Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No tusim sa aj vam najviac pacilo to co mne...som tam isla do kolien z tych babatiek...same tehule a babatka, inak dost depresia na mna isla z toho...Tomas ze pekne ta tu trapia, trpis, ze .... ale nepovie, ze si spravime aj my take :-D no hold, musime pockat... :-D
Odpovedať
Ale dockas sa :-) Ved uz len 2 rocky a to utecie ako voda :-) My prave robime gyros a spominame na dovolenku. Hmm, joj, ci by som ta este sla. A co mate teraz v plane kocky? Inak ste si vsimli, ze tato tema je akasi vymreta? Ani Nelly uz nepise... Ja neviem. To je fakt tak malo 87-ciek? Neveriiiiim. Neverim tomu. Ved aj v 88-cke je ich viac.....
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, ja musim cakat dlhsie, o 2 roky svadba, ale babatko najskor po skole, a ktovie ci hned ten rok alebo az dalsi, to sa uvidi podla roboty, penazi, ci nedame radsej prachy na hypoteku a nepostavime dom alebo ja neviem, je to este daleko a popri skole nechceme, nemam pocit, ze je to zodpovedne voci tomu decku... ja sa mu chcem potom uz venovat, ked ho budem mat. keby som mala starsieho chlapa, co nas zabezpeci, tak aj popri skole si trufnem, ale kedze sme na tom rovnako...ved to poznas... a ako robite gyros? my sme sa strasne prejedli ryb a takych somarin, budem jest teraz chvilu asi len zeleninu :-D budem mat dake dalsie fotky, tak potom nahram, aj ty pripadne daj este, ked mas ;-) a ano, je tu mrtvo, ale podla mna sem proste baby len nepisu, urcite tu su...a ktovie, mozno casom, sa hanbia...tak urobim vyzvu, nie? hej kocky 87micky, ked ste tu, nehanbite sa, pokecame :-D dobra vyzva, nie? :-D inak ja mam v plane akurat precitat peknych par knih a mozno zhodit nejake to kilo, ine plany uz na leto nemam...vlastne jeden, buduci tyzden mam narodeniny, tak som ukecala tomasa, ze nechcem darcek (nech setri na prsten :-P ) a ideme teda na obed na zamok, kde by sme snad mozno chceli svadbu. poviem az ked uvidim, porobim si aj fotky a potom vam ukazem, snad to tam teda bude take pekne ako na obrazkoch, ak ano, hned sa ich aj popytam, s akym predstihom to treba rezervovat 8-) a ty Adka?
Odpovedať
Super vyzva :-D:-D:-D Noo gyros robime jednoducho. Ako original. Kuracie prsia nakrajam na mini kusky, dam do marinady z olivoveho oleja a korenia na gyros a potom do chrumkava upeciem. K tomu hranolky, paradajku, cibulku a samozrejme tzatziky :-) To je jogurt, sol, uhorka (nastruhana a bez stavy) a tzaziky korenie. No a pochutka je na svete. My dvaja to zboznujeme. Mnaaaam. Ten moj chrustik akurat lieta na dvore s modelom :-D Dnes sme boli v Maxe a sa ma drahy pytal, ze aky prstienok by sa mi pacil :-) uz pomaly asi zistuje, betar :-D A foto dam, dam, len sa mi teraz nic nechce.. A pravda je taka, ze ja si na kazdej pripadam ako exot, tak len to vyberanie trvaaa dlho. Ved mame asi 1 000 foto z dovolenky.. A to myslim vazne. No cez leto ani neviem co mam v plane. Mozno schudnut, len neviem ako. Ale zacala som cvicit pilates. No ty kokos, ma skoro vystrelo. Riadna makacka, hlavne na brusne svaly. Som mala svalovicu 2 dni. Z toho neschudnes, ale ti to vyformuje svalstvo. A tie DVD mam z Emmy. Moj oblubeny casopis :-) Tak uvidiiim, ze ako dopadnem. A co citas? Ja som mala na dovci knihu Bez dcery som neodisla a dost supa to bola. Som ju zhltla na posedenie. Este chcem precitat Vsetko alebo nic a Stalo sa mi vsetko. Od Evity Urbanikovej.. Asi poznas.. Kedysi robila v radiu a potom redaktorku v Eve. No a este sa chcem pustit do Alchymistu od Paula Coelha. Chudak kniha. Caka na mna uz rok a pol.. No nemala som cas. A ja stale citam. Vkuse. Vsetko. Teraz ma drzia dost povesti. Taka oddychovka pri tom :-) Aj drahy mi kupil knizku prave o žilinskych povestiach.. Tak to citam zas pre zmenu ja jemu. My si stale citame. Zevraj ma strasne rad pocuva, tak tomu chcem verit :-p No a teraz mam v plane kuknut Dennik Bridget Jonesovej. Este som to nevidela. A vcera sme kukli so zlatkom Borata. Sme sa tak nasmiali. Aj ked niekedy to bolo divne. Ale haluz.. No co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, si sa rozkecala :-D Fotky- to poznam, neznasam sa na fotkach, podla mna vyzeram hrozne, tak ich triedim ako sa da....jedine ked fotim samu seba tak sa citim ako clovek...aj to sa nie vzdy podari :-D Gyros super, to robievam aj ja a tzatziky zboznujem, najoblubenejsi letny salat... ale zajtra budem vyprazat patizon a mame z dneska sosovicovu polievku, cez tyzden budeme sami doma, tak budem konecne varit, v tom sa ja vyzivam ohromne :-D Pilates nie je moc pre mna, ja mam radsej akcnejsie, to je moc staticke pre mna, ale budem menej jest a cvicit si po svojom, chodit na dlhe prechadzky k tomu a snad sa nieco malo podari...som pribrala na dovolenke ako vzdy :-( a tiez zboznujem citat, len cez rok mam malo casu, ma to stve, tak potom cez prazdniny citam ako najata, kedysi som stihla desiatky knih za rok, teraz tak dve a dohanam cez prazdniny... odporucam Olivova farma od Drinkwaterovej, fakt skvela kniha, tu som stihla cez rok, a teraz idem nanovo Pana Prstenov, to milujem, citam to asi 6 raz.... fakt som na to dostala chut... a na Coelha sa chystam potom, este uvidim ktory titul dam prvy... A mam rada aj Evu, aj Emmu, hlavne vo vlaku :-D A filmy? Za tento semester sme nazbierali asi 30, ktore sme nestihli kuknut a zaberaju miesto v pc, tak ich musime skuknut :-D no rada som, ze sme to tu rozbehli, este uvidime, ci sa uchyti vyzva :-D tak zajtra;-)
Odpovedať
A ake filmy idete pozerat? Daj nejaky tip :-)
Odpovedať
Ahojte vy ste sa teda rozkecali. :-) Z filmov odporúčam Wanted je to nenáročné na rozmýšlanie, veľa akcie, super obsadenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Čavko, ja som nebola na nete skoro dva týždne, ale už budem otravovať, nebojte nič ;-) Baby a boli ste na Bathory?? ja som na to čakala ako na zázrak od januára a trošku ma to sklamalo, čakalo som viac Jakubiska... bolo to také nie jeho :-S a vadili mi niektorí herci, napr. Polívka, Mádl, Vondráčková a Hilmerová tam hrá takú mrchu že som až čumela :-o a inak, z kníh odporúčam Biela masajka, Maxim Matkin- Láska je chyba v programe, potom Cecelia Ahern- P.S. Miluju tě, samozrejme Parfum od Suskinda ( film ma trochu sklamal).. a vrele odporúčam od Dostojevskeho Biele noci..aha a Denník Bridget Jones si aj pozrite ale AJ prečítajte, stojí to zato :-) no som sa rozkecala, knihy sú moj život, za týždeň prečítam aspoň dve 8-) baby čo mám Peťovi kúpiť na 2 ročné výročie?? som zúfalá, napadajú ma samé hlúposti... :-N
Odpovedať
ja som prečítala všetky knihy od Matkina, páči sa mi ten štýl. a Roberta Fulghuma! je úplne skvelý, na to že tie knihy písal pastor a sú o obyčajných každodenných veciach ma úplne dostal. Minni niečo čo bude od srdca. povedz čo má rád? aké má koníčky?
Odpovedať
Profilova fotka
noo má rád fotenie ...a počítače...ale keď to je táááké romantické :-D neviem som premýšľala máme nádhernú spoločnú fotku tak že ju dám zaskliť ..ale to už je také otrepané.. inak na výročie ideme do ZOO a botanickej ( tam je tá kaplnka) :-)
Odpovedať
tá fotka je dobrý nápad k tomu večara dobré vínko... zvyšok si domysli. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chichi :-D akurát že budeme musieť oslavovať o pár dní skor lebo 1. augusta budem na dovolenke.. ale to je mi fuk :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1. augusta ste sa dali dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
už predtým sme boli na rande, ale tento dátum rátame už ani neviem prečo :-D a inak , ako ste sa zoznámili vy? možno sa to tu písalo, ale to sa nedá celé prečítať :-D mimochodom, hodím do albumu tú spoločnú fotku
Odpovedať
my sme sa poznali cez príbuzných, a keď mala sestra 15 a chcela chodiť von s chalanmi z dediny Vili ju predstavil. a keďže ja som visela na sestre ako správna mladšia sestra tak ma brávala von. potom keď som mala 15 ja sme sa dali dokopy. v skratke asi toľko. :-D my sme sa dali dokopy 1.júna. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
páni vy ste spolu fakt večnosť, cheche to možem snívať :-D 1. sa dávajú ľudia dohromady, pekné..inak som čítala , že 17- teho v každom mesiaci je deň najvhodnejší na podpisovanie zmlúv... ja to mám všetko dokladne porátané, aby to nebolo na naše narodky, v máji, tri mesiace pred a po narodkách a na výročie...a dokopy to dáva číslo 9, čo je vraj dobre :-D
Odpovedať
to si si tak vykalkulovala? =-) fíha, ja som na takéto veci nemyslela. keď to zrátam 1+4+6+2+8=21 to je od 9 dosť ďaleko. a ja som to všetko nahádzala dokopy 27. mája má narodky on, 1.júna sme sa dali dokopy, 14. bola svadba a 16. mám narodky ja. heh... no... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja myslím že to je aj tak jedno ale pre dobrý pocit :-D inak našla som tu v bazári nááádherné šaty, tie úplne prvé, povedzte mi niečo, lebo si po ne pobežím, aj keď to je dva roky dopredu :-D :-D :-D
Odpovedať
tento inzerát myslíš? :Predám svadobné šaty MS Balenciaga 36 http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e...
Odpovedať
Profilova fotka
hej... x-)
Odpovedať
mne sa nepáčia, na modelke sú krásne, ale na neveste... no ja by som ich nechcela. ja som bola milo prekvapená mojimi šatami. na skúške som z nich nebola nadšená ale fotky vravia za seba.
Odpovedať
Profilova fotka
no mne sa hrozne páčia , holt každý máme iný vkus, aj keď je pravda že ty si vo svojich vyzerala perfektne, presne sa ti hodia.. :-) lebo je pekná predstava vlastniť svoje šaty, ale to si ja vyberám na nete , tak stoja aspoň 30 000 kč...a tieto 6 ..sakriš :-p
Odpovedať
Profilova fotka
celá sa mi páči, aj tie vlasy a závoj..
Odpovedať
ty by si si ich potom chcela aj nechať?
Odpovedať
Profilova fotka
je to blbosť no ale keď už nad tým rozmýšľam, tak proste by som si ich nechala a potom sa uvidí, vieš jak predáš ich vždy a keď aj nie, 6000 nie je suma ktorá by ma zabila... ale jasné že by sa dali predať keby ma niečo očarilo...pretože najvačší problém bude tá veľkosť, niežeby som bola až taký šťuplík, ale fakt mi je všetko veľké...a tie sú od veľ.34 a výšky 160.. ale vravím, nejdem ich kupovať ani nič..( ovšem ak mi náhodou nehrabne) :-D :-D
Odpovedať
to je nevíhoda netu, veci si nemôžeš vyskúšať. jasné, že sa dajú predať. ja som tiež najprv chcela šaty na mieru. chcela som si ich dať ušiť. ale potom som od toho upustila.
Odpovedať
Profilova fotka
ale o tri týždne budem doma, takže BB je na dosah, to ma štve, musím nad tým prestať rozmýšľať :-N lebo som schopná ich hneď kúpiť..
Odpovedať
nekupuj hneď prvé ;-) poriadne si obzri čo najviac šiat.
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja viem, viem, ja som taká rýchla.. :-D
Odpovedať
mne hovor, ja som rezervovala šaty pol roka dopredu a hnevala som sa na seba, že som si nepozrela viac šiat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?