Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
si vcera tie vzorce riesila =-)
Odpovedať
Profilova fotka
rano ano a potom som celu pracu dokoncievala na odovzdanie
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vcera hasila co horelo po 3dnoch dovolenky ...
Odpovedať
Profilova fotka
to byva tazke... uz si sa trosku vyhrabala zo vsetkych tych papierov?
Odpovedať
Profilova fotka
no pomaly :-N ale ide to 8-) hlavne ze to nie je systemom jeden papier vybavis a dva pridu zatial je to nastastie naopak dva vybavim a len jeden pribudne :-D :-D :-D takze z kopy ubuda :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, ze ta nezavalia :-) a mas nad nimi kontrolu
Odpovedať
Profilova fotka
snazim sa mat kontrolu sama nad sebou :-D :-D :-D a tym papierom mozem nadavat kolko chcem :-N :-D :-D je im to sumi fuk
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala si vcera nove relacie na JOJ po 20. hod?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nebola som doma, len ten zaver som videla jak ho nacapala na tej ubytovni :-p ma tak napadlo ze je vemi lahko sa stat milenkou zenateho... ta musela byt riadne v soku 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a aka bola este nova? ja som len ten zaver nevery videla
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som videla zaver: toho na ubytovni a predchadzajuci prispevok ako pristihla manzelka ucitela autoskoly so ziackou kdesi pri lesiku v aute totalne som bola z toho znechutena... dost malo skryli aj identitu ludi... to zahmlenie tvare bolo dost slabe :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa zdalo ze malo maskovali tvare
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked som mala dovolenku, vo stvrtok mi prisla SMS od kolegu, nic len dobre rano /ked som v praci zela po telefone/ som to brala ze nie som v praci tak poslal SMS a ze ma chcu zobudit :-D :-D :-D netusil ze som sla na skusku a ze som uz bola hore ... a dne som sa dozvedela ze on pisal SMS po 1x a pisal ju preto ze bolo valentina 8-( 8-( 8-( uz ma to zacina stvat, mam ho rada ako kolegu, dobreho kamarata ale tam to pre man konci! proste pre mna je "po zaruke" tym ze je zenaty a ma rodinu, budem sa snim musiet zas porozpravat ze to prehana a ze jeho manzelku by jeho pozornost tesila na rozdiel odo mna :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to ten isty, co si s nim riesila cosi podobne ku koncu roka? minule to nepochopil? co vystraja, ked ma doma zienku :-. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jj ten isty :-N 8-( :-. uz sa pomaly zacinam bat ho aj o nieco poprosit nech si to zas inak nevysvetli :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som mala pocit, ze to pochopil a ze sa snazi a tyzden ci dva spat chodil taky spokojny boli dakde na zabave ci plese /deti boli u babicky na vikend/ a chodil taky vysmiaty proste mala som pocit ze je vsetko OK a teraz... zas je tam kde po firemnej akcii...
Odpovedať
Profilova fotka
uz som sa snazila byt aj moc moc protivna na neho ]-( ]-( ]-( ze snad ho to prejde a on mi doniesol lizatko :-N a ze ci viem aka som "podarena" ked sa hnevam a vrcim na neho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
koncim svoje vylievanie, ked sa tu zajtra ukaze hodim s nim rec a basta!
Odpovedať
Profilova fotka
]-( hmmm, skus mu to este raz vysvetlit a hadam pochopi. drzim palceky ;-) pisem trosku neskor, bo maturujem nad faxom
Odpovedať
Profilova fotka
neboj zmaturujes na 1* ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak sa zajtra zastavi, hodim rec mala by som tu byt sama
Odpovedať
Profilova fotka
podarilo sa :-) budem na teba zajtra mysliet ;-) normalne u nas prsi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tu je tak divne, take akokeby sero ci co no straaaaasne ma z toho oci rezu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
este bol vcera novy Panelak - 1.cast, hned po Nevere
Odpovedať
Profilova fotka
tak to som uz spala pri tom asi :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som sla po Nevere buvat
Odpovedať
Profilova fotka
dnes idu na prime velmi krehke vztahy na to sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola u nasich tak som sla po nevere domov a pouzila TV ako uspavaci prostriedok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme boli chvilu u nasich kedysi som pozerala krehke vztahy, no teraz uz nie... tesim sa na pokracovanie Ordinacie
Odpovedať
Profilova fotka
tu som nesledovala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?