Vysadenie antikoncepcie. Čo to so mnou urobí?

18. jan 201724860
  • @minina  Aha, ja to pochopila tak, ze se nevlezes do svatebnich satu 🙂

  • @chrissy11  To naštěstí ne, to bych se šla ai zastřelit do hlavy rovnou 😃

  • @barcelonka  trvalo mi to dlho pozno aj tristvrte roka 😞 ale neboj sa prejde to 🙂 len si kup nejaku pletovu vodu.Mne pomohol najviac clean and clear.

  • Sponzor fóra
  • @minina 😃 jasneee,to by sa stratilo 😃 ale to teraz este neplanujeme...aj ked clovek mieni a boh meni 😃
    drzim ti palce,nech sa ti podari dosiahnut idealne proporcie 🙂

  • @plavko  Díky, nějak se s tím musíme poprat co?🙂 Každopádně do HAK už nikdy víc nepůjdu.

  • ahojte baby chcela som sa opytat ci nemate nahodou niektora skusenosti s HAK znacky minerva?? dakujem🙂

  • @plavko  dakujem za odpoved aj za povzbudenie, uz som z toho na nervy 😠 ale aspon jedno pozitivum vahu mam stale tu istu, i ked zhodit by som mohla 😉

  • @lenlub1 ahoj, ja som brala minervu cca 2,5 roka

  • @bambulkatt.82 super posobi sauna...ja som bola len raz a uzavreli sa mi vsetky pory a mala som krasnu mat plet a kozu na celom tele...

  • @ivuss01  a ako si reagovala po vysadeni?🙂

  • @lenlub1 tak vysadila som ju v auguste, pretoze chceme druhe dieta, a po 7 mesiacoch mam stale nizku sliznicu maternice, ovulku som mala len raz a cykly po vysadeni 50 dnove +-3 dni, co sa tyka pleti prvy mesiac v pohode, a potom som sa zacala vyhadzovat ako 15 rocna, a tanto jav stale trva, stale skusam kadejake vodicky, zinok vit B a kadeco ine, ale boli to take velke bolave vyrazky, az vredy, na pravidelny menzes mi dr predpisala duphaston, tak uz je to lepsie, a ked som ju brala, mala som fajne pevne prsia, teraz sa mi stratili cca 2 mesiace po vysadeni 😢 ale znasala som ju super, len nebola chut na sex,

  • @ivuss01  ja ju planujem po 4 rokoch vysadit a teraz si ma normalne fest vystrasila :-O

  • @lenlub1  neboj, jak už tady hodně holek psalo, každý reaguje jinak, na mě se to skoro neprojevilo, jen mi dva měsíce trochu víc padaly vlasy, ale už se to spravilo. taky jsem trochu přibrala, ale to nejspíš bude tím, že se cpu a nehýbu se 🙂 já vysadila v listopadu, cyklus mám pravidelný, ani bolesti se nevrátily...

  • Já jsem zjistila, že jsem ani tak nepřibrala, ale strašně zadržuju v těle vodu. Tipuju, že to bude souviset i s tím, že mi už týden mešká první MS po vysazení a nic nenasvědčuje tomu, že by byla na cestě... V lékárně mi poradili kopřivový čaj, tak ho poctivě piju a myslím, že se to zlepšuje. Pokud máte problémy s váhou, může to být nedostatek nějakých prvků )sodík, draslík), štítná žláza a nebo rozházené hormony. Já jsem první 2 věci vyloučila (po testech to mám v pořádku) a hormonálního nic brát nechci, takže plánuju cvičení podle Mojžíšové. Doporučujou to na rozházenej cyklus a pokazit se tím asi nic nemůže... Jinak ple´t a nehty mám po vysazení naprosto luxusní, naopak kamarádka zas trpí právě na tohle, takže je to u každé jiné...

  • @lenlub1 ale kazda reaguje inak, ja som takto, ty mozes uplne inak,

  • Sponzor fóra
  • Zdravím holky.. tak jsme se s přítelem po cca 6 letech užívání antikoncepce rozhodli vysadit.. miminko ještě nechceme, takže zvolíme nějaký jiný druh antikoncepce (uvažuji o tom Pharmatexu🙂..
    Tak nějak cítím, že bych to měla už udělat, zdá se mi, že mám zanesené tělo a už si vůbec nevzpomínám jaké to je prášky v sobě nemít..

    Sama jsem zvědavá co to se mnou udělá.. doufám jen, že změny budou pozitivní🙂 např. těch 10 kilo co jsem přibrala v průběhu užívání by klidně mohlo odejít.. nezlobila bych se 🙂

  • @maruska116  Ahoj, budu držet pěsti, aby všechno proběhlo v pohodě. 😉 Také jsem jsem najednou měla pocit, že už bych po skoro 10 letech měla s prášky skončit, tak jsme to s přítelem probrali a dohodli se, že je vysadím. Můžu říct, že se vůbec nic nestalo. Jen se mi trochu zpozdila menstruace, ale co tu holky popisují se mi naštěstí vyhnulo.

  • @eliska_z děkuji, snad to bude v pohodě 🙂 ony jsou ty následky zřejmě u každého individuální.. doufám, že se mi ty nepříjemnosti vyhnout.. už se docela těším až budu cítit, že moje tělo zase funguje přirozeně 🙂

  • @maruska116  musím říct, že je to opravdu znát, cítím se mnohem líp, když už do sebe nic umělého nervu 🙂

  • @evka2011  tak to je super doufám, že to u mě bude stejné..🙂 a nějaké výrazné změny na sobě pozoruješ?

  • Ahoj holky, beru antikoncepci (Minervu) 4 roky plánuju že ji vysadím. Nechci ji brát moc dlouho. Mám svatbu v září. Bojím se ale co to se mnou do té doby udělá. Nemá někdo zkušenosti s tímto druhem prášků? Po svatbě bych už chtěla nějak začít se snažením o miminko. Přítel by už chtěl.

  • @mysutkaaa  ahojky já teda beru Lyndynette, ale vysazuju už teď.. svatba je taky v září.. pokud se se mnou něco stane bude ještě čas to kdyžtak řešit..🙂

  • @maruska116 Asi máš pravdu, ještě je čas něco ze sebou do té doby udělat. Sice miminko bych chtěla až po svatbě, ale vysadila bych už to teď - nechci abych později litovala, že jsem to brala tak dlouho.

  • @maruska116  Ahoj, já taky beru Lyndynette, mám ji ještě na měsíc a půl a končim 😉 Svatbu mám 14 dní po vysazení, tak se snad tělo za tak krátkou dobu nezblázní 🙂 Na miminku začnem pracovat asi hned, ale spoléhám teda na to, že hned napoprvé neotěhotnim 😎

  • @mysutkaaa  právě.. taky z toho už mám blbý pocit a vlastně se celkově necítím fajn.. možná to není antikoncepcí, ale chci to vyzkoušet 🙂 do září je spousta času se vyrovnat s váhou, s pletí, s vlasama, prostě se vším..🙂


    @genevieve  to určitě ne, během 14 dní si to myslím, to tělo začne teprve pomalu uvědomovat, že se něco změnilo🙂 no uvidíme dám vědět.. já jsme poslední prášek vzala v pondělí🙂 jako miminko ještě nechci, budu mít státníce a taky si chci užít svatbu.. tak snad se podaří 🙂
    A s tím otěhotněním, aby ses nedivila 😃

  • @maruska116  Tak mě by nevadilo, kdybych otěhotněla hned, ale šéfa by asi trefilo, kdybych se po svatbě vrátila a hned bych mu hlásila, že jsem těhotná 😃 No uvidíme... jsem zvědavá, jak se budeš cítit bez😉

  • @genevieve  já taky 🙂 jj v práci je to horší oznamovat, ale tak stane se no 😃

  • Holky a nemáte strach se na to vrhnout hned po vysazení? Četla jsem, že po dlouhodobém užívání HAK chybí tělu důležité vitamíny, které nepokryjete běžnou stravou, pokud nevíte, že vám chybí může to vést k neplodnosti, samovolným potratům nebo i problémům plodu a těžším porodům... Nejsem lékař, ale vím, že HAK je hroznej byznys a nedivila bych se, kdyby to byla pravda😞

  • @minina  Moje kamarádka je doktorka, sice ne gynekoložka, ale jelikož pracuje v nemocnici, stýká si s doktorama z oboru a ti jí říkají, že riziko samovolného potratu nebo nějakých komplikací spíš souvisí s vyšším věkem rodiček, doktoři prý šílí z toho, když k nim přijde ženská po třicítce a stěžuje si, že má problémy, když do sebe posledních 10 let rvala antikoncepci. Takže já se nebojím a po svatbě se do toho vrhám po hlavě 😃 Navíc to třeba hned nepůjde (moje švagrová už se snaží od prosince 2010 a pořád nic) a nakonec nějaká pauza hned bude. S těma chybějícíma vitamínama mi to přijde blbost, byla jsem na podzim na celkový prohlídce (kvůli práci) a žádnej nedostatek mi nezjistili, takže to může být spíš životním stylem a tím, co člověk jí.

  • @genevieve  No mě taky nic nezjistili, ale jsem přesně to, o čem píšeš, po 30 a 10 let jsem do sebe rvala HAK🙂)

Pridaj príspevok

    Nenašli ste čo ste hľadali?

    hľadať len v názvoch tém