Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
fatin: v nicem jinem to neni ;-) takze tfuj tfuj tfuj! :-)
Odpovedať
fatin :-) hodně štěstí, at máš štastnou ruku
Odpovedať
holky, děkuju moc - myslim, že ho budu fakt potřebovat :-| Kdybych aspoň nebyla takovej nervák... :-(
Odpovedať
fatin: To máš zítra a pak šlus? To dáš ;-) Toto je šťastná diskuze, tak neboj ;-)
Odpovedať
fatin: hodně štěstí!!!
Odpovedať
Fatin: držíme pěsti!
Odpovedať
Ahojte, babule! Takze ked to doslo az k tym "povzbudzovakom", tak radim Memo plus. Mne to stopro pri uceni pomaha :)
Odpovedať
kamirka - no ještě ne - zítra mám jen obhajobu a pak státnici z pracovní výchovy. Další část ("pedie") mám příští týden. Děkuji za držení palců, snad to pomůže ;-)
Odpovedať
Já mám tež nějaký lecithin, ale vzhledem k tomu, že mám na prášky sklerozu a beru je jen tak nekdy a pak zapomenu, tak si myslim, ze to nema zase tak velky ucinek :-( spise zadny...ale mi uz nepomuze nic :-(
Odpovedať
kamirka ;-) ,tak vidím, že dnes nespináš brzičko :-) ,opičíš se :-) chichi
Odpovedať
svikma: Učila jsem se do desíti, jinak to už bohužel nejde :-( jsem dělala to, co jsem Ti psala v meilu (anafora,...) 8-(
Odpovedať
kami: držím palce, určitě to budeš mít brzo za sebou ;-) Holky, já jdu zítra, je mi špatně :-( Musím už jen doufat ve štěstí, protože v tomhle stavu už toho dneska stejně moc nezvládnu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla Začínám se učit na druhé státnice, které mám za 2 týdny, snad to postačí (musí! :-) )...chtěla jsem začít už tak v sobotu, ale nějak se to protáhlo, ale prací ... udělala jsem si mimojiné pořádek ve školních věcech a poslala na recyklaci krabici papírů ... měla jsem přitom pocit, jako bych tu školu už měla za sebou, ale nemám, takže vzhůru do toho.
Odpovedať
... mě už se tak nééchcéé !!! :-p :-p :-p
Odpovedať
Ostravanci: nejsi sama, mně už se z pohledu na učení dělá špatně 8-(
Odpovedať
petrusinka :-) neboj, budu na tebe myslet , nezapomen , jako buldoček, dokud ti to nedají :-D ostravanci 8-) přesně tak, s tou krabicí a ten Mont Everest ještě v dáli :-|
Odpovedať
TAk jsem tu - výsledky se dozvím až příští týden po celé té opičárně. Ale diplomku jsem obhájila. V tom druhém předmětu jsem něco řekla a nic takového, jakože bych to neudělala, mi řečeno nebylo. Tak snad je to v pohodě. A teď hurá do dalšího učení. Jen zítra jdu ještě do práce, tak snad se to stihnu naučit, ale je toho nějak dost, no. :-| petrusinka - drzim palce na zitrek. To das ;-)
Odpovedať
Fatin: to je teda drsné, že výsledky nevíš a budeš na ně čekat týden - fuuuj, to bych nad tím pořád musela přemýšlet... Ale určitě jsi to dala a to je hlavní!
Odpovedať
janca - no kdyz jsem se dozvedela, ze nam to nereknou, myslela jsem, ze me klepne a slzy jsem mela na krajicku. Nastesti jem to ustala. ;-) A dovnitr uz sla s tim srozumena. No hlavni je, to udelat. Jak, to uz je vedlejsi. ;-)
Odpovedať
fatin: jéé já jsem psala ráno, že držím palce kamirce a myslela jsem tebe :-x nebo kamirka taky dnes státnicuje? gratuluju k obhájené diplomce a z té zkoušky také nemáš špatný pocit, tak to určitě dopadlo :-) A děkuju za přání. svikma: děkuju :-D vrrrr
Odpovedať
petrusinka - No ostatní tam měli jedničky dvojky, tak snad to nebylo tak hrozný. ;-) Tak zitra - tfuj tfuj tfuj ;-)
Odpovedať
Děkuju ještě jednou. Budu potřebovat kopici štěstí, nebo aspoň kopeček =-) .
Odpovedať
fatin :-) super
Odpovedať
petrusinka: Já až příští týden, tak na mě mysli ;-) Gratulace všem z dneška ;-) jen tak dál... ;-)
Odpovedať
Holky, potvrzuji úspěšnost diskuse, už jsem Mgr. :-) :-) :-) Všem Vám přeji hodně štěstí.
Odpovedať
Petrusinka: bomba, moc gratuluju!!!
Odpovedať
petrusinka :-) grutuluji, hafhaf vrrr
Odpovedať
petrusinka - moooc gratuluju!!! :-) Tak to pořádně oslav ;-)
Odpovedať
moc děkuju všem :-) oslava určitě bude, ale až o víkendu ;-)
Odpovedať
petrusinka: Gratuluji a opět závidím :-D :-D :-D závist je mrcha, ale já si nemůžu pomoct :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?