Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
joj Gabi, tak kuk niečo ine. tento vikend je predlžený, vychytený datum...
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, ja som to chcela az o tyzden neskor. Ale aj tak maju obsadene. Bol by mozny termin 6.9.-9.9, ale ja som na 8.9. objednana k zubarke, u ktorej sa caka tri mesiace... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi, to mi je luto... ale neboj, ved este hadam bude prilezitost, nie? alebo skusit iny hotel?
Odpovedať
Gabi, a čo tak iny hotel? či si mala vytipovaný len tento jeden?
Odpovedať
Profilova fotka
Tento som mala vypipovany, mal aj super cenu... Ale teraz hladam po nete nieco ine... Len keby mi este ten moj dvihal telefon, aby som to s nim mohla dohodnut... Dufam, ze to nejako vyriesim.
Odpovedať
baby, čitala som prechadzajuce strany a bavili ste sa o svadobnych šatach. ake by sa hodili podla vas takemu 163 cm krpcovi ako som ja? nemam zrovna postavu modelky, širišie boky - ale utešujem sa tym, že raz sa mi bude dobre rodiť :-D - a nemožem si dať opätky, len take min. 2 cm, lebo priatel je vysoky tak ako ja, teda o 4 cm vyšši, ale rozdiel ani nie je vidieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, ja by som ti poradila mozno nieco na styl ako tu ukazala Bea, len nie az tak vypasovane v bokoch (teda neviem, ake velke ich mas ;-) )Myslim tym nieco uzsie hore a az nizsie rozsirene... Nie take velke ako som si tam dala ja. Tie trosku znizuju postavu (neviem, ake by boli na mne, lebo mam 170cm :-N ). Ked sa vydavala moja malinka sesternica (mozno aj menej ako 160cm), tak mala satym podobne tym od Bei a vyzerala v nich pekne - nie tak "malinko"... :-)
Odpovedať
kamoška, ked sa vydavala, tak vyzerala ako na 1.sväte prijimanie. mala okolo 150 cm a suknu taku široku, že vyzerala naozaj komicky. zatlačalo ju to do zemi ešte viac. no take dosť zvlaštne to bolo... Gabi, šaty ako si sem dala ty - ten link - tak tie sa strašne hodia podla mna vyššim nevestam, lebo sukna vtedy krasne vynikne...takej 150 cm babe by som ich veru nedala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vcielkamaja ja mám len 160 cm, a vraveli mi, že určite nie nadýchané široké sukne...ja mám zas úzke boky, len vačšiu prdelku :-D a priateĽ je o dosť vyšší, ale zas si myslím, že to nevadí ak budeš o niečo vyššia :-) lebo nám krpcom opatky pristanú... baby ale ste sa vážne rozkecali, nestíham ;-) ja sa ani nepamatám ako sa peťo zoznámil s našimi, ale s mamou sa moc neznesú a s otcom sú super kamoši :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka...o akyx satax je rec...ja mam rovnyx 150 cm a nemam ani paru ze ake saty mi pristanu...nexcem take v ktoryx budem vyzerat ako torta cize s takym velkym kruhom
Odpovedať
ved take by sa ti ani nehodili Tani :-D určite nie široke sukne... ech ech...nooo...o mojej prdelke pomlčim radšej , vyzera ako kombajn :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, prave tie "velkosuknove" by som ti urcite nedala, tie fakt zmensuju. Ale je to len na tebe, budes musiet poskusat viac typov a stylov a ked sa v nich uvidis, potom budes vediet, co ti pristane... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ale možno keď máš širšie boky tak sa to stratí, ale ja zpredu vyzerám malinká a otočím sa zboku a ... :-D :-D tie šatky ktoré má bea v albume by síce sedeli na nižšiu postavu, ale originál sú vraj dosť dlhé, mne písala teta zo salúu že mi všetky Pronovias a tak budú dlhé.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim...si poziciam saty a lá 1. sv. prijimanie a mam pokoj...nebudem to tahat po zemi ja o svojej prdelke takisto pomlcim :-D
Odpovedať
to si vyrobcovia šiat myslia, že každa baba ma 180 cm?
Odpovedať
Profilova fotka
Misa, ty si hrozna :-D preco ma takto rozosmievas....potom na mna kukaju tuto okolo, ze co sa rehocem.... podla mna sa tazko hovori, co by slusalo, to treba skusit.... lebo uzke, siroke, rozsirene a neviem ake este, na obrazkoch krasne, na modelkach este viac...ale co, ked nemame take proporcie. ja skor rozmyslam nad ucesom, lebo ten treba satam podriadit, a neviem aky zavoj. som chcela kratky a strcit ho do drdolu alebo co, a teraz sa mi zapacili take dllllllhe, a slusia tym mojim povyberanym satam, len ako budem cely den behat so zavojom co sa vlecie za mnou po zemi, heh... nieco netradicne, co nemam na hlave kazdy den, a zavoj.... ved uvidime, zase podriadim satam.... a rukavicky neviem ci chcem....ale pacia sa mi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem...asi :-) no...ja ked nezozeniem saty tak neviem v com sa budem vydavat...asi mozno v tyxto...ale dam si ix usit http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
diky Bea, že ma považuješ za hroznu...ja si to hovorim každe rano pred zrkadlom :-D chceš mať niečo ine na hlave? a čo tak zaclona.. šmik šmik s nožnicami a hned maš cik-cak strih
Odpovedať
Profilova fotka
jedna baba v bazári predáva úúúžasné šatky: http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... a tieto sú tiež nádherné http://www.andelske-svatebni-studio.c...
Odpovedať
Profilova fotka
vcielka..ty si ale vtipna :-D ja zavoj nebudem mat...mam kratke vlasy a tak mi postaci nejaka jednoduxa korunka do vlasov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uf uf pardon, nie tieto ale tie s názvom Chic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No, Miska, ved ty vies ako to myslim....a pred zrkadlom si to nehovor, to nie je pravda! ziadny profesionalny vojak nema skaredu frajerku, tak nemozes byt az taka hrozna! :-p Tani, to by bolo pekne, kratke saty slusia na malej postave...jedna kocka, tusim lenka5? mala kratke, a taku cudnu vec v hlave, ale tie saty boli podarene, dala si ich sit, skus pozriet... Vladi, ty budes mat problem s tymi satami co :-D a mam pocit, ze kazde co nam ukazujes su vzdy ine :-D ale je to sranda... tie z bazaru su pekne, ale sa mi moc jednoduche zdaju na svadbu, este tak na tie MaleDivy, aj ked ja uprednostnim Tahiti...
Odpovedať
tak zavoj zatial neriešim, ten ma netrapi .
Odpovedať
Profilova fotka
bea ako som povedala, som strašný úchyl na šaty :-D :-D hej a páčia sa mi skoro všetky, nemám vyhranený štýl, proste sa mi niektoré páčia niektoré nie...ale nepáčia sa mi tie s priesvitnými korzetmi... :-| hej tie šatky sú k moru jedine, ale nádherné..
Odpovedať
Bea, a to odkial vieš? kolko poznas vojakov? však musi byť aj nejaka vynimka a tu tvorim zvyčajne ja...aj v inych veciach. Počuj moja, a taka bratislavska pláž ti nestači? to musíš isť rovno na Tahiti? lenka5? mala krasne šaty, taky strih by som si vedela predstaviť na popolnočne...
Odpovedať
Helooou :-) Vy klebetnice :-p Ja som si s drahym schrupla trosku, cely cas sa mi snivalo o nasej svadbe a dala som varit veceru :-D Co sa tyka diskotek, tak som patrila k exotom, ktori nikdy nikam nechodili, lebo mi bolo dobre doma. Nie ako moje "kamosky", ktore parili, kde sa dalo a kazdy druhy tyzden mali ineho chalana. Mne osobne sa smiali, ze kde ja len najdem toho svojho. Chapete? Mala som 19, jeden zvlastny vztah za sebou, pacit som sa pacila, ale nie tym pravym. A hadajte, kde som nasla toho svojho princa. Na nete :-p A je nam krasne.. Co sa tyka toho, ze by ma niekto bral za dieta, tak praveze nie. Ja s mamou uz teraz rozoberam vyzdobu, kvety a tak :-) Myslim, ze ju to bavi. A kazdy z rodiny sa vypytuje, ze kedy uz pojdu na svadbu :-D Ked som minule zashlasila, ze tak za 3 roky, drahy len zaskulil.. A potom povedal. O 3 roky? Dobre. Ako chces :-D Som sa smiala.... Zavoj chcem mat, dlhy az k zemi :-P
Odpovedať
Vy strasne rychlo kecate kocky. Co ste si dali energy drink? Co sa tyka prekvapenia.. Tak naaaadhera :-) Ako vo filme. Schody, ktore viedli do nasej izby boli vysvietene svieckami a potom pokracovali az do kupelne. Tam ma cakal drahy s vinkom, a velikanskym srdieckom zo sviecok, plna vana vody s penou a uzasna atmosfera :-) No a v spalni to iste, plus nejake tie lupienky kvetov, ruzicka, dezertik a tak :-)
Odpovedať
ja som sa s drahym tiež na nete zoznamila. dovtedy som mala asi na čele napisane " hladam debila" a takí sa na mna aj lepili...ale potom, ked som si našla toho svojho, sa mi to zmazalo z čela :-D tiež to boli dovtedy take zvlaštne mini vzťahy, nič moc. a som rada, že som neni jediny domased ;-) Adi, a to tvoj drahy myslel tak, že by chcel svadbu skor alebo neskor?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola dosť často na diske s kamoškami, a chalanov som nemala veľa, vždy to bol dlhý vzťah :-) a neuveríte ale aj my sme sa spoznali cez net :-D :-D
Odpovedať
zznamovanie cez net je teraz už bežnou zaležitostou. švagrina nechcela prezradiť, ako sa spoznala so svojim manželom. a až ked som jej s priatelom povedala, že my dvaja sme sa zoznamili cez net, tak aj ona potom priznala, že sa takto zoznamili. žiadna hanba, uplne normalna vec... mojho brata nechala prednedavnom frajerka po 2,5 ročnom vzťahu s vysvetlenim, že oni dvaja sa k sebe vlastne vobec nehodia...dosť skoro to zistilo dievča...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?