Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

23. máj 201011520
  • Ahojte som tu a som vasa vydavam sa 6.9.2008 som z Presova blizsie z okresu, neviete mi poradit niejakeho super kameramana a fotografa...najlepsie v jednom alebo v 2 z jednej firmy...prosim...diky

• kotenko a co ze maruska?

• Ahoj maruska, no napisala si "la", tak som reagovala, reku co sa deje 😉
    Vitaj medzi nami, poznam jednych, ale ti su z Topolcian, neviem ci chodia az tak daleko. Ak chces, dam ti na nich kontakt, napis mi IP.

• Sponzor fóra
  • Uz mame zajednane aj auto co nas ude viezt na sobas, akurat je tu kamarat, tak sa vytesujem, ze dalsia vec zajednana 😬 😵

• ahojte baby 🙂 prajem vam vsetko dobre v Novom roku, hlavne vela laasky, 😵 zdravia a vela splnenych snov 😉
    * kotenko: a ake budete mat auticko? nam auto zajednava priatel mojho draheho a povedal,ze sa mame nechat prekvapit, ze nam on zozenie nejake paradne auticko 🙂 tak som zvedava 😃

• No budeme mat Octaviu striebornu, zajtra sem hodim fotecku. Jeeej, sa vytesujem pomalicky.
    Vy ste ako pokrocili z pripravami?

• Ahoj 🙂 ja sa pomaly chystam skusat saty a podla toho ake mi budu sediet, ci biele alebo kremove tak si rozmyslim ako doladime zenicha 😃

• ahojte septembrovky

• ahoj lenocka 🙂

• ajoj,ako?

• *lenocka, pozrela som si tvoje pripravne albumy, mate tam s drahym velmi pekne fotky 😉 ako ste natom s pripravami? 😉

• Ahojte🙂...........ja len ze v nedelu idem na svadobny veltrh, uz sa velmi tesim 😎

• ahojte 🙂 sabinka a kam ides na veltrh? my sa s drahym chystame na veltrh do Bratislavy 2.-3.2 😃 som zvedava ake to tam bude a velmi sa nan tesim 😉

• Ahojte 🙂 Aj my sa chystame na veltrh do Bratislavy.Ja na taky veltrh idem iba prvý krat,uz sa mooooc tesim 🙂

• Sponzor fóra
  • je mi tak luto, no nestihame veltrh v BA, tak ideme v Dubline, urcite to bude o niecom inom ako by to bolo doma........no veru je to moj prvy, tak som plna ocakavani 😵 😵

• Aj ja idem prvy krat na svadobny veltrh,tak som tiez velmi zvedava a tesim sa 🙂 sabinka to musi byt zaujimave ist na veltrh v Dubline, musis to tam pofotit aby sme si to mohli pozriet aj my 😉 😃

• no snad sa mi to podari, lebo ako sa poznam zabudnem ze mam aj foto............mozno to dam za ulohu drahemu🙂

• cawte, ja sa tiez chystam na veltrh do PKO v blave...mam uz zajednane tri kocky co pojdu so mnou tak sa tesim, vy idete s partnermi?

• cafte kocky! tak kedy su tie veltrhy??? (v blave..) vdaka za odpoved!

• mis, no v ba je veltrh druheho a tretieho februara co je uz za dverami

• dobra rychlost! 😉 a kde to je??? 😎 v pko?

• presne tak v pko, ked si das do googlu svadobny veltrh budes mat informacie temer z prvej ruky🙂

• Ahojte kocky. Aj ja akurat uvazujem, ze tam zajdeme s drahym, ak nebude doma Lili. Len tak sa inspirovat, hm, bolo by to fajn, aj ked viem, ze drahusika take veci moc nezaujimaju, ale ved on sa premoze kvoli mne 😬

• anaxamon: no ja idem s drahym.....len neviem ako (ak nahodou) si tam vyskusam saty 😮 , kamosky robia.......ale aj tak sa uz tesim!

• Sabi, a tak sa daju aj skusat saty??? O tom som nevedela ani... Aj sa zato plati, alebo ako?

• kotenko jasne ze sa daju skusat saty, a neplati s anic, ved ani v salone neplatis za to ze si prides vyskusat saty. Zaplatis si vstupne co je stovka na hlavu a potom s auz len prechadzas. Avsak ak chces ksusat saty treba vraj pevne nervy lebo vela dievcat si saty bude chciet skusat a vraj byvava tlacenica...

• Fuuuha, no tak to nie je moc pre mna sa niekde tlacit a tlacit... Ale zas stoji to zato, ved uvidim... Inak pekny vikend prajem

• ja sa budem aj tlacit, kedze skusat nechcem, chcem, len este omrknut aj relane napady🙂

dakujem a pekny vikend aj tebe 😉

• Noo, saty v realy by som si aj ja pozrela a pochytala 😬 mne sa ten material siat velmi paci na dotyk, ale staci, ked si v tom nevesta sadne a uz ich ma cele dokrcene 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vitajte na našej stránke! Naša agentúra sa zaoberá kompletnou organizáciou svadieb. Chcete, aby vaša svadba bola výnimočná? Radi vám pomôžeme 🙂
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov