Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • matka 13tt 😃 a dakujem

• Jej jak to rychlo leti. Uz mas toho dost za sebou 😉

• jani hej, hlavne vracania 😃

• Sponzor fóra
  • tak to som ja mala zrovna vtedy svadbu 🙂
    inak užívaj si tehotenstvo, je to krásne, prvé tri mesiace mi bolo stráááááááášne zle, dokonca aj na vlastnej svadbe, ďalšie tri mesiace sú pekné, to je fajn obdobie, a posledné tri, teda hlavne ten deviaty mesiac je brutus, slonica nepohyblivá, čo zje všetko, čo jej príde pod ruky 😃
    ale mesiac po pôrode by som povedala, že je ten "naj", tzv. babyblues ma neminulo, takže keď bábo plakalo, tak som si občas poplakala s ním, lebo som fakt netušila prečo plače, ale teraz je nám strašne fajn, už sme si na seba zvykli, a každý deň spraví niečo nové, úžasné
    zuzi, ja ťa nechcem strašiť, to je proste fakt!

• No ja z vlastnej skusenosti k tomu nenam co dodat, ale isto je to krasne.
    Zuzi a vcera si mala aj frabu, ci kedy som ta to videla. Takze uz je to hadam lepsie 😉

• jeeeeeeej baby, je to take zlate, ako si uzivate svoje tehulkovanie 😵 dufam, ze ked budem ja v tom, tak tu este budete cinne, respektive na konikovi 😃

• zuzi neboj, ak ma muz neodstrihne od netu 😃

• bez, preco by to robil 😃 zozeniem mu korbaciky 😃 mozno to zaberie ako argument 😉

• jeej zuzi to by bolo fajn, tento weekend ideme do ZA 😃

• Ahojte.
    Tak sa hlasim konecne v praci. Ako ste sa mali?

• nuz do vikendu isto nebudu 😞 ale snazim sa, ver mi 😃

• jani chybala si nam 😉
    zuzi to mi je jasne, este je asi aj skoro.. ale moc sa na ne tesim, mnam mnam

• ved co by som pre vas "troch" neurobila 😃

• Juj mne sa tak nechce pracovat. Uz som spravila vsetko ine, len nie to co by som mala.

• ani mne Jane, a pritom mam tolko roboty 😦

• Sponzor fóra
  • Veru. Ale pomaly zacinam.

• zuzi diiik 😃
    jani mi hovor, uz hodinu som sa mala ucit.. zatial iba jem a surfujem 😛

• heh, zuzi, ako statnice? 😃 za chvilu to snad budes mat za sebou hm?
    tiez mame toho dost v tomto semestri, 13 skusok 😦 dovolenka vycerpana len na ucenie

• Boze ja na skolu ani nemyslim. Ale mala by som zacat. No dnes len robota.

• jani, ja skuskujem uz od aprila 😦 skoro kazdy tyzden cosi 😠

• zuzi ty brdo 13skusok, slusny zaberak..
    no moje statnice, teraz ma caka posledna 26.5. a potom este ten opravak v septembri... tam ma dotiahnu iba vysokozdviznym vozikom 😬

• bez: je to zaberak, v zime sme takmer nic nerobili, vsetko presunuli na leto, teraz neviem, co skorej 😢
    kedy mate termin? v oktobri? 😃 to ti bude drobec snad pomahat 🙂

• Zuzi ale bude velmi vzdelany, lebo sa to vsetko uci s tebou.

• take presuvacky su naprd, hlavne v lete sa tazsie uci ako v zime
    jani neviem, hlavne ho tym strasne stresujem, chuda moje male

• Ale neboj, isto mu je dobre. A ozaj z toho bude mudre. Ale ono bude mudre aj tak...

• Caute baby 🙂 Dnes ste sa ale rozpisali 😬
    Aj ja sa pridavam k vam skolopovinnym 😃 😃 , dnes mam na programe pisanie prace, takze sa tesim 😃 A buduci tyzden zacina skuskove 😬
    Janne, my by sme mohli dat nejake skolske stretko, v poslednej dobe sa v skole vyskytujem celkom casto 😃
    Bez, neboj, vsetko zvladnes, hlavne bud v pohode 😉
    My mame dnes so starkym druhe vyrocie chodenia a presne rok od zasnubenia 😵 😵 Asi si kupim kvietok 😃 😃

• mary: jeeeeej 😵

• Jej vy ste tak kratko spolu? To stretko berem, ale asi az buduci tyzden, lebo tento sa tam nechystam.

• janne: hm kratko a predsa navzdy 😃

• Janne, super, tesim sa na stretko 😬 😃 😃 A manzelik sa uz ma lepsie ? 🙂
    No, asi to vyzera ze sme spolu kratko, ale ked milujes, nie je co riesit 😃 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém