Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • Zifarko: To abych zase napsala 😃 mi se zdá, že nemám šanci, ach jo 😞

• kami, kdy deš? mně taky připada, že no chance, kamošky už maji šecko zopakovany a mně chybi vypracovat jeste 18 okruhu a pripada mi,k ze sem vsecko zapomnela

• rosi: v úterý...takže noevim nevim 😞 dneska uz koncim, dneska a vcera jsem byla na volbach...je to v dupe, necemu zcela nerozumim...😞

• Sponzor fóra
  • ja sem z toho na prasky, pritom sem se fakt chtela ucit aspon tri tejdny, jenze furt sem nekde litala a je toho desne moc! ja du taky v ut

• rosi: Já taky měla tři týdny, necelé, ale stále bylo něco...já "spoléhám" na to, že se trošičku slitují 😬 přeci jen toho je moc 😴

• taky doufam, ze se slitujou 😃 fakt je toho desnej nášup!

• jako jdu ke všem, kteří mě "znají", takže mě snad neberou jako další maso 😃 a podívají se na mě se soucitem 😃

• no ja se bohim hlavne jedny prof, co me nema moc rada. Doufam, ze nevytahnu otazku od ni. (17.6.) Ani jsem se to moc nenaucila, uz nejni cas. Navic je povestna v tom, ze zasadne nepomaha, ale naopak rada potapi -kr ....a 😦 Tu druhou cast, co ma jina prof. celkem umim a ta me ma nastesti clkem v lasce (i kdyz ona je tak nestala, ze colek nikdy nevi, na cem je.)
    taky hooodne nestiham, umim to tak napul 😒 a jeste me ceka jeden predmet - mam na to 4-6 dni, podle toho, jak dlouho vydrzim dneska. 😬 He he -- no to je radost.....

• naivka: hlavně se mi vůbec nechce, člověk dodělá zkoušky a musí se učit dál... je to takové bez konce, jak je to až toho 25.

• Baby,hlavne si nehovorte,co si nechcete vytiahnut...mne aj mojim takmer vsetkym spoluziackam sa to vypomstilo...hovorila som,ze toto nechcem a just som si to vytiahla...no nastastie som to este pozrela kratko pred,tak to dopadlo v poho...

Mam strasne vycitky svedomia...na tieto druhe statnice to desne flakam 😒 je mi to nejak jedno...ale pritom nie je...este mam tyzden na ucenie...no bohvie,ci sa nieco naucim 😬

• adeli, dybych vedela, co nechcu, tak sem na tom dobre, dyz ja ani nevim, co chcu 😃

• kamirka 🙂 ještě chvilku a máš to 🙂 ,pak na tobě budu sondovat, co a jak 😎 pápá

• Tak já jdu zítra a je to krize. Nahlas neříkám, co si nechci vytáhnout, ale minule to stačilo jen v duchu a už jsem to měla... Přijde mi to teď ještě horší než minule. Spoléhám ve štěstí...

• fatin: Já si říkala co chci a měla jsem to, co nechci...u dvou státnic ze dvou!!!!Takže v úterý čekám nevím co 😦

• Taky si říkám, co bych nechtěla, ale jen tak v duchu... Je ale fakt, že na několika zkouškách se mi to přihodilo. U těch státnic by to ale bylo fatální, protože jsou prostě některé otázky, kterým nerozumím a nežbleptla bych ani slovo 😒

• Sponzor fóra
  • No já mám pocit, že už neřeknu u ničeho nic... Tak snad se vybičuju k nevídaným výkonům. Ale vypadávají mi slovíčka a za chvíli ani nebudu vědět, jak se jmenuju... No nějak to dopadne

• Ja mam praveze problem, ze ani nevim, co nechcu 😃 A jeste mame komisi slozenou ze samych "cizich", takze budu pro ne jen to "maso" 😦 😒

• Holky fakt to funguje - řekla jsem si, co si nechci za žádnou cenu vytáhnout - a co myslíte??? Vytáhla jsem si to!!! 😃 😃 😃 Ale naštěstí jsem si to četla ještě po cestě na státnice, což bylo moje jediný štěstí, takže jsem dostala za 1.

• ahojte, já si neříkala co nechci, ale v jednom předmětu jsem vyloženě nechtěla jednu otázku a co myslíte, že jsem si tam vytáhla 🙂

• přidávám se, platí to, Já se na maturu naučila ze 120 otázek 114. Jen 6 jsem neuměla a u třech předmětů jsem si vytáhla přesně otázky, ktery jsem nechtěla. Protože jsem si říkala, to si nesmím vytáhnout. U posledního jsem si říkala. Kašlu na to, teď už je jedno, co si vytáhnu a vytáhla jsem si konečně normální. Takže ve čtvrtek jdu na státnice a budu si říkat jen to co chci a co chtít nebudu, na to ani nepomyslím. A jak si to vytáhnu, tak mě plácne.

• alll: Já měla státnice ve dvou dnech, ten první jsem si říkala, co nechci a vytáhla jsem si to, ten druhý den jsem si říkala, co chci a vytáhla jsem si to 😃

• tak to zkusím praktikovat. Jenže už mám pocit, že nevím vůbec nic. 😞

• alll: To já měla taky. V ten druhý státnicový den jsem měla fakt mega velkej pocit jako nikdy předtim, že nic nevím 😦 Ale byl to naštěstí jen pocit 😉

• No roztahany do dvou dnů, tak se asi zblázním. Už ten jeden den pro mě bude zabiják.
    Mě teď může zachránit pravidelné přispívání do tohodle fóra 😃

• fatin 🙂 hodně štěstí a nezapomen držet se jich jako budoček, nepustit dříve, než uslyšíš vyhověla
    😃

• jinak s tou volbou otázek, já jsem si říkala, že si vytáhnu otázku na kterou budu znát odpověd, tak si to pěkně plánuji a ve čtvrtek vám písnu, bože,at je už ta poslední také za mnou jinak se fakt proměním už v toho psa, 🙂

• kami 🙂 tak jak, žiješ ještě či tě kleplo? 🙂 mě ted jede dcera na 3 dny do Prahy, tak tady budu mít denní i noční světelnou šou-aneb jak si nacpat zelenou knihu do hlavy 🙂

• alll: Bakalářské státnice jsem měla v jeden den a bylo to super. Magisterský nám dali právě do dvou dnů a byl to masakr - dvoje nervy 😐 A tato diskuze je fakt kouzelná 😉

• svikma: Uz me kleplo!!!

• Tak to jsem sem měla dojít dřív 🙂 Mamka dělá státnice v pondělí, jak já jí závidím, že už to bude mít za sebou. A já jdu ve čtvrtek, ale říkám si, že podle toho, jak to mám propočítany mi chybí ještě jeden den 😐 No ja, ale kdybych měla víc času, tak se stejnak začnu učit až bůh ví kdy. By to měli dělat tak, že ohlásijou den a pak dají dva dny před státniceme odklad o týden. To by mi vyhovovalo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém