Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • si vcera tie vzorce riesila 🤔

• rano ano a potom som celu pracu dokoncievala na odovzdanie

• ja som vcera hasila co horelo po 3dnoch dovolenky ...

• Sponzor fóra
  • to byva tazke...
    uz si sa trosku vyhrabala zo vsetkych tych papierov?

• no pomaly 😬 ale ide to 😎 hlavne ze to nie je systemom jeden papier vybavis a dva pridu zatial je to nastastie naopak dva vybavim a len jeden pribudne 😃 😃 😃 takze z kopy ubuda 😃 😃 😃

• dobre, ze ta nezavalia 🙂 a mas nad nimi kontrolu

• snazim sa mat kontrolu sama nad sebou 😃 😃 😃 a tym papierom mozem nadavat kolko chcem 😬 😃 😃 je im to sumi fuk

• pozerala si vcera nove relacie na JOJ po 20. hod?

• nie nebola som doma, len ten zaver som videla jak ho nacapala na tej ubytovni 😛 ma tak napadlo ze je vemi lahko sa stat milenkou zenateho... ta musela byt riadne v soku 😦

• a aka bola este nova? ja som len ten zaver nevery videla

• tiez som videla zaver: toho na ubytovni a predchadzajuci prispevok ako pristihla manzelka ucitela autoskoly so ziackou kdesi pri lesiku v aute
    totalne som bola z toho znechutena... dost malo skryli aj identitu ludi... to zahmlenie tvare bolo dost slabe 😒

• aj mne sa zdalo ze malo maskovali tvare

• ked som mala dovolenku, vo stvrtok mi prisla SMS od kolegu, nic len dobre rano /ked som v praci zela po telefone/ som to brala ze nie som v praci tak poslal SMS a ze ma chcu zobudit 😃 😃 😃 netusil ze som sla na skusku a ze som uz bola hore ... a dne som sa dozvedela ze on pisal SMS po 1x a pisal ju preto ze bolo valentina 😦 😦 😦 uz ma to zacina stvat, mam ho rada ako kolegu, dobreho kamarata ale tam to pre man konci! proste pre mna je "po zaruke" tym ze je zenaty a ma rodinu, budem sa snim musiet zas porozpravat ze to prehana a ze jeho manzelku by jeho pozornost tesila na rozdiel odo mna 😒

• to ten isty, co si s nim riesila cosi podobne ku koncu roka? minule to nepochopil? co vystraja, ked ma doma zienku 😕 😠

• jj ten isty 😬 😦 😕 uz sa pomaly zacinam bat ho aj o nieco poprosit nech si to zas inak nevysvetli 😬 😬 😬

• Sponzor fóra
  • som mala pocit, ze to pochopil a ze sa snazi a tyzden ci dva spat chodil taky spokojny boli dakde na zabave ci plese /deti boli u babicky na vikend/ a chodil taky vysmiaty proste mala som pocit ze je vsetko OK a teraz... zas je tam kde po firemnej akcii...

• uz som sa snazila byt aj moc moc protivna na neho 😠 😠 😠 ze snad ho to prejde a on mi doniesol lizatko 😬 a ze ci viem aka som "podarena" ked sa hnevam a vrcim na neho 😠

• koncim svoje vylievanie, ked sa tu zajtra ukaze hodim s nim rec a basta!

• 😠 hmmm, skus mu to este raz vysvetlit a hadam pochopi. drzim palceky 😉

pisem trosku neskor, bo maturujem nad faxom

• neboj zmaturujes na 1* 😉 😵

• no ak sa zajtra zastavi, hodim rec mala by som tu byt sama

• podarilo sa 🙂
    budem na teba zajtra mysliet 😉
    normalne u nas prsi 😒

• tu je tak divne, take akokeby sero ci co no straaaaasne ma z toho oci rezu 😦

• este bol vcera novy Panelak - 1.cast, hned po Nevere

• tak to som uz spala pri tom asi 😛 😃 😃

• aj ja som sla po Nevere buvat

• dnes idu na prime velmi krehke vztahy na to sa tesim 😃

• ja som bola u nasich tak som sla po nevere domov a pouzila TV ako uspavaci prostriedok 😃

• aj my sme boli chvilu u nasich

kedysi som pozerala krehke vztahy, no teraz uz nie... tesim sa na pokracovanie Ordinacie

• tu som nesledovala

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém