Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano jeanka, on je stale slusny a usmiaty a podobne :-D
Odpovedať
fifi ved ty si to cele nepochopila :-D :-D my si tu z neho robime kozy :-D to je uplne do zivota nepouzitelny chlap... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeanka: neboj pochopila, to ja sa len tvarim ako blondinka :-D ;-)
Odpovedať
Jako, ze nepouzitelny? Ved taka hviezda s tolkymi penazmi 8-) Ale ja by som nemenila :-D
Odpovedať
sorry ja som si predtym nerefreshla stranku :-D :-D mam pocit ze sme tu dnes vsetky take blondynky... boze musim robit aspon na bakalarke.. ked som sa uz chvilu tvarila ze robim nieco aj pracovne :-D
Odpovedať
Pracovne na MS? JA sa tak tvarim cely den. Aj ked zbytocne, lebo som tu sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dnes tu uz asi nikto nie je :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Bez, ja som tu na chvilku :-) Ako ide ucenie ? Ja som sa prave dozvedela, ze nam zrusili skusku co mala byt v utorok :-N Takze mozem ist nerusenen umyvat okna :-D Teda Jeana, takato pocta....autogram nemas ? :-D :-D :-D Teda pre mna, k tym plagatom co mam po stene by som strasne chcela obohatit svou zbierku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo ako sa mate?
Odpovedať
Ahoj Bez. Nemas nahodou cislo na Arusku zo Samorina? Pisala, ze ma male maciatka a je surne dnes chcem kocurika :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bez, ty sa pochval ako sa mas :-D u nas pracovne- ako inak... ale aspon je krasny den, a to ze je dnes "prveho zamrznuteho" :-D
Odpovedať
Veru. Zamznuty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute baby, ako ste viikendovali ? x-) Jani, Ty stale len same zvery zhanas, minule kravu, teraz kocura :-. :-D :-D
Odpovedať
No ale teraz je to aktualne.
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru Mary, mas pravdu :-D my mame doma uz dve ovecky :-D kravicka by sa nam nehodila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani veru nemam.. skus jej napisat IP.. preco ju potrebujes uz dnes?? zuzi no ja zasa vraciam, takze normalka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani a naco ti je macicka? :-D bez: :-S 8-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, drz sa... |-| :-) Jani, fakt, naco Ti je tak urgentne kocurik ? :-D :-D
Odpovedať
Zuzi pisala,ze mam male macicky a ja jednu chcem. Tak som myslela,ze jej zavola, keby nahodou dnes nebola na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. bez chúďa malé ti dá teda zabrať.. :-S
Odpovedať
No urgenten ani nie. Len v piatok mi niekdo otravil mojho milacika a ja som teraz velmi smutna a preto chcem co najskor nahradu, aby som na neho prestala mysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
jani: ;-( ake krute....
Odpovedať
Veru. Cela rodina plakala. A najhorsie je vidiet ho ako sa trapi a ty mu nemozes pomoct ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to mi je luto :-( Aj my u nasich mame macky a kazdy rok su male, asi budu aj tento rok, ak by to bolo aktualne, tak Ti podarujem aj vsetky maciatka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chúďatko kocúrik.. :-|
Odpovedať
Dakujem, staci mi len jeden :-N Keby este bol taky ukecany ako bol ten nas, tak by bolo super.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, kedykolvek budes chciet macicku, tak mi daj vediet, neviem sice presny dodaci termin :-D ale kazdy rok su aj dva krat a je ich tolko ze tatko ich musi topit :-(
Odpovedať
No ja viem co to je. My sme mali macku ktora 2 krat do roka mala aspon 5 maceniec a rodila do 13 rokov. Takze plus minus, krat deleno je to skoro 100 maciek. Ale nikdy sme ani jednu nezabili. Vzdy som ich niekomu dala. Az napokon nemame ziadnu.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani tak to je dobre, ze si ich mala komu dat...u nas ma macky skoro kazdy a nikto nechce :-| A ked si vezmes, ze by sme si ich nechali, tak to by nebolo len 100 maceniec od 1 macky, ale kazda z tych mladych by mala tiez dalsich sto, a ta dalsich sto...no skoro ako potkany a to sa fakt neda.... :-|
Odpovedať
Veru. Ale ja som si uz nasla maciatko. v piatok si ho mozem zobrat. dnes ho idem pozriet. Tak sa na neho tesim. Istotne bude krasne.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?