Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • fatin: v nicem jinem to neni 😉 takze tfuj tfuj tfuj! 🙂

• fatin 🙂 hodně štěstí, at máš štastnou ruku

• holky, děkuju moc - myslim, že ho budu fakt potřebovat 😐 Kdybych aspoň nebyla takovej nervák... 😞

• Sponzor fóra
  • fatin: To máš zítra a pak šlus? To dáš 😉 Toto je šťastná diskuze, tak neboj 😉

• fatin: hodně štěstí!!!

• Fatin: držíme pěsti!

• Ahojte, babule!
    Takze ked to doslo az k tym "povzbudzovakom", tak radim Memo plus. Mne to stopro pri uceni pomaha 🙂

• kamirka - no ještě ne - zítra mám jen obhajobu a pak státnici z pracovní výchovy. Další část ("pedie"😉 mám příští týden.
    Děkuji za držení palců, snad to pomůže 😉

• Já mám tež nějaký lecithin, ale vzhledem k tomu, že mám na prášky sklerozu a beru je jen tak nekdy a pak zapomenu, tak si myslim, ze to nema zase tak velky ucinek 😞 spise zadny...ale mi uz nepomuze nic 😞

• kamirka 😉 ,tak vidím, že dnes nespináš brzičko 🙂 ,opičíš se 🙂 chichi

• svikma: Učila jsem se do desíti, jinak to už bohužel nejde 😞 jsem dělala to, co jsem Ti psala v meilu (anafora,...) 😦

• kami: držím palce, určitě to budeš mít brzo za sebou 😉
    Holky, já jdu zítra, je mi špatně 😞 Musím už jen doufat ve štěstí, protože v tomhle stavu už toho dneska stejně moc nezvládnu.

• Ahojky, dlouho jsem tu nebyla
    Začínám se učit na druhé státnice, které mám za 2 týdny, snad to postačí (musí! 🙂 )...chtěla jsem začít už tak v sobotu, ale nějak se to protáhlo, ale prací ... udělala jsem si mimojiné pořádek ve školních věcech a poslala na recyklaci krabici papírů ... měla jsem přitom pocit, jako bych tu školu už měla za sebou, ale nemám, takže vzhůru do toho.

• ... mě už se tak nééchcéé !!! 😛 😛 😛

• Ostravanci: nejsi sama, mně už se z pohledu na učení dělá špatně 😦

• Sponzor fóra
  • petrusinka 🙂 neboj, budu na tebe myslet , nezapomen , jako buldoček, dokud ti to nedají 😃
    ostravanci 😎 přesně tak, s tou krabicí a ten Mont Everest ještě v dáli 😐

• TAk jsem tu - výsledky se dozvím až příští týden po celé té opičárně. Ale diplomku jsem obhájila. V tom druhém předmětu jsem něco řekla a nic takového, jakože bych to neudělala, mi řečeno nebylo. Tak snad je to v pohodě. A teď hurá do dalšího učení. Jen zítra jdu ještě do práce, tak snad se to stihnu naučit, ale je toho nějak dost, no. 😐
    petrusinka - drzim palce na zitrek. To das 😉

• Fatin: to je teda drsné, že výsledky nevíš a budeš na ně čekat týden - fuuuj, to bych nad tím pořád musela přemýšlet... Ale určitě jsi to dala a to je hlavní!

• janca - no kdyz jsem se dozvedela, ze nam to nereknou, myslela jsem, ze me klepne a slzy jsem mela na krajicku. Nastesti jem to ustala. 😉 A dovnitr uz sla s tim srozumena. No hlavni je, to udelat. Jak, to uz je vedlejsi. 😉

• fatin: jéé já jsem psala ráno, že držím palce kamirce a myslela jsem tebe 😶 nebo kamirka taky dnes státnicuje? gratuluju k obhájené diplomce a z té zkoušky také nemáš špatný pocit, tak to určitě dopadlo 🙂 A děkuju za přání.

svikma: děkuju 😃 vrrrr

• petrusinka - No ostatní tam měli jedničky dvojky, tak snad to nebylo tak hrozný. 😉 Tak zitra - tfuj tfuj tfuj 😉

• Děkuju ještě jednou. Budu potřebovat kopici štěstí, nebo aspoň kopeček 🤔 .

• fatin 🙂 super

• petrusinka: Já až příští týden, tak na mě mysli 😉
    Gratulace všem z dneška 😉 jen tak dál... 😉

• Holky, potvrzuji úspěšnost diskuse, už jsem Mgr. 🙂 🙂 🙂 Všem Vám přeji hodně štěstí.

• Petrusinka: bomba, moc gratuluju!!!

• petrusinka 🙂 grutuluji, hafhaf vrrr

• petrusinka - moooc gratuluju!!! 🙂 Tak to pořádně oslav 😉

• moc děkuju všem 🙂 oslava určitě bude, ale až o víkendu 😉

• petrusinka: Gratuluji a opět závidím 😃 😃 😃 závist je mrcha, ale já si nemůžu pomoct 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém