Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ok ja uz ani neviem pisat

• a ja rozmyslam, co je to za nova skratka 😃

• heeeeeeeeee

• Sponzor fóra
  • co robkas, Sis?

• zdravim vas som len na skok pri PC vcera nic moc a kedze skuska je od slova skusat 😃 😃 😃 tak idem skusit stastie dnes 🙂 snad to nedomrvim tak jak vcera 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vobec to nebolo tazke len ja truba som sa zamotala a uz ... tak dnes hadam na Ecko dako zvladnem, ked uz vyse tyzdna nespavam vcera som poobede zalalha a vstala az dnes o 8:00 takze vybuska idem na to 😃

• tak a hned sa aj lucim 😵 papa

• dakujeme za info, Qietok

• myslíme na Teba qietocek 😉 😵 držkaj sa 🙂
    mirka,už si sa aj vrátila od zubárky?veľmi Ťa potrápila? 🤔

• ahojte babizne 🙂

• ano, Lubka, uz 9,15 som bola spat. Mam zubarku blizko roboty, bola to len prehliadka bez kazov. 🙂

ahoj, Sonicka 😉

• ahoj ahoj soni 😵
    mirka,tak to je super...mne padala sieť 😞 ale už je dobre...nechcem to zakríknuť 😬
    idem sa chystať na obedík...čo si mala fajnového?

• dnes segedinsky a gulasovu polievku a ako pozornost dali zakustek v tvare srdiecka 🙂 (bola som v inom podniku ako inokedy, kde bezne raz za tyzden je v menu zakusok)
    ty si co varila, Lubka?

este si tu, Soni?

• nám včera mamka nabalila mäsko a ryžu 😬 takže som sa netrápila,no na zajtra by som chcela spraviť niečo bezmäsité 😉

• palacinky 😃

• ja dnes nemam obed lebo som si zabudla orazit a dnes sme mali mat tiez valentinske prekvapenie no teda aj maju 😉

• Sponzor fóra
  • sonulienka fiiiiiiiha a ty si kto

• co mas nove, Sonicka?

• ale v podstate vsetko po starom, chceme konecne kupit nejaky bytik kym nebudu stat miliardy 😉
    silvinecka ty sa uz nepamatas hihi este minuly rok som si tu pisala a stale ste si nas plietli so sonulou hihi 😃

• Soni, mate nejaky vo vyhlade? Prave dnes rano som citala ako vyskocili ceny za posledny polrok... tozvie, kedy sa zastavia 😠

• ved prave, zatial mame jeden, no terajsi majitelia chcu kupit domcek a kym si ho nenajdu tak budu byvat v tom byte, ale mozno si s nimi urobime taku predbeznu kupno-predajnu zmluvu aby nam to dali za tuto cenu a nestalo sa ze o dva mesiace zvysia 🙂 lebo tie ceny rastu jedna radost ale nie pre kupujucich 😒

• mirka,manželík sa rozhodol že na zajtra chce špagety...jak fajne...nemám veľa roboty 😉 😃 😃 😃
    soni a zatiaľ ako bývate? U rodičov? 🤔

• nie sme v prenajme a nechcem to velmi zakriknut ale zatial mame dobre najomne 😃

• ja by som sa tiež chcela sťahovááááť... 😴 😉

• koľkoizbový ste si vyhliadli? 🙂

• Hmmm, nemam s tym skusenosti, Soni, ale asi je to dobry napad. A tiez by ste mali istotu, ze byt nedaju niekomu inemu.

• Lubka, dobre, ze ti dal manzel aspon tip. Aj vy ste v podnajme?

• my sme si vyhliadli trojizbovy 🙂 no uvidime ako sa nam to podari 😃

• mirka IP
    ach to je sen,soni 😵 držím palčeky 😉

• aj u vás je vonku tak škaredo a zima? 😐

• dakujem, budem to potrebovat 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém