Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
:-) ahojky všem nově titulovaným, gratuluji, vážně štastná diskuze ;-)
Odpovedať
jee takze vsem uspesnym moc gratuluju! Tak uz nam tu nikdo nezbyva? Uz to mame vsechny za sebou? To je supr x-) Ja uz mam deset dni po, ale jsem porad jak prejeta. Trochu jsem poklidila. Jen bych spala a ta energie nejak nechce prijit |-|
Odpovedať
Hezký večer, dámy, prosím, nevíte jak to je : Mám zhruba týden dokončenou školu (vyšší) a te´d nevím, jestli to musím jít hned nahlásit na pracák atd. ?Taky jsem slyšela, že do konce srpna jsem ještě student, takže to stačí pak... =-) Děkuji za všechny rady ;-)
Odpovedať
Lafemme: já mám informace, že student jsi ještě následující měsíc po ukončení školy - takže např. ukončila jsi v červnu, tak jsi ještě celý červenec student a od 1.8. se musíš hlásit na pracáku...
Odpovedať
lafamme: já o tom slyšela stejně jako janca a díky tomu, že nastupuju na konci srpna, tak ani na pracak nemusim... A jak promoce? už je někdo měl? Nějaké pocity? =-) ;-)
Odpovedať
Já mám promoce 10. července, ale nemyslím, že by mě to mělo nějak překvapit, bude to už podruhé a ne naposledy :-D
Odpovedať
Kamirka: ty ještě nemám skončeno, nebo jsi chtěla napsat na začátku srpna? Já mám promoce v pátek, pořád řeším hadry - pocity pak napíšu... :-D
Odpovedať
já jsem měla promoce dnes, je to úžasný pocit, měla jsem slzy v očích a mamka taky :-)
Odpovedať
taky jsem byla nedavno na promoci, bohuzel ne vlastni, ja mam jeste minimalne semestr doiplomky. Ve stredu me ceka spouzaccina, to budu taky brecet castecne, jak jsem rada, ze to zvladla a castecne nad sebou, ze ja to snad nikdy nedokopu do konce :-N
Odpovedať
Ahojte baby. Mna tiez cakaju teraz statnice v piatok. Ale jedne mam uz za sebou takze som napoly bc :-D Vela vas tu pise o statniciach ale uz o tych konecnych v 5. rocniku a vela z tej skupiny bab sa vydava este v tomto roku. A prave na vas mam otazocku. Stihali ste pripravy na svadbu pocas 5. rocnika a ucenia sa na statnice? Pretoze ja riesim prave ten problem. Ja som povodne tiez planovala svadbu po ukonceni VS ale presunula som to uz na buduci rok cize ked budem mat ukonceny 4. rocnik a to kvoli tomu lebo sa bojim zeby som nestihala pripravy na svadbu a ucenie sa na statnice + pisanie diplomvky. Baby ktore patrite do tej skupinky ,,po 5. rocniku´´ keby ste mohli vratit cas tak rozhodli by ste sa tak isto alebo by ste presunuli svadbu po 4. rocniku alebo az dalsi rok po skonceni skoly? Ja to riesim s rodicmi pretoze oni chcu aby som so svadbou pockala az po 5. rocniku ze to budem mat uz skoncene ale ja som viac menej uz rozhodnuta ze to chcem po 4. rocniku ze sa budem moct plne venovat Ing statniciam. Dajte vediet budem rada za vase nazory.
Odpovedať
Hainy: já jsem se bála, že to nebudu stíhat, ale nakonec v pohodě, protože svatbu jsem chystala průběžně asi 9 měsíců dopředu. Sem tam jsem něco zařizovala během učení a koukala sem na beremese, ale učit se v kuse se stejně nedá :-D Rozhodnutí záleží na tobě ;-) , ale já bych se rozhodla znovu stejně!
Odpovedať
Holky, tak mám promoci za sebou a byl to super zážitek! Ani jsem to tak krásné nečekala... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja som mala promocie 23.6.. od rana bolo zamracene, ale mne to naladu nepokazilo.. rano som mala nejake nevolnosti, ktore sa stupnovali, ked sme uz boli nastupeni v aule.. ale ako som si kracala po diplom a ako som ho uz potom hrdo a apevne drzala v rukach..tak nevolnosti a vsetko zo mna opadlo.. bola som ako znovuzrodena.. po promociach zacalo neskutocne prsat..ale v restike bolo super.. obed,prekrasna a chutna torticka x-) my sme mali aj talare :-| tie ciapky sa nam stale posuvali a preto na niektorych fotkach vyzerame smiesne :-D ale co uz.. ten den som si maaaaaaaaaaaaaaaaaaaax. uzila.. bol to jeden z najkrajsich dni v mojom zivote.. ;-) :-) by som zopakla.. tak uz sa len musim rozhodnut ist dalej studovat :-D ;-) momentalne som nezamestnana, ale mam 7ponuk..tak si snad 1poriadnu vyberiem.. chcem ist ucit,kedze som vystudovala anglicky jazyk a literaturu-a nebolo to najlahsie studium :-| vsetkym, ktorych promocie este len cakaju-prajem prijemny zazitok.. a max. si to uzivajte.. predsa, je to len a le vas den ;-)
Odpovedať
Mariynka: taky se mi to moc líbilo, škoda jen, že jsem to pódium tak rychle proběhla... Kdybych šla znovu, tak jdu pomalu a užiju si to ;-)
Odpovedať
Ahojky, tak já mám promoci v pátek :-) Já to beru hlavně tak, že se má využít každý důvod k oslavě :-D
Odpovedať
cau holky, je tu nekdo kdo statnicuje v zari? mne ceka uzavirat posledni obor, ufff, zacala jsem poradne dneska s ucenim, ale zadna slava :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky....tak dufam, ze takto o tyzden budem mat po poslednych statniciach...uff, ako sa mne uz nechce :-p rosina, kedy mas statky ??
Odpovedať
Ahoj rosi, ja budu statnicovat v zari..uz vis presny datum? A co studujes? Z ceho budes delat stanice?
Odpovedať
Ahojte, v maji bud. roka ma cakaju Bc. statnice, momentalne sa zaoberam vyberom temy na bakalarku. Kto sa este prida? :-N
Odpovedať
ahoj riana mňa tiež čakajú v máji ale Mgr. štátnice ja by som už mala mať napísané 2 kapitoly diplomovky no ale ako si sa neviem a nemôžem :-) do toho dokopať ]-( čo študuješ?
Odpovedať
Ahoj zuzkaja, tak ty uz mas teda Bc. za sebou, vies uz asi co a ako. Tak je to aj fajn, nie? ;-) Tak uz mam, podla vsetkeho, temu vybranu :-) Uz len teda pomaly zacnem s hladuvanim materialov. Tema to bude, dufam, ok. Studujem dopravny odbor, blizsie ked tak v IP :-D
Odpovedať
ahoj holky, tak to koukám letí a další státnice na krku...mně už čekají poslední, včera jsem se na ně jela přihlásit a vpukne to v únoru :-) jinak píšu také diplomku, v listopadu k tomu máme termín porodu, bude to záhul, ale to vzládneme! Všechny!
Odpovedať
Ahoj renat :-) Mna este dost strasia skusky. Potesenie sposobi bakalarka a statnice :-p A popritom musim v pohode zvladat pracu, kedze skolu mam ako "konicek na vypln volneho casu" :-N :-p :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj...tak další státnicové období se přiblížilo...tak koho to ještě čeká?? Při minulých zkouškách byla diskuse úspěšn á, snad to bude i teď. Mě čekají poslední z němčiny :-| učím se co to jde (máme už dvouměsíčního prcka, tak to je trochu náročnější, ale je relativně hodný, tak to jde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam uz dve za sebou, adve pred sebou, v marci a maji...a k tomu diplomka ktoru musime pisat vo "volnom case" a absolutne ju nestiham :-S
Odpovedať
leishmanie: a co studuješ? také mám dvě za sebou..ale naštěstí už jen jedny, jdu ale už teď v únoru (ferbuar)...diplomovou práci musím odevzdat do konce března, ale 70% už mám cca hotových, tak to snad pak půjde. Budu držet palce.
Odpovedať
Profilova fotka
dik renat, aj ja tebe! ;-) studujem medicinu, ty? ja mam v marci aj diplomovku aj stanicu z internej, fakt super vymyslene ]-( ale tak hadam to nejak zvladnem ked sme to sem uz dotiahli...
Odpovedať
Jé paní doktorka, no tak to držím palce o to víc. Já studuji "jen" pedagogickou f. - učitelství pro střední školy, němčinu a geografii... Taky si říkám, že když zo tam se mnou vydrželi tak dlouho, že se mě rádi snad zbaví... :-D
Odpovedať
ahojte, som fakt rada ze som tu našla aj takutu diskusiu. Mám štátnice 10.2. a nedokážem na nič iné myslieť ako na svadbu...neviete mi poradiť nejaké finty ako sa od tejto temy odreagovať?
Odpovedať
kamčo: tak to jdeš den po mě?? Z čeho je děláš?? Co studuješ? Koukám, že máš svatbu až 16.10. (i když vím, že pak to utíká), no tady nevím, taky mám někdy myšlenky jinde a to učit se do toho je nemyslitlné.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?