Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
petrusinka: To je super,velmi gratulujem...to musi byt uzasny pocit ;-)
Odpovedať
Je to super, strašná úleva. Ale všechny se dočkáte, nebojte ;-) tohle je opravdu kouzelná diskuse.
Odpovedať
Gratulace :-) Tak ja zacinam pomalu s ucenim a je to hruza, mam pocit, ze se to nemuzu nikdy naucit. Ta moje lenost hrozna :-S
Odpovedať
petrusinka - už se nemůžu dočkat ;-) Ale vzhledem k mé studijní morálce... :-|
Odpovedať
fatin: to půjde :-D Kdy to máš? Já v úterý..mě klepne pepina už...už se mi vůbec nechce učit...
Odpovedať
kamirka - tak jsem Ti napsala do IP. Já o den dřív - v pondělí a jak jsem psala - nic moc. Zvlášť mi nejde se naučit ta historie. Vopruz :-|
Odpovedať
Tak to já si vytáhla historii specky...no ty kokso to bylo něco...jsem to tahala...no masakr :-p ale ta data těch ústavů jsme se našrotila, takže jsem to tam jen pěkně chrlila...ale něco se mi pletlo.. 8-(
Odpovedať
holky, mě se taky už nechce, ach jo, kami, :-) :-)
Odpovedať
svikma: máš meil :-)
Odpovedať
Mně se taky hrozně nechce 8-(
Odpovedať
janca: Já už nevím kdy to máš :-N v pondělí? Teď mi psala jedna holka do IP, že jde v pondělí na JČ :-) možná se znáte .-)
Odpovedať
kamirka - no z historie mě asi klepne. Nikdy jsem nebyla "šprtací" typ. Jakmile jde o čísla, tak se snažím si vymyslet nějakou pomůcku. Ale jména jsou úplně v háji... Zvlášť ty cizí. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
já nejsem šprtací typ, ale když musíš, tak musíš :-p já se to naučila a přičítala jsem si vždycky, pomáhala jsem si jak to šlo :-) Jako mi se pamatují čísla docela dobře, takže na to nemůžu říct nic...to mi lastně možná šlo, ale přiřadit k tomu nějaký ústav byl přech :-(
Odpovedať
Profilova fotka
petrusinka: gratulujem :))
Odpovedať
tak pridavam sa do klubu, ako novopecena inzierka :) jupii a teraz sa mozem dalej brblat so svadbou :)
Odpovedať
imzuna - tak to mooooc gratuluju a lehce závidím ;-)
Odpovedať
Imzuna - super, gratuluju! Já už tu chci taky psát, že mám hotovo!
Odpovedať
Já si stále nedokážu zapamatovat kdy to kdo má,....Pořád se mi to plete |-|
Odpovedať
Kamirka, asi musíš vyrobit tabulku :-D Já mám 9. obhajobu, 10. státnice
Odpovedať
imzuna :-) blahopřeji :-)
Odpovedať
dakujem babenky 8-) dneska idem ocumovat topanky... a dokupit cokoladu, kedze som pocas sprtania schrumala vsetky zasoby :-D drzim palce na vytiahnutie dobrych otazok :-)
Odpovedať
TAk jak jste na tom? Jdu v pondělí a začínám propadat panice... Do hlavy mi to už vůbec neleze a nic nevim. To bude zas trapas. :-| Pořád se uklidňuju, že o nic nejde a kdyžtak si to dám v září, ale ten kýžený efekt to nemá... :-(
Odpovedať
imzuna: Ty provokatérko :-D
Odpovedať
Ahoj, tak já se přidávám do klubu "předstátnicovek"... Jdu 25. června, obhajoba i rozprava zároveň... Všechny už školu končíte, nebo někdo děláte teprve bakalářky, jako já?
Odpovedať
Ubi, ahojky :) Delam letos taky bakalare a nekdy kolem 25.6. bych mela jit :-) Mela bych se pomalu ucit, jenze kdyz ono se tak nechce
Odpovedať
a na jaké škole?
Odpovedať
Na VUT na chemii ;-) Co ty? :-)
Odpovedať
na VUT FASTu :-)
Odpovedať
Tak to nemame od sebe zase tak daleko ;-) A jak jde to uceni? Mne to ta hlava vubec nechce prijimat
Odpovedať
Ivanice neboj... staci pravidelne dochazet do teto diskuse a mas to v kapse ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?