Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
nio budu menovky na stole tak duzfam ze to pochopia a ked nie tak im moja sesternica povie, ze si ma kazdy najst miesto podla menovky
Odpovedať
neboj, ak budete mať menovky každý si nájde svoje miesto, aj u nás to tak bolo.
Odpovedať
no ved hej dufam, ze ti ludia budu vediet citat hihi
Odpovedať
Profilova fotka
Ako som uz spominala, prvykrat som sa s tym stretla v Anglicku. Tam to riesili tak, ze na velku tablu, co bola pred vstupom do saly (kde sa svadba konala), urobili plan stolov, teda ich rozlozenie a ku kazdemu stolu napisali, kto kde sedi... Vsetci si to tak precitali este pred vstupom do miestnosti a vedeli, kde maju ist. Myslim si, ze to bol velmi dobry napad. A prave preto sa pytam, ako to funguje tu, na Slovensku... Ale asi sa to da v pohode riesit aj bez nejakej informacnej tabule, ze?! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My tiež budeme mať menovky, nakoľko stoly pôjdu do štvorcov a tiež teraz riešim dilemu, či urobiť aj nejaký plán, nech to zbytočne nehľadajú po stoloch ako nejakú zábavnú hru: Hádaj kde si sadneš?
Odpovedať
no my budeme mat stoly do U ale dufam, ze to bude ok. No s tou tabulou je to super napad aj ja som nad ty rozmyslala ale my nemame na to miesto :-( inak viete co sa mi vcera stalo? moja svedkina sa rozhodla, ze nemoze byt mojou svedkynou. Super nie? 2dni pred svadbou. skoro ma natiahlo. To mam z toho, ze som bola tka kludna a vsetko bolo ok. Dneska som uz na prasky
Odpovedať
Profilova fotka
keď už dnes si na prášky, čo bude zajtra? My sme tiež chceli do U, ale je nás toľko, že by sme sa tam nevmestili :-) a keď som videla na fotkách tie štvorcové stoly, tak som z toho bola úplne unesená
Odpovedať
to hej vyzera to nedherne skoda ze mame tak malo miesta no neviem si tiez predstavit co bude zajtra a co v piatok???
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nemaj strach, ja si vždy hovorím už len dva dni a je to za nami. Mňa sobáši môj kamarát kňaz a on z toho urobí asi väčšiu srandu ako niečo smerteľne dôležité.
Odpovedať
ahojte, Barbora nič sa neboj. všetci si všimnú, že sú tam menovky a posadajú si podľa toho. my sme mali tiež stoly do U. u nás je to taká klasika. a prečo si to svedkyňa tak náhle rozmyslela??? veď ti mohla dať vedieť aj skôr a nie na poslednú chvíľu. takýchto ľudí nechápem a nikdy nepochopím. aspoň ti povedala dvôvod?
Odpovedať
jeej tak to je super aj ja chcem :-D a ty nie si vobec nervozna?
Odpovedať
Profilova fotka
ak to patrilo mne, barboka, tak ma občas chytí taký vnútorný amok do čoho sa to hrniem a tak, že vlastne mňa to čaká tak o dva týždne, ale na druhej strane sa teším a moja sestra sa teší ešte viac :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak nechapem to tiez a nemam chut sa s nou uz ani bavit som hrozne sklaman z nej je taka nezodpovedna! no povedala mi, z eto proste nemoze, ze je z toho vystresovana atd ako keby ona bola ta najdolezitejsia ale nevadi no stav asa no u mna je to to iste. mam chvilky co sa uplne tesim a mam chvilky ze by som najradsej utiekla
Odpovedať
Profilova fotka
To tak býva ale pred všetkým s tým útekom. Ja tiež aj pred inými vecami, ako boli napríklad maturity by som najradšej ušla, ale tak už je to za mnou. Ale zatiaľ nemám pocit, že by som sa nechcela vydávať, aj keď o tom často premýšľam či je to správne. Nedávno mi jeden človek povedal: lepšie je vrátiť sa z krátkej cesty, ako sa už nemôcť vrátiť.
Odpovedať
pozri nikdy nemas zaruku ze to klapne to uvidis az ked budes mat 60 alebo tak teraz to proste vyskusam a uvidim co mi to prinesie no ja tiez keby som mohla tak pred vsetkym uteciem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, že nemáš záruku, ale ľudia sa musia snažiť. Ja zas mám rada napätie a adrenalín, takže bez toho to asi nepôjde :-)
Odpovedať
:-D to mas pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Baby, ani len nemyslite, nad utekom, ziadne utekanie sa nekona. Musite verit, ze to dopadne dobre, ze budete stastne. Lebo ak nie a uteciete pred tym, neskor to bduete urcite lutovat, ze ste to aspon neskusili. Podla mna, lepsie je to skusit a potom sa poucit, ako neskusit a lutovat do konca zivota, preco som to neurobila... Inak, kamaratka mala zasa opacny pripad - mala byt svedok, aj prva druzicka, ale nevesta jej tri dni pred svadbou povedala, ze ju chce len ako svedka, ze si nema robit starosti s "druzickovanim". Dost krute, kedze druzicka ma toho dost na starosti a ona sa na to poctivo pripravovala. Ako povedala Erika, ani ja nemam rada takych ludi - vsetko je ok a chvilu pred tym z nicoho nic zmenia nazor.
Odpovedať
neboj neuteciem uz nemozem :-D no hej ani ja nemam rada takych ludi to sa fakt nerobi nemaju ti ludia vobec svedomie alebo co?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si skôr myslím, že my sme to nemysleli ako ozajstný útek :-) ale proste ten pocit že do niečoho ideme a či je to správne a tak. Ale to by sa muselo stať niečo vážne aby som si to ja osobne rozmyslela a zrušila to.
Odpovedať
asi tak nejak :-) ja si myslim, ze ja by som nebola schopna to zrusit, teda keby ma podviedol alebo tak tak by som to urcite zrusila ale inak asi nie...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nehovorim, ze nemate pravo o tomto kroku pochybovat, ale prestavte si, ze zacnete zit spolu s clovekom, ktoreho velmi milujete... Aj s jeho chybami, ale aj s jeho plusmi, ktore mate rady. Je to pekna, predstava, nie? :-) Aj ked je pravda, ze prave ja vam do toho mam co najmenej hovorit, pretoze som to este nezazila. Ale nie, fakt vam verim, ze musite mat aspon nejake stresy...
Odpovedať
no ja s mojim uz skoro2roky byvam a vsetko klape :-D no nie tu ide skorej o tu nervozitu ja som prilis sensibilna a vsetko ma hrozne berie
Odpovedať
Cafte... :-) Mne sa strasne pacia okruhle stoly :-) Ziadna taka klasika, ze to U a tak. Ale tu na Slovensku to bude asi problem zariadit. A ozaj.. Co maju vlastne na starosti druzicky?
Odpovedať
mne sa to tiez tak paci ale ako hovoris tu na Slovensku je to skoror nemozne a vobec v nase stale to uz vobec nejde ale v pohode no no druzicky hmm ja akoze nemam druzicky len druzbu mojho stryka a ten bude mat prihovor organizuje program a tak
Odpovedať
Profilova fotka
Ja verím, že pár dní pred svadbou sa každý jeden zamyslí nad tým či je to správne. V opačnom prípade by podľa mňa nebolo s ním všetko v poriadku, keby mu to ani nenapadlo.
Odpovedať
prave to si tiez hovorim a je to velky krok do zivota tak clovek musi byt nervozny
Odpovedať
Profilova fotka
No, druzicka by mala ist so zenichom za nevestou, pripina svadbonym hostom pierka a vlastne je prava ruka pre nevestu... Taka pomocnicka je ta druzicka. :-)
Odpovedať
no asi tak nejak aj ked teda ja mam druzbu nato a beru est ekvety ked ti ludia gratuluju a take veci u nas idu za nami svedkovia
Odpovedať
Profilova fotka
No, vlastne velakrat byva aj druzicka, aj druzba... Pred svadbou tvoria parik zenich s druzickou a druzba s nevestou. Po odobierke sa pariky vymenia. Casto byva, ze druzba a druzicka su zaroven aj svedkami.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?