Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 201447250
  • no u nas to tak bohuzial nejde 😞 berieme sa vo Viedni a oni nevedia nemecky

• No, tak to jasne. Inak, to budete mat taku klasicku svadbu, ako byva v sobotu? Klasicka hostina po svadbe? Alebo to bude len v style nejakeho posedenia?

• no my sa berieme na urade a potom ideme na Slovensko na hostinu , takze skorej taka klasika zabav aaz do ran(teda dufam)

• Sponzor fóra
  • To mate dobre... Aspon mate potom pred sebou este cely vikend... Ja som mala mat zabraty tiez tento vikend svadbou, ale neviem ako to bude. Lebo sme volani na rodinne stretnutie v piatok po obede (az do vecera), v sobotu uz mame prist o dvanastej a v nedelu su klasicke popravky, takze som zvedava ako nakoniec pojdeme, pretoze v piatok si chcem vymysliet nieco na nechty a namalovat to, pripravit vsetko a v sobotu o deviatej som aj s maminkou objednana ku kadernicke...
    Boze, ked na to tak pozeram, tak neviem, ako budem casovo stihat a to nie je moja svadba. Co budem robit, ked sa budem vydavat ja? 😒

• poviem ti tak, ze ked sa budes vydavat tak na to nebudes tak ani myslet prost esim musis urobit bojovy plan a hotovo. ja mam n apol8 budicek naranajkovat sa est es mojim potom pojde ku bratovi sa chystat, pride kamaratka ku mne dame panaka a ideme ku kadernicke, potom namalovat obliect sa a juhu hotovo 😃
    ale to hovorim le teraz tak v piatok budem od rana panikarit

• No, ono to tak jednoducho len znie... Vsak len ucesat, namalovat, obliect a hotovo... 🙂 Juj, ako ti zavidim. uz to mas tu! Nepoznas nejaky recept na to, ako sa da preskocit par rockov? Napr. take tri? To budem mat akurat po skole... 😉

• hmm no neviem 🙂 ale neboj pride to

• dam ti vediet ci mas co zavidiet 😃

• Len koľko času ti zaberie to: ucesat, namalovat, obliect 😃
    Ale všetko dobre dopadne a tak rýchlo ti to ubehne, že budeš chcieť vrátiť čas.

• Tak urcite je aj co zavidiet a urcite je aj to, co vobec netreba zavidiet... Ale tak to je pri vsetkom. 🙂 Ale tebe to hlavne zavidim - tu svadbu s tvojim milovanym. 😉

• presn etiez to hovorim, ze to hrozne ubehne a budem si to akurat kazdy den popzerat na dvd 😃
    ale co uz dufam, ze to budem dobre zvladat lebo ja som schopna pri kazdej prilezitosti odpadnut alebo zacat plakat a neprestat

• Ja viem uz teraz, ze urcite budem mat pri nejakych situaciach husiu kozu a slzy v ociach (teda dufam, ze sa nebudu kotulat aj po liciach 🙂 ) - tiez ma vedia nejake veci dost rozhodit...

• ale zase kazdy mi hovori, ze to je pekne ked nevesta place, ze je vidiet, ze jej to neni jedno

• To ano, hlavne pri odobierke, ale mna dojme vselico, aj uplna somarina. Aj to, ked sa na mojej svadbe objavia kamarati a cosi vyvedu (co ma velmi potesi), alebo ked niekto urobi necakane prijemne prekvapenie... 🙂

• tak si taka ako ja 🙂 ja placem len ked mi moj nesie tortu som uplne hrozna, alebo ked prisla kamaratka (s ktorou som nepocitala, lebo ma miminko) na moju oslavu narodenin

• Sponzor fóra
  • tak vas teda opustam idem domov a od zajtra mam po roku dovolenku myslite na mna 8.8. o 13:45 😮

• Barborka, urcite budeme na teba mysliet a drzat ti palce, aby vam to vyslo na jednotku... 😉

• servuste, ako sa mate?
    alenka, som zistila, ze moj spoluziak zo zakladnej ma svadbu 23.8. 😃 tak nech vam to vyjde...
    barborka, tak prajeme, nech je to zajtra uzasne a vas najkrajsi spolocny den! teisme sa na fotky 😃
    ericca, uz si v autoskolke? 🙂
    adi, ako sa mas? dlho som ta nepocula 😃

my sme uz v BA, sme dnes pobehali po obchodoch, mamine sme ukazovali nejake veci do nasho bytiku, schvalene 😃 a dostala som dodatocne k narodeninam nausnice, fakt krasne 😃 a mozno som nasla "ten spravny" zasnubny prsten...teda ak Tomas pochopil 😛 niekedy mam pocit, ze by som si ho mala kupit sama. aj ked je fakt, ze by som ho asi este nenosila, az po statniciach chceme zasnuby, oslavime to spolu 🙂

a viete co, som nevydrzala a priznala mame, ze svadbu chceme na zamku. schvalene 😎 len este nevie kedy....juj, ja sa tesim, uz vymyslame do bytu, aj na svadbu 😵

• Cau Bea 🙂 No ja sa maaaam skvele. Dnes oslavujeme moje narodky, tak ako inac, ze? 🙂
    Asi pojdeme s drahym na Bathorycku. Zevraj je to skvely film, tak sa uvidi 🙂 A este asi skocime do greckej restauracie. Inak nove nemam nic. Nejaka som prechorena.. 😒
    A ake nausnice si dostala? 🙂
    To som rada, ze sa tvoje snicky pomaly plnia. A svadba na tom zamocku bude teda fakt supis 😃

• tak ti este raz gratulujem😉

na bathory aj ja chcem ist, len musi prist pravy cas 😛 nausnice dam do albumu, tak kuk😉

pekne si uzi oslavu, ved 21 mas len raz 😃 uz som si zvykla, ale necitim sa inak 😛 mozno 22 bude lepsie 😃

• jeej, tie su krasne... fakt 🙂 moj styl 😃

• adi, diky... dufam, ze si pekne uzivas vecer.

• Ahojte.
    No tak jedna z nas ma dnes svadbu a uz bude dalsia pani medzi nami... 🙂
    Bea, tie nausnicky su naadherne, fakt su krasne.
    A Bathory odporucam, ja som na tom bola uz dvakrat a bolo to skvele... Teda aspon mne sa to pacilo.

• Ahoj. Ja som počula, že ten film by som musela trikrát vidieť aby som pochopila, že to bolo dosť nudné.

• Mne zas povedali , ze bol skvely 🙂 ze uzasna zapletka.. tak sa na to tesim 🙂

• My sme na to pôvodne chceli ísť, ale sme si to akosi rozmysleli, lebo sme to počuli od dosť veľa ľudí. Tak v podstate to aj tak zachvíľu bude na DVD.

• ahojte ja som tiez rocnik 87 trosku sa nudim tak beham po stranke a kukam a rozmislam lebo svadbu mam 12.9.2009 tak sa pomalicky zacinam s pripravami a planovanim.

• Je to zvláštne, že keď niekde čítam kto sa kedy vydáva a je to aj rok dopredu, tak nad tým rozmýšľa a tak okolo. Mňa to začalo zaujímať až niekedy vo februári a som spokojná 🙂 A dúfam, že aj po svadbe budem 😃

• No vidis. A mna to zaujima mozno aj 3 roky dopredu 😎 Lebo to chcem mat dokonale.. Takto si vytipujem veci a potom nemam problem. Uz len pozhanam a je to 🙂 Ved by mi potom hlava praskla. Je tolko krasnych veci..
    Janka: tak gratulujem a vitam ta medzi nami 🙂 povedz nam nieco o sebe 😃

• Ahoj, Janka. Vitaj!
    Alenka, naozaj je film, taky, ze aj ked si ho znova pozries, tak tam najdes nieco nove. Ale zaklad je, ze ho musis sledovat pozorne, aby ti neunikali rozne malickosti. 😉
    Adi a s tym planovanim mas pravdu, aj ja som na tom podobne. Tiez to chcem mat dokonale, tak dufam, ze to vsetko naplanujem tak... 🙂 len zaklad je naskor urcit datum svadby, ale pred tym este zenicha... 😃 Ale aj to raz pride.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém