Svadobný veľtrh v Bratislave 2011. Ako sa vám páčil?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
boli ste niekto? ako ste pochodili? ja som dost sklamana :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola vcera aj dnes,vcera som si vybrala a zajednala saty,dnes sme kupili komplet cely oblek a objednali oznamenia :-) tak sme velmi spokojni,co sme chceli vybavit sme aj vybavili, obrucok mali sice vela,ale za vyssie ceny ako sme ochotni dat,tie uz mame vyhliadnute inde a podla mna 5 eur vstupne nie je vela,keby som mala autom pobehat rozne salony,tak by ma to vyslo drahsie
Odpovedať
ja som bola dnes, bola som dost sklamana, keby som sa mala rozhodnut este raz, tak uz nejdem. Sklamana som bola z niektorych salonov, v kt. nedali sa vyskusat saty a celkovo to bolo podla mna slabe, cakala som ovela viac :-|
Odpovedať
Aj ja som bola vcera a bolo to ubohe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
podla mna tam bolo vsetkeho dostatok, aj topanok, aj doplnkov, aj vyzdoby a cena vstupneho nebola vysoka, zalezi ako to beriete, radsej budete chodit cele okolie po salonoch tak vas to aj tak vyjde drahsie, mohli ste si pozriet kvalitu ponukanych veci, co cez net, alebo na fotkach tazko vidno...a ceny? dalo sa najst aj lacnejsie aj drahsie, v podstate za to vysoke najomne co pytali to inak ani nemohlo byt a treba chodit s otvorenymi ocami, veci co sa tu spomenuli, ze tam neboli, tam boli urcite :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ja som bola maximálne spokojná.. išla som tam hlavne s tým, že by sme si mohli vybrať svadboné oznámenie, čo sa nám aj podarilo, keďže napozerané som ich mala z netu,ale naživo vidiet je to iné..boli tam asi tri firmy, veľa katalogov a ešte aj výstavnú zľavu máme.. a taktiež sme tam aj oblek kúpili, boli milý, ochotný a mali super ceny.. a ešte sme hladali aj kameramana, mame doma dvd..musime len napozerat.... podla mna aj siat bolo dost, ale ja by som si tam tak skusat nechcela, v malych priestoroch, medzi tolkymi ludmi.. takze kazdy si mohol najst to svoje
Odpovedať
ahojte, my sme boli vcera tiez, ale boli sme velmi sklamani - vzhladom na to, ako velmi sa to propagovalo, tak sme mali pocit, ze dokopy tam vobec nic nebolo...a o Interbeauty ani nehovorim... :( a mam jednu otazocku : nepoznate nahodou vizazistku Lucku Vachulikovu z NR? Dakujeeeem ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek no minimálne za to vstupné by človek čakal že tam strávi aj viac než pol hodiny... nič tam poriadne nebolo, sklamaná som taktiež... ak by si bol nevesta zháňajúca nejaké veci na svadbu čo ti ešte chýbajú a spoliehaš sa na ten veľtrh, tak pochopíš a neryješ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
weri plne suhlasim. Z toho co som chcela som tam vela resp. nic nenasla...
Odpovedať
Podobne, ani mna to tam nenadchlo. Radsej si v klude poskusam veci v salonoch ako takto narychlo v tlacenici.
Odpovedať
ja som bola už na dvoch veľtrhoch :-) :-) :-) i ked kôli svojej svadbe sme nestihli časovo :-D :-D :-D je to skôr o urobenie prehladu a prieskumu, nám to ohromne pomohlo :-) :-) zase čo sa týka predraženia v Blave je vždy všetko dražšie :-) :-) :-) my sa teraz chystáme s kamoškou v marci do Prievidze určite tam chce ísť kôli obrúčkam a hádam tam bude aj foto a výzdoba, chceli sme ísť do BB ale ked sme pozreli na nete kolko firiem tam bude tak sme to vzdali
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som tiež čakala viace,j bola som tam 1 1/2 hodiny a 3x som obehla celú salu, možem porovnať s minulým rokom v PKO a porovnat sa to nedá, tento rok pomaly nebolo z čoho vyberať, lebo zo všetkeho tam boli max 2-3 stanky....oznámenia 2 stanky, organzy a doplnky 1 stanok, obručky 3 stanky, kvetinová výzdoba 2 stanky...keby tam neboli vystavovatelia čo ponukajú šaty tak to tam je prázdne.... kopu toho čo bolo minulý rok tak tento neprišli ( rozne doplnky, šperky, torty, zákusky, vyzdoba, pradlo, pohare, ...) Ja som bola sklamana, to je moj nazor :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
my nkoupili asi 200€ a spokojenost velka, hlavne ze nemusime nekde litat po obchodech a stresovat se po meste shanenim veci :))
Odpovedať
no ja som bola minulý rok na výstave v Ke a v porovnaní s Bratislavou mi Košice prišli silnejšie... myslela som si, že sa nebudem vedieť kam skôr pozrieť, v Košiciach čo stánok to som stála a fotila...bolo to silnejšie čo sa týka invenčnosti a nápadov od vystavovateľov, tu mi to prišlo také "že fajn máme návleky a mašle a dáme vám aj servítky a organzu okolo stola"...na to ako sa bratislavčania stále chvália, že čo všetko u nich dostať, a ako oni sú porovnateľní s Viedňou, čo my na východe nemáme, sa mi to zdalo veľmi veľmi slabé...možno preto boli mnohí sklamaní lebo od bratislavy očakávali asi viac...
Odpovedať
kvetkaliptakova, problém je ten, že v Inchebe je straaašne predražený prenájom, takže sa vôbec nečudujem, že to bolo také slabé. Keďže pracujem v oblasti, kde chodíme aj vystavovať, tak viem, že Incheba je niečo strašné s cenami. Preto je tam každá výstava z roka na rok slabšia. Viď autosalón... Minulý rok som bola v PKO v BA a ti poviem, že to je proste fakt neporovnateľné. Takmer všade sa dali skúšať šaty a bolo tam milión firiem s oznámeniami, doplnkami, fotografi, kameramani... Proste pomaly 2x také to bolo a mala to celkom inú úroveň než teraz.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kast ano ja mam presne ten isty nazor, tiez prve co ma napadlo, ze tam je premrsteny najom, s PKO sa to nedalo tento rok porovnat
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si isli vybrat obrucky, podarilo sa - spokojnost. ostatne nic moc... sklamanie. boky veltrhu ostali uplne prazdne, interbeauty nestoji za komentar. potrebovala som kontakt na dj a kvetinarku. nic som nenasla, saty boli velmi slabe kedze kazdy salon mal iba zopar siat a vsetko bud36 aleb 38 velkost, sperky,topanky detto. chystala som sa tam na oba dni ale v piatok som usudila, ze nema zmysel tam ist aj v sobotu.
Odpovedať
@kast to chápem, tiež robím v podobnom biznise a nebolo by to pre mňa rentabilné, ale organizátorom by malo záležať na tom, aby bol veľtrh pestrý a aby boli návštevníci spokojní, lebo mnohí vystavovatelia už budúci rok nebudú vystavovať a bude ich stále menej a menej, určite by som investovala ak by na to boli dobré referencie...
Odpovedať
ked uz sa hovori o drahom najme a vysokych nakladoch vystavovatelov, mna by zaujimalo, ze kolko to teda cele stoji pre nejaky priemerny stanok? vie niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
...neviem sice presne, kolko stal prenajom nasej plochy, ale plne suhlasim s nazorom, ze Incheba je predrazena a urcite mnohi tam preto nejdu... bola som pomahat nasim priatelom z Ciech - mali sme stanok s vyzdobou a organzami, kamienkami, poharmi, bizuteriou a inou vyzdobou atd. (nedaleko toho veterana a tej dlhej limuziny);-) tie, co ste boli a zvazovali vyzdobu, tak sme sa urcite stretli;-) len to chcem poznamenat, ze aj ti znami z Ciech (majitelia firmy) boli mierne rozcarovani z pristupu organizatorov na Slov., lebo udajne za tu cenu, co platili za vystav.plochu tu, maju v Cechach dvojnasobok plochy (teraz nemali ani priestor na aranzovanie stolov atd., co inak bezne robia a ukazuju varianty)... okrem toho v cene boli volne vstupky len pre 3 osoby - vsetci ostatni, kt. pomahali navyse, si museli dokupit normalne plne vstupne na oba dni :-o okrem toho parkovne mali v cene len 2 auta na firmu a kedze oni z Ciech prisli 2 autami, mne hrozilo, ze si na tie 3 dni (vratane stvrtka, ked sme instalovali tovar na stoly atd) musim zaplatit este aj parkovne akoze "vyhodne na 3 dni" za 18 ci 20 eur, uz ani neviem ]-( (nastastie mi vstupku potom zohnali, inak by sa mi nechcelo calovat za vstup 2x5 eur no a parkovala som pri Auparku) :-| takze slavna Incheba takymto pristupom skor znechuti vystavovatelov, toboz ked pridu na Slovenko po prvykrat vystavovat, ako boli "nasi" :-S a ja som mala zmiesane pocity, ked som im musela vysvetlovat, ze "na Slovensku je to tak" :-(
Odpovedať
no, aj ja som bola sklamana- hladala som v prvom rade inspiraciu a namiesto toho tam bolo len kopec siat a obrucok :( Skoda
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze okolo 150 Eur na meter stvorcovy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mňa by zaujímalo či je nitra drahšia a bude tam este menej stánkov alebo to bude lepšie.aj ked našli sme šaty resp.strih aký mi sedí,obrúčky aké sa nám hodia a aké dáme urobiť.tam sme nekúpili nič,no poradili nám v každom stánku veľmi milí a ochotní ľudia.este že sme využili euro26 karty a mali zľavu na vstupnom.to sa mi zdalo naozaj dosť drahé
Odpovedať
ahojte, aj ja som sa bola pozriet a musim povedat, ze som sklamana. strasne vela ludi, k niektorym stankom (hlavne so satami a prstienkami) bolo velmi tazke sa prebojovat a ked som videla tie fronty na skusanie siat ;-( Neviem, ale cakala som od toho ovela viac.
Odpovedať
urcite mame sklamanie aj my, vobec toho tam nebolo tolko, malo siat na vyber a ziadna pestrost :( fakt, zbytocna cesta!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 ahoj, ja som bola vlani na výstave v nitre a tragédia. je to veľmi malinké- teda vlani. ale vybrali sme si obrúčky, nemuseli sme sa teda motať až do trenčína a objednali sme si ich potom cez net, kúpili sme manžetové gombíky, vlásenky...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikinka1111 vdaka za odpoved, ja som sa tam ani velmi nechystala, to len zo zaujimavosti ci to byva lepsie alebo horsie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?