Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

15. jún 201139860
  • Dekuju 🙂

Luni, jak jsi na tom? 😉

• naivko, kdyz mozek vyhlasi stop, tak uz na to kasli a urcite to das. mne prislo, ze u tech statnich chteji obecne vedet spis to, jestli jsi schopna premyslet a zamyslet se nad tim problemem a nejak kultivovane 😃 a aby to melo hlavu a patu o tom promluvit 🙂

• takze decka!! zejtra je vas velky den a vy budete bojovat jasny! A zvladnete to- jasny?! 😉 Drzime pesti a myslime na vas.

• Sponzor fóra
  • Já už se nechci učit! Fakt ne 😞 Čím víc do toho hledim, tím víc mám pocit, že nic neumim... 😠

• ubi, to znam 😃 ale neboj, za ten supr pocit ze to mas z krku to stoji 🙂 Ale ty stresy nesnasim 😞

• Holky, moc na vás dnes myslím a držím pěsti!!!

• Držíííme palce 🙂

• Bakalarka Naivka 😵 😵 😵

Dekuju za podporu 😵

• Naivka: vélkááááá gratulace 😃

• Naivko: moc gratuluju! A neměl jít dnes ještě někdo?

• naivko, blahopřeju 🙂 Tak já to zejtra uzavřu... snad... 😐

• Ubi, aha, myslela jsme tebe, tak ty až zítra - budu držet pěsti!

• Dekuju 🙂

Jeste Lunana mela jit dneska 🙂

• 🙂 Ahooooj takže aj ja to už mám za sebou a úspešne 😃 Ďakujem za podporu a gratulujem aj naivke 🙂

• Lunana: velká gratulace!

• Sponzor fóra
  • Ďakujem 🙂

• Luni, gratulace 😵 😵 😵 😵 😵

Jeste dneska ubi a mame to za sebou 😵

• Jen jsem nakoukla, jak jste na tom a zjistila jsem, že se nám letošní státnicová diskuse pomalu uzavírá 🙂 a úspěšně. Moc gratuluju všem úspěšným odstátnicovaným, je to vážně kouzelná diskuse 😉

• ubi, tak jak?? 😉

• Ubi, tak se ozvi, ať můžeme uzavřít sezónu 😉

• No jo, úspěšně 😉

• holky,gratuluju,jste šikuly,snad vámzkazím reputaci,až budu státnicovat já,ale to až tak příští rok

• Tý br´do, to je opravdu úspěšnost, to je super, takže ještě jednou všem obrovská gratulace 🙂

• Princeznicka: já budu dělat další státnice ještě v lednu... snad... Tak se tu možná spolu ještě potkáme 😉

• Holky já taky 🙂 ještě jedny mě čekají 🙂 ale naštěstí už poslední .-) takže to tu zase pojede ... 😃

• renat: mě dvoje, ale ty druhé až po svatbě...

• ubi: Gratuluji!!!!! 😉 v lednu to zmákneš! Z čeho to máš pak? sis to nějak rozložila?

• Teda holky, další státnice vám teda opravdu nezávidím...
    Jinak všem mooooc gratuluji a teď hurá na přípravy! 😉

• Ubi, gratulace 😵 😵

Ja mam dalsi az za 2 roky, nastesti 😃

• Ubi: gratulace!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém