Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • ved ano jeanka, on je stale slusny a usmiaty a podobne 😃

• fifi ved ty si to cele nepochopila 😃 😃 my si tu z neho robime kozy 😃
    to je uplne do zivota nepouzitelny chlap... 😃

• jeanka: neboj pochopila, to ja sa len tvarim ako blondinka 😃 😉

• Sponzor fóra
  • Jako, ze nepouzitelny? Ved taka hviezda s tolkymi penazmi 😎
    Ale ja by som nemenila 😃

• sorry ja som si predtym nerefreshla stranku 😃 😃
    mam pocit ze sme tu dnes vsetky take blondynky...
    boze musim robit aspon na bakalarke.. ked som sa uz chvilu tvarila ze robim nieco aj pracovne 😃

• Pracovne na MS? JA sa tak tvarim cely den. Aj ked zbytocne, lebo som tu sama.

• ahojte, dnes tu uz asi nikto nie je 😬

• Cau Bez, ja som tu na chvilku 🙂 Ako ide ucenie ? Ja som sa prave dozvedela, ze nam zrusili skusku co mala byt v utorok 😬 Takze mozem ist nerusenen umyvat okna 😃
    Teda Jeana, takato pocta....autogram nemas ? 😃 😃 😃 Teda pre mna, k tym plagatom co mam po stene by som strasne chcela obohatit svou zbierku 😃 😃

• halooo ako sa mate?

• Ahoj Bez.
    Nemas nahodou cislo na Arusku zo Samorina? Pisala, ze ma male maciatka a je surne dnes chcem kocurika 😬

• ahoj bez, ty sa pochval ako sa mas 😃
    u nas pracovne- ako inak... ale aspon je krasny den, a to ze je dnes "prveho zamrznuteho" 😃

• Veru. Zamznuty 😃

• Caute baby, ako ste viikendovali ? 😵
    Jani, Ty stale len same zvery zhanas, minule kravu, teraz kocura 😕 😃 😃

• No ale teraz je to aktualne.

• veru veru Mary, mas pravdu 😃 my mame doma uz dve ovecky 😃 kravicka by sa nam nehodila 😃

• Sponzor fóra
  • jani veru nemam.. skus jej napisat IP.. preco ju potrebujes uz dnes??
    zuzi no ja zasa vraciam, takze normalka 😬

• jani a naco ti je macicka? 😃
    bez: 😒 😦 😬

• Bez, drz sa... 😴 🙂
    Jani, fakt, naco Ti je tak urgentne kocurik ? 😃 😃

• Zuzi pisala,ze mam male macicky a ja jednu chcem.
    Tak som myslela,ze jej zavola, keby nahodou dnes nebola na nete.

• ahojte baby..
    bez chúďa malé ti dá teda zabrať.. 😒

• No urgenten ani nie. Len v piatok mi niekdo otravil mojho milacika a ja som teraz velmi smutna a preto chcem co najskor nahradu, aby som na neho prestala mysliet.

• jani: 😢 ake krute....

• Veru. Cela rodina plakala. A najhorsie je vidiet ho ako sa trapi a ty mu nemozes pomoct 😢

• Jani, tak to mi je luto 😞 Aj my u nasich mame macky a kazdy rok su male, asi budu aj tento rok, ak by to bolo aktualne, tak Ti podarujem aj vsetky maciatka 😬

• chúďatko kocúrik.. 😐

• Dakujem, staci mi len jeden 😬 Keby este bol taky ukecany ako bol ten nas, tak by bolo super.

• Jani, kedykolvek budes chciet macicku, tak mi daj vediet, neviem sice presny dodaci termin 😃 ale kazdy rok su aj dva krat a je ich tolko ze tatko ich musi topit 😞

• No ja viem co to je. My sme mali macku ktora 2 krat do roka mala aspon 5 maceniec a rodila do 13 rokov. Takze plus minus, krat deleno je to skoro 100 maciek. Ale nikdy sme ani jednu nezabili. Vzdy som ich niekomu dala. Az napokon nemame ziadnu.

• Jani tak to je dobre, ze si ich mala komu dat...u nas ma macky skoro kazdy a nikto nechce 😐 A ked si vezmes, ze by sme si ich nechali, tak to by nebolo len 100 maceniec od 1 macky, ale kazda z tych mladych by mala tiez dalsich sto, a ta dalsich sto...no skoro ako potkany a to sa fakt neda.... 😐

• Veru. Ale ja som si uz nasla maciatko. v piatok si ho mozem zobrat. dnes ho idem pozriet. Tak sa na neho tesim. Istotne bude krasne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém