Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Jeanka a co sa ti stalo? A auticko uz mas opravene?
Odpovedať
nestalo sa mi nic, len ma z nicoho nic zacalo boliet lytko, tak sme sa so vseobecnou zlakli ci to nie je zapal zil ako pred 2 rokmi.. nastastie nie.... auticko je u uja servisaka a uz ho skrasluju... bez neho som stratena ... som prejazdila dnes 600 sk na taxikoch, lebo nemozem teda chodit.... a ma posielala krizom krazom cez celu BA, mytna, ruzinov, petrzka, domov... ]-(
Odpovedať
No pekne. Veru auto uz nieje luxus, ale nevyhnutnost. Tak daj rychlo nohu doporiadku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne no maco sa niekedy vyziva v chodeni v kosielke a slusnych gatoch.. skor to bude o tej hudbe x-) janka no este ze ti nic vazne nie je.. kedy budes mat auticko?
Odpovedať
cau herecka :-D hlavne ze ti nic nie je, dali ti nejaky gel na to?
Odpovedať
No a tu hudbu, to by uz vobec nezniesol :-)
Odpovedať
taky ale len cisto prirodny musim a som ako vojak z pustnej burky obviazana..... :-D :-D moj swistik bude hotovt az vo stvrtok asi... ;-(
Odpovedať
Swistik. Vsetci to auto tak volaju. Super mu to sadne. A inac sa mas dobre? Som ta tu dlho nestretla.
Odpovedať
ani ja som vas uz dlho nestihala citam, inak dobre sa mame.... :-) ... s manzelom :-D ale teraz este cakam na materialy od kolegu a budem doma pracovat :-( :-( a co vy co mate v globale nove?
Odpovedať
jani niiiic, ale klabosime tu priebezne o nicom :-D musis vecer dohnat? ja sa tiez od obeda priebezne flakam, takze si ma to pocka zajtra skoro rano.. :-(
Odpovedať
A co je s tym stretkom? Kedy bude nejake?
Odpovedať
som pisala do tej temy prave.. bola debata ze by mohlo byt piatok, ale nepamatam si ci padli nejake konkretne datumy
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani a inak sa to ako vyvija? dobre? inak teraz su tu tri janky zasa :-) mna robota vzdy dobehne, ale snazim sa nebrat si ju domov.. a uz sa zacinam aj ja citit blbo, takze pojdem rovno domov do postele... stretko urcite dame.. idem popozerat terminy.. ;-)
Odpovedať
no ja mozem stale. Ak ma neskoli migrena ;-) Ja musim ist dnes este do skoly ;-( Boze vobec sa mi tam nechce :-( Uz nech to mam za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
janne terminy stretka kuk v nasej stretkovej teme.. teda samozrejme vsetky stretavania chtive babule :-D
Odpovedať
Bez ja som sa preto pytala, lebo vazne neviem aka je to tema. Pls help. Napis nazov temy.
Odpovedať
bratislava - zajdeme na kafčo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... jani :-D :-D :-D
Odpovedať
No a co ked som blondina ]-(
Odpovedať
jani dufam ze sa uz konecne stretneme aj my dve ;-)
Odpovedať
No to dufam x-) Ale ako som tak pozerala, tak ak to bude v piatok, tak ja budem len chvilku.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nebud :-D ved aj ja som blondina a co ;-) nedala som ziadny piatok, neboj
Odpovedať
baby TERAZ som na to prisla, preco sa mi zda v poslednom case, ze som hlupa.. to bude tym, ze som postupne zosvetlovala a zosvetlovala vlasy a teraz mam dost svetle :-D :-D :-D
Odpovedať
No a? Ja sa za to nehambim. Obcas mi to nezpaluje. Ale ja to vzdy nejako ospravedlnim. Napr. dnes je pondelok a uz je porkocily cas. Bez kedy sa chystas domov?
Odpovedať
Profilova fotka
jani uz aj idem.. zoberiem ta?
Odpovedať
Vdaka, ako tak pozeram na pocasie a co sa chysta, tak tu asi posedim. Musim do tej skoly. Len som myslela keby si sla neskorej ;-) Pekny zvysok dna.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jasne.. papa aj vam este pekny vecer.. vecer som spat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ajojte babule.. konečne som tu po dlhšom čase.. nejak bolo strašne veľa roboty.. otvárame nové pobočky, tak som zaškolovala a zaškolovala.... a nedostala som sa na net.. čo tu máte nové??
Odpovedať
Profilova fotka
uf, ako sa to tu rozbehlo... moj manzelik ma 17.12. narodky a vyrocie - 4te mame vo februari, my sme Valentinkovy parik x-) :-p sisi: mne neprisiel recept v IP... ci to bol nejaky z tych mojich? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi poslem ti ten recept?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?