Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • alllousek 🙂 🙂 gratuluji moc

• Děkuju holčiny.
    Fil 😃 😃 Zase jsem to dělala blbě.

• no na me ted poprvy dolehla nejak kriize - zase si pripadam jak tehdy u maturity, kdy jsem sla taky mezi poslednimi, vsichni uz to prede mnou dali a ja mela takovy ten pocit "to bude ostuda, i blbej Jarmar, nejvetsi debil ze tridy, to dal. A ja budu jedina, co to neudela." 😬 Kdyz ja si tak vazne pripadam. U nas je, mi pripada, tak nejak zvykem, ze aspon jeden z kruhu to neudela, taxi tak rikam, kdo z nas to bude 😐.

• Sponzor fóra
  • Ahojte, gratuluju ke všem čerstvým titulům 😉 Já mám pocit, že bych potřebovala restartovat mozek nebo defragmentovat nebo co koli, co by pomohlo... Mám pocit, že tam nemůžu už absolutně nic dostat... 😞

• defragmentace, neboli vymyvani mozku, probiha zasadne az po statnich v nejblizsi hospode, popr. baru 😛 . To si musis jeste pockat 😬

• Ubi: mě už to taky bezprostředně před vůbec nelezlo, to je normální 😉

• Všem nově otitulovanej mooooc gratuluji 🙂

• Fil, tak to byly přesně moje pocity. I blbej Hell to dal i když všechno za 3, dal. A já to nedám. To bude ostuda. 😃 To je asi normální. Ale všimla jsem si, že ti, co se neučí, to vůbec neřeší. Si půjdou v listopadu a co. A my, co jsme našrocení se tam pak klepeme jak ratlíci.

• aj ja sa priprajam ku gratulaciam 🙂 🙂 🙂 🙂

• Baby...tak cooo...ktora idete zajtra???Mne sa uz od rana trasie zaludok 😛 dufam,ze to dam...idem este opakovat,no poobede uz len oddych...

• já jdu taky zítra ... a ještě nemám s učením hotovo 😞

• tak zitrejsim devcatum drzim strasne pesti! Preju straaasny stesti - toho je potreba nejvice 😉 Ja jdu na radu ve stredu, ale vidim to blede 😴 .

• Ahoj holky, já jdu taky ve středu - na Bc. U nás se dost vyhazuje, mi přijde, hned první dva dneska vyhodili... o dalších nevím nic 😴 Vidím to taky špatně.. Je to strašně o štěstí..

• o štěstí je to všude, tak žádnou paniku... 😉

• che -zadnou paniku 😬 😬 😮 😶 😦 😠

• Sponzor fóra
  • Me uz chyta panika tedka, chybi mi 26 otazek a nevim,jak se k tomu dokopat 😒

• ja to už mam chvalabohu za sebou...uf uf uf

• naivka: a kdy jdeš?

• 24.6 v 9:15 😦

• Nejhorsich bude teda uz jen 12 otazek,ten zbytek uz bude pohoda,to si bude stacit precist 😃 Ale ta organika je opravdu zabavna 😦

• ja uz jsem ve statiu, kdy mi to spis prijde smutny, nez zabavny 😬

• resp. jsem uz ve stadiu, kdy otevru otazky a chce se mi brecet nad moji vypatlanosti 😬

• Mě to zase přijde hrozně vtipný, dostávám záchvaty smíchu.. hlavně z těch informací, koho všeho už vyhodili 😃

• to se jenom mozek brani, aby ses nezblaznila 😬

• Jo, taky mi to tak přijde 😃 Teda, už aby bylo po. V kolik hodin to máš?

• to ja nevim, amme tam byt v . Podle jmena jsem druhy, ale kdyby me nechali, sla bych pozdeji az tak 3, 4 - chtela bych jeste enco nasoukat do hlavy.

• Ty už jsi koukám z toho taky dost mimo co 😃

• jooo. V 8 tam amme byt 😃 . Nojo - kecam/pisu z cesty. 😛

• Fil, nejlepší je to nazačátku. Já chtěla taky ještě něco nasoukat, ale to už je nemožny a tak jsem tam jen seděla a čučela jak výmaz. Nakonec budeš ráda. 😉
    Holky, vám držím na zítřek pěstičky.

• Tak holky,zajtrajsim tfuj-tfuj...dufam,ze to dame 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém