Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
ahojte babizne :-) tak my sme cez víkend konečne začali robiť terasu, ale dnes nám prší. nemôžeme nič robiť. takže až nabudúci týždeň ak bude dobré počasie. chlapík čo nám mal prísť spraviť ponuku na fasádu nemohol písť. rodí mu žena. tak aj to až na budúce. ináč ja som tak trochu podpichovala sestru či by nechcela k synovi ešte aj dcérku. ona, že hej, ale až trocha neskôr za také 2-3 roky. tak budem mať aj malú neterku raz. x-) a synovcovi som našla nádherný darček na narodeniny. taký meter ktorý sa zavesí na stenu, je z plyšu a suchým zipsom sa značí výška dieťaťa. také je to krásne. :-) mu to chcem kúpiť. ja neako extra po diamantoch netúžim. ja sa teším aj obyčajným zirkónom. som chcela na Vianoce ten snubný prsteň, ale asi z toho nič nebude. mali by sme radšej šetriť.
Odpovedať
Profilova fotka
eri, to ma mrzi, ze vam nevyslo pocasie, snad sa este na jesen umudri....my sa chystame prekopat par kusov zahrady, tak tiez dufam, ze nebude prsat vkuse.... Tomas ako bol teraz doma, tak tam mal synovca (od brata) tak sa cely vikend hrali.... my rozpraval taky nadseny, aky je maly zlaty :-D budeme s nim byvat castejsie, tak ho to snad intenzivnejsie naladi na vlastne deti :-D teda po skole, jasne, ale nech aj on trosku tuzi po nich :-D Eri a maly ma kolko? kolko chcu cakat medzi detmi? a nasla som pekny zasnubny u Swarovkseho, mozno sa tam zastavim omrknut x-) Tomas chce kupit, nech je aspon doma, ale sme sa dohodli, ze mi ho da az pred zasnubami v lete....
Odpovedať
Profilova fotka
hej, Zilincanky, co by ste povedali na toto?? http://www.villanecas.sk/ sa mi to fakt zapacilo, velmi velmi :-) ale dva mam aj pri Blave take, velmi podobne, vybrate. rozhodla som sa, ze preskumam vsetky moznosti, aj pre porovnanie, aj pre inspiraciu :-D aspon budeme mat program, taky predsvadobny :-D
Odpovedať
Bea, caaaaau :-) No to poznam... Ale neviem, neviem. Mozno, a mozno nie :-P Este sa uvidiiii :-) To ty kde si na to prisla, ha??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adus, nahodou som na to niekde narazila, v nejakom clanku, tak som si to dohladala :-D ja som zvedava... Bratislavske alternativy, tej Vily Necas.... www.rvs.sk a www.castel.sk a potom pre mna srdcovka este, hotel Kamila. Takze keby sme sa rozhodli, ze by z nejakeho dovodu mala byt svadba v BA :-p tak toto su tie miesta...co poviete? lepsie ako zamok ci ani nie? (pre porovnanie, kto je tu novy www.grancastle.sk) ...cakam vase nazory 8-)
Odpovedať
No mne sa pacia vsetky 3 :-) Tak neviem :-D
Odpovedať
Bea malý bude mať 3roky, je strašne aktívny a veeeeeľmi ho zbožňujem. :-) no sestra vravela, že chce počkať tak 2-3roky. začiatkom roka si našla prácu tak preto. potrebujú si trocha našetriť. s tým počasím, no nevyšlo. škoda, sme mohli mať aspoň základy vybetónované. treba dokúpiť tvárnice a roxor. ale veď postupne to porobíme.
Odpovedať
Ahojte kocky.. potrebujem nutne radu.. zhanam saty na svadbu, priatelov brat sa zeni a ja uz naozaj neviem kam mam ist kuknut.. chcela by som nieco jednoduche, najlepsie tak po kolienka aby satky boli.. premyslala som aj nad pozicanim, pretoze mam doma v skrini stvoro siat a mala som z nich dvoje na sebe.. a zas nejakych 3 tisic za saty vyhodit nechcem, aby mi tam potom len visieli.. :-( A inak, vcera sme boli v nakupnom centre a len tak som podpichla priatela, ze kedy ma poziada o ruku, a on, ze sak aj hned.. a kukli sme sa naraz spolu na obchod briliant.. ale potom skonstatoval, ze sak mame cas( i ked sme 6 rokov spolu) a ze sak ma nemusi poziadat teraz a potom aby sme dva roky cakali kym si svadbu pripravime, ze on by chcel ako sa hovori do roka a do dna svadbu..i ked kocky, musim vam povedat, ze ked idem okolo svadobnych salonov tak mam sto chuti tam nabehnut a zacat si tie kraaasne saty skusat :-N ale jedna znama, co ma salon mi povedala, ze skusat saty pred tym ako si naozajpoziada o ruku prinasa nestastie, tak som sa rozhodla odolavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. zima, co? sa cele noci tulim k tomovi, aby som nezmrzla :-D mame rozvrh (Ericca, aj vy mate :-) na bunny) a je najlepsi za cele tri roky, ani sa mi verit nechce. ale je tam napisana taka hnusna carovna formulka, ze bude aktualizovany 6.10. co sa nemusi, ale moze tykat aj nas. tak sa radsej ani netesim. Stupli, hlavne nieco teple:-) s tym ti neporadim, v Puchove ziadne obchody nepoznam :-p ale v BA by som vedela... a nemas doma nic, co by sa dalo pokombinovat? Ja som na bratrancovu svadbu kupila dlhu koselu a spravila z nej minisaty, a bolo, 299 x-) ale to bolo este teplo ]-( mne by sa teraz najviac pacil kozuch (umely) a chlpate cizmy. kedy to maju?
Odpovedať
Ja ti so šatami tiež neporadím. :-/ Bea je tam rozvrh pre nové zámky? Btw tie poznámky čo si mi poslala nie sú pre mňa dobré. Pýtala som sa Blažkovej. No je riadna kosa. Ešte že som minulý týždeň kúpila čižmi a jesenný kabátik.
Odpovedať
Caute caute.. brrr kosa je veru riadna, az ma to rozculuje, ja chcem leto ]-( Svadba bude 18.oktobra, a ak to pojde takto dalej, tak si vezmem so sebou kozuch, sal a capicu.. charlize bola som aj v ba - aupark, avion, v meste - ale nic som nenasla.. aj v Zline som bola, ale tam som sa akurat tak rozculila, ze tam nic nie je 8-(, a aj Zilinu som obehala.. Kocky a vy uz mate rozvrh? Vam sa zije.. V tretiaku byva najlepsi rozvrh a mali by ste mat aj menej skusok, kedze budete koncit skor a mat zaverecny seminar k bak.praci.. Ja ked som bola na zapise a videla kolko predmetov nam zas do stvrtaku natrepali, skoro ma prekotilo.. :-N
Odpovedať
stupliček ja som len v druháku.a mám strašnú kopu predmetov.akurát sedím na hodine národohospodárskej politiky.predmet zaujímaví,ale skúška bude zabijácka,aj keď s prednášajúcou sa dobre kecá a diskutuje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja vam ani nejdem hovorit, nasr**** som jak.... asi sa fakt zblaznim, z tohto sveta. rozvrh mame, Eri nejaky je na Euba.sk a nejaky na bunny - ale, pri oboch je napisane, ze bude aktualizovany este 6.10. takze ani nejdem hovorit. pocuvajte, jak ma dnes nas**** - zajtra je dodatocny zapis, kde sa mne osobne zapise cca 10 spoluziakov, tak si to prenasobte 5 kruzkami, lebo vsade asi tak X ludi este nie je zapisanych. dnes vyvesili nove rozdelenie do kruzkov, ktore je uplne na nic, lebo nejsme v skupine s Tomasom. a kam asi daju tych ludi, co sa zapisu zajtra? a najlepsie, uz nasrata som dosla na studijne, lebo som mala odovzdat cim skor daky papier - tam na mna kukali jak na debila a len na mna stekli, ze nemaju povinnost sa mi venovat pred zaciatkom roka, tj. 22.9. a ze papier mozem nechat, ale ja mam odist a nic sa nepytat. kravy sproste, tam sedia, klebetia a hovno robia, ach jaj.... stupli, capica bude fajn;-) my mame teraz 4+2 volitelne a v lete len 3+bakalarka+statnice....ale ja teda po tomto dni netusim, ci pojdem na druhy stupen, alebo aspon na inu skolu...juj, by som vrazdila, fakt...
Odpovedať
Bea tak to je teda fakt sproste od nich. 8-(
Odpovedať
Bea, chuda.. No mi to mame podobne.. Niekedy ta dokazu tak dozrat na studijnom.. Ja mam zajtra zapis kurnik.. A akoze zbohom.. Sa tam mozem rovno zblaznit. A uvidite, ze sa tam s nimi dohadam.. Minuly rok ma poslali prec, lebo debili profaci si proste nedali znamky do indexu. A to spravili celemu kruzku.. Cize sme museli obehat profakov, aby to tam laskavo dali a az potom nas zapisali: A pritom je to ich povinnost !!!!! Tak sme tam boli skoro cely den... A teraz budu tiez problemy.. Boze moj, nenavidim tu skolu...
Odpovedať
Profilova fotka
Adka, hovoris mi z duse, nenavidim tu skolu...sice neviem, kam inde by som isla, ale aj tak ma to stve cim dalej tym viac....a to este nehovorim, tymto to vsetko len zacalo, pretoze este nemame zapisanych vsetkych - kvoli nim sa zmeni rozvrh - nemame volitelne predmety, lebo nie su zapisani - nemaju ich kam dat, ked uz nas rozdelili do kruzkov ti debili, jedine ze spravia kruzok pre debilov, co prenasaju viac ako 12 kreditov.... a potom bakalarky, lebo tie nam daju az ked budu zapisani vsetci. no tesim sa ]-( drzte sa, snad to dako prezijeme...aj ked ja sa zacinam bat...
Odpovedať
NOoo ja sa bojim uz teraz.. Ved to nie je normalne co tam s nami v tej skole robia... A ako sa spravaju. Keby nebolo nas, tak sa mozu past.. Blbcci.. Inak kocky, vy si ako pisete do indexu semestre? Zimny na jednu stranu a letny na dalsiu? Ci to moze ist vsetko za sebou? Lebo ja neviem.. Doteraz mi to vzdy vyslo dobre, ale teraz mam nejako vela predmetov :-p Aby zas nerobili problemy..
Odpovedať
Profilova fotka
Adik, ze? ved nie sme tam my pre nich, ale oni pre nas docerta. tak ja uz neviem, profaci nas maju za debilov, na studijnom nas maju za debilov, nac nas tam vlastne brali??? a v indexe, my vzdy na zapise dostaneme zoznam predmetov, ten si tam napiseme a za tie predmety dostaneme peciatku ze zapisany do rocnika. a dalsi rok musime pisat az za tu peciatku, a zas dostaneme zapisany do rocnika....tak to robia nam, ale verim, ze sa to moze lisit....aj tak ich neznasam ]-(
Odpovedať
je v tom bordel, ja neviem načo pobrali tokľo ľudí. a potom sa profáci sťažujú sú vytočný na všetkých. to otravuje zas nás. je to kravina riadna. Bea kam by si chcela ísť na inžinierske? ja asi zastanem na našej škole. aj keď je to tu o biflovanií a nie o vedomostiach.
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ja fakt neviem. mam jeden odbor vybraty u nas na fakulte, jeden do rezervy na FPM, ale to moc nechcem, len zadne vratka, a ina skola mi ani nenapada, nie je si moc z coho vyberat :-( akoze ja by som isla studovat psychologiu alebo nieco take, ale to ma neuzivi. zatial sa priklanam k tomu, prezit este dva roky tohoto choreho pristupu na EU FHI a potom sa z toho budem spamatavat na MD x-) je mi to jedno, len keby mi to tak neliezlo na nervy. ono sa to oplati, poznas profakov, poznas ich poziadavky, aj ta neprekvapi, ze na studijnom makaju take kravy. od novej skoly by som zas ocakavala, ze to bude lepsie, a opak moze byt pravdou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čauko, pozerám že píšete o škole....inak 4 predmety plus 2 volit. vau ja mám síce všetky voliteľné, ale napr. tento semester budem mať asi 10 predmetov, 4 knihy a 2 skúšky navrch :-| ...lebo vždy musíme mať minimálne 25 kreditov a jeden predmet je za 2 kr., skúška tiež za 2... :-) inak čo sa týka tej zimy, ja som rada, mám rada také počasie, a hlavne sa teším na ozajstnú zimu, viete čižmy, kabát sukňa a ísť na vianočné trhy na Staroměstskú...tam si dať jahody v čokoláde a počúvať koledy...hneď mám dobrú náladu :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, idem sa aj ja pridat k nadavaniu na skolu.. Mozem Vam vsak hned na zaciatku povedat, ze na kazdej skole je chaos a problemy.. Napr. u nas: vo stvrtom rocniku sa rozhodli, ze vsetci musime mat povinne anglictinu, nie vsak klasicku.. Jedna sa o odborny jazyk, ja som mavala nemcinu, napr. sme brali politicke systemy sveta v nemcine, no a teraz sa rozhodli, ze svetci povinne budeme musiet mat odborny predmet v AJ.. na co som zostala s vypulenymi ocami, pretoze si neviem predstavit ako ja budem mat nejake transformacne procesy v strednej europe v AJ.. No a co sa tyka studijneho oddelenia - tak to je kapitola sama o sebe.. Dievcata keby ste vedeli, co mne vyviedli.. Statnice som spravila na same A, vsetky tri rocniky som dosahovala "vazeny studijny oriemer" a na diplome som mala hodnotenie: prospela s vyznamenanim.. no ale nejakou zvlastnou nahodou mi nebol prideleny cerveny diplom, na ktory som mala pravo.. teraz sa to zacina na skole riesit, tak som zvedava ako to cele dopadne.. Ani nechcite vediet, aka som bola z toho vsetkeho smutna a sklamana.. clovek sa snazi, maka a nakoniec kvoli zahadnej chybe mu ani nedaju to co mu patri.. Ako mne nejde o to, ze ci budem mat zelene alebo cervene dosky, ale o ten princip, ze som na to mala pravo a ze som sa snazila po cele tie tri roky..
Odpovedať
Profilova fotka
no Vladi :-) nam to vysvetlili tak - kredit ma vypovednu hodnotu o narocnosti casovej aj obsahovej, takze ked mas predmet za 6 alebo za 7 ako ja, pocita sa, ze priprava presiahne 2 cvika + 2 prednasky + 4 hodiny individualnej pripravy. tak nam to vysvetlili, ked nam dali predmety za 3 a za 7 :-D ja mavam take predmety (tak za 6) ze pondelok prednasky, stredu cvika, zapocet a projekt, skuska pisomna (otvorene otazky, ziadne kruzkovacie testy, to u nas nefici) a k tomu ustna. to je u nas za 6 :-D stupli, to je mi luto. a vidis, preto sa nesnazim :-D ja som sa na to uz vybodla na vyske, na ZS same jednotky, na strednej hviezda posledneho desatrocia a teraz uz na to kaslem. radsej skocim na brigadu alebo Tomovi upeciem kolac miesto ucenia :-D ale snad to nejako doriesia, ked uz si sa snazila... a anglinu aj my mame taku, nikto nechape preco. hlavne, ked to daju deckam, co anglinu nikdy nemali :-| Vladi, si ma taaaak navnadila na tie vianoce x-) ja bratislavske trhy zboznujem, ale tie Prazske...nie na Staromaku zrovna, tie jahody si kupim pred Paladiom a potom preleziem cele Paladium a neviem sa vynadivat....moj najoblubenejsi obchodak hned po Chodove x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bea, bývam asi 5 minút od OC Chodov takže tam som doma :-) a Palladium je tiež perfiš, ale treba mať na neho kus viac peniažkov, ja tam vačšinou len okukujem, ale je fakt že napr. Etam má teraz úžasné zľavy :-) inak, minule som bola na Letňanoch a tam je to úplne bombastické a obrovské :-D je pravda že ja v škole skoro nie som, ale napr. na jednu skúšku budem mať teraz 1200 strán a je až za 2 kredity 8-( každá škola má svoje muchy, ale ja by som zatiaľ nemenila :-)
Odpovedať
tak to nechcite vediet aky system je u nas.skusky povacine pisomne.v prvaku sme odpovedali ustne len raz.ostatne testy a otvorene otazky. no a vianocne trhy ja milujem.varene vinko a lokse s mastou.mnam dala by som si.
Odpovedať
Profilova fotka
Vladi, do Letnan sa chystam este tento rok, tam som nebola. ja na Chodove milujem tu cukraren vo food courte, maju tocenu zmrzlinu, chlebicky a neskutocne zakusky...tam si vzdy dam rande s bratrancom a sesternicou (aj ta byva 5 min odtial) a vyzerieme ich :-D ja sa vzdy dostanem do Prahy v takom dobrom case (ked su nejake zavody) teda tak koncom jesene a okolo Mikulasa x-) Eri, netrap sa, ustne skusky nie su nic moc :-p ja som mala uplne prvy riadny termin na vyske ustnu a skoro som tam skapala, sucho v ustach, ani som nevedela, ako sa volam :-D fakt hrozny zazitok, trapne az strach...ale uz som si zvykla, teraz uz mavame kombinovane skoro vzdy. a ja by som aj menila, len keby bolo za co :-(
Odpovedať
Caute kocky. Tak uz som oficialne tretiacka, ale zeby ma to nejako tesilo :-S Vobec sa mi tam nechce v pondelok ist.. A na studijnom zase traposili.. Strasne nieco.. No a ja ustne skusky nenavidim. Radsej testy a otvorene otazky. To je moje :-)
Odpovedať
no blaskova od nas chce celu knihu naspamat a sledovat situaciu ekonomiky u nas aj vo svete.a odpoved bude ustna. teraz trpnem na podnikovom hospodarstve.prednasa nam rybarova.zaujimavy predmet,ale ako sa ho naucim.to fakt netusim.
Odpovedať
Profilova fotka
viem, čo myslíš, tie koláče sú neskutočné x-) Adi a tebe sa prečo nepáčila Praha?? :-)
Odpovedať
ja som prahu videla len tak letmo, ale raz by som tam chcela ísť popozerať pamiatky, koláčik si dať ku kapučínu. x-) mňam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?