Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
ok ja uz ani neviem pisat
Odpovedať
Profilova fotka
a ja rozmyslam, co je to za nova skratka :-D
Odpovedať
heeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
co robkas, Sis?
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim vas som len na skok pri PC vcera nic moc a kedze skuska je od slova skusat :-D :-D :-D tak idem skusit stastie dnes :-) snad to nedomrvim tak jak vcera ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( vobec to nebolo tazke len ja truba som sa zamotala a uz ... tak dnes hadam na Ecko dako zvladnem, ked uz vyse tyzdna nespavam vcera som poobede zalalha a vstala az dnes o 8:00 takze vybuska idem na to :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak a hned sa aj lucim x-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme za info, Qietok
Odpovedať
myslíme na Teba qietocek ;-) x-) držkaj sa :-) mirka,už si sa aj vrátila od zubárky?veľmi Ťa potrápila? =-)
Odpovedať
ahojte babizne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, Lubka, uz 9,15 som bola spat. Mam zubarku blizko roboty, bola to len prehliadka bez kazov. :-) ahoj, Sonicka ;-)
Odpovedať
ahoj ahoj soni x-) mirka,tak to je super...mne padala sieť :-( ale už je dobre...nechcem to zakríknuť :-N idem sa chystať na obedík...čo si mala fajnového?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes segedinsky a gulasovu polievku a ako pozornost dali zakustek v tvare srdiecka :-) (bola som v inom podniku ako inokedy, kde bezne raz za tyzden je v menu zakusok) ty si co varila, Lubka? este si tu, Soni?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nám včera mamka nabalila mäsko a ryžu :-N takže som sa netrápila,no na zajtra by som chcela spraviť niečo bezmäsité ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
palacinky :-D
Odpovedať
ja dnes nemam obed lebo som si zabudla orazit a dnes sme mali mat tiez valentinske prekvapenie no teda aj maju ;-)
Odpovedať
sonulienka fiiiiiiiha a ty si kto
Odpovedať
Profilova fotka
co mas nove, Sonicka?
Odpovedať
ale v podstate vsetko po starom, chceme konecne kupit nejaky bytik kym nebudu stat miliardy ;-) silvinecka ty sa uz nepamatas hihi este minuly rok som si tu pisala a stale ste si nas plietli so sonulou hihi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, mate nejaky vo vyhlade? Prave dnes rano som citala ako vyskocili ceny za posledny polrok... tozvie, kedy sa zastavia ]-(
Odpovedať
ved prave, zatial mame jeden, no terajsi majitelia chcu kupit domcek a kym si ho nenajdu tak budu byvat v tom byte, ale mozno si s nimi urobime taku predbeznu kupno-predajnu zmluvu aby nam to dali za tuto cenu a nestalo sa ze o dva mesiace zvysia :-) lebo tie ceny rastu jedna radost ale nie pre kupujucich :-S
Odpovedať
mirka,manželík sa rozhodol že na zajtra chce špagety...jak fajne...nemám veľa roboty ;-) :-D :-D :-D soni a zatiaľ ako bývate? U rodičov? =-)
Odpovedať
nie sme v prenajme a nechcem to velmi zakriknut ale zatial mame dobre najomne :-D
Odpovedať
ja by som sa tiež chcela sťahovááááť... |-| ;-)
Odpovedať
koľkoizbový ste si vyhliadli? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmmm, nemam s tym skusenosti, Soni, ale asi je to dobry napad. A tiez by ste mali istotu, ze byt nedaju niekomu inemu.
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, dobre, ze ti dal manzel aspon tip. Aj vy ste v podnajme?
Odpovedať
my sme si vyhliadli trojizbovy :-) no uvidime ako sa nam to podari :-D
Odpovedať
mirka IP ach to je sen,soni x-) držím palčeky ;-)
Odpovedať
aj u vás je vonku tak škaredo a zima? :-|
Odpovedať
dakujem, budem to potrebovat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?