Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja poskusam, hlavne na veltrhu, potom pobeham dake salony, ked budem mat predstavu. a ked uz si vyberiem konkretny typ, tak popozeram po nete, na eBay, na mimibazare, po sekacoch :-D ale nie, tam nie... proste pohladam. a ak by som mohla kupit za lepsie prachy ako pozicat, tak kupim a predam, ak nie, tak si poziciam. ja to nepotrebujem mat doma, aj tak si ich uz nikdy neobleciem.....
Odpovedať
ja si ich chcem kupit a potom ich samozrejme predat :-) na co by mi boli v skrini :-D dnes mi drahy robi prekvapenie, tak cakaaam, ze co to bude :-) mam zakaz vstupit do izby. uz sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to sa potom musis pochvalit, zajtra;-) nejake sviecky v posteli? ci rovno striptiz :-) no potesi... to ja neviem, ci si mozem take nieco doma narokovat :-p niekedy cakam aj tie ranajky do postele... :-p idem ja uz, pekne si to uzi, pekny vecer;-)
Odpovedať
este staaale cakam :-D no ved sa uvidi. moznoze na mna vybafne zo skrine, hi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata. Ja som tu skoro nova,som sice 86.rocnik,ale koniec novembra-to je skoro ako 87:) Videla som tu aj moju temu,ale tam to velmi nezije,tu to je predsa len veselsie,tak dufam,ze ma zoberiete medzi seba;-) to princess007: Len aby to nebolo tak,ako som citala minule v jednej teme na MS: nejaka baba pripravila romanticke prekvapenie pre svojho,myslim,manzela: napisala mu papieriky po celej izbe-to boli indicie,kde ma hladat,aby ju nasiel. Ona sa schovala do skrine,lenze problem bol v tom,ze jej chlap si nevsimol hned prvy papierik a ona si potom v tej skrini posedela dost dlho a nakoniec musela vyliezt,pretoze jemu to netrklo... :-D tak dobre pozeraj,ci nemas niekde rozlozene papieriky ;-) No ale kazdopadne vam prajem pekny vecer,uzite si to. Ja mam priatela na nocnej,takze u mna klasika-minimalne do druhej rano na MS :-N
Odpovedať
Ahojte baby Bea o 10rokov sa do takých šiat už nebudem obliekať a hlavne ak budem mať aj deti. ako by to vyzeralo?! :-S to si radšej ani nechcem predstaviť. čo sa salónu Nicol týka ja som bola v Auparku vyskúšať šaty Domingo. bože nebyť tej závratnej ceny bola by som sa vydávala v nich. ale tu v Kn je salón Romantika, tiež majú tie isté značky ako v Nicoli a o neakých 2-3 tisíc lacnejšie. a sú úplne nové. my máme zápis do školy už 5.9. a podľa mňa tak týždeň na to začíname aj s vyučkom. chceme sa dohodnúť s nemčinárom nech máme hodiny v septembri aby sme mali neskôr pokoj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Danka, vitaj! Adi, ja neviem, kolko dam do svadby, chcem mat vsetko dokonale, ale zasa nemusi to byt nejake nobl. Vzdy sa rozhodnem asi pre to lacnejsie. Ale urcite nechcem svadbu, na ktoru by som si mala zobrat pozicku...:-) Bude taka, ktoru si budem moct dovolit. :-) Bea, tie saty su krasne. Ja som sa tiez na ne pozerala, ked som surfovala po nete... Ale ja mam trosku inu predstavu o mojich satach (chcem byt pre draheho ako princezna ;-) , tak moja predstava je nejaka takato, aspon na teraz, mozno sa to casom zmeni... :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Inak, ked ste uz pri tych drinkoch, mne chuti velmi Alexander - moze sa urobit z Brandy, alebo Amareta, ale ten alkohol tam ani nie je citit, lebo je to take smotanove. A je to aj vhodny drink na svadbu. Fakt je super.
Odpovedať
to som vám zabudla napísať. my sme mali na svadbe 55ľudí a za všetko (oblečenie, výzdoba, jedlo, alko, nealko, poplatky na úrade, autobus, ...) sme zaplatili zaokrúhlene 130tisíc. tak pre informáciu. ;-) ja z drinkov zbožňujem Tequila Sunrise, ale nie všade ho vedia pripraviť. v Aponyi Café robili skvelú Tequilu Sunrise ale napr. Chanels bol ten drink nič moc. Danka tak nám napíš niečo o sebe. ;-) máš priateľa? študuješ? kde bývaš? a tak. ak chceš vedieť niečo o nás kľudne sa spýtaj. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, babulky. Co sa tyka siat, tak ja si ich asi dam usit - budu podla mojich predstav a potom, ked sa bratranec zenil a jeho Janka si pozicala saty za 13000, k tomu si musela kupit zavoj za 3000, tak ma to dorazilo. Fakt si myslim, ze je vyhodnejsie ich usit alebo kupit, lebo potom sa daju predat a mozno aj na nich este aj zarobit (nie nadarmo som na ekonomickej... :-D ). Ale dobre je naskor pochodit po salonoch a urobit si predstavu... A aj Alexandra nerobia vsade rovnako, dokonca ho vsade ani nepoznaju... Ale ja uz mam vytipovane podniky, kde ho robia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj princess,tak mi sme mali na svadbe 50 ludi a svadba nas dokopy zo vsetkym stala okolo 170 000,- ale zalezi od toho kde ides mat svadbu..ake drahe menu..ci si budete piect kolace doma alebo ich kupite atd
Odpovedať
Gabi aj ja som na ekonomickej, ale v NZ. na akú fakultu chodíš? aký odbor? ja som OF podnikanie v obchode a cestovnom ruchu.
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, to som chcela aj ja, ale v BA bol o to velky zaujem, tak som isla na FPM - ekonomika a manazment podniku. A nakoniec som rada, ze som na nasej fakulte. Osobne nemam nic proti bratislavskej OF, ale pocuvam na nu vselijake veci. Aj ked o nasej fakulte sa hovori, ze sme Fakulta Pomaleho Myslenia... :-D Ale to sa da na kazdu nieco vymysliet. Aj ked som si uz prakrat poplakala, ze som tam isla a nezostala v ZA (hlavne v prvaku), ale teraz je to tam fajn a som spokojna s vyberom... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babulky :-) No tak mam potom dobry odhad.. Ked budeme mat viac ako 60 ludi + moje predstavy. Proste mi to stale vychdza na vyse 100 tis.. Nic to :-D Nasetrime, ved je to len raz v zivote. Aspon dufam. Co sa tyka siat, tak ja mam velmi vela predstav a naozaj neviem, ktore by vyhrali :-) Bud princeznovske,alebo nico take ako Bea ukazala.. No neviem. Nechame sa prekvapit :-)
Odpovedať
Gabi čo sa hovorí o OF? Aďa ja som mala o šatách predstavu len toľko, že musia byť biele a s vlečkou. ináč som chcela každé šaty čo mi padli do oka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby tie sumy žartujete však???? :-. :-. :-N ja som si to rozpočítavala a nevyšlo mi to toľko...mohla by mi niektorá prosííím napísať do IP podrobný rozpis? len keď to niekto náhodou má v pc :-)
Odpovedať
Vladka nežartujem, ono sa to nezdá, ale nazbiera sa to. ak mi pošleš tvoj mail do ip, pošlem ti môj rozpočet, ale tuším v ňom nie je všetko, tak ale väčšina. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem ;-) tak je toho dosť ty brďo...my veľa vecí z toho nebudeme mať, napr. starejší, z alkoholu len víno atď... ale napr. kameraman som nečakala že toľko stojí :-N
Odpovedať
no veď to si už prispôsobíte. ;-) čo sa kamerama týka, dá sa že vraj zohnať aj lacnejší, ale nie som si istá či to nie je na úkor kvality. treba si pozrieť viacerých, ich práce a cenové relácie. :-)
Odpovedať
A kolko stoji v prieme kameraman? Lebo nemam ani sajnu.. :-)
Odpovedať
no ten náš stál od 8 do 10tisíc podľa toho čo všetko si chcela.
Odpovedať
hmm, som si myslela, ze tolko.. a profi fotograf je este drahsi.. esteze draheho brat rad foti :-) to bude nas fotograf cislo 2 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Erika, o nasej OF (tej v BA) sa hovori, ze je to najslabsia a najlahsia fakulta na nasej univerzite, vraj sa tam dostane kazdy... Ale ci je to pravda, neviem, ja tam nestudujem. Viem, len, ze ta nasa je dost tazka. Vobec nie je pravda, ze Ekonomicka univerzita nie je univerzita, ako niektori hovoria. Je tazka, ked niekto chce studovat poctivo a bez uplatkov... Ja som zatial objednavala kameramana len na stuzkovu - ten nas vysiel na 5000 (pred dvoma rokmi). Bol pritomny cely vecer, urobil nam aj videokazety, aj DVD a tyzden pred stuzkovou bol u nas v skole a natacal s nami pecatenie triednej knihy, "zivot v skole" a aj nas kratky film, ktory sme chceli mat hotovy na stuzkovu... S vysledkom sme boli vsetci spokojni.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, teraz ani neviem, na co vsetko mam reagovat :-D vitaj Danulicek, nech ti je u nas dobre....myslim, ze sme sa tu zisli celkom dobra partia :-D Vladi, treba ratat radsej viac a potom ti ostane :-D ja to tak urobim, nebudem minat nic navyse, nebudem kupovat najdrahsie, co sa da spravim doma, saty cim lacnejsie tym lepsie, kupit a predat alebo velmi vyhodne pozicat....a potom budem mozno rada, ze mi daco ostalo :-D Gabi, tie saty su krasne... len ja nechcem korzetove s velkou suknou, takze preto hladam taketo, a chcem vela krajky.... Eri, OF v BA nestoji za nic, co mame podnajomnicky, vsetky su OF, vsetky suhlasia, dve z nich si pritom robia pravo;-) ale je to trochu ine ako tie vysunute pracoviska, pretoze na vas sa kladu uplne ine poziadavky...napr tvoja informatika je z celeho roka, vsak? tu ju maju 2 semestre, prve je excel, druhe uz len teoria v Accesse, my sme v tom robili projekt ako profesionali, oni tabulku...chapes 8-) a my sme mali na stuzkovej kameramana za 8 a bol to idiot, video hrozne a viete co spravil? ked bol hladny, vypytal si jest, sadol si a zral.... hovado, nemame natocenu polku programu, lebo bol hladny. ale to je jedno, cele to bolo trapne :-p
Odpovedať
ahojte baby, možem sa k vam pridať, aj ked nie som 87? som ročnik 85, ale mam pocit, že v tej teme je to uzavrety kruh...
Odpovedať
Profilova fotka
co ta po 85? pri nas omladnes a je s nami sranda :-D my tu temu v konecnom dosledku premenujeme na JEDINA ZIVA TEMA a budeme tu vsetky spravne nevesty :-D aj tak su tu kocky 85-91 :-D
Odpovedať
tak aj babsky klebetnik je dosť živa tema, len sa tam niekedy citim ako mladatko
Odpovedať
gabi a v ktorom si rocniku? ja som tam tiez chodila, externe... po prvom semestri som si to zrusila a teraz nastupujem odznova... ale profak nas na prvej konzultacii privital slovami ze ci vieme ze sme sa prihlasili na najtazsi odbor... neviem, podla mna to nebolo az take strasne, keby sa mi chcelo :-N problem bol ale s knihami, ked sa nemas z coho ucit az vtedy je zle nedobre... a matika no jezis boze... dotycna profesorka ty kokso to je kapitola sama o sebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? a ja tam nechodim, to je moc "otvorena" komunita na mna :-p tuto sa mi paci, lebo ma tu poznaju, oslovia ma menom a tak, chapes :-D si tak myslim, ze ma maju rady tieto kocky :-D a este 88 mam rada, aj to akoze dobra tema ... vlastne je nas viac, co chodia ja tu aj tam, toto su take chapave zienky, co sa necuduju ze planujem svadbu 2 roky dopredu a ze od takeho mladeho veku a tak :-p som vas vychvalila co :-D :-D ale ja som to myslela vsetko vazne :-)
Odpovedať
Ahoj vcielka :-) Krasny nick ;-) My sme mali na stuzkovej kameramanku a bola uplne super. Video je bomba. Len neviem kolko vlastne stala, mna to dako netrapilo.. :-p
Odpovedať
Aj ja sa tu citim prijemne. Este sme sa ani raz nepovadili :-D klop, klop, klop :-D:-D:-D Lebo niekde to aj takto "zije" :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?