Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sabi, ja som na tom podobne, vsetko zakladne uz mam a teraz si to uz len uzivam. tiez som rozmyslala, ze si pojdem kuknut saty, ale zda sa mi to skoro, no uvidim, ci to vydrzim, neist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: ...minule som volala s mojou drahou mamickou :-) , vravi mi ze uz sa rozhliadaju po palenom, ze asi kupia este pred novym rokom, ze vsetko potom ide hore...ja ze o.k. Samozrejme moja aktivita mi nedala a zacala som patrat po kvalite a kde by to bolo najvyhodnejsie zohnat...tak asi po tyzdni volam domov a davam im kontakt na koho sa maju obratit, ze mi moj znamy dohodi lacnejsie palene: hrusku,slivovicu al. marhulovicu. Mamina namna a to ty chces tvrdu palenku??? =-) :-., vravim ved ty si to spominala....No proste vidiet ze alkoholik snej nebude.....ona na vsetko hovori palene....ze ona cely cas myslela soberano, vodku, fernet...a take.Co uz snimi narobim...ale su aj tak zlaty ze sa staraju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jania: ja som skusala saty........a vies kedy =-) rok a tyzden pred svadbou.......chcela som len vediet ci mi pojde taky styl po ktorom sa rozhliadam...no a isiel. Ale vies ako ten cas leti tak mne sa paci zas nieco ine....a to je este 10 mes. pred svadbou....no ale saty si mozes predsa pozerat, ved sa mrkni na svadobny planovac, tam ti to aj radia :-D . Kamoska bola pol roka pred svadbou a 3 modely co sa jej pacili boli uz zajednane...tak clovek nikdy nevie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, asi dam na rady a pojdem skusat, :-D bude sranda
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom napis ako si dopadla:)
Odpovedať
Profilova fotka
to napisem, uz sa mi o tom aj sniva, ze som isla skusat a vsade uz niekto skusal, tak sa mi nemohli venovat
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pre istotu objednaj.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak, aby ma to nedeprimovalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabi a to si inak predavackam povedala, ze sa vydavas az o rok? alebo si sa tvarila, ze to mas za par? lebo si neviem predstavit, ako budu reagovat, ci budu ochotne.dik pa
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som už pár šiat vyskúšala, no v niektorých salónoch na mňa pozerali,či mi šibe, že rok dopredu.No nakoniec nám povedali,že niektoré dievčatá si šaty boli objednať už v auguste na september budúceho roku.tak potom neviem kto je čudný, ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. tak ja sa uz tiez hlasim k tym septebrovym 2008 :-) . S priatelom sme zacali planovat nasu vysnivanu svadbu, ale ked ja prave koncim vysku, tak si to akosi nedokazem vychutnavat :-(
Odpovedať
ahoj bibinka vitam ta medzi nami, urcite si ju potom neskor zacnes vychutnavat....neboj sa:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jania: ...ked som tam uz vstupila mi to bolo jedno co si o mne myslia:) ....no ale samozrejme ze som im povedala ze si svadbu planujem zo zahranicia...tak to chapali a chceli ma navliect aj do inych modelov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, ja vam tak tisko zavidim 8-) 8-) dnes som si pozerala nase svadobne DVD a chytili ma nostalgicke spomienky... predsvadobne obdobie je najkrajsie, plne priprav, ocakavani, planovania :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bibinka5: jeeeeeej ahoj....tak ty sa budes vydavat vtedy kedy ja 8-) . Aspon niekto :-x . Neboj urcite to zvladnes, ved sme nejake zenske ;-) , nie?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: tak to ti verim........ale neboj coskoro sa k tebe pridame!!...mna dost dostal jeden film, kde bolo povedane: "ten kto je vonku, chce dnu a ten co je dnu zase von" -krasne spestrenie priprav pred uzavretim manzelstva... ]-( :-S ........ :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeej ahoj sabi, ako sa mavas?
Odpovedať
Profilova fotka
to je pravda :-D ale bolo to vsetko super, ani som neverila, ze to tak dopadne... tak, saty vybrate, saly zajednane? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anaxamon, celkom to ujde...som sa vratila z drogerie...bojujem s akne ]-( ]-( , tak stale nieco nove dokupujem...no zachvilu to budem musiet schovavat, lebo mi drahy da.... Ako sa mas ty?? citala som tvoje menucko............mnam, tak vy mate s polovickou to co nam chyba...moj varechu ani nechyti, a ja len s donutenia. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: saty este nie.........stale menim, no nechavam to na februar, alebo mozno nieco najdem v january..Ake je to v manzelstve....ma v niecom ten vycuc s filmu pravdu??
Odpovedať
Profilova fotka
sabi, my si uzivame tak ako pred manzelstvom :-D byvame spolu uz 2,5 roka ;-) takze pokracujeme v zacatom x-) ale uz sme parik a aj nas to trosku utuzilo, asi sa viac lubime :-D
Odpovedať
ja bojujem od ikendu s aftami a pre zmenu sa dneska na moje pery nalepil aj ujo herpes a nechce sa odlepit... my sme obaja velki fanatici dfo varenia...ked s ahadame tak v kuchyni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon... co ja by som dala za to, keby moj manzel sam od seba nieco navaril :-D x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: no pekne...tak to nemas tiez nic prijemne....nechcete sa prist hadat do kuchyne k nam.... :-D ? Masa tam mame ajajaaaaaaaj len ho nema kto spravit, ale este ze sa mozem vyhovorit na pondelok.... =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifitko25: no pekne...tak my spolu zijeme 3 roky vyzerato ze sa stale lubime ;-) :-) , len stale tu nieco chyba :-| ...ja uz chcem babetko x-) , no skoda ze musime este pockat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sabi: aha... no my este chceme pockat s babatkom, zatial mame cas a materstvo a rodicovstvo si chceme vychutnat naplno, teraz sa musime venovat praci a ja aj skole... ale mame psika, aby nam nebolo smutno a nech mame nejaku tu zodpovednost :-D
Odpovedať
jasne sabi kde byvas, starujem metku doletim:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
dublin.... ;-)
Odpovedať
tam mam kamosku, zeby som jednou cestou aj k nej priletela? :-))))
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne.... :-) , cakame ta... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?