skor nad niecim odbornejsim uz, z IBM mam jednu ponuku 8-) ale to az od septembra budem riesit, teraz este nie. Uzijem si prazdniny po dvoch rokoch :)
Odpovedať
helou helou :) tak sa hlasim...som 4 hodiny cumela do angliny...ale super rychlo mi to preslo :-) ked mi to pojde takto az do konca maja tak snad aj zmaturujem :-D mno...idem na zasluzeny odpocinok bo zajtra mam nultu hodinu - seminar - moju milovanu biologiu x-) tak bru noc a pekny den zajtra vsetkym :-)
Odpovedať
Tak ahoj Bea :-) tesi ma :-D No zaujimave s tymi brigadickami. Treba z toho vytlct co najviac. lenkica: no to je jasne, ze ked spolu chodite a setrite, tak spolu treba prebrat aj vydavky a priatela trosku usmernit. ozaj maju vasi priatelia nejaky zlozvyk co sa tyka fajcenia, obhryzania nechtov :-S alebo niecoho podobneho? ja sa pytam len tak zo zvedavosti. moj nastastie nefajci a nechty si poctivo striha :-D veronice: tak nech ti to co najrchlejsie odsypa, aby si mala uz potom. si pamatam, ked som ja maturovala. ma islo svanut. som cely akademicky tyzden chodila ako bez duse, v kuse nad knihami.. no hroza. ale zvladla som to. no nikdy nebudem tvrdit, ze maturita formalita. daju to kazdemu - to je jasne. ale ked chces mat dobre znamky, treba si to odmakat.... tak ja idem do hajan. ale aj tak mam o pol druhej budicek, lebo idem pre priatela na stanicu. bol v prahe na lekarskej prehliadke kvoli buducemu povolaniu a bus mu pride tak blbo ]-( co uz. tak sa ho uz neviem dockat. tak piste piste, ma to tu zacalo velmo bavit 8-) pa
Odpovedať
Profilova fotka
priatel predtym ako sme spolu zacali chodit sem tam si zafajcil a ohryzal si nechty...no som mu povedala ze s fajciarom nemienim byt pretoze si nenecham nicit zdravie a k tomu aj sebe ublizuje tak prestal..vobec ho to ani nelaka-pohodka a co sa tyka ohryzania tak si obhryzal neveel sa toho zbavit vzdy som ho napominala terza je to loepsie este sem tam ohryzie no je to lepsie... Inac dnes ma poriadne nastval...kupuje letne pneumaatiky myslim ze velmi draho...sa mi nepaci ze niekto mu nieco ponukte a on hrr hrr do toho bez rozmyslenia...podla mna by mohol usetrit aj 8000,- ale nie neda si povedat dnes mi volal ze uz po ne ide... Baby velmi ma to trapi..nechcem mat muza ktory len tak vyhodi peniaze na svoje hobby a nemysli na to co bude...proste podla vas asi prehanam ale je to realita...nechcem zit od vyplaty do vyplaty ze aha..zvysili sme 5000,- podla tam a tam kupme to a to aj ked to nepotrebujeme...alebo ze mame peniaze tak preco nekupit drahsie...ja som takto od mala vedena nebola..neviem asi taketo veci pochopit..poradte :-(
Odpovedať
takze chodim do Piestan na socialnu pracu...zatial prvy rok :-). my uz spolu byvame sami v rodinnom dome...teda to je taky vacsi rodinny dom,ma tri poschodia a my byvame na druhom.babatko chceme nejako po svatbe.priatel ma 24 rokov.a dnes alebo zajtra ideme vybavovat kostol.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky. Prajem vam veselu Velku noc. Veronika, maturita mi teda nechyba, to som tolko nastresovala, ze az. Ale strasne mi pomohol ex, sa so mnou brutalne rozisiel mesiac pred maturitou (po 3 rokoch), takze som mesiac len sprtala, aby som na to nemyslela :-p Som rada, ze to mam za sebou, ale teraz maturujem 2x do roka :) Ada, priatel dorazil v pohode? A co on bude, pilot? Lenka, a ty si sa s nim o tom rozpravala? Mozno by si mu mala dat nejaky dovod setrit, ved keby vedel, ze tie peniaze odklada na nieco konkretne, bol by trochu hospodarnesji... skus mu navrhnut nejaky diamantovy snubak alebo rovno tu svadbu, dovolenku... my teraz setrime viac, ale minuly rok, ked som zacala s touto robotou, tak som minala vela. Ale vtedy to boli moje prve vlastne peniaze, dost som si to uzivala. Vsetko som platila ja, kupovala stale darceky drahemu a tak :) Katty, vy na to idete dako hopom, nie? :) Svadbu, bejby po svadbe... skola ta nebavi? :) Akoze len tichi zavidim, alebo mozno aj nahlas 8-) My budeme tiez tak byvat, vo vacsom rodinnom dome, v samostatnom byte na prizemi, rovno v zahrade:) Tak sa idem este rok starat o zahradu, nech mam pekny vyhlad. Vy ste v tom dome s vasimi ci dakymi cudzimi ludmi? A ako pokracuju pripravy? 8-)
Odpovedať
vobec nejdeme na to hopom...jednoducho sme sa tak rozhodli.Ked vieme ze sa lubime a ze sme pre seba ti pravy tak na co cakat?my sme obidvaja taky rodinny typ a velmi mame radi deti tak chceme mat aj babatko uz.
Odpovedať
Profilova fotka
Katty neber to zle, to ja skor len zavidim. Ale v dobrom. To bolo skor len na to, ze pises, ze si v prvaku. Ja by som najradsej isla na matersku hned :-D Ale mne to este potrva, potrebujeme dokoncit skolu, zacat byvat (aj ked to by bolo najmenej) a trosken sa zabezpecit, aby som mohla byt na materskej, respektive sa vystriedat s drahym - vidite baby, mne ten moj sam od seba povedal, ze by sme sa mohli vystriedat :) ja ti, Katty, gratulujem, tiez sme ten rodinny typ, najviac nas bavi fantazirovat o buducnosti, a nie chodit niekde po diskotekach :) Tak zas napis, ked bude nieco nove:)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja som mu uz tolkokrat vravela....a on by chcel svadbu hoci uz na dalsi rok lenze ja som v prvaku a chce dokoncit skolu ako charlize a az tak...ale uz je to v pohode...myslela som si ze tie gumy budu drahsie ale prvykrat si zo mna robil dobry den... som rada ze je vsetko ok ale aj tak ho treba stale usmernovat...
Odpovedať
Caute kocky. Bea, ano, priatel je pilot a dosiel v pohode :-) Taka som bola stastna, ze dobre dosiel. No teraz aj tak nie je so mnou. Isiel domov na sviatky a pride az v pondelok :-p Tak budem sama nooo. A vy ako? Budete s priatelom cez sviatky? katty: no tak to mate super. to uz aj ja tak planujem. no len sama neviem, ze kedy to bude najlepsie... asi si chcem este uzivat take 2 rocky a myslim, ze priatel tiez. no ale svadba by aj tak mohla byt, hehe. a kedy si das nejaky albumcek?? :-D lenkica: no myslim, ze s priatelom by si sa mala porozpravat. ale vies... na chlapa treba ist inak. skus mu nic nevycitat... len mu nejako dohovorit. A ozaj bea, aku mate zahradku? co mas v plane menit?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby. Priatel isiel tiez na sviatky domov, takze mame pauzu 8-) Cely tyzden budem sama :( ale my si to kompenzujeme, sme na nete, volame. Obvykle chodim s nim, som tam strasne rada. Jeho rodicia su ako moji, su skveli. Ozaj, co vy a "svokrovci"? Sadli ste si? Dufam, ze hej, po predchadzajucich skusenostiach viem, ake je to dolezite. Ada, pilot, to je parada:) len asi budete malo spolu, nie? Mohla by si mu robit letusku;)! To by bola parada... ale to zas clovek dobre zaraba, hm? :) Zahradu mame, trava, stromy, nejaka burina:) Mama sa stara, ja najradsej pilim a rubem ]-( ja som taka nicitelka... som ale ostrihala prvy raz v zivote jablone a prezili to, takze to snad so mnou nebude celkom beznadejne :) Asi tam narveme viac stromov, travnik chcem prekopat, aby bol krajsi... Lenka, neboj, to sa podda, chlapi chcu tvrdu ruku:) Nenapadne ich viest k tomu, co je spravne. Ja mam v mojom ockovi odstrasujuci priklad (aby ste si nemysleli, je to najlepsi ocko na svete a straasne ho lubim!) ale mama ho vzdy obskakovala a na svoj ukor ho nechavala minat a tak.. a teraz je to vidno, mame dve zavodne auta, ale terasu v zahrade nemame. Mama je chora (v ludskej reci sa takmer upracovala na smrt) a ockovi aj tak ani nenapadne umyt riady, povysavat a tak:) Ale zacal nakupovat, obrovsky pokrok, ked ma skoro 50 :-p
Odpovedať
No s jeho rodicmi vychadzam zatial super. Sme sa videli asi 3 x... :-) Takze tak. ale su velmi mili a aj dobri. dufam, ze to tak bude stale. Bea a ty si mala nejake konflikty s expriatelovymi rodicmi? No a priatel je pilot - student. ale o 2 roky by uz mohol realne pracovat. na co sa aj velmi tesi. ale ja sa toho aj tak bojim.... rizikove povolanie, riadne ho neuvidim, asi sa s nim budem prvych par rokov stale stahovat - sameho ho nenecham, a kebyze mame babatko, tak by si ho teraz ani neuzilo.... a to rizikove povolanie je pre mna najhorsie.... kebyze sa mu nieco stane, tak to neprezijem. ale on aj tak stale tvrdi, ze ked mu vypadne 1 motor, tak ma stale aj 2... :-| hahaha, straaaaaasne vtipne... a ze ci tam bude dobre zarabat? tak to neviem, a ani ma to netrapi... ja som rada, ze robi to co ho bavi a ze je do toho uplne zazrany - az na tych par veci.... no a mne letuska nehrozi. aj tak by som s nim nebola. a ked, tak ho radsej budem cakat doma s teplou vecerou ako keby on prisiel o druhej domov a ja by som utekala len do prace. ale uz dost o tom. sa nejdem este stresovat :-D no a aj ja potrebujem dat zahradu dokopy.. len u nas to chodi tak, ze ja nieco spravim a potom to niekto znici. takto pred rokom som robila s drahym zahradu a uz je aj po nej, lebo zakopavali nejaku ruru do zeme... tak mam enrvy...
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, moji terajsi "svokrovci" su uzasni. Priatel chodi domov kazdy druhy vikend, a kazdy druhy z nich chodim s nim:) V lete som tam bola mesiac, tento rok budem tiez. Keby to neznelo cudne, tak su vlastne ako moji rodicia. fakt skveli ludia. Aby ste si nemysleli, su uplne obycajni :) A prave to je skvele, ano, s byvalym, aj s jeho rodicmi to nebolo idealne. Jedine, co bolo dolezite, bola praca. A ten ex to zdedil, vzory no. Takze by bol najradsej v praci od rana do rana (len to by najprv musel nejaku mat :-p ) ale to je jedno, uz je to prec. Bola to dobra skusenost, vela mi to dalo, hlavne som si utriedila, co je pre mna v zivote dolezite. Uz viem, ze rodina. A moj Tomo si to mysli tiez. A aj keby sme nemali hned peniaze na drahe auta, drahe dovolenky, boli by sme spolu a mali stastnu a zdravu rodinku, budeme najspokojnesi na celom svete :-D uz len preto nam vsetkym drzim palce, aby sa nam podarilo, po com tuzime. Aby sme boli stastne :) ved vlastne len vdaka tomu, ze mame milacikov, s rovnakymi tuzbami, prianiami, ako mame my, tak si mozeme splnit nase sny, nie? :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?