Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Zifarko: To abych zase napsala :-D mi se zdá, že nemám šanci, ach jo :-(
Odpovedať
kami, kdy deš? mně taky připada, že no chance, kamošky už maji šecko zopakovany a mně chybi vypracovat jeste 18 okruhu a pripada mi,k ze sem vsecko zapomnela
Odpovedať
rosi: v úterý...takže noevim nevim :-( dneska uz koncim, dneska a vcera jsem byla na volbach...je to v dupe, necemu zcela nerozumim...:-(
Odpovedať
ja sem z toho na prasky, pritom sem se fakt chtela ucit aspon tri tejdny, jenze furt sem nekde litala a je toho desne moc! ja du taky v ut
Odpovedať
rosi: Já taky měla tři týdny, necelé, ale stále bylo něco...já "spoléhám" na to, že se trošičku slitují :-N přeci jen toho je moc |-|
Odpovedať
taky doufam, ze se slitujou :-D fakt je toho desnej nášup!
Odpovedať
jako jdu ke všem, kteří mě "znají", takže mě snad neberou jako další maso :-D a podívají se na mě se soucitem :-D
Odpovedať
no ja se bohim hlavne jedny prof, co me nema moc rada. Doufam, ze nevytahnu otazku od ni. (17.6.) Ani jsem se to moc nenaucila, uz nejni cas. Navic je povestna v tom, ze zasadne nepomaha, ale naopak rada potapi -kr ....a 8-( Tu druhou cast, co ma jina prof. celkem umim a ta me ma nastesti clkem v lasce (i kdyz ona je tak nestala, ze colek nikdy nevi, na cem je.) taky hooodne nestiham, umim to tak napul :-S a jeste me ceka jeden predmet - mam na to 4-6 dni, podle toho, jak dlouho vydrzim dneska. :-N He he -- no to je radost.....
Odpovedať
naivka: hlavně se mi vůbec nechce, člověk dodělá zkoušky a musí se učit dál... je to takové bez konce, jak je to až toho 25.
Odpovedať
Baby,hlavne si nehovorte,co si nechcete vytiahnut...mne aj mojim takmer vsetkym spoluziackam sa to vypomstilo...hovorila som,ze toto nechcem a just som si to vytiahla...no nastastie som to este pozrela kratko pred,tak to dopadlo v poho... Mam strasne vycitky svedomia...na tieto druhe statnice to desne flakam :-S je mi to nejak jedno...ale pritom nie je...este mam tyzden na ucenie...no bohvie,ci sa nieco naucim :-N
Odpovedať
adeli, dybych vedela, co nechcu, tak sem na tom dobre, dyz ja ani nevim, co chcu :-D
Odpovedať
kamirka :-) ještě chvilku a máš to :-) ,pak na tobě budu sondovat, co a jak 8-) pápá
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak já jdu zítra a je to krize. Nahlas neříkám, co si nechci vytáhnout, ale minule to stačilo jen v duchu a už jsem to měla... Přijde mi to teď ještě horší než minule. Spoléhám ve štěstí...
Odpovedať
fatin: Já si říkala co chci a měla jsem to, co nechci...u dvou státnic ze dvou!!!!Takže v úterý čekám nevím co 8-(
Odpovedať
Taky si říkám, co bych nechtěla, ale jen tak v duchu... Je ale fakt, že na několika zkouškách se mi to přihodilo. U těch státnic by to ale bylo fatální, protože jsou prostě některé otázky, kterým nerozumím a nežbleptla bych ani slovo :-S
Odpovedať
No já mám pocit, že už neřeknu u ničeho nic... Tak snad se vybičuju k nevídaným výkonům. Ale vypadávají mi slovíčka a za chvíli ani nebudu vědět, jak se jmenuju... No nějak to dopadne
Odpovedať
Ja mam praveze problem, ze ani nevim, co nechcu :-D A jeste mame komisi slozenou ze samych "cizich", takze budu pro ne jen to "maso" 8-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Holky fakt to funguje - řekla jsem si, co si nechci za žádnou cenu vytáhnout - a co myslíte??? Vytáhla jsem si to!!! :-D :-D :-D Ale naštěstí jsem si to četla ještě po cestě na státnice, což bylo moje jediný štěstí, takže jsem dostala za 1.
Odpovedať
ahojte, já si neříkala co nechci, ale v jednom předmětu jsem vyloženě nechtěla jednu otázku a co myslíte, že jsem si tam vytáhla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
přidávám se, platí to, Já se na maturu naučila ze 120 otázek 114. Jen 6 jsem neuměla a u třech předmětů jsem si vytáhla přesně otázky, ktery jsem nechtěla. Protože jsem si říkala, to si nesmím vytáhnout. U posledního jsem si říkala. Kašlu na to, teď už je jedno, co si vytáhnu a vytáhla jsem si konečně normální. Takže ve čtvrtek jdu na státnice a budu si říkat jen to co chci a co chtít nebudu, na to ani nepomyslím. A jak si to vytáhnu, tak mě plácne.
Odpovedať
Profilova fotka
alll: Já měla státnice ve dvou dnech, ten první jsem si říkala, co nechci a vytáhla jsem si to, ten druhý den jsem si říkala, co chci a vytáhla jsem si to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to zkusím praktikovat. Jenže už mám pocit, že nevím vůbec nic. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
alll: To já měla taky. V ten druhý státnicový den jsem měla fakt mega velkej pocit jako nikdy předtim, že nic nevím 8-( Ale byl to naštěstí jen pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No roztahany do dvou dnů, tak se asi zblázním. Už ten jeden den pro mě bude zabiják. Mě teď může zachránit pravidelné přispívání do tohodle fóra :-D
Odpovedať
fatin :-) hodně štěstí a nezapomen držet se jich jako budoček, nepustit dříve, než uslyšíš vyhověla :-D
Odpovedať
jinak s tou volbou otázek, já jsem si říkala, že si vytáhnu otázku na kterou budu znát odpověd, tak si to pěkně plánuji a ve čtvrtek vám písnu, bože,at je už ta poslední také za mnou jinak se fakt proměním už v toho psa, :-)
Odpovedať
kami :-) tak jak, žiješ ještě či tě kleplo? :-) mě ted jede dcera na 3 dny do Prahy, tak tady budu mít denní i noční světelnou šou-aneb jak si nacpat zelenou knihu do hlavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alll: Bakalářské státnice jsem měla v jeden den a bylo to super. Magisterský nám dali právě do dvou dnů a byl to masakr - dvoje nervy :-| A tato diskuze je fakt kouzelná ;-)
Odpovedať
svikma: Uz me kleplo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to jsem sem měla dojít dřív :-) Mamka dělá státnice v pondělí, jak já jí závidím, že už to bude mít za sebou. A já jdu ve čtvrtek, ale říkám si, že podle toho, jak to mám propočítany mi chybí ještě jeden den :-| No ja, ale kdybych měla víc času, tak se stejnak začnu učit až bůh ví kdy. By to měli dělat tak, že ohlásijou den a pak dají dva dny před státniceme odklad o týden. To by mi vyhovovalo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?