Svadba je za nami. Aké máte pocity?

27. apr 20173297
  • ahojte
    takze uz dalsie sedmickove babatko?
    kolko ich mame? sa mi zda ak sa mylim baby opravte ma a tretie je na ceste danulik 😉
    dani dik za prejavenu doveru 😃

• caute, babule, tak sa nam to tu riadne rozrasta, nasa sedmickovska rodinka 😃 my sme boli vcera na svadbe nasich kamaratov, na bojnickom zamku, pod zamkom v hoteli sme sa hostili, vyborne bolo a super sme sa zabavili, pekna svadbicka bola... to bola nasa druha svadba tento rok a este nas dve cakaju 😃
    .. pekny dnicek este vsetkym zelam 🙂

• dani a ja tebe drzim palce 😉

• Sponzor fóra
  • Kocky zdravim konecne zo Slovenska! 😃

• ahoj zlaty tak vitaj doma 😃
    nakolko ste si prisli oddychnut?

• Ahojte, teda babatka sa nam tu nejako rozrastaju. Ako sa mate inak?

• Ahoj Kami...len na dva tyzdne 😞 no lepsie ako nic....drahy pride az v nedelu lebo este pracuje....tak sa zatial naplno venujem rodinke.... 😃

• tak si to aspon vychutnas kym si sama 😉
    ja som bola par krat u rodicov na vikend bez manzela ,lebo tiez pracoval a bolo to ako ked som este byvala s nasmi padlo mi to dobre 😉

• Ahojte!Tak za pol hodinu skonci moj SINGLE tyzden... 😉 Manzel je uz vo Viedni
    Kami...tiez mi to dobre padlo....zaspominali sme na stare casy,postretala som kamaratov...bolo fajn 😃

• Zdravim vas babulky,

tak uz sme po dovolenke, bolo super, len to rychlo ubehlo, ako vsetko dobre 😉
    Trochu som si obnovila album, tak mozete kuknut moj staro-novy uces 😃

• Ahoj Kati, normalne som ta nespoznala 🙂 Taky uces som chcela vzdy ale nemam na to odvahu.
    Krasne fotky. 🙂

• ahojte,

kati to je zmena, wow 🙂 svedčí ti to a v tomto počasí je to určite aj príjemné aj praktické 😉 máte krásne fotečky z dovolenky, vidieť že bolo dobre 😵

• baby aj ja som pridala aktualne foto do albumu,kuk 😉

• Kami, aka sympaticka rodinka z vas je 🙂
    Ani ste sa nepochvalili 😉

• to su deti mojho brata 😉

• Sponzor fóra
  • Objednala som manzelikovi na 30 narodeniny "skočenku" - zoskok zo 4000 m. Tak sa tesim, asi si to pojdem vyskusat aj ja, nech viem aky je to pocit 😃

• To je super Kati! 😃 Tiez som to chcela skusit,ale mam problem s dychom... 😞

• Kati to som chcela aj ja,ale iba tak som nahodila tuto temu a povedal,ze nie
    Ale uz asi viem aky darcek mu dam no mam na to este 2 mesiace 😉

• Tak dnes sa zase odchadza zo Slovenska 😞 ta dovolenka vzdy tak uleti... 😞

• zlaty tak stastnu cestu domov 😉 a s tou dovolenkou to poznam a hlavne ked idem k nasim

• haloooooooooooooooo kde ste ktoooooooooooooo 😎

• ahojte,

kami asi su vsetci na dovolenke 😬

idem sa vam pochvalit, tak dnes som konecne zdolala moju poslednu skusku v stvrtom rocniku 🙂
    konecne mozeme ist na dovcu 🙂 🙂

• agi - gratulujem!!! 🙂 a uzite si dovolenku..

ja by som mala zajtra rodit, ale zatial to tak nevyzera.. no ale uvidime 😉

• Dani, tak drzim palce, nech to vsetko dobre dopadne a nech uz to mas za sebou 😉

Agika, gratulujem ku skuskam, je to super pocit, dnes sa budes bez kniziek asi nudit, nie???? 😃

Kami, a co si vymyslela svojmu drahusikovi k narodeninam???

• agi gratulujem tak uz iba jeden rocnik 😉
    dani mysliman teba 😉
    kati napisem ti ip ,lebo je to tajne 😎

• teraz pozeram kati nemozes spavat?

• Tak ako Dani.... 😃

• kocky, dakujem 🙂
    este stale nic.. v utorok idem na kontrolu (ak dovtedy neporodim).. prenasat budem max. tyzden, takze najneskor v piatok - sobotu by mohla byt lilly na svete 😉

• Cavte babulky,

ako ste si vikendovali??? My sme boli turistikovat po dlhsom case, dnes mam svalovicu 😉

Dani, drzim palceky 🙂

• halo halo aj na Slovensku je tak teplo ako tu.... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém