Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda....sme sa domotali... ....ale uz sa tesim..........a pomalicky aj pojdem off...zachvilocku idem pre neho ;-) :-D :-D
Odpovedať
prajem teda dobru noc a nech sa dobre vybuvate:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: aj ja tebe prajem dobru nocku :-)
Odpovedať
ahojte mate niektora nieco nove? :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) my nemame nic nove :-) pomaly sa chystam skusat saty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute nevesticky, takze ja som konecne postupila uz mam aspon skupinu Gin-tonic, este mam co robit :-N hovori sa ze pomali dalej zajdes :-D takze sa budem toho drzat.drzim Vam palceky ;-)
Odpovedať
Ahojte, no co mate nove? my nic okrem starejsieho a fotografa. zaciname si hladat kameramana, kedze sa do toho trosku rozumieme, tak chceme kvalitku. A rozhodli sme sa, ze si asi zmenime termin svadby, z 20.09.2008 bude asi 13.09.2008. aj ked ja by som nemenila, ale sny si treba plnit a nasim snom je mat "nasu" salu, tak ju vybojujeme ;-) inak nic nove, stale sa mi sniva o skusani svadobnych siat. nehnevajte sa, ale posledne stranky som si neprecitala, ako ste na tom vy? uz ste si niektore boli skusat saty? A akej farby chcete vyzdobu? Ja neviem, asi oranzovu s kremovou... :-|
Odpovedať
Ahojte babenky! My budeme mat svadbu 27.9.2008,takze som vasa!!!!Sice som teraz v zahranici, ale z pripravami som uz zacala, mam predbezne zajednanu restiku aj s ubytovanim, bo mne to bude tazko vse vybavovat na dialku a uz v januari,beham a obzeram,pozeram a vyberam fotografa, kameramana a hudbu.
Odpovedať
ahoj vladka, vitam ta v klube super ze opat niekto novy:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak ja neviem ci to je tymi vianocami, alebo mi to uz leze na nervy, mne sa uz vobec nechce rozmyslat o svadbe...okrem toho ze mi prisli ukazkove DVD zo svadieb...nemam nic nove, no aspon som spokojna ze som videla ich pracu.Mozno len zaspavame cez zimne obdobie :-| ;-)
Odpovedať
Sabinka, uz si sa rozhodla pre nejakeho kameramana? Ktore firmy sa ti pacili? Ja mam doma uz asi tak 3-4 dvd, ale z toho sa mi paci iba jedno. Neviem ci som moc narocna, alebo co... :-|
Odpovedať
anaxamon dakujem za privitanie! sabina83: ja som na tom podobne, ide na mna zimny spanok :-D Babenky ja nemam este nic pozrete , ani neviem od koho a proste nic.....ale hadam do septembra to nejako zvladnem!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte tak co kedy mam zacat skusat saty? som rozmyslala ze po novom roku, ci radsej teraz?
Odpovedať
Ahojte, Emmilly, ja sa chystam na prvu skusku siat bud tento tyzden, alebo buduci, zavisi kedy sa dohodnem s kamaratkou. Pojdeme do Trencina, tak sa tesim ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky Sabi ty si ine cislo!!!!Myslim tym, ze si vysadila tabletky, cakas-cakala si na tetku navstevu a este si aj povedala, ze do septembra stihnes porodit ,keby nieco. :-D :-D !Daj vediet ako s tym rodenim!!!! Ja tabletky vysadim a po svadbe, lebo ja mam tusaka, ze by som hned bola v tom :-D ,dufam, ze ked budem chciet tak to pride hned :-N a tetka navsteva nepride!!!Inak ja som sa pytala mojej doktorky a ona mi povedala, ze ked chcem babo , netreba mat vysadene tabletky rok, ale ze staci 3-6mesiacov, pokym sa telo spamata zo soku-ze je bez hormonov v tabletkach!!!!A,ze ked je zena zdrava a vse sa upravi, moze aj po 2-3 mesiacoch otehotniet!!!Ale kazdy ma na to iny nazor!!!! Uz som siobjednala popolnocne saty, ked pridu ,to bude prekvapko!!!Som zvedava, ci sa traafia do mojich mieer!!! :-D :-N !!!!
Odpovedať
Bola som si s kamaratkou skusat saty tu v Irsku,len tak zo psiny, juuj to boli cenyy!!!!Ale tvarili sme sa jak najvacsie prachacky a ze saty si chcem kupit, to potom bolo obiehanie okolo mna!!Ani sme nevedeli,jak sa potom z toho vykrutit,ale podarilo sa nam.Mne zostalo od tolkeho skusania zle, bo mali horuce, skoro som odpadla, tak som tam sedela len v spodnom pradle na dlazke :-D ,no haluz a pak ,ze musim ist von a sme boli z tade prec!!!!Samozrejme s najvacsou vdakou a s tym, ze prideme zas!!!No urcite nie!!!
Odpovedať
Vladka81, tak to ste super vymysleli...klobuk dole :-D niekedy je ozaj dôlezite tvarit sa, ze si mozeme dovolit, co sa nam zachce...predavaci su pruznejsi a stoji to za ten pocit chvilkovej slavy :-)
Odpovedať
Ahojte, inak, ked ste pri tych babatkach - ja uz mam 3 mesacnu dcerenku a teraz som zacala uzivat HAK a vysadim ju (pokial mi to dovoli zdravotny stav) az o nejakych 10 rokov, lebo az potom chceme mat dalsie babatko.
Odpovedať
Ahojte,ma sme najskor planovali svadbu na 3.5.2008 ale nakoniec sme to prelozili na 6.9.2008.Uz mame zajednanu salu,fotografa,hudbu a kameramana a som velmi rada ze su to tie veci ktore sme naozaj chceli.Jedine co nam zatial nevyslo su kolaciky :-( .Šaty pojdem skusat az tak vo februari,myslim si ze to uplne staci....Teraz ale zaciname zhanat take tie drobnosti z vyzdoby,obrucky,pohare...atd
Odpovedať
No konecne sme sa rozbehli, zacali sme si vybavovat Zlatu salu a aj salu kde bude hostina a pomaly uz aj saty buduci tyzden skusat. Akurat som si nasla v predajni krasne biele topanky zlavnene na 900sk, tak si ich asi zoberiem, tak sa vytesujem. Inak nic nove, kde ste vsetky? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte babenky, tak vidim ze nas stale pribuda...som zvedava kolko nas tu bude o pol roka ;-) kotenko: tak ja som sa rozhodla pre Zitnanskych...dodomusic, super cena...a strasne ustretovi ludia, referencie maju vynikajuce...a vdaka nim som sa tak rozhodla ;-) :-) vladka: no tak so mnou tie hormony riadne trasu....navsteva nie a nie prist :-( no snad to bude v pohode! =-) , vladka a ake sumy si pytaju za saty??, ja sa chystam na svadobny veltrh v Dubline, zevraj tam aj byvaju vypredaje tak uz sa tesim!! all: co ste kupili svojim milacikom...??
Odpovedať
sabina: ja som bola pozriet ,ze vypredaj :-D 500eur, mali aj za menej, ale take kupim aj u nas, take kratke a letne!!!!!Pozri stranku www.tracybridal.com ,aspon myslim,ze je to tak!!!Saty sa LEN KUPOVALI, inak tie co neboli v akcii od 1000eur a viac!!!Kamaratka ma presviecala, ze sak je to super cena 1100eur a ja ,ze ci jej sibe a az vonku mi povedala, sak stali na nase okolo 4000sk-110eur a ja jej hovorim, coooo :-o :-D ,sak tam bolo 1100eur a ona, ze sa sekla v nule :-D, koza jedna!!!!!!Ale mila slecna. Pyatala sa ,ze kolko u nas vyjde svadba a my jej tak 4000-5000eur, ked tak asi 60-100ludi a zalezi v akom mieste, niekde aj viac!!A ona, ze ccoooo :-o ,v Irsku pod 20 000eur a to ,ze je malo, normalne tak 30 000eur!!!!!!Lenze oni maju 200-250 ludi, hotel, saty kupuju a vse cez svadobne agentury!!!!!Aspon sme sa zasmialii!!!
Odpovedať
Profilova fotka
vladka: no tak ta tvoja kamoska sa riadne sekla :-. , ale 500eur....no to neni zle, ved v Nicol das za pozicanie okolo 400uer, no ale zas zalezi, ake su tie saty v zlave.No ved uvidim, aj tak musim este trosku schudnut ;-) , sice neviem ako....ked sa blizia sviatky!!
Odpovedať
:-D Schudnut!!!Sabi neblazni!!!!Ja idem domov a uz mi mamina avizovala, ze budem mat DOMACU STRAVU :-D !!!!! No sekla sa riadne!!Ona hovorila, ze na Orave ona dala za saty 300eur za pozicanie a radsej sa po polnoci nepriezliekla!!!Dobre premyslene!!!!Ja pojdem pozriet cez sviatky do salonov ,takze ja este neviem ake su ceny v salonoch!!!!
Odpovedať
ahojte:-) co mate nove? ja nic :-D len s ami zapacili jedny saty:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby!, tak ako? Ake boli sviatky, inak vsetkym dodatocne...stastne a vesele ;-) oznamujem....ze od 2.januara...nastupujem na velku dietu, ved februar je tu coskoro....a ja neviem ako budem v takejto forme skusat saty!!! ]-( !! ...no a veru uz sa budem musiet pustit opat do vsetkych vybavovaciek:) treba to naplanovat co najpohodovejsie =-)
Odpovedať
Ahojte, vsetko dobre v novom roku, najma vela vela splnenych snov, baby, tento rok sa vydavame, tak nech sa avm vydari svadba! No, konecne sme si zarezervovali termin svadby - bojnicky zamok - zlata sala - cas 15.00, den 13.09.2008 a teraz najma vybavit salu a potom foto a kameru... a ostatne ma cas aspon 3-4 mesiace.
Odpovedať
a uz mame potvrdeneho starejsieho prave, tak som rada a tesim sa. len mi je luto, ze nemame "nas" termin, ale co uz, ked sme sa nevedeli rozhybat! Anax, ake saty? Kde si na ne narazila? Uz si bola aj skusat? ja sice predstavu o satach mam, ale ako sa poznam, tak si vyberiem uplne ine :-D
Odpovedať
la
Odpovedať
maruska - ???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?