Svadba je za nami. Aké máte pocity?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...už je to tak, už som "v tom" v chomúte tom manželskom... Milé sedmičky a sedmičiakovia, keďže už máme/máte všetky "po tom", rozhodol som sa založiť novú tému. Verím že spolu pokecáme o tom, aké to bolo, čo vyšlo a čo nie, aká bola svadobná noc, xixixi ;-) Ak chcete, podelíme sa spoločne s radosťami i starosťami, čo-to sa o sebe dozvieme, a keď bude treba, aj si poradíme v ťažkostiach, ktoré určite prídu... Takže: ak súhlasíte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa hlasim, asi ako prva...Takze vam sedmicky a vasim manzelom prajem krasne vyrocie vasej svadby. Je tomu uz rok, co sme si mi tu vsetky vospolok povedali svoje ANO so svojimi milovanymi. Dufam, ze za ten rok ste si na seba riadne zvykli, naucili sa jeden druheho chapat, spoznavat, respektovat a hlavne milovat. Taktiez dufam v to, ze niektory z vas ste si uz zalozili aj rodinky a bud uz mate prirastok v rodine, alebo ste len v ocakavani...nech je to ako chce, dolezite je, ze sa vam vasa rodinka veselo rozrasta a bude vas o nieco viacej. Netreba zabudat na vas spolocny domov...ci je to byt, alebo dom....kocne bez zvysky roidny...len vy dvaja a vase hniezdecko lasky. A co darceky na dnesny den? No, priznam sa, my sme v tomto troska iny, ako zvysok sveta...Ja nepotrebujem a ani si nepotrpim na ziadne dary, typu kvety, sladkosti ( aj tak drzim dietu ), ci sperky...My sme si s manzelom podarovali troska odlisny dar a to listky na metalovy festival do Vizovic...Masters Of Rock, kde si vychotname skvele rockove a metalove koncerty takych skupin, ako Def Lepard, alebo Tobasa Sammeta z Avantasia, ci Within Temptation a podobne...Proste sa poriadne vyjasime, vyblaznime, pojdeme aj na autogramiadu, kde od vzrusenia asi prestanem aj dychat. Tento metalovy festival sa sice bude konat az koncom tyzdna, ale uz teraz sa ho neviem dockat. A co vy? Ako ste sa nachystali na dnesny den?
Odpovedať
ahojte tak ja sa hlasim ako druha :-D my sme si pozreli svadobne video a ja som sa ako si rozlutostila a poplakala si ;-) vzdy ma to nejako chyti vcera sme sa boli prejst pri kastieli kde sme si povedali ANO a dnes by sme mali ist na veceru, kde sme mali svadobnu veceru nemame nachystane ziadne dari , ja som tak rozmyslala ze ked si uz teraz budeme davat dari po roku co si dame po 10,20,30..... rokoch??? pre mna je najvacsi dar ,ze ma Danko stale lubi a klape nam to spolu :-D ako pred 5,5 rokmi ked sme spolu zacinali, to to je to najkrajsie co mi moze dat
Odpovedať
baby toto vam odkazuje majadesign, kedze nemoze pisat do fora: ,,pozdravujem všetky sedmičky aj yogiho.a že nech pekne oslávia prvé výročie našich svadieb. aby ste mali také pekne počasie ako pred rokom,a aby naša láska ešte dlho horela k našim manželíkom a potom nech pribudnú aj detičky tým ktorí ešte nemajú , my budeme asi na pozemku kde staviame naše hniezdičko, a kde sme minulý rok oslavovali. tak ešteraz pozdrav baby odo mna aj danulík,aj kačiatko aj maryloou,inku, katarínu ,aj agiku no proste všetky -diki pá maja,,
Odpovedať
a este ma napadlo co tak pridat aktualne foto do albumu po roku , aby sme videli ako sme sa zmenili a ci nam manzelstvo prospieva ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte sedmulky, Kami, dobry napad, mohli by sme to zrealizovat. Ja sa citim po operacii fajn, myslela som si, ze to bude horsie, vysledky este nemam, ale verim, ze to bude dobre. PS: krasne prve vyrocie vsetkym :-D
Odpovedať
ahojte kocky, aj ja sa pridavam a prajem vam/nam vsetkym krasne vyrocie svadby :-) :-) :-) uzite si to a oslavte, ako sa patri :-) alebo ako si kazda z nas praje ;-) kami - dobry napad s tym foto, idem si dat nabit baterku do fotaku ;-) a vecer sa cvakneme..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja zelam vsetkym sedmickam aj sedmuliakom vela vela vela takychto krasnych vyroci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tiez sa pripajam k nasmu 1.vyrociu a prajem vsetkym parom to naj naj naj ....nech nam nikdy neprestane chybat to,co nas priviedlo az k prvemu vyrociu svadby...laska,respekt,porozumenie... Este raz vsetko najlepsie! :-D My sme zacali oslavovat vcera,isli sme k moru a kedze sa nemozme dostat na miesto,kde sme sa zabavali v den nasej svadby,tak sme si vybrali romanticku restauraciu tu... ;-) Pofotili sme sa,takze len co stihnem dam foto do albumu....a ostatne kocky tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez nemozeme vecerat na mieste nasej svadby, ale dali ste mi dobry napad, pojdeme sa tam teda vecer aspon vyfotit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojja som dostala nadhernu kyticu expresom,posla mi ju manzelik po jednom staom chlapovy skvetinarstva :-D a o tri tyzdne dostanem davno slubene steniatko x-) x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sedmicky :-) zelam prijemne oslavy a pekne prekvapenia ale hlavne aby to vsetkym vydrzalo. my neoslavujeme, po tolkych rokoch pred svadbou je ten jeden rocik akokeby nic, ale zase konikujeme - v januari 2009 by sme mali byt uplna rodinka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem sissik :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jej sisik gratulujem ved to je najkrajsi darcek ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, vsak to, najkrajsi darcek je drobec. inak nasim sme to povedali 6.6., ani sme si to neuvedomili a hned nam povedali, ze si vyberame dobre datumy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute oslavujuce sedmicky x-) x-) x-) x-) x-) tak nech sa nam vsetkym dari a nech je aj dalsich 77 rokov takych krasnych. 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) no a sissik, gratulujem x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamilla23-ahoj ,tak uz je tomu rok ,ako to uletelo, neuveritelne....gratulujem k prvemu rocku v manzelstve a uzite si veceru...cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetci ktori dnes oslavujete vyrocie svadby,chcem Vam vsetkym poriat vsetko naj naj naj,hlavne vela lasky, zdarvia a vzajomneho porozumenia na spolocnej ceste zivotom Lenka
Odpovedať
Profilova fotka
ako si tak citam baby dnes travia vecer so svojimi polovickami, veeelmi mi je smutno a do placu ;-( lebo my bohuzial dnes nemozeme byt spolu, ja som momentalne odcestovana v zahranici, ale o 5 tyzdnov uz budeme spolu,tak sa nemozem dockat :-D ,,,este raz prajem VSETKO NAJ
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte sedmicky a sedmickovia :-D vitajte v 2.roku nasho spoluzitia plneho lasky a porozumenia, a aby nas do "nasej rodiny" stale pribudalo :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte ako ste oslavili? ;-)
Odpovedať
ahojte, my sme podobne ako leeenka stravili vyrocie kazdy sam, manzel v Londyne a ja na Slovensku, aj ked sme povodne planovali stravit vikend v Tatrach, v hoteli, kde sme mali svadbu, akosi to nevyslo, mali sme v sobotu akurat pohreb, zomrel mi stary otec a manzela nepustili z UK. Tak dufam, ze si to vynahradime inokedy.
Odpovedať
Profilova fotka
karla, uprimnu sustrast ;-( kami a co vy?? ako ste oslavovali? my sme boli s manzelom na vecery a dostala som od neho prekrasnu kyticu, zaspominali sme na svadbu a obaja sme sa zhodli na tom, ze ten prvy rok strasne rychlo ubehol. Ak to pojde takto rychlo dalej, zachvilu budeme mat zlatu svadbu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uprimnu sustrast karla ;-( tak ja mam dnes narodeniny a ako zazrakom aj slnko nam tu zasvietilo tak som taka rada, lebo to bol naozaj sok ked sme boli oslavit svadbu v Parizi, baby bolo kraasne, vrelo odporucam kazdemu, ma to taku atmosferu a kazdy si najde nieco pre seba, ako aj my:-) :-D :-D :-D :-D a co ostatne baby? ako sa mate?
Odpovedať
maryloou vsetko naj :-D my sme boli na vecery sice den po ale boli sme a zajtra sa chystame na Bathory do kina :-D este pridam aktualnu fotku do albumu ;-)
Odpovedať
maryloou77-tak v Parizi muselo byt nadherne, ja sa tam chystam uz niekolko rokov, ale akosi stale nebol ten spravny cas. Na kolko dni ste boli?
Odpovedať
ahojte sedmičky....ja sa chystám byť osmičková a zaujímalo by ma, ako je to u vás rok po svadbe ?
Odpovedať
aidala super nemenila by som ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme oslavovali pri domacej veceri a flasou dobreho vinka, "papuckova pohoda" :-) Dostala som kraaasnu orchideu, tak sa vytesujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) hej bolo tam krasne, ma to taku "inu atmosferu" treba skusit :-D :-D :-D :-D boli sme tam 6 dni, dakujem ti Kami :-) ako je to po roku??? ako pred rokom :-) lubime sa...no nie baby??? j :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary vsetko naj k narodkam :-) aidala milujeme sa jak kone :-D a niektory sa uz aj mnozia ;-) katka niet nad papucovu kulturu, aj ked my sme teraz volili cosi ine, ale aj to ma svoje caro ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?