Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
no u nas to tak bohuzial nejde :-( berieme sa vo Viedni a oni nevedia nemecky
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak to jasne. Inak, to budete mat taku klasicku svadbu, ako byva v sobotu? Klasicka hostina po svadbe? Alebo to bude len v style nejakeho posedenia?
Odpovedať
no my sa berieme na urade a potom ideme na Slovensko na hostinu , takze skorej taka klasika zabav aaz do ran(teda dufam)
Odpovedať
Profilova fotka
To mate dobre... Aspon mate potom pred sebou este cely vikend... Ja som mala mat zabraty tiez tento vikend svadbou, ale neviem ako to bude. Lebo sme volani na rodinne stretnutie v piatok po obede (az do vecera), v sobotu uz mame prist o dvanastej a v nedelu su klasicke popravky, takze som zvedava ako nakoniec pojdeme, pretoze v piatok si chcem vymysliet nieco na nechty a namalovat to, pripravit vsetko a v sobotu o deviatej som aj s maminkou objednana ku kadernicke... Boze, ked na to tak pozeram, tak neviem, ako budem casovo stihat a to nie je moja svadba. Co budem robit, ked sa budem vydavat ja? :-S
Odpovedať
poviem ti tak, ze ked sa budes vydavat tak na to nebudes tak ani myslet prost esim musis urobit bojovy plan a hotovo. ja mam n apol8 budicek naranajkovat sa est es mojim potom pojde ku bratovi sa chystat, pride kamaratka ku mne dame panaka a ideme ku kadernicke, potom namalovat obliect sa a juhu hotovo :-D ale to hovorim le teraz tak v piatok budem od rana panikarit
Odpovedať
Profilova fotka
No, ono to tak jednoducho len znie... Vsak len ucesat, namalovat, obliect a hotovo... :-) Juj, ako ti zavidim. uz to mas tu! Nepoznas nejaky recept na to, ako sa da preskocit par rockov? Napr. take tri? To budem mat akurat po skole... ;-)
Odpovedať
hmm no neviem :-) ale neboj pride to
Odpovedať
dam ti vediet ci mas co zavidiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Len koľko času ti zaberie to: ucesat, namalovat, obliect :-D Ale všetko dobre dopadne a tak rýchlo ti to ubehne, že budeš chcieť vrátiť čas.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak urcite je aj co zavidiet a urcite je aj to, co vobec netreba zavidiet... Ale tak to je pri vsetkom. :-) Ale tebe to hlavne zavidim - tu svadbu s tvojim milovanym. ;-)
Odpovedať
presn etiez to hovorim, ze to hrozne ubehne a budem si to akurat kazdy den popzerat na dvd :-D ale co uz dufam, ze to budem dobre zvladat lebo ja som schopna pri kazdej prilezitosti odpadnut alebo zacat plakat a neprestat
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem uz teraz, ze urcite budem mat pri nejakych situaciach husiu kozu a slzy v ociach (teda dufam, ze sa nebudu kotulat aj po liciach :-) ) - tiez ma vedia nejake veci dost rozhodit...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale zase kazdy mi hovori, ze to je pekne ked nevesta place, ze je vidiet, ze jej to neni jedno
Odpovedať
Profilova fotka
To ano, hlavne pri odobierke, ale mna dojme vselico, aj uplna somarina. Aj to, ked sa na mojej svadbe objavia kamarati a cosi vyvedu (co ma velmi potesi), alebo ked niekto urobi necakane prijemne prekvapenie... :-)
Odpovedať
tak si taka ako ja :-) ja placem len ked mi moj nesie tortu som uplne hrozna, alebo ked prisla kamaratka (s ktorou som nepocitala, lebo ma miminko) na moju oslavu narodenin
Odpovedať
tak vas teda opustam idem domov a od zajtra mam po roku dovolenku myslite na mna 8.8. o 13:45 :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka, urcite budeme na teba mysliet a drzat ti palce, aby vam to vyslo na jednotku... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
servuste, ako sa mate? alenka, som zistila, ze moj spoluziak zo zakladnej ma svadbu 23.8. :-D tak nech vam to vyjde... barborka, tak prajeme, nech je to zajtra uzasne a vas najkrajsi spolocny den! teisme sa na fotky :-D ericca, uz si v autoskolke? :-) adi, ako sa mas? dlho som ta nepocula :-D my sme uz v BA, sme dnes pobehali po obchodoch, mamine sme ukazovali nejake veci do nasho bytiku, schvalene :-D a dostala som dodatocne k narodeninam nausnice, fakt krasne :-D a mozno som nasla "ten spravny" zasnubny prsten...teda ak Tomas pochopil :-p niekedy mam pocit, ze by som si ho mala kupit sama. aj ked je fakt, ze by som ho asi este nenosila, az po statniciach chceme zasnuby, oslavime to spolu :-) a viete co, som nevydrzala a priznala mame, ze svadbu chceme na zamku. schvalene 8-) len este nevie kedy....juj, ja sa tesim, uz vymyslame do bytu, aj na svadbu x-)
Odpovedať
Cau Bea :-) No ja sa maaaam skvele. Dnes oslavujeme moje narodky, tak ako inac, ze? :-) Asi pojdeme s drahym na Bathorycku. Zevraj je to skvely film, tak sa uvidi :-) A este asi skocime do greckej restauracie. Inak nove nemam nic. Nejaka som prechorena.. :-S A ake nausnice si dostala? :-) To som rada, ze sa tvoje snicky pomaly plnia. A svadba na tom zamocku bude teda fakt supis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti este raz gratulujem;-) na bathory aj ja chcem ist, len musi prist pravy cas :-p nausnice dam do albumu, tak kuk;-) pekne si uzi oslavu, ved 21 mas len raz :-D uz som si zvykla, ale necitim sa inak :-p mozno 22 bude lepsie :-D
Odpovedať
jeej, tie su krasne... fakt :-) moj styl :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi, diky... dufam, ze si pekne uzivas vecer.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. No tak jedna z nas ma dnes svadbu a uz bude dalsia pani medzi nami... :-) Bea, tie nausnicky su naadherne, fakt su krasne. A Bathory odporucam, ja som na tom bola uz dvakrat a bolo to skvele... Teda aspon mne sa to pacilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ja som počula, že ten film by som musela trikrát vidieť aby som pochopila, že to bolo dosť nudné.
Odpovedať
Mne zas povedali , ze bol skvely :-) ze uzasna zapletka.. tak sa na to tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme na to pôvodne chceli ísť, ale sme si to akosi rozmysleli, lebo sme to počuli od dosť veľa ľudí. Tak v podstate to aj tak zachvíľu bude na DVD.
Odpovedať
ahojte ja som tiez rocnik 87 trosku sa nudim tak beham po stranke a kukam a rozmislam lebo svadbu mam 12.9.2009 tak sa pomalicky zacinam s pripravami a planovanim.
Odpovedať
Profilova fotka
Je to zvláštne, že keď niekde čítam kto sa kedy vydáva a je to aj rok dopredu, tak nad tým rozmýšľa a tak okolo. Mňa to začalo zaujímať až niekedy vo februári a som spokojná :-) A dúfam, že aj po svadbe budem :-D
Odpovedať
No vidis. A mna to zaujima mozno aj 3 roky dopredu 8-) Lebo to chcem mat dokonale.. Takto si vytipujem veci a potom nemam problem. Uz len pozhanam a je to :-) Ved by mi potom hlava praskla. Je tolko krasnych veci.. Janka: tak gratulujem a vitam ta medzi nami :-) povedz nam nieco o sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Janka. Vitaj! Alenka, naozaj je film, taky, ze aj ked si ho znova pozries, tak tam najdes nieco nove. Ale zaklad je, ze ho musis sledovat pozorne, aby ti neunikali rozne malickosti. ;-) Adi a s tym planovanim mas pravdu, aj ja som na tom podobne. Tiez to chcem mat dokonale, tak dufam, ze to vsetko naplanujem tak... :-) len zaklad je naskor urcit datum svadby, ale pred tym este zenicha... :-D Ale aj to raz pride.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?