Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
kija: Všechno bude ok...Dobré otázky atd ;-) Zítra se tady mrknu a čekám odpověď ;-)
Odpovedať
kija: Samozřejmě držím pěsti!!!!
Odpovedať
kamirka : Děkuju moc :-)
Odpovedať
kami: Toho 25. jsem já, budu tady poslední tragéd-streser... :-| Ale pomalu už se mi to začíná krátit... :-| Jinak samozřejmě blahopřeju čerstvým absolventkám a myslím na ty, co jdou dneska... ;-)
Odpovedať
Raduuuuuu (fili): držííím palce, co to jde!!! Samozřejmě i ostatním :-) co to majjí před sebou dnes a gratulace, těm, co to mají úspěšně za sebou. Já pořád opakuji, dnes už jsem němohla spát od 5:00, jsme se převalovala, jako bych měla jít už dnes...tak jsem zvědavá, na zítra...to zas po páté vstávat budu muset a určitě s enebude chtít jet.
Odpovedať
Renat2: to víš, že zítra se chtít nebude... Hlavně už to dneska nepřeháněj s učením, i když mám pocit, že nic neumíš... Ten den předem už to jde opravdu těžko a je potřeba se i pořádně na to vyspat - to je základ úspěchu ;-)
Odpovedať
Jani: dnes to přehánět nebudu, mám tu jen asi 6 otázek, co se mi nechtělo učit, nebo se učily špatně, tak se na ně podívám a pak asi 4 na pročtění..a tím končím...takže doufám, že to 3hod. bude hotovo a pak budu odpočívat, dám nějakou procházku...apod. ale jak se znám, tak ještě ráno v autě budu hledat :-(
Odpovedať
Renat2: byla jsem na tom podobně, ale doma mi učení den předem zakazovali a dokonce jsem si ani v den státnic nesměla vzít žádné papíry, protože bych tím furt listovala :-N
Odpovedať
Dakujem baby,som stastna jak blecha :-D x-) Niekedy je dobre si to este pred tym pozriet...ja som si nebola ista otazkou,tak som si to tesne pred pozrela a aj som si to vytiahla...ale niekedy je to na skodu,clovek viac stresuje... Dufam,ze budete mat vacsie stastie ako ja...ja som si vsade vytiahla otazky,ktore som nechcela :-| ale hlavne,ze to mam :-D Drzte sa baby... ;-)
Odpovedať
tak to mam za sebou. Ted budu asi hodinu a pul celkat na vysledek. Mela jsem stesti u literatury, vytahla jsem si britskou a dokonce i 3. (otazky zpracovavane jeste poctive) :-N . Ale lingvistika byla blbaaaaa |-| Mela jsem tri otazky, k jedny jsem nevedela vubec nic :-( . Druhou jsem vedela ze z tretiny, mozna poloviny, triti taky tak z tretiny .... Tohle bude rozhodujici. Bohuzel predseda je lingvista a to docela kapacita ve svem oboru, tak nevim, jestli me necha takhle ten jazyk plest :-S . Takze to zalezi na "hodnosti" a milosti profesoru, resp. docentu .. :-| . pak dam vedet, asi az vecer, pujdem si pak nekam sednout se spoluzakama.
Odpovedať
Filipovi: moc držím pěsti a pokud jsi u té lingvistiky alespoň něco říkala, tak jistě nebude problém! Moc držím pěsti!!!
Odpovedať
Fili, držíme pěsti, aby to klaplo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to mam :-D za 2. To jsem teda koukala, vubec nevim, ´kde jsem to nahnala. Ja si vazne myslela, ze musi premslet o tom, jestli me z ty lingvi nevyhodi .... Dekuju za pesti, urcite to bylo tim ;-) renat: (jde i nkdo jiny zitra?) TFUJ TFUJ!!!! Budu na tebe stasne myslet. preju pekelny stesti! kija: tk jak??? =-)
Odpovedať
radu: sice už jsme sti psala sms, ale ještě jednou obrovskááá gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snad tě zítra budu následovat...
Odpovedať
Filipovi: no bomba, vidíš, já ti to říkala ;-) Gratuluju!
Odpovedať
fili: Gratulace ;-)
Odpovedať
fili: gratulaceeee !!
Odpovedať
super,dalsia osobka,co to zvladla ;-) :-D
Odpovedať
Holky, tak už i na mě pomalu dolíhá panika. Dneska mám pocit, že se složim. Večer mi napsal oponent, že ten posudek, co mám zítra odevzdat, bude mít nejdřív v pondělí... :-|
Odpovedať
Na mě už to taky dolíhá :-|
Odpovedať
naivka: asi tu budeme panikařit dvě společně ]-(
Odpovedať
Ahoooj holky :-) tak jsme zpátky...teda řeknu vám, únava mě pohlcuje, ale hlavní zpráva dne - mám to za 1 :-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemohla jsem tomu uvěřit, ale je fakt, že jsem měla super otázky a že byly v pohodě, sice jede trochu rejpal..ale to je vždycky.... přeji hodně štěstí všem ostatním, co to mají před sebou držíme palce :-)
Odpovedať
Renat2: bomba, moc gratuluju!!! ;-)
Odpovedať
renat: Gratuluju... ;-) Tak kolik nás tu ještě zbývá?
Odpovedať
Taky gratulace :-) Holky vy se mate :-D Ubi, ja myslim, ze uz snad jen my DVE :-D :-D :-D
Odpovedať
naivka: Já to říkala, že tu budu poslední vystresovanej tragéééd ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ubi: ešte aj mňa to čaká, mám v stredu :-.
Odpovedať
Luni, tak to jdeme spolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že nám to obom vyjde....čím ďalej, tým viac mám pocit, že nič neviem :-(
Odpovedať
Luni, tak to ja taky. A jak jste na tom s ucenim holky? Ja dneska dojedu vsecky otazky a vrham se do opakovani :-S Mam hruzu z toho, ze v ty hlave bude pusto a prazdno 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?