Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ericca a ako zareagovali vasi, ze sa chcete vziat? :-) a jeho rodiacia? ci to uz asi ocakavali, nie? ;-)
Odpovedať
no čakať to nečakali ani naši ani jeho rodičia, žiadne gratulácie jednoducho sme im to oznámili a chystá sa svadba. mama sa akurát spýtala či som si to dobre rozmyslela. jasné, že som si to rozmyslela poriadne a ani nie raz, ale asi milión krát som si to celé nechala prebehnúť hlavou.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je fajn, keď aj po tolkých rozmysleniach si sa rozhodla :-D Ja by som sa za mojho vydala aj hned, tym som si ista, ale nie som si ista okolnostami :( Peniaze, vybavovacky, to vsetko okolo... no budem sa aspon tesit s tebou zatial :-D Ale vy bejby nechystáte ešte, však? :)
Odpovedať
nie, zatiaľ neplánujeme, máme náhradu v podobe dvoch synovcov, sestra má syna 2ročného a jeho brat má syna 3ročného. bohato stačia. :-D
Odpovedať
a ani priatel netuzi po babatku? :-) a ako ste sa spoznali :-D teda ako nam mozes prezdradit.
Odpovedať
zatiaľ netúži, my sme sa spoznali na dedine kde máme záhradu cez moju sestrenicu a jeho krsnú. učil ma strieľať zo vzudchovky. to jue ťažká romantika čo? :-D a vy ste na tom ako s priateľmi?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som chcela babo hned :( Myslim, ze radsej ako svadbu. Ale fakt, ked si predstavim tych penazi...ano, jeden plat by stacil. Ale my mame malicko penazi... Sice ich este tak nepotrebujeme, ale ako som tu uz spominala, nieco zozeniem a vrazim do byvania, potom sa vyhrabem z dlhov a spravime svadbu....alebo babo? :-D Ericca, sme uz pisali, ako sme sa dali dokopy...my sme spoluziaci z kruzku, a byvame spolu uz nejakych par mesiacov....
Odpovedať
Cafky, cafky :-D Krasny den, ze? By som to oblievanie hned zrusila.. No ja som sa s tym mojim zoznamila cez net... Dlha historka, ale stalo to za to ;-) A tiez spolu byvame. A aj ja by som chcela babatko. Ale viem, ze to ma este cas.Kebyze sa mi teraz splni vsetko co chcem, tak by to asi nebolo ono ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
princess007: ja by som brala babo uz aj teraz hned ;-) ale tiez som 2-hacka a chcela by som v klude dostudovat. Ale ak by sa postastilo, urcite by sme to brali ako velke stastie a nie ako tragediu ;-) daniela20: Gratulujeeeem ;-) anduska.x: Boli ste naaadherni parik, gratulujem. Nech si s manzelikom stale stastna!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janina, a vy uz byvate spolu? :) Ty si napisala kedysi, ze si to treba uzivat.... Ja si myslim, ze aj tak si mozeme uzivat... len keby to bolo jednoduchsie, vsetko zariadit, zaplatit... uz ani to byvanie by mi nevadilo, baby, ja by som chcela byt starsiaaaaaa!! Cele detstvo sa tesim na to, az budem velka...a kazdy rok si hovorim, ze este chvilku, este chvilku. Som zvedava, kedy sa dostanem do toho roku, ze budem moct mat to, co chcem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, pozrite 88micky, to je parada, jak sa rozbehli :) A normalne chystaju svadby.... Ada, ony nas vsetky predbehnu 8-)
Odpovedať
Uz som kukla... No sa to tam ale zaplna. A nech predbehnu. Ja si este asi urcite pockam :-D :-D :-D podotykam, ze asi urcite :-| Inak sa stavim, ze ste tuto stranku preluskali od dola hore, tak sa pytam, ze ktora nevesta je tu podla vas najkrajsia... alebo ani nie, ze najkrajsia, ale ktora vas zaujala. ze ste si povedali, tak ta svadba musela byt fakt krasna... a ze vsetko mali krasne zladene, krasnu vyzdobu, nevesta saty a tak... zaujalo vas nieco az tak velmi? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adi, ani neviem, tebe sa ktora najviac paci? Ja som prebehla v poslednej dobe vela albumov bab z Liptova, chcela som vidiet ten zamok/hrad... a celkom pekne niektore vyzerali. Mne sa celkom lubila Andy, co je u nas v diskusii, ta bola pekna nevesta. inak neviem, pozeram skor pripravne albumy, kedze este nebudem tak skoro nevesta...Musim najst jednu stranku, ak mi viete niektora poradit, mam v albume saty, je na nich modelka, kvety, maju V-ckovy vystrih, je pri nich aj komentar... nevideli ste ich niekde? Staci mi web :)
Odpovedať
Profilova fotka
charlize - nie, nebyvame spolu.....jasne, ze ked spolu byvate si to tiez spolu uzijete, ale je to uz ine. Zodpovednost. Ked byvas doma nic neplatis, alebo nejaku smiesnu sumu, nestaras sa, ci mas doma nieco zjest, ci mas dat co muzovi vsetko to prebieha akosi samozrejme. My nebyvame este spolu.... x-) x-) x-) ale jasne, ze sa na to tesime.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak my mame vlastne svoju domacnost, mame velky dom, takze sa tu pomestime viaceri, nakupujeme, varime, upratujeme my, je to vlastne aj protisluzba mamine, je chora... preto som sa tesila, ze nasi suhlasili, vlastne si takto nanecisto vyskusame vacsinove byvanie. Jasne,ze ked budeme uplne sami, bude to ine, ale myslim, ze lepsie :-D a strasne sa na to tesim.
Odpovedať
Ahojte, tak ako ste sa dnes mali? ja som mala šibačov a polievačov málo na moje šťastie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som pozamykala, nikoho nepustila dnu...nastastie ani nikto neprisiel :) U nas to asi az tak tradicne ludia neprezivaju 8-) ale ja som rada...co mate nove? a svadbujuce hlavne? Teda Adi, aby si si nemyslela, aj ty ma zaujimas :) Mne dnes priatel povedal, ze veci musia mat postupnosti, a ze to chce cas a peniaze. A vraj on ma nenuti premyslat o svadbe a detoch, znelo to, ako keby chcel on a ja nie. Tak som mu hned ukazala album 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaj baby....ja som vcera skoncila vo vani...priatel ma odvliekol do kupelne,postavil ma do vane a pustil na mna sprchu...aj som sa zdrahala no nedarilo sa mi....jaaaaj cela mokra som bola...od vrchu az po nohavicky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
charlize - jasneeee, kazda si zariadujeme zivotik, tak ako nam to vyhovuje. ;-) ;-) ;-) hlavne, aby ste mali spolocne ciele s manzelikom, potom je vsetko v najvacsom poriadku. lenkica - :-) :-D :-D dufam, ze aspon na krasu a na zdravie do buduceho roku Ta vyoblieval :-D ericca - aj na moje :-D :-D :-D
Odpovedať
no ja mám okolo svadby väčšinu už vybavenú, takže veľa nového nemám akurát som si kúpila podpresenku pod svadobky :-D ešte idem kúpiť topánky a samosržky. drahý potrebuje oblek, len neviem ako sa rozhodol, či pôjde v tom čiernom čo už má alebo chce nový svetlý. mamka mi vravela, že by som mu mala kúpiť košelu a kravatu, vraj sa to tak robí, a on kupuje kyticu. dnes sa idem dať podstrinúť tak tu dlho nebudem dnes.
Odpovedať
ahojte :-) Tak ja som sibacov ogabala, he he...som sla k sesternici bo niektori moji rodinni prislusnici si myslia ze je velmi smiesne a zdraviu prospecne ked mi trieskaju po tom mojom 7 krat operovanom kolene :-S ]-( Tak som sa radsej zdekovala x-) a o par hodin idem cakat draheho na stanicu tak sa tesim :-)
Odpovedať
No ahojte :-) Mne drahy prisiel vcera a prve co urobil je, ze ma hodil do vane... a to som ho prosila, ze nech to nerobi, ze akurat som z tej vane vyliezla, lebo som sa kupala, pretoze som tak smrdela zo vsetkych tych vonaviek, co na mna nakydali...tak tak.. no nepomohlo... hodil ma do vane, no ja som sa nedala, tiez som ho trosku vysprchovala a potom si to chudacik musel po sebe aj poutierat :-D tazky zivot ma pri mne.. :-N Bea a co ti drahy povedal na album? pacil sa mu? :-)
Odpovedať
princess treba ich vychovať kým sa dá 8-) ja sa tiež snažím toho môjho tak nenápadne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, no to su mi pekne veci, ze sibacka:) Sa nedajte, kocky! To co je toto 8-) Dnes ste im to mali vratit pekne. Mne milacik povedal, ze ked pride, ma vysibe...no ale to sa este uvidi:) Bratovi kamarati chceli prist, tak sme zamkli a moj ocko povedal, ze ked vlezu dnu, tak ich rovno vyrazi... no, tak sa to ma:) Adi, Tomo si pozrel album, a najviac ho zaujala ta tabulka o tehotenstve, vraj to nevyjde podla toho, povedal. A pacili sa mu tie citrony, vraj skusi dopestovat. A ze bohuzial, ale taky mrak mi asi nezozenie ani vo svadobny den...tot vse, k jeho komentarom:)Ani saty, ani nic. Takze ktovie, co si vlastne o tom mysli:) Ja som z neho zacala pacit, co si mysli o svadbe 12 ludi vs. 60 ludi, o vacsej sa nebavime, nechceme. Veronice, co mas s kolenom? Ericca, aj uces mas vymysleny? Tie saty su pekne, co si si vybrala, to hej :)
Odpovedať
už mám vymyslený, už mám aj kaderníčku rezervovanú aj na skúšku aj na deň D :-D to pekne nenápadne nahováraš priateľa na svadbičku, šikovná. sranda, že u nás ju chcel viac priateľ ako ja, a teraz mu už so svojim organizovaním leziem na nervy. :-D :-D :-D tak ale typický chlap, on si to užíva po svojom, tak potichu. vy ste tu všetky pracujúce žienky? alebo niektorá aj študujete ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme praveze vsetky studujuce zienky:) preto sa do svadieb tak nehrnieme, aj frajeri este robia (teda za niektore hovorim) takze my skor studujeme, brigadujeme popri ,riesime pomalicky byvanie a casom snad aj svadbicku.... to mas fajn, ze on chcel svadbu, ale to bude snad aj vekom, teda dufam, lebo ten moj sa do toho moc nehrnie. Je fakt, ze sa citi mlady, nie ze by si ma nechcel vziat (to mi uz slubil 8-) ) ale nie teraz. Trosken aj kvoli peniazom. Ericca, sleduj aj 88, aky mate prirastok :)
Odpovedať
sledujem sledujem :-) tak je to aj tým vekom, mi sa neako do seba strašne zbláznili, dlho sme fungovali len na diaľku, kvázi väčšinu nášho vzťahu bo len od minulého júna som sa k nim nasťahovala. ja som totiž z ba a on z kn, aby nebolo málo školu mám v nz :-D tak stále som na cestách.
Odpovedať
Profilova fotka
No pani, sa nabehas :) Ale tak casom mozete aj byvanie riesit, aspon mate na vyber. Moj je z LM, prisiel sem na vysku, tak sme sa aj dali dokopy, sme spoluziaci z kruzku a je to fajn, sme boli spolu v skole, po skole, teraz ked aj byvame, tak okrem prace sme spolu furt:) A nemozem si vynachvalit, fakt. Mna hrozne bavi sa o neho starat, len skoda, ze s peniazmi je to tazko, popri skole zas az tolko nezarobime. A snubenec co robi? Ja tak celkom dufam, ze cim budeme vyssie v skole, tym lahsie sa bude dat zohnat lepsi part time, lepsie plateny, takze nasetrime aj na byvanie a na svadbu :) Keby bola mala svadba, bola by aj lacnejsia :) Erika, vy mate kolko ludi?
Odpovedať
môj je zvárač, v robete je dobre platené, takže zostaneme v kn a okolí. na svadbe máme do 60ľudí. ja ako som zatiaľ pozerala ponuku práce v kn veľa krát hľadajú účtovníčky a ľudí s ekonomickým zameraním,tak dúfam, že si budem vedieť neakú slušnú prácu. brigádu tam nájdem akurát v kauflande a hypernove, tak ale tam neplatia tak dobre ako v ba :-|
Odpovedať
caute kocky. no ja som dnes makala a robila pracu do skoly. sice nie tu hlavnu, ale aspon nieco. a skoro ma vystrelo, ked som zistila, ze skuskove mi zacina za 1,5 mesiac. a to si musim dat nejake predterminy kvoli dovolenke :-S to aby som sa uz ucila... ericca: vidno ako sa velmi tesis :-) to som rada. bodaj by ti to vyslo, tak ako si zelas. bea: tie tomove komentare nemali chybu :-D treba ho viac zapajat :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?