Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

24. máj 201011520
  • Ahojte babenky!! My budeme mat svadbu 27.9.2008. Mate uz zajednane nieco???Ja som momentalne v Irsku aj s drahym a chceme s vybavovackami zacat v decembri,co myslite, staci s tym zacat v decembri?Kto ma svadbu v okrese Zarnovica?

🙂

• Ahoj vladka, ked si precitas par stran diskusie dozadu zistis kto ma co uz povybavovane. Ak budete mat svadbu v nejakom frekventovanom regione, urcite nie je az takskoro zacat v decembri, hlavne ked st ev zahranici.

• anaxamon: no to si mala pravdu, ani sa to nezda a vikend zase fuc....ktomu sme boli vcera s drahym trosku vo fitku a plavarni.............a jaj nejak ma stoho boli chrbat 😐 . Ale co uz spravime s 😃 do noveho pracovneho tyzdna...prajem krasny den

• Sponzor fóra
  • vladka81: ahoj a vitaj...aj my to vsetko na den D planujeme s Irska...A vybavovacky??, no to je vec nazoru,
    len horsie je ze september je viac busy ako ine...cize je mozne ze uz ti lepsi profici budu fuc... 😕

• 😃

• topa: aka si vesela.......... 🙂 , ale dnes mam aj dobry den tak sa pridavam 😃

• tak to som rada,a ty sa z čoho tešíš? 😃

• helou septembrovky🙂 pozeram ze ste dajake vytesene🙂

• 😃 😃 😃 ,mám ,veď sa veľmi teším na svadbu,juchú

• topa: a ja ani neviem s coho....asi som sa dobre vyspala 😃 , co je pozoruhodne lebo som vstavala 05:40-dobre vysla som s postele az o 6hod 😉

• anaxamon: a ako je to stebou??, inak takto o 10 mesiacov 😕 ..............bude to zaujimave 😵

• so mnou je to uplne v pohode. Keby ze neviem, ze to je uplne zbytocna tema, tak zalozim temu s nazvom, Ktorej svadba netrha zilami a nestresuje rok popredu🙂)))))))))) To snad vystihuje vsetko🙂))) A inak super, doma nam tecie vanova bateria, vana je uz temer plna kedze som vodu nechcela len tak vypustit dole kanalom, neviem co bude kym dokonci umyvacka svoju pracu a budem moct vypnut hlavny ventil s vodou..ale inak pohodka🙂

• No to fakt o tých 10 mesiacov bude veľmi zaujímave,ty sa už budeš zabávať a budeš už pani vydatá a ja budem nerváčiť a zháňať posledné veci.Ale aj tak to bude super. 🙂

• ahoj topa🙂

• čau 😬

• Sponzor fóra
  • v poslednej dobe sa do septembroviek 2008 nazberalo zopar novych tvari a to je super🙂

• ahojte, myslim ze patrim k vam pretoze tiez nervacim, okrem saly nemame totalne nic, uz som sa aspon rozpozerala na nete po satach, kyticiach a prave dnes som chcela fotografa dojednat, ze mame cas a zacneme po novom roku 😠

• ahoj anaxamon 🙂 ja sa chystam na svadbu rok dopredu,ale vooobec nemam pocit,ze stresujem 😉 kazdy nech si robi ako sa mu paci, niekto si planuje veci mesiac pred a niekto rok pred svadbou 🙂

• Kolko casu denne travite na tejto stranke, na forume a vlastne vsetkym okolo svadby? Ja ked sa da v robotke minimalne ale doma vecer od 8mej som non stop, citam si pripevky na forum a pod. Ako vy ostatne?

• ja to mam natiahnute semka v kuse, okrem cesty v buse a kym spim, a robote len obcas mrknem co sa deje a domka zavislacim🙂

• anaxamon: no neviem ako by to dopadlo stou temou 🤔 , ale urcite kazdej z nas zvedavej by to nedalo sa tam mrknut....ze ako je to mozne...mozno by sa pytali na recepty ako na to 😃

• all: tak ja som vazne zavislacka.......som tu vzdy nacapena ked je drahy v robote, niekedy aj ked je doma, no a ved kazdy ma tu svoju drogu 😛
    - inak svadby milujem, len skoda ze s drahym sme este ani na jednej neboli spolu, cize to bude riadna stupanica , to aby som si zohnala topanky s ocelovymi spickami 😕 😃 . Ale zachvilu zacneme trenovat..........mimochodom uz sa vie konecne prezehnat 😉 , snad to nezabudol 😠
    Vy ste ako na tom??

• nie si sama,aj som stále na nete,stále si urobím čas. 😬

• topa: 😉

• Ahoj Sabina83!!!
    A kde ste v Irsku?My sme v Galway!!!Bola si si uz skusat alebo len tak pozriet saty v Irsku???Ja ano, v Galway Tracy Bridal Store, uzasna mlada slecna tu pracuje, ochotna, cenovo rozne, fakt uzasny vyber, predlzia ,skratia, zuzia vse je v cene siat!!Len skoda, ze mi prislo zle, bo mali teplucko a to prezliekanie a skusanie, ale vedeli pomoct, su fakt super!!!!

• no co kocky opat mame mrtvo??🙂
    hlaste ak je u daktorej nieco nove🙂

• ahojte kocky je tu niekto?Ja sa po dlhom case hlasim 😉

• som tu,máte niečo nové. 😬

• ja sa hlasim ako pritomna🙂

• konečne tu niekto je, tak čo už máte vybavené.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame organizovanie svadobných a iných spoločenských udalostí
    Obchodné podmienky: http://brilliantagency.sk/obchodné-podmienky
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov