Svadba je za nami. Aké máte pocity?

27. apr 20173297
  • mary, my chodievame s drahym na lyzovacku kazdy rok na Donovaly, ale je to chata zamestnavatela, takze s tym ti asi moc nepomozem, ale skus cez google vyhladat nieco, myslim ze nieco take ako www.ubytujsa.sk alebo nieco podobne....

• vdaka baby 🙂
    aj ja poznam taketo stranky ako limba a podobne ale islo mi presne o to, ze ak mate neake dobre skusenosti sa podelit, my mame kontakt na jednych super pri zvolene na lyzovacku alebo letne dni ako stvorene ak by ste mali zaujem o kontakt piste rp 😃 😃 😃 😃

• maryloou ty nemozes spat? 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj
    nie len my mame casovy posun, a je o hodinu menej a kedze som koncila o 9 vecer a doma som bola okolo 10 pm tak som len vtedy dosla na net! a to bol ten cas 😎
    kamilla23 a ty ako to ze si tu bola v takom case?

• ahojte ranostajky 😃

• ja o takom case som uz v praci 😉

• a ja zase pri pc 😃 😃 😃 😃

• dobre ranko a dalsi tyzden pred nami 🙂
    a uz iba 4 tyzdne do vyrocia a ja stale nemam nic vymyslene

• ahoj kami - ja tiez este nemam nic vymyslene 😒

• ahoj dani, ved ty ani nemusis ty das romanovi ten najkrajsi dar co nosis pod srdcom 😉

• kami - ale to si bude musiet este minimalne mesiac po vyroci pockat 🙂

• myslim ze mu to nebude vadit 😉

• ok, tak mu kupim iba nejaku kartu a dopisem, ze darcek pride v auguste 🙂 😉

• Ahojte krasky,

vsimla som si, ze malibuu zmenila foto, uz sa im narodilo babatko, asi som nepostrehla, vieme co maju??? 😉

• ja som nevedela ani ze je tehu 🙂

• Sponzor fóra
  • mne sa zda, ze cakala dievcatko, ale nie som si ista..

• som sa pozeral do albumu tak maju chlapceka (29.5.) 😉

• aha, tak to potom bola crysmile 🙂

• Ahojte kocky....ja tiez rozmyslam nad darcekom...a stale nic... 😐

• ahojte zenusky 🙂
    moj manzelik vcera povedal , ze vyrocie oslavime v restike kde sme mali hostinu a urobime z toho tradiciu 😉
    velmi milo ma prekvapil 🙂 😃 😃

• Aj ja by som rada,ale na Slovensko sa nedostaneme 😞

• zlaty a tam kde ste mali oslavu v taliansku?

• Ano 14.jula tu....v restauracii kde sme boli spolu prvy krat ked sme zacali spolu chodit

• tak z toho mozte urobit tiez tradiciu 😉

• kami, aj my sa chystame oslavit nase prve vyrocie v restike, kde sme mali svadbu, zhodli sme sa na tom uz davno, a tiez z toho planujeme urobit tradiciu.. citili sme sa tam velmi dobre a samozrejme nas k tej restike vzdy budu viazat krasne spomienky 😉

• ahojte,
    no my sme sa tiez zhodli s manzelom na slavnostnej vecery 🙂 ale kedze sme mali hostinu v kastiely, tak tam vecera nebude moct byt, musime teda este vymysliet nejake miesto cinu 😃

• My to asi tiez poriesime tak nejako podobne, len si tiez musime najst nejaku prijemnu restiku, kedze tam, kde sme mali svadbu sa to neda 😉 Je to prakticke, netreba vymyslat nic nove a naozaj sa da z toho spravit pekna tradicia.

Babulky, chystate sa niekde na dovolenku??? My ano, ale este nevieme kam....

• kati my sa chystame ,,k malte,, ale aj tak sa tesim ved to bude nase hniezdocko 😃

inka ako ste s domcekom na tom vy?

zelam vam pekny vikend 😉 dnes som v robote iba doobeda ,ideme ku svokrovcom na vychod moc sa nam nechce v tom teple cestovat 500 km ,ale musime

• kde ste vsetky? uz dovolenkujete? 😉

• ahoj kami
    ja som tu ale neako to tu "mrzne" alebo skor topi sa 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém