Ročník 1987. Pridajte sa!

28. apr 201447250
  • Vladi, ale co ked nam nikto neda vacsiu hypo? ono sa to lahko povie, ale ked vies ake ceny su v prahe, vies aj, ake su v bratislave....teda pomer voci okoliu myslim. jedine ze budeme cakat na hypo a spravime si babo az potom. prisposobime sa okolnostiam, asi to tak bude najlepsie, riesit to az podla okolnosti.....

ktovie, mozno budeme dobre zarabat a ceny bytov pojdu dole 😛 treba byt optimista 😃

party si uzi, ja potom porozpravam o svadbe 🙂 na urade, mladi ludia, tak uvidime 🙂

• Ahojte 😃
    Bea a to si vy chcete na byt sami zarobit a potom zobrat hypoteku, ak tomu dobre rozumiem. Hmm a existuju vobec studentske hypoteky? Lebo ak nebudete pracovat ani jeden na plny uvazok, tak ze ci sa to bude vobec dat.... Ja sa v tom teda nejako nevyznam, preto sa pytam..
    Ja som dnes bavila decka, tak som vystavena.. A drahy prisiel pred 2 hodinami a je totalne vystaveny, lebo bol lietat cely den a v tom teple to nie je teda nic moc..
    A zajtra sa chystam na naaaakupy 😃 Vypredaje 😛

• Adi, ty si taky obchodny typ 😃 to ja kym nieco nepotrebujem, tak do obchodov radsej ani nepachnem 😃

a my chceme robit popri Ing, to je jasne, ved ked teraz stihame pol uvazok, tak ked uz budeme Bc, tak budeme pekne zarabat.... kto ma cakat kym bude po skole 😃 my chceme zit a na to treba prachy.... myslim, ze ako student nemas sancu dostat hypo😉 to asi fakt nie.... prijem musis dokladovat pracovnou zmluvou na dobu neurcitu, takze brigada ee 😛 ale my pracovat budeme urcite, zatial co budeme s rodicmi, tak budeme setrit a tak, a potom po skole.... nasi chcu predat dom max 2 roky po mojej skole. takze budeme tu tolko a potom kupime. len ci uz vtedy bude babo a teda len jeden prijem, neviem 😞 to by bolo tazke. a pre mna zas tazke bez babatka.....

• Sponzor fóra
  • Bea, praveze ja neznasam nakupy, ale niekedy ma to tak chyti a potom vlasim draheho aj 3 hodiny 😃
    A vasi chcu predat dom a potom kupit byt ci ako?

• ja nákupy milujem a som schopná stráviť v jednom centre aj 10 hodín 😃

bea a nenašiel by sa nikto v rodine čo by vám dal požičku? s výhodnejším úrokom ako v banke ale samozrejme na zmluvu...proste ja by som nešla do bába kým bývame tu...ale bojím sa že ma to o pár rokov tak chytí, že pre to urobím čokoľvek 😃

• ahojte babeny 🙂

• Ahoj pipi 🙂
    No dnes to nejako viazne.
    A Alenka sa nam dnes vydava, tak som zvedava na zreferovanie krasneho dna 😃

• caute kocky, tak ja uz som doma zo svadby, bolo to take vselijake, soci sala, obrad cudny, take bez emocii to bolo, no mne sa to nepacilo, nechcem taku svadbu 😃

my mame dvojbytovy dom, zatial jeden z bytov prenajimame. za Bc. za odmenu si mozeme zrekonstruovat a pojdeme tam my s Tomom, ak si sami zvladneme platit najomne, a to zvladneme. a po skole, tak rok, dva, chcu nasi tento dom predat a my budeme musiet riesit vlastne. takze je mozne, ze uz nam vtedy hypo daju, takze to teraz neriesim.

• čauko bea, no presne takú svadbu ani ja nechcem... mali aspoň vankúšik na prstienky, alebo len tácku?? 😉

• Bea, tie farby na svadbu - zelena a ruzova - nemaju chybu 🙂 Aj mne sa to velmi paci 🙂
    A daj este viac fotiek. NEvidela som riadne nevestu 😛

• ja chcem kombináciu vanilka, zlatá a hnedá🙂 ale zelená ružová je tiež pekná, také veselá 🙂 alebo fialkovo sivá je tiež krásna...

• Mne sa este paci modro-zeleno-zlta :o)

• ide hlavne o tóny farieb...lebo napr.tmavomodrá je hrozná, taká ruská viete 😃 ale nebíčková modrá je nádherná 😵

• kocky, oni isli hned dnes na svadobnu cestu, takze ked pridu, dam fotky...to sme len rychlo cvakli, kym sme isli gratulovat.... a mali tacku😉

mne sa strasne pacila bielo-modro-zlta, ale teraz sa mi paci bielo-zelena, svetla, a do toho trosku ruzovej...ale len trosku...akoze svietnik s bielymi a zelenymi goralkami, a do toho len par ruzovych 😃 ako taky akcent... a zelena len svetla, tmava je moc pochmurna. pacila sa mi hneda, ale ten zamok je relativne tmavy, chce to ozivit 😃 no urcite to bude lepsie ako dnes na tom soci urade 😃

• Bea a oni sa brali, lebo museli? :o) Ci ee?
    A mne sa paci aj tmavomodra, ale len ako akcent ako nasa Bea povedala :o) Obcas taky kvietok v kytici. Mam nastahovanu prekrasnu vyzdobu :o)

• Sponzor fóra
  • Adi, neviem, tvarili sa, ze ano, popytam sa vsetko... brucho nemala 😛 uvidime...

ukaz daku vyzdobu😉 pre inspiraciu....

• Este si nejdem robit album 🙂 Az ked ma poziada niekto o ruku, hi 🙂

• spravne moja.... ja som sa zas rozhodla, ze ked mna niekto poziada o ruku, tak si zalozim druhy album 😃
    a tento mam vies preco? aby som si spravila radost vzdy, ked som smutna a sedim niekde pri compe, kde nemam svoje obrazky.... tak ma to vzdy potesi, ked si pobeham po albume 😵

• Inak si ma navnadila na to daiquiry. to vyzera taaaakto takto dobre 😃 Ja som si ho zmazala, lebo sa mi uz vela veci nepaci a v compe mam toho tolko, ze je tazko si vybrat. preto radsej pockam 🙂

• Adka, aj ja som si to vsimla, premazavam a menim tento album, mam rovnaky pocit, menim to, co sa mi uz nepaci 😛 a ze sa to pekne zmenilo uz 😃 ale to hlavne ostava, takze fajn 🙂
    daiquiry, mojito, mnam 😃 ale dnes som mala skvelu pizzu, tak som "uspokojena" chutovo na isty cas 😃

• Mne sa zmenilo vsetko od zakladov. No stale sa neviem rozhodnut, ze kde by bola potencionalna oslava 😃

• no ja to miesto nezmenim, to som si na 98% ista 😃 jedine vtedy to menim, ak by to malo byt v Bratislave, to budem musiet nove riesit 😃
    ved skuste pobehat nieco s Matom, nieco osobne... na veceru a tak. 😉

• Uz sa to riesi. Ale nevieme, ci to bude mozne. Ja dufam, ze ano 🙂
    LEbo nechcem nejaku trapnu salu, kde chodi cela ZA.. Chapes, nie? 😃

• tak to chapem velmi dobre 😉 😵

ja by som neprezila salu, telocvicnu, skolsku jedalen 😃 ale proti gustu....
    ja som hladala nieco ine, alternativu, nieco neobvykle, nieco o nas a pre nas... a nasla som, aj ked to chvilu trvalo 😃 a stoji za to podla mna, uplne maximalne 😃 a myslim si, ze kazdy by si mal da na tom mieste zalezat - vid dnesna svadba na soci urade, bez atmosfery a tak.... alebo tuctovka daka....

• Ahojte. Co mate nove?
    Adi, a ty planujes nejaky novy hotel (ktorych tu v ZA mame teraz neurekom), alebo nieco netradicne a carovne, ako ma Bea? Lebo mne by sa tiez pacila svadba na nejakom zamku, ale neviem, ci v nasej blizkosti nieco take je... 😒

• bea ja som si až teraz pozrela ten tvoj Grand Castle a úúúúplne ma to dostalo 😵 😵 fakt krásne... asi by si ma zabila keby som o tom uvažovala 😃 😃

• Gabi, ja uvazujem nad niecim netradicnym a krasnym 🙂 A uz snovam plany.. Pomaly 😃 Ale ak sa to nepodari, tak mi asi nezostava nic ine, len hotel... Ale to si ja zariadim 😎
    Lebo moj sen je mat zabavu pod holym nebom, vsade lampioniky, prekraasna kvetinova vyzdoba, a tak 🙂 Nieco take krasne.

• ahojte baby ...tak aky ste mali vikend??

• princess,mas velmi peknu predstavu o tvojej svadbe ja som mala podobnu no chcela som mat svadbu pri mori najlepsie priamo na plazi..tak romantika..a ani neviem ako a mam po vsetkom a to ma strasne stve lebo som si ten den vobec tak nepredstavovala od mala som tuzila uplne po niecom inom...nasa svadba bola hrozne na rychlo...na nic nebolo casu..vsetko sme vybavili behom 2 tyzdnov..mas stastie ze sa mozes rozhodnut kde ake saty a vsetko ostatne...dufam ze ti to dopadne tak ako si to predstavujes..

• kocky caute. peciem kolac, tak som odskocila 😛

Vladi, mne to je jedno, kludne o tom uvazuj, ved my budeme mat svadbu az rok po vas 😃 ved ako vravim, na mestskom urade maju svadby kazdu hodinu...a ja verim, ze tvoja svadba by bola komplet ina ako nasa😉 ved uz len preto, ze vyzdoba, hostia, atmosfera, torta, ina miestnost, iny program😉 v pohode... na to si ja nepotrpim. len ci to nemas od ruky 😃

Pepitta, aj moja predstava idealna je, mat svadbu na plazi, my sami dvaja pri zapade slnka...uz sme tu o tom pisali, ale moj Tomas chce mat rodicov na svadbe, ja zas nechcem mat hosti. tak sme spravili kompromis a budu len rodicia a surodenci, a ziadny hostia, romanticky zamok, krasne prostredie a moja idealna predstava 😛 tak snad sa to podari.

Gabika, urcite sa nieco take da najst vsade, len zvaz, kolko od mesta si ochotna ist, a popozeraj na mape. ja som tak nasla ten nas zamok (grandcastle.sk) ze som hladala take ine miesta okolo LM...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém