Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny :-) pepita to mi je luto :-(
Odpovedať
aj mne :-( muselo to byt pre vas tazke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ste spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
Hedu, vitaj.... kludne len pis a pis :-) my sa tesime z kazdeho noveho prispevku :-D Vladi, tu restiku poznam, fakt super;-) ved uvidis, mozno este na nieco natrafis... ja si zas myslim, ze uz nic krajsie ako nas zamok nenajdeme :-D jedine, ze by sme sa rozhodli pre Bratislavu, aj ked nepredpokladam :-p Adka, daj nejake prekvapenia, ved Matovi to nepovieme ;-) Katka, ty si tu zas dlho nebola... ako sa mate? co nove? Eri, vydrz ten kurz, nastastie je to len raz. a tebe sa auto hodi, to bude fajn...mozno aj cez skolu najdes nejake spoluziacky a mohli by ste chodit spolu do NZ :-p
Odpovedať
Cau Bea :-) No praveze o tych tajnostiach vieme len my s drahym.. Ked to bude aktualne, urcite podam hlasenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, jeeeziis..... sak prezrad ne 8-) s tym narobis..... poveeeeeedz, poveeeedz !! pjosiiiim !!
Odpovedať
Bea, klidek :-D Ved to bude aktualne az o 2 roky :-D A neviem ci sa to podari. Nechcem to zarieknut :-D
Odpovedať
Bea sme štyri čo chodíme z kn do nz, podľa mňa by sa im určite hodilo chodiť so mnou a autom. len ešte to auto by bolo treba zohnať a zarábať na benzín.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ved na benzin sa budete skladat a auto nie je take drahe...ved casom ;-) ja som sa tak dnes zamyslela (ako to asi robim :-D ) ze faakt musim ist do roboty, lebo nemam ziadne korunky, aby sme si mohli zariadovat bytik... musim sa posnazit, cim viac zarobime, tym viac novych veci si kupime. a vcera sme s Tomasom prisli na to, ze to bude super, ze uz budeme vlastne spolu byvat, ked bude rok do svadby, a budeme si moct kupovat veci a spekulovat, vyrabat (lebo ja si chcem vela vyrabat) .... to bude fajn :-D ada, ty si hrozna, takto nas namotat, a potom nic nepovedat...sak pockaj, ja ti to vratim :-p
Odpovedať
autá nie sú už také drahé, ale nechcem kupovať ojazdené. radšej by som bola keby sme mohli zobrať úver na nové. cez lízing nechem bo tak by sme ho niekoľkonásobne preplatili.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ale jazdene auta su fajn.. nemusis kupit velmi stare, ale urcite sa to oplati viac ako nove, kvoli poistke, kvoli kvalite a tiez preto, ze auto ide s cenou strasne dole kazdy rok, uz ho vyhodne nepredas.... neojazdi sa tak, ako zlacnie, ak chapes... ved to zvazis, ked budes kupovat. ja by som nove nekupila;-)
Odpovedať
Bea, s tym autom s tebou uplne suhlasim. Dnes sa da medzi ojazdenymi autami vyberat a ja by som kupila tiez len ojazdene. Ved ked len vyjdes z predajne, tak hodnota auta klesla minimalne o 50 tis.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
erika určite kúpte ojazdené, ale to znamená tak nanajvýš 3,4-ročné auto a nemalo by mať nabehaných viac ako 50 000 km... hlavne je potom doležité aby sa skontroloval nezávisle stav auta, lebo bazáre zvyknú pekne klamať... 8-( pepita to mi je hrozne ľúto, musí byť ťažké myslieť na to...a vlastne aj nemyslieť :-(
Odpovedať
Ahojte, viete ja som rozmýšlala nad novým preto, že aj bratranec aj švagor kúpili 5ročné ojazdené auto a po 3rokoch doneho vrazili kopu peňazí a ešte preplatili aj na lízingu. a to potom už rovno môžem kúpiť nové. :-| dnes idem na ten kurz tak sa tu majte pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Erika, ja ti odporucam ist sa opytat aj do autobazaru, ale aj do nejakeho autosalonu. Uvidis, co vam povedia, urcite poradia a potom sa rozhodnete pre tu alternativu, ktora vam bude viac vyhovovat. My sme mali vzdy nove auto, nikdy sme nebrali ojazdene a ani sme nemali ziadne problemy. Ale urcite aj v bazaroch su dobre a kvalitne auta. Inak, ak mate moznost, tak vyhodne je ist kupit auto do Nemecka - kvalitne je ako uplne nove, ale cena je ako pri ojazdenom.
Odpovedať
Profilova fotka
cawteee takze konecna verzia u nas je zlato fialova farba-tak som zvedava ako to skombinujeme taraz mam napraci malej vyberam tortu k 1 narodkam a este sa rozhodujem aku upeciem ja takze mam toho az po usi
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, to moze byt velmi pekna kombinacia - tiez si to neviem, velmi predstavit, ale samotna zlata a samotna fialova je pekna, urcite budu pekne aj spolu... A gratulujem k prvemu rocku. :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, co porabate? ja som uz zbalena domov a chystam prave cosi na cestu aby sme neboli od obeda do stvrtej rana vo vlaku hladny. boze tak sa mi oditialto nechce zasa si zvykat ze budem kazdy vecer zaspavat sama hrozna predstava ale ten rocik to uz hadam dako vydrzim :-( A aj ja hedenucka gratulujem k prvemu rociku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi no sak to som zvedava aj ja ono to bude asi tak ze zvacsa ozdoby, kytica, doplnky budu bledo fialove :-D :-D :-D tak nie zlata ale strieborna lebo pohare maju v striebornej a to by mi ani neladilo s priesvitnymi kamienkami takze zvacsia fialova a par doplnkov v striebornej ;-) tak je to lepsie a dakujeme ale rocik bude mat az 13.9 len treba jednu tortu zajednat a ja si musim rozmysliet aby som potom nestresovala lebo to bude u nas akurat jarmok x-) x-) jani dakujeme a co odkial idete?
Odpovedať
no ja som bola na prazdninach v rakusku a priatel tu pracuje takze asi tak uzila som si tu krasnych 6 tyzdnov a preto sa mi ani domov nechce.a co 19.9.2009 tam uz nepises som sa tam potom este ozvala ale odpoved som nedostala. a ta kombinacia fialova a strieborna bude perfektna neboj.
Odpovedať
Profilova fotka
jani juuuuj no komu je lepsie to ti verim my sme boli tak mesiac na malorke u sestri a ked sme prisli domov no hruuuuuza-pocasie strasne, prostredie o nicom atd atd. :-| no vcera som skoncila na strankax o ucesox a akosi som nemala uz cas tak ist :-D
Odpovedať
aha no mja hladam nejaku inspiraciu na menovky lebo objednavat to nejdem ked to dokazeme urobit aj sami a v sobotu idem kamoske na svadbu tak zasa nacerpam nove inspiracie a mozno nieco aj odkukam .este tyzden a uz zasa skola normalne sa tesim.tak ked budes mat cas tak sa ozvi budem rada ked budem mat s kym popisat lebo teraz bude doma nuda alem na nete budem od pondelka len po veceroch lebo cez den budem mat kopec roboty .
Odpovedať
Profilova fotka
menovky si chces ako robit normalne vytlacit cez komp??no ja sa s mini maslickami piplat nebudem radsej kupim nejake mini kvietky vo fialovej a bielej a nieco take zrobim tiez este uvidim pokukam este po nete a kedy chcete posielat oznamenia??
Odpovedať
no to este neviem ale citala som ze staci rozposlat tak aby ich mali kompetentny 2 mesiace pred sobasom, teraz mame problem kde siich dame urobit lebosme si jedno vyhliadli a zatial som ho na slovenskych strankach nevidela a v okoli nikto nerobi vodotlac ze by sme si ho dalivytlacit v tlaciarnach sami takze ho asi budeme musiet objednavat z ciech co nas vinde podstatne drahsie ale co uz.na menovakach usetrim naoznamenie priplatim to uz tak chodi :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Ta kombinacia fialova a strieborna je super :-) Podla mna to bude vyzerat skvele :-D Jani a to akoze teraz budes cely rok, co budes v skole, bez priatela? Hmmm...
Odpovedať
mate niektora skusenosti s leasingom alebo uverom na auto? co je vyhodnejsie? na nete som nasla vyhody aj pre to aj pre to, mam ale na mysli pri ktorom variante sa menej praplati ;-) my sme sa tak isto zacali obzerat po aute, ale skoncilo to tak ze sa oplati radsej nejaku korunu nasetrit a dat vyssiu akontaciu...
Odpovedať
Profilova fotka
caute. mate sa? ja idem von s kamoskou za chvilu, tak este sedim pri compe, pojdem si uzit trosku slniecko kym je.... Katka, nemam skusenost s kupou auta :-( ale osobne by som brala urcite jazdene, nove v ziadnom pripade. ked clovek nie je milionar, sa to vobec neoplati. som dnes nejaka nastvana, neviem, tatko ma vcera vytocil, ze si moc myslim, ze trojizbovy byt je luxus (ked som porovnavala dom na kraji mesta ze stoji ako trojizbovy byt) a ze sa mam obzerat po nejakych jedno-dvojizbovych, ze potom vymenim a tak....ale ja teda neviem, ci sa mi chce, kazdych 5 rokov sa stahovat kvoli tomu, aby som vymenila byt za vacsi.....ale je fakt, ze kto by mi dal uver na byt, ze.... tazke to este bude veru, po tej skole....
Odpovedať
ahoj moja .. no to niekedy dokazu tak rodicia vytocit. poznam, neboj ;-) oni maju v niecom pravdu, to si treba priznat. ak ti uver daju, nie je problem. ak nie, tak problem je a oco ma asi pravdu. viem, ze sa ti to nepaci. uplne ta chapem. lebo chces nieco, co uz bude tvoje, si to tam prerobis, das do toho vsetku energiu, vybudujes si hniezdocko a potom sa mas stahovat? to by sa ani mne nepacilo... mozno budete musiet naozaj mat najskor mensi bytik - mozno 2 izbovy - a potom si uz dosetrite a kupite domcek v LM :-) na to vsetko treba cas.. a viem, ze sa ti to zda byt strasne daleko. ale neboj, ono to ubehne ako voda :-) ja som prave v strede upratovanie. vecer pride drahy, tak sa taaaaaaaaakto takto tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adi, ja viem, len mi to pripada cele chore.... osamostatnit sa, zhanat prachy, je to postavene na hlavu. ja pojdem byvat niekde do jaskyne a budem tam mat koziu farmu a tak, daleko od civilizacie a konzumneho sveta. a bude klud, ziadne prachy ma trapit nebudu....a cela vysoka skola mi bude na dve veci. veru.
Odpovedať
Bea v podstate má tvoj otec pravdu. trojizbáky sú dosť vyhľadávané a drahé. ale podľa mňa ak už máte našetrené peniaze neaké na jedno- alebo dvojizbový byt tak radšej počkať a kúpiť si trojizbový. baby ja chcem mať svadbu ešte raz :-( chcem ešte skúšať šaty. ja moc fialovú nemusím, ale videla som už peknú fialovú výzdobu. ;-) hedunecka tie šaty čo máš v albume sú krásne. x-) mimochodom už mám za sebou kurz prvej pomoci. bola to týmová spolupráca. aj nám nadiktovali otázky s odpoveďami a povedali zoberte si zošit so sebou keď pôjdete písať test. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?